www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Prośba o pomoc w badaniach naukowych dot. autyzmu (2296 - wyświetleń)
- Autor Aga Ch Dodany 2014-12-18 18:37
Drodzy Rodzice,

Nazywam się Agnieszka Chmura i jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie staję przed koniecznością napisania pracy magisterskiej. Interesuje się zaburzeniami ze spectrum autyzmu – czytając o nich dużo, udzielając się w różnego typu wolontariatach, a także czytając wypowiedzi Wasze, czyli Rodziców, na różnych forach. Eksplorując temat i czytając wypowiedzi na forach narodziła się koncepcja mojej pracy magisterskiej. Wszędzie w literaturze dużo pisze się o dzieciach i ich problemach, gdzieś z boku pozostawiając rodziców. A to przecież Rodzice są najważniejsi w procesie wychowania i terapii dziecka. Stąd pomysł mojej pracy. Pragnę zbadać jakie koszty emocjonalne ponoszą rodzice w procesie wychowywania dziecka ze spectrum zaburzeń autystycznych, a także jakie wsparcie otrzymują od otoczenia.

Aby przeprowadzić badania potrzebuję Waszej pomocy. Oczywiście chodzi tu o wypełnienie ankiety. Poszukuję rodziców dzieci ze spectrum zaburzeń autystycznych  w wieku 12 – 16 lat. Ankieta zawiera około 80 pytań głównie zamkniętych, nie zabiera wiele czasu. Poniżej podaję link, pod którym można tą ankietę wypełnić. Zapewniam, że dostęp do Państwa odpowiedzi mam tylko ja i postarałam się o wszystkie możliwe zabezpieczenia, aby treść ankiety nie wyciekła szerszej w Internet, dostęp do niej ma się tylko poprzez kliknięcie w link, nie można jej znaleźć przez Google.

W razie pytań lub gdy będą Państwo zainteresowani wynikami moich badań zapraszam do kontaktu mailowego: achmurka@gmail.com.

Bardzo proszę o pomoc, gdyż bez Was moja praca pozostanie na etapie teorii.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Link do ankiety:http://moje-ankiety.pl/respond-71419/sec-R8UMLTQa.html
Nadrzędny - Autor Aga Ch Dodany 2015-01-17 19:53
Drodzy Państwo!
Jeśli ktoś z Państwa nie wypełnił jeszcze mojej ankiety a miałby na to czas i ochotę, to bardzo proszę o pomoc.
Niestety czas jaki miałam na zrealizowanie badań dobiega końca, a respondentów wciąż mi brakuje, stąd moja prośba o pomoc z Państwa strony.
Więcej informacji na temat badań powyżej
Z góry dziękuję za poświęcony czas
Pozdrawiam
Agnieszka

link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-71419/sec-R8UMLTQa.html
Nadrzędny Autor tosia Dodany 2015-02-01 09:37
Niestety, środowisko osób z autyzmem zostało mocno przetrzebione przez przestępców internetowych,
toteż nie ma co się dziwić, że chętnych brak.
Życzę mimo to powodzenia bo brakuje odpowiedzialnych fachowców w tej branży.
Pozdrawiam
Tosia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Prośba o pomoc w badaniach naukowych dot. autyzmu (2296 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill