www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 150) (3729771 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-21 11:16
Może uznano to za szok poporodowy.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-21 11:24
Nie, nie. To była bardzo głośna sprawa w okolicy. Kobieta była tak pijana, iż potraktowała to, jak "balast". Nie chciała przerywać sobie libacji. Tym bardziej, że to melina alkoholików. Jej sąsiedzi płakali rzewnymi łzami. Ponoć prosili ją o uwagę z powodu ciąży. Odnosiła się do niej bardzo pogardliwie. (mówię o ciąży). Myślę, że można było to przewidzieć i temu zapobiec. Opieka Społeczna wiedziała o tym, co dzieje się w tej rodzinie. To wstrząsnęło okolicą.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-23 19:57
Poszukiwacze złota.
Kapelan wojskowych służb ks. płk Robert Mokrzycki zawieszony po przeszukaniu CBA

>- W ramach prowadzonych czynności poszukiwano m.in. wyrobów ze złota. Przeszukanie przyniosło pozytywny efekt - mówił w poniedziałek rzecznik PA Zbigniew Jaskólski. Z uwagi na dobro śledztwa prokuratura nie ujawnia, u kogo znaleziono złoto oraz czy znaleziono wszystkie poszukiwane wyroby i ile ich było.

Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 20:08
Pomijam całą sprawę, bo nie wiem dokładnie o co chodzi. Zainteresowała mnie jedna rzecz, co robią media, by zainteresować ludzi swoim pisaniem. Skoro w sprawę zamieszanych jest wiele osób, przeszukano mieszkania wielu z nich, polityków również, to dlaczego w tytule jest nazwisko księdza, a nie innego ze sprawdzanych. Czego się nie robi dla poczytności. A przy okazji jeszcze jedna możliwość ataku na KK. Zaznaczam, że jeśli będzie miał udowodnioną winę, to należy go ukarać jak każdego "zwykłego" człowieka, ale robienie sensacji przed skazaniem nie jest ok.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-23 20:08
Pozdrawiam z raju
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 20:26
Również pozdrawiam szczęściarzu. Już nawet nie powiem baw się dobrze, bo skoro piszesz z raju, to na pewno dobrze się bawisz. :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-23 20:46
Diviértete  :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-23 21:01
Tyle ze wroce los bankrutos
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 21:11
Rogal, żyje się raz. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-23 22:27
Oye caballero, co przepuściłeś znów zarobisz i tyle.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-26 10:33
Pewnie ze tak. Rano juz bede w Warszawie i zaczne Was zameczac od nowa.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 21:03
:-) :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-23 21:21

>Skoro w sprawę zamieszanych jest wiele osób, przeszukano mieszkania wielu z nich, polityków również, to dlaczego w tytule jest nazwisko księdza, a nie innego ze sprawdzanych.


Ponieważ ksiądz Mokrzycki zna się z Janem Burym - szefem klubu parlamentarnego PSL. I musi być coś na rzeczy, bo biskup zawiesił księdza. Szukali złota.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-24 06:06
Czyli znowu układy i prywata. Złapali i jednego oszusta mniej. :-)))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-24 09:03
Jeszcze nie udowodnili.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-24 09:04
To, że się zna jeszcze o niczym nie świadczy. Trzeba udowodnić. Chodziło  mi o coś innego, ale nie chce mi się drugi raz tego tłumaczyć. Myślałam, że zrozumiecie.
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-07-24 09:16
Lidian, dla nich wystarczy, że jest osobą duchowną żeby Go skazać.
Żadne tłumaczenia nic nie pomogą. To do nich nie dotrze!
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-07-23 22:29
Jeśli nikt Ci nie przekazał wyniku Legii to mam dla Ciebie złą wiadomość. .............................................
............................ Twoja Legia wygrała 5:0 i będziesz musiał jeszcze się denerwować w meczu z Celtic`iem.
A mogło być tak pięknie :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-23 22:34
Rogal napisał: Pozdrawiam z raju

O jacie!!!! Leciałeś tym lotem malezyjskich linii lotniczych ????
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-23 22:43
Jakby leciał, to nie doleciałby i nie odezwałby się, chyba, że ma specjalne względy u aniołków, no tych rogatych...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-24 05:28
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-24 14:16
Przeczytałem ten artykuł cały Nachbarze, i przyznam się, iż wiele razy gardło mi się zaciskało. Nie umiem nawet określić, ani nie sposób próbować określić, co przeżyli rodzice tego dziecka. Nie wspominając już, co przeżyło samo dziecko.
Irytacja mnie ogarnia gdy pomyślę, ile zła przyniósł zamysł Krk, co do deklaracji sumienia i wyznania. Czytając o tym, co obiecywał tej matce P. Chazan a ile z tego faktycznie uczynił dla tego nieszczęśliwego dziecka, to brak mi słów.
Myślę, że nadejdzie dzień, kiedy świadomość ludzka wreszcie pojmie, co mieści się w zamyśle Krk. A wracając do tematu, ufam, iż w sądzie P. Chazan doczeka się sprawiedliwego wyroku, i to nie będzie wolność do narzucania swojego zdana innym, a sprawiedliwość prawa świeckiego nad nim samym. Fakty, jakie wykazano podczas kontroli w szpitalu będącym pod jego kuratelą są oburzające. :-(
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-24 19:51
Gdzie się podziały.... nie, nie tamte prywatki, ale pieniądze klientów. W związku z tym mam pytanie: ile zarabiał prezes i czy przypadkiem SKOK - nie mówię, że konkretnie ten - nie finansuje RM ?
BFG: 28 lipca PKO BP zacznie wypłacać środki klientom SKOK Wspólnota

>Przed tygodniem KNF poinformowała o skierowaniu do Sądu Rejonowego Gdańsk–Północ wniosku o upadłość SKOK Wspólnota. Jako powód podała brak perspektyw poprawy sytuacji Kasy.
>"W związku z zawieszeniem działalności Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej Wspólnota, Bankowy Fundusz Gwarancyjny rozpoczął działania związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem wypłat środków gwarantowanych deponentom Kasy" - poinformowano na stronie internetowej Funduszu.

Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-25 20:15
No i całun opadł na forum :-( To też z KrK :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-29 05:36
http://www.fakt.pl/wydarzenia/zobacz-prace-pawla-kuczynskiego,galeria,470745.html
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-29 18:48
Nie można tego skomentować. Trzeba samemu obejrzeć.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-29 19:01
:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-30 19:50
A ja widzę niektórych też z tego forum :-( Strzelali by, oj strzelali :-(
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-07-30 21:51
Jaką trzeba mieć wiarę, aby wysadzić się w powietrze zabijając przy tym innowierców. A może poprawniej: jak wczesna indoktrynacja pozbawia człowieka instynktu samozachowawczego. Mamy XXI wiek i nadal trwają wojny religijne. Oto do czego prowadzi urządzanie świata według praw boskich i tworzenie państwa wyznaniowego.
Nigeria: kolejna zamachowczyni zabiła sześć osób w Kano

>Kolejna, czwarta zamachowczyni poniosła śmierć w Kano na północy Nigerii, zabijając sześć osób - powiadomiła policja. W niedzielę wysadziła się w powietrze 15-letnia dziewczynka, raniąc pięć osób, we wtorek dwie kolejne zabiły trzech ludzi i raniły 13.
>Żadne ugrupowanie nie przyznało się do ostatnich zamachów, ale wiele wskazuje na to, że zorganizowała je sekta Boko Haram, która sieje przemoc w Nigerii. Wznieciła ona powstanie, w którym w ciągu pięciu lat ostatnich zabito ponad 10 tys. ludzi.
>Boko Haram, które chce zaprowadzenia na północy Nigerii państwa islamskiego rządzonego prawem szariatu, oskarża przywódców religijnych regionu o podporządkowanie się władzy rządu federalnego prezydenta Goodlucka Jonathana, chrześcijanina z południa.

Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-30 21:48
Legia - Celtic 4:1!
Gratuluję Rogalowi ale ....... 2 karne niewykorzystane? W tak ważnym meczu to duuuuży minus dla drużyny.
Trzymam kciuki za dobry rewanż.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-30 22:10
Żeby nie było zbyt wesoło kibicom to zawsze można "liczyć" na Agnieszkę Radwańską. Pierwszego seta przegrała z amerykanką Lepchenko przegrywając 3 gemy po kolei w tym 2 przy swoim serwisie.
Jeśli dalej będzie obrażona na rywalkę, że "przeszkadza" jej wygrywać to nie wróżę jej sukcesu.
Ale jako kibic - trzymam kciuki za naszą zawodniczkę :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-31 00:00
Mistrz Mistrz, Legia Mistrz.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-31 10:40
Tylko lepiej byłoby, gdyby pierwsze mecze przegrywali na sparingach a do rozgrywek ligowych czy LM podchodzili jak profesjonalisci a nie amatorzy.
Już miałem napisać jak "kelnerzy" ale po ostatnich wydarzeniach to zabrzmiałoby dwuznacznie :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-31 11:03
Spokojnie, liga długa. Po tym co pokazali wczoraj chyba jest jasne, że Mistrz może być tylko jeden.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-08-01 17:08
Polegli na polu chwały...Cześć Ich Pamięci!!!
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-01 20:08
Nie polegli wygrali mecz. Pokręciłeś się prosty rogaliczku?
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 20:29
Asia, sprawa jest poważna i żarty tu nie pasują.
Jest 1. Sierpnia godzina 17-ta, wszyscy w Polsce (i nie tylko) wiedzą o co chodzi chodzi a Ty .....
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-01 21:32
To o to chodziło. Rogalik jest w takim razie po...any żeby pod postem o meczach wpisać  bylejak.Nie wiadomo o co chodziło.
Warsiawiak nie potrafil uroczyscie wpisac tylko miedzy kibolami. Mówiłam, ze prosty jest jak bagietka.
Gdzie psełdo warsiawianka kobiecinaA? Taka inteligętna i zapomniała wejść. Pchała się tylko do darcia  r ops! niby buzi.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-01 22:45
A gdzie jest lepsze miejsce na taki temat jak nie AKTUALNOŚCI.
Sama pisałaś, że tu są inteligentne rozmowy więc nikt nie przypuszczał, że trzeba przed postem o 70-ej Rocznicy Powstania Warszawskiego zamieszczać wyjaśnienie czego on dotyczy.
Rogal napisał:

>Polegli na polu chwały...Cześć Ich Pamięci!!!


Jeśli to komukolwiek może kojarzyć się ze sportem to ...... Szkoda słów!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-08-02 01:20
No i napisałeś wszystko.
Cześć i Chwała Bohaterom!!!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-08-02 10:36

> A gdzie jest lepsze miejsce na taki temat jak nie AKTUALNOŚCI.


Nie napisał wszystkiego. To ja dopowiem. Wrzuciłeś hasło 'cześć poległym' jak Filip z konopi, w biegu,  wśród komentarzy o głupim meczu i piłkarzach. Jak ochłap typu , macie tu coś ode mnie.
Na to sobie zasłużyli Powstańcy?
Nie stać Cię było na powagę i sklecenie kilku zdań bardziej uroczystych, napisanych  od nowej linii?
O piłkarzach się też mówi, że polegli w meczu, więc ten Twój wpis mógł się młodej (?) tak skojarzyć.
Podobno zostali tu spokojni i inteligentni i nie pojawił się temat Powstania w chwili, gdy wzrusza się cała Polska nad nimi? Elokwentny Wojtuś też miał ten temat w nosie? To się dziwię.
Lepiej było klepać po próżnicy, że "kafka maniamuśna" i walić w niektórych ironią  jak we worek treningowy..
Wstydzilibyście się krytykować młodą (?). Ona po prostu tak zrozumiała jak było napisane. Od dorosłych, tym bardziej niby warszawiaków, należało się spodziewać kilka zdań z całą powagą i czcią. Kilku zdań, a nie rzucanych okrzyków jak na meczu!!!!
Koniec kropka.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-08-02 10:51
Chwila chwila. Twoi polityczni pobratymcy kazali Powstańcom pracowac w kopalni uranu więc skąd ta troska? A ja ich uczciłem będąc na Obchodach, ucząc córkę na ten temat. Dyskusja merytoryczna na forum odbyła sięw tym temacie rok temu.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-08-02 11:12
O czym Ty piszesz?!
MOI?! polityczni pobratymcy?!
Nie będę tego komentowała, bo to albo nieznajomość rzeczy, albo pomówienie, albo zwykłe chamstwo do kwadratu.
Piszesz tak jak Kobieta A. Wszędzie tylko sb i komuchów  widzisz, bo się  później urodziłeś i nie masz zielonego pojęcia jak było? Napiszę w podobnym stylu, może to Ty się za nią przebierasz? Skoro do mnie mówisz o pobratymcach?!!!! Nie wiesz nawet co mówisz....
A rok temu dyskusja wystarczyła, teraz tylko okrzyki jak kibic wystarczyły? A to ok, zwracam honor, już wszystko wiem.
Bez odbioru.

Ps. I bym się nie odzywała, ale tak się tym honorem unieśliście, że te Twoje okrzyki były niby  takie wielkie i 'poważne', że musiałam zaprotestować.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-08-02 11:15
Lewica jest zasadnivzobkrytycznie nastawiona do Powstania a nie powiesz mi chyba, że Twoje polityczne serce bije po prawej stronie. Ok. Ja nie mam.pojęcia o komunie, ale Ty o kibicach.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-02 12:15
Tu nie ma, co tłumaczyć W-Zetko. Rogal zna się li tylko na pożyczkach. Dyrektor i nie wie? O jej, ale afront. ;-) Walduś już określił kredo kolegi: „Goło dupki hop do kupki”.
A tak na poważnie. Ten człowiek nie wie, co to jest szacunek, jako taki, a co dopiero szacunek do historii. Szkoda gadać. Oj Pani Dyrektorze R. fasada się Panu wali, czas do „remontu”, inaczej „rozbiórka” czeka.;-)
Widać w statystykach nie uczą szacunku do ludzi. Nie ładnie, na takim stanowisku. :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-02 12:20
Dobre, dobre, Zyguś... ale się uśmiałem... hihihi... :-) :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-03 21:39
TO SIE CHŁOPOM DOSTAŁO.:-pROGAL PAELA CI ZASZKODZIŁA?O WOJTUSIU NIE WSPOMNE KOLEJNY POKLEPYWACZ KOBIETYA I KULEZANKI.:-))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-06 16:20 Zmieniony 2014-08-06 16:27
Zygmunt. Nie miało być odnośników do życia prywatnego. Tak o to walczyłeś. A Tobie to wolno?
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-06 16:47

>Zygmunt. Nie miało być odnośników do życia prywatnego.<


Ten zarzut nie do Mnie. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 16:51

> Rogal zna się li tylko na pożyczkach. Dyrektor i nie wie? O jej, ale afront.Walduś już określił kredo kolegi: „Goło dupki hop do kupki”.A tak na poważnie. Ten człowiek nie wie, co to jest szacunek, jako taki, a co dopiero szacunek do historii. Szkoda gadać. Oj Pani Dyrektorze R. fasada się Panu wali, czas do „remontu”, inaczej „rozbiórka” czeka.Widać w statystykach nie uczą szacunku do ludzi. Nie ładnie, na takim stanowisku .<


A to???????????????:-(((((
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 150) (3729771 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill