www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / wizyta w gabinecie lekarza specjalisty (1858 - wyświetleń)
- Autor rencista Dodany 2007-05-28 10:26
Ostatnio spotkała mnie taka sytuacja :
Mój lekarz endokrynolog wyznacza datę i godzinę wizyty. Ostatnio po zgłoszeniu się w przychodni okazało się że decyzja lekarza przyjęcia następowały w kolejności zgłoszenia się w przychodni a nie w przybliżonym czasie wyznaczonej wizyty. W takim wypadku zamiast czekać do lekarza ok. 1/2 do 1 godz. zostałam zmuszona  do czekania przez 4 godz. I w tym miejscu pojawia się mój problem jestem osobą niepełnosprawną (I gr). i czekanie w dusznej i niewietrzonej poczekalni jest dla mnie bardzo uciążliwe. Czy lekarza nie obowiązują  wyznaczone (w przybliżeniu) godziny przyjęć ? Czy mogę w takim wypadku zwrócić się z prośbą o przyjęcie w wyznaczonej godzinie ? U mojego lekarza pierwszego  kontaktu osoby w mojej sytuacji sa przyjmowane bez kolejki - nigdy z tego nie korzystam gdyż jak w rejestracji powiedzą godzinę przyjęcia to  mniej więcej w tym czasie zostaję przyjęta. Wiem że to może wydać się błachym problemem ale dlamnie jest bardzo istotnym
Nadrzędny Autor asiatko31 Dodany 2007-05-28 18:42
Tak jest w prawie każdej przychodni. Mój lekarz internista przyjmuje w tak. przychodzi do pracy z 30 , 60 minutowym opóźnieniem jak już zacznie przyjmować pacjentów to przyjmuje od 2 do 5 pacjentów potem jest przerwa od 5 do 15 minut i potem znowu przyjmuje od 2 do 5 pacjentów i potem znowu przerwa od 5 do 15 minut. Co wy na to???
Co można zrobić??? Ja na twoim miejscu poszłabym do dyrektora przychodni i wszystko opowiedziała
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / wizyta w gabinecie lekarza specjalisty (1858 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill