www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Dobry pediatra - byle gdzie (1676 - wyświetleń)
- Autor RacaJ Dodany 2015-02-02 14:45
Drodzy Państwo,
Jestem Mamą 5-letniej Amelki i być może popadam już w paranoję, ale mam duże obawy co do stanu zdrowia mojej córeczki. Objawy mogą wskazywać na autyzm, jeśli tak jest, to chciałabym jak najszybciej zacząć działać, leczyć, pomagać. Byłam już u 2 lekarzy, niby uspokoili mnie, że Amelka jest zdrowa, ale nie czuję się spokojna, gdy kolejny raz widzę, że jest "nieobecna", nie uczestniczy w zabawach z rodzeństwem czy całą rodziną. Boję się, że jednak coś jest nie tak. Proszę o namiary na dobrego pediatrę. Chyba dobrym miejscem jest http://www.medbiz.pl/instytut-pomnik-centrum-zdrowia-dziecka-w-warszawie-warszawa/ czy ktoś może polecić mi konkretnego lekarza z tego instytutu? Albo kogoś innego, ważne, żeby poważnie podszedł to tematu.
Nadrzędny Autor tosia Dodany 2015-02-03 09:25
Jeżeli podejrzewasz autyzm u córeczki najlepiej skontaktować się z Fundacją Synapsis w Warszawie lub aby mieć diagnozę szybciej polecam np.Solaris, Scotis także w Warszawie.
W autyżmie bardzo ważne jest aby diagnoza była szybko postawiona. I proszę o zachowanie spokoju, kierowanie się przede wszystkim własną intuicją:) w postępowaniu i wychowaniu
córki. Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Dobry pediatra - byle gdzie (1676 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill