www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam przyjaciól w Warszawie (2106 - wyświetleń)
- Autor marco22 Dodany 2007-06-01 10:15
Jestem osoba niepelnosprawna ,ale chodzaca  o lasce.Mam 56 lat, chetnie bym z kims sie spotkal by pogadac o wszystkim. Mieszkam na zoliborzu. Moze jest jakis klub dla takich osob o ograniczonej sprawnosci ruchowej? Jak dojechac ewentualnie bo z chodzeniem jest nie za bardzo dobrze. Chetnie pogadam na gg: 5317855 lub na Skype moj nick "warek333" Pozdrawiam
Nadrzędny Autor gruby Dodany 2007-06-02 19:51
mam 45-lat na imię Piotr. Jestem po wielokrotnych operacjach kolana lewego. Mieszkam na Żoliborzu. Jestem równiez osoba niepełnosprawną z umiarkowanym stopniem niepełnosprawnosci. Poszukuję kogos z kim mógłbym pogadac o wszystkim nie nadwyrężając za mocno nogi. Niestety nie mam w domu komputera, ale jeżeli jestes zainteresowany znajomością podaje mój numer telefonu 608814441. Mieszkam niedaleko pętli Piaski. Czekam na telefon. Piotr
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam przyjaciól w Warszawie (2106 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill