www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Potrzebna pomoc !!! (2844 - wyświetleń)
- Autor epileptyk Dodany 2014-08-15 19:58 Zmieniony 2014-08-15 20:04
Witam wszystkich z forum.
Piszę bo nie widzę już innego wyjścia. Na epilepsję choruję od 2003 r, mam przyznaną II grupę inwalidzką, do tego w 2011 r miałem wypadek w pracy i doznałem uszkodzenia kręgosłupa na wysokości lędźwiowo krzyżowego( z powodu tego wypadku przeszedłem 3 operacje, mam w nim śruby i druty.Przechodzę już 2 lata różne rehabilitacje i jest kiepsko. 
Czeka mnie następna operacja z powodu bólu postępującego w górę ale boję się powikłań. Jestem bezrobotny bez prawa do zasiłku, renty ZUS nie przyznał bo wykiwał mnie pracodawca, będzie sprawa w sądzie. Jestem zadłużony u rodziny i znajomych na 3000 pln i nie wiem co będzie dalej. Sprawiedliwości nie ma na tym świecie. Proszę pomóżcie jakoś, doradźcie coś, bo już staram się pozbyć nawet leków aby jakoś żyć. Nie wieżę już w żadne cuda ;(
Jeśli ktoś miałby pomysł jak z tego dna wyjść to proszę o kontakt: piorzo@orange.pl
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-08-18 14:30
Sugeruję przejrzenie Ogólnopolskiej bazy organizacji i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych (klik).

Nie mogę obiecać, że znajdziesz gdzieś w okolicy dobrą organizację. Ale jakaś szansa jest, więc może warto spróbować. A znaczącą zaletą takich instytucji jest to, że - w przeciwieństwie do urzędów - mogą udzielać pomocy i wtedy, kiedy ktoś nie całkiem pasuje do przepisów.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Potrzebna pomoc !!! (2844 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill