www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Podaruj książkę i pomóż (3600 - wyświetleń)
- Autor wom Dodany 2014-09-01 09:49
Dzień dobry!

Jako Grupa Organizacji Pożytku Publicznego Walka o marzenia, która zajmuje się zbieraniem funduszy na rehabilitację naszych podopiecznych cierpiących na dysfunkcję narządu ruchu, chcielibyśmy Państwa zaprosić do wzięcia udziału w naszej akcji Podaruj książkę.
***
- Jeśli potykasz się w swoim domu lub miejscu pracy o sterty niepotrzebnych książek

- Jeśli nie wiesz co zrobić z niechcianym prezentem lub pragniesz oddać na szlachetny cel swój ulubiony tytuł,

- Jeśli świeżo zakupiona książka nie przypadła ci do gustu i tylko zajmuje miejsce w Twojej biblioteczce,

Podaruj książkę naszej Grupie OPP!

-Nie musisz nawet wychodzić z domu. Nasz wolontariusz osobiście przyjedzie choćby i po jedną sztukę na terenie miasta Krakowa.

-  Przyjmiemy Każdą książkę. Starą i nową, napisaną po polsku jak i po chińsku, od poradników przez literaturę piękną na romansach kończąć.
***
Utrzymanie procesu rehabilitacyjnego to długi i kosztowny proces, jednak niesamowicie potrzebny dla osób niepełnosprawnych ruchowo, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji i dziękujemy za okazaną pomoc.

Książki można dostarczać osobiście lub pocztą/kurierem na adres:
Elżbieta Rybicka
Os. Strusia 1
31-808 Kraków
(kiosk obok sklepu Abra, czynny od pn-pt w godz. 10-18)

Grupa OPP Walka o marzenia.
E-mail: podaruj.ksiazke@gmail.com
Telefon: 797 193 085
http://walkaomarzenia.pl/
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-09-03 06:20
W dobrym stanie, po polsku, ale na tym forum wyśmiane i oplute bo... "znalezione" i np. w mojej bibliotece już się nie mieszczą i nie potrzebne, więc o czym rozmowa? SPYTAJ STARUSZKI coś tam.. :-(
Ps. proszę przeczytać wątek "biblioteka" :-(
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-09-03 11:09
Cóż, gdyby sens miało przesyłanie książek do Krakowa z Warszawy to i może coś by się znalazło. Ale obawiam się, że koszty pocztowe są wyższe niż zyski.

Ogłosiliście się tutaj? --> http://ogloszenia.ngo.pl/gielda_rzeczy

PS.

KobietaA
Obcych ludzi naprawdę nie muszą interesować rozgrywki osobiste części użytkowników tego forum.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-09-05 18:20
"Obcą osobą" dla mnie jesteś Ty tak jak i inni :-)
Ktoś chce, ktoś zbiera książki -koszty nie muszą Cię obchodzić :-) Jednak uważam, że wkleił/a "apel" nie na tym forum i tyle :-(
wybacz ale to nie

>rozgrywki osobiste<


Tylko czytanie, z którego wynika, że na tym forum są tylko bogaci, wielkomiastowi i super wykształceni ;-) dla których zbieranie czegoś używanego to.. faux pas.
To, że wolą zapachy z sedesu niż z łąki to już "inna inszość" ;-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-09-05 22:19

> -koszty nie muszą Cię obchodzić


Jeżeli miałabym wysłać to by niestety. To było tytułem takiego "usprawiedliwienia", że zamiast coś oferować, tylko sugeruję miejsce do powiedzenia ogłoszenia. Na wypadek, gdyby autor jednak wątek czytał.

> "Obcą osobą" dla mnie jesteś Ty tak jak i inni


I słusznie. Ale zakładam, że wiesz o co mi chodziło.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Podaruj książkę i pomóż (3600 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill