www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 100) (1455978 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-22 22:32
Wkurzają mnie zwierzątka gryzące kable w moim samochodzie. W zimne noce grzeją się przy silniku , znoszą tam chleb i zdechłe ptaki. Masakra. Nie można ich skutecznie przegonić. I tak jest we wszystkie chłodne dni. Dziś znów kabelki poszarpane pazurkami. :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-22 22:43
To nie pazurkami tylko zębami a robią to najprawdopodobniej kuny.
Całe szczęście, że u mnie ich prawie nie ma.
                                            Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-22 22:54
U mnie są koty, lisy i kuny oraz sąsiadka, która całe to "towarzystwo" karmi.  Mieszkam w dużym mieście, na pięknym zielonym osiedlu, ale coś za coś. Mam zwierzątka.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-22 23:19
Lidzia!!! "zabij" sąsiadkę ;-) ale lisy, kuny i koty to piękne i mądre zwierzęta - daj im spokój -pliis :-) Jakie "duże miasto" ma takie zwierzaki? Szczury to rozumiem, ale...lisy? Kuny? Lidzia: zacznij je kochać - olej samochód - proszę :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-22 23:31 Zmieniony 2014-11-22 23:38
Jola. Kocham je, ale samochód muszę mieć sprawny. Kupię chyba elektroniczny odstraszacz, a ten nie zrobi im krzywdy.

Mieszkam wysoko na wzgórzu. Wszędzie zielono. Z okna widzę dalekie wioski za miastem, rzekę , kilka wież kościołów i ...... piękny mam widok. 
Nadrzędny - Autor barbra Dodany 2014-11-23 14:03
Witam odnośnie co nas wkurza proszę o radę piętro wyżej w klatce której mieszkam jest niepelnosprawna ruchowo istota dzewczynka ok 12 lat wychowuje ja sama matka nauczycielka ,mniej istotne ze jej matka tez nauczycielka.Chodzi o to że kilka razy w tygodniu słyszę krzyki tupanie walenie czymś o podłoge zwracałam uwage sąsiadce a to się dzieje dalej zdarza sie że  jest tak do pólnocy kilkakrotnie wzywałam policję jeżeli było to po 22.00 po tym jest dwa trzy dni spokoju i znowu, co wrzeszczy mała nie słyszę czasem poszczególne" nie mamo nie będę"ja mam ubytek słuchu ale wrzaski tupanie czy wręcz walenie o podłogę słyszę.W dodatku matka ma zwyczaj ubierania butów na obcasie i już o 7.00 krąży po mieszkaniu tak mniej więcej 40 minut.Podejrzewam ze ma w mieszkaniu panele bo te dzwięki są naprawdę nieżle słyszalne i tak pięć razy w tygodniu. Kiedyś zwróciłam jej uwage a raczej zadałam pytanie czy bardzo lubi chodzić w butach po domu odpowiedziała ze uwielbia .Jak większość ludzi nie stać mnie wybudować sobie domu tak zasugerowała mi owa sąsiadka na prośbę by tak z rana nie tupała.To przeboleję bo jeszcze nie muszę wstawac rano do pracy a mąz wstaje o 4.30 więc tego nie słyszy Nie wiem czy małej dzieje się krzywda czy ma taki" sposób  bycia"dla mnie i męza bardzo drażliwy szczególnie jeśli po 22.00 nie wiem czy dzieje się coś zlego.A naprawdę daleka jestem od tego by wzywać  policję do krzyków obu ,,dam'' za kazdymi wrzaskami.Zaznaczam że rozmowy o ciszę w porze nocnej nie skutkują no może na dzień dwa.I znowu to samo.Dziewczynka jest bardzo złośliwa -moze z powodu swojego kalectwa ponoć uderzyła kilka razy matkę ja tego nie widziałam powtarzam tylko ale wiem że to możliwe ja tylko chcę troche poszanowania dla mnie i męża i ciszy a nie walki z sąsiadkami.Regulamin o obowiązkach i prawach lokatorów jest wywieszony na klatce schodowej a w administracji też byłam,gdzie sie udać bo przecież policja to nie rozwiązanie. No tak nie lubię hałasu ja niedosłysząca trochę śmieszne.Ale może mała jest bita  nie wiem
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-23 14:56
Jak sama powiedziałaś , dziecko jest ON ruchowo. Tyle widzisz, a jeżeli dziecko ma jeszcze inne niesprawności np jest autystyczne, to takie reakcje będą się powtarzały. Rodzice nie są niczemu winni. Mam znajomą , której dorosły już , ale autystyczny syn też tak reaguje. Sąsiedzi są wyrozumiali, nawet jej pomagają kiedy nie może sobie poradzić.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2014-11-23 15:02
barbra- jeśli to nadal będzie bardzo uciążliwe to rozważ aby przy następnym remoncie ( malowaniu) mieszkania do sufitów podkleić takie ozdobne, styropianowe kasetony. Oprócz wygłuszenia uzyskasz też ocieplenie mieszkania. W inny sposób chyba nikt Ci nie pomoże, a może ?
                                                                                                                 Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-05 21:22
Co mnie wkurza? Np. to, że wchodząc do piwnicy muszę otworzyć drzwi kluczem i...................... prąd mnie "łapie", bo jakiś debil niedouczony wstawiając metalową ościeżnicę uszkodził kable. Całe drzwi "pod prądem". :-(
Nadrzędny - Autor CorsaVesta Dodany 2015-09-07 10:52
Wkurzają mnie ludzie, których coś wkurza :P
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-07 11:00
Mnie wkurzają ludzie co do zasady - 90% z nich to nudziarze bez polotu i wiedzy.
Nadrzędny - Autor Balbina Dodany 2015-09-08 14:34
Jak przeprowadzałeś badania, że taki wynik Tobie wyszedł?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-08 14:43
Moją próbą badawczą są ludzie, których znam. A jest ich dużo o różnym wykształceniu, statusie społecznym, zawodowym itd.
Nadrzędny - Autor genju2 Dodany 2015-09-10 13:13
Kupiłem http://winotokaj.pl/content/8-wino-na-wesele 100 butelek wina weselnego i wesele się nie odbędzie :-(:-( płakać czy się wkurzać?!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-09-10 17:37
Zastanowić się nad bardziej inteligentną reklamą. Metody tu lansowane są już naprawdę pożałowania godne.
Nadrzędny Autor Marek_G76 Dodany 2015-09-18 08:42
mnie najbardziej wkurza ludzka głupota! Ona jest tak wielka, że często aż cholernie żal!
Nadrzędny - Autor Balbina Dodany 2015-10-05 13:53
Mnie wkurza jak ludzie nie widzą ile mają i wciąż tylko narzekają.
Nadrzędny - Autor genju2 Dodany 2015-10-05 15:27
Generalnie macie coś takiego jak zawsze wychodzicie na zakup to chcemy coś kupić ale szkoda nam na to pieniędzy i często rezygnujemy z zzakupu z myślą dobra kiedy indziej kupię? Ja ostanio częśto bywam w galeriach jest masa rzeczy które mi się mega podobają ale jakoś nigdy nie mogę się zdecydować na zakup. W internecie widziałem http://www.superpromocja.pl/zlote-kolczyki-c-587/zlote-kolczyki-wiszace.html fajne kolczyki jednak przez to żę nie wiem jak dokonaywać zakupu przez internet znowu sobie nic nie kupiłąm :-) Ale muszę przyznać żę kupno przez internet wygląda dużo łatwiej z tego punktu że nie widzimy pieniędzy:) Jak ja trzymam kilka setek w ręce to zawsze jest mi szkoda się ich pozbywać:)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-05 15:45
genju2! Czy Ty nie umiesz napisać postu bez reklamowania czegokolwiek?

>Jak ja trzymam kilka setek w ręce to zawsze jest mi szkoda się ich pozbywać:)


A mnie nie szkoda, bo ja nie widzę wydawanych pieniędzy - rachunki powyżej 20 zł płacę kartą. :-)
Rób tak samo i nie żałuj, a przy okazji zareklamuj swój bank :-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-10-05 16:40
[usunięte]
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-10-06 08:10
Kobieto on ma rację. Ten typ nie dość, że zaśmieca forum to jeszcze ta reklama ma idiotyczną formę.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-06 09:27 Zmieniony 2015-10-06 09:29
Cześć Piotrek!
Dzięki, że się ze mną zgadzasz ale temu g. Prawda nie chodzi o prawdę.
Dr Jekyll i mr. Hyde w kiepskiej kopii :-) :-) :-)
P.S.
Zwrot "kobieto" do obojniaka jest nieadekwatny do stanu faktycznego :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-10-06 09:35
A wiecie? Na innym forum dostałem bana:) Jednej idiotce odpowiedziałem Tuwimem (zainspirowany Millerem):
Próżnoś repliki się spodziewał,
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je..ł,
Bo to mezalians byłby dla psa.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-06 10:29
To typowe dla nieoczytanych ignorantów :-)
Wolą epitety, napastliwość i plucie jadem a potem przypisują te cechy swoim interlokutorom
A przecież można rozmawiać z klasą, tylko coraz mniej tych "klasyków" :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-10-06 10:42
Tam jest klepanie po plecach i spijanie sobie z dziubków przy gadaniu o pierdołach.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-06 11:04

>Tam jest klepanie po plecach i spijanie sobie z dziubków przy gadaniu o pierdołach


Tak się domyślam, skoro tak usilnie namawiają do czytania swoich "poematów" :-)
Tu wpadają jak desant gołębich "bombowców" :-)
Tu coś chlapną, tam zostawią g.... i odlecą w oczekiwaniu na kolejne okrążenie
Zakończę Lecem:
"Dno jest dnem, nawet jeśli jest odwrócone do góry".
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-10-06 11:13
Nie nie. Tu nie chodzi o forum czas1pora2
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-10-06 14:46

> Tu coś chlapną, tam zostawią g.... i odlecą w oczekiwaniu na kolejne okrążenie
> Zakończę Lecem:
> "Dno jest dnem, nawet jeśli jest odwrócone do góry".


G.... zostawią???? Dno?????

Gratuluję utrzymywania się w nurcie człowieka wysoce, ba, nad wyraz kulturalnego, pobożnego, miłosiernego, prawego  i sprawiedliwego. Coś pewnie pominęłam, może szlachetny charakter?

Siła wyrazu Twoich postów dodaje Ci sławy, wzbudza szacunek do Twojej osoby, każe podziwiać brak nienawiści i wszelkie inne wspaniałe cechy jakie posiadasz.....
.........w swojej bujnej wyobraźni.

Wszystkiego najlepszego.
Po postach prawdziwie ich poznacie byłoby napisane w piśmie, gdyby był wtedy Internet.:-)

> A przecież można rozmawiać z klasą, tylko coraz mniej tych "klasyków"


Ależ są nadal, ci klasycznie wredni, szukający okazji do obrzucania innych inwektywami.
Prawdziwi klasycy, a nie tacy tam zwykli.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-06 18:07

>Gratuluję utrzymywania się w nurcie człowieka wysoce, ba, nad wyraz kulturalnego, pobożnego, miłosiernego, prawego  i sprawiedliwego


Dziękuję za miłe słowa ale zapomniałaś o skromności i właśnie z wrodzoną skromnością stwierdzam, że przesadziłaś.
Ale, skoro już zainteresowałaś się moją skromną osobą to powiedz jak ocenisz takie dwie wypowiedzi na temat tej samej osoby:
"Zastanowić się nad bardziej inteligentną reklamą. Metody tu lansowane są już naprawdę pożałowania godne."
"Czy Ty nie umiesz napisać postu bez reklamowania czegokolwiek?"
Czy wg Ciebie którykolwiek post jest obraźliwy, naganny a może znajdziesz jeszcze bardziej radykalne określenia?
Wszyscy wiemy czyje to posty i kogo/czego dotyczą. Różnica jest tylko jedna, pierwszy post napisałaś Ty a drugi - ja. I dlatego zostałem oceniony:

>NO NO NO
>NASTĄPIŁO PONOWNE PRZEBUDZENIE CHOREGO Z NIENAWIŚCI TADEUSZAP. TEN WIECZNY FRUSTRAT PLUJĄCY DOOKOŁA JADEM NIE POTRAFI NAWIĄZAĆ >NORMALNEJ DYSKUSJI. I PO CO CI TO TADEUSZU ? /5/


Tak jest zawsze, kiedy cokolwiek napiszę. Więc, czy to nie jest DNO intelektualne autora takich określeń (chory z nienawiści, wieczny frustrat plujący jadem)? Czy nie jest to obrzucanie gównem? Ale to Ciebie - osobę subtelną, delikatną i inteligentną - nie razi!!!???

>Ależ są nadal, ci klasycznie wredni, szukający okazji do obrzucania innych inwektywami.


Wybacz, ale sama dobierasz sobie towarzystwo i chociaż częściowo przyjmij za nich odpowiedzialność.
Jak widzisz, ja nie mam tu adwokatów, którzy na zmianę zabierają głos w mojej obronie a U was?
WzK ma problem - już odzywa się Prawda, Prawda jest krytykowana to Ty zabierasz głos w jego obronie. I tak wkoło.
Pokaż, zacytuj chociaż jeden mój post, który mógłby być usunięty - a Twoi pupile? Piszą co im ślina na język przyniesie, właśnie oni plują jadem i to tylko dlatego, że nie dają sobie rady bez inwektyw, chamstwa i insynuacji.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-10-06 19:26
Napisałam swoją opinię ponieważ Rogal opowiadał wyżej o jakimś tam przypadku, a to spowodowało, że od razu wyjechałeś czołgiem jednoznacznie nas obrażając. Była okazja i nawet nie zapytałeś o kim mowa.
"To typowe dla nieoczytanych ignorantów :-)
Wolą epitety, napastliwość i plucie jadem a potem przypisują te cechy swoim interlokutorom"

Jakby ktoś nie łapał aluzji, to na wszelki wypadek dodałeś post o "poematach", g... i dnach. Ulżyłeś sobie na maksa, bo nie stracisz okazji, aby nam wulgarnie przyłożyć?
Nie weszłam z powodu postu Prawdy, tylko wtedy, gdy znowu pisałeś inwektywy pod adresem uczestników naszego forum.
Twoja walka z Prawdą jest Twoją walką i sto razy Ci powtarzałam, że nie wiem kim jest Prawda i nie zamierzam się w to wdawać. Że Twoje posty są zjadliwe i deprecjonujące nas w nieobyczajny sposób, wiadomo każdemu, kto umie czytać.

> chociaż częściowo przyjmij za nich odpowiedzialność


No i widzisz? Ty chyba naprawdę masz obsesję? Za kogo odpowiedzialność? Ja za kogoś, o kim nie wiesz sam kim jest, a tylko chyba uroiło Ci się, że to na pewno ktoś od nas? Nie wiem, zapytaj kogoś, kto jest bardziej racjonalny, a mniej emocjonalny, czy tak można pisać bez uzasadnienia.
Ja mam brać odpowiedzialność za Twoje widzi mi się, że ktoś to ktoś..? To miał być jakiś dowcip??? Bo przyznam, że mnie poza wszystkim to rozśmiesza.

> Ty zabierasz głos w jego obronie


WzK ma dość rozumu i inteligencji by pisać za siebie. Prawda też ma jęzor cięty, bezpardonowy. Poradzą sobie.
A ja Ci powtarzam, że weszłam, bo atakujesz całe nasze forum i to bardzo nieładnie atakujesz.
Nawiasem, jeśli się już chce komuś  coś zarzucać, nie należy samemu używać tak płaskich epitetów pod adresem  forum, które Cię być może i drażni, ale to nie usprawiedliwienie.

W sprawie plucia jadem, plujcie sobie szczęśliwie jak długo z Prawdą chcecie to robić, czy też nie robić, ale stanowczo protestuję, żebyś się o naszym forum, o nas tak wyrażał, jak się wyrażasz oraz z naszym forum to łączył.

No chyba, że chcesz w inwektywy polecieć, ale powiem z góry, że nie wiem, czy Ci dorównam w tym zakresie.:-)))

Po takich opiniach o nas, wybacz, ale nie pozdrawiam. Powiem tylko, że na razie do kiedyś, albo i nie.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-10-07 16:31

>"Zastanowić się nad bardziej inteligentną reklamą. Metody tu lansowane są już naprawdę pożałowania godne."<


Po tym i pozostałych Twoich słowach już wiem jaka "ignoruj" W-C (cia) Ci napisała - założę się, że epistołę z sugestią do Twojej inteligencji :-(
Pomyśl Tadeusz! Bo na moje oko - już wcześniej: "prawda" to W-C lub twój "kolega".

Robisz ten sam błąd co W-C: uważasz, że niemiłym dla ciebie jest ktoś kogo nie lubisz, a może być tak (jak w życiu), że ktoś oficjalnie miły nie znosi Ciebie i pod innym nickiem sobie używa :-(

Na 100% jest to osoba niedoceniona, nieważna, mało inteligentna, a uważająca, że zasługuje na więcej :-( i z tego pow. innym wytyka brak tego co jej/jemu brak - inteligencji i kultury.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-10-06 18:51
Tak się zastanawiam - jak to jest, że są osoby, które mogą wypisywać różnego rodzaju inwektywy i cisza, brak reakcji z waszej strony, a inni wystarczy, że zwrócą komuś uwagę i od razu są besztani.
Dziwić się, że żyjemy w kraju bezprawia skoro w tak małym światku jakim jest to forum brak sprawiedliwości.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-10-06 19:02
Na forach sprawiedliwości nie szukaj. Wszystko zależy od dobrego admina, bo piszący zawsze będą różni. Niektórym się wydaje, że jak ich nie widać , to wszystko im wolno. Czują się ważni jak komuś dowalą. To świadczy o nich, a nie o tych, których szkalują. 
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-10-06 19:07
Święte słowa :-)
Uściskałbym Cię, ale jeszcze nie wymyślili jak to robić na odległość :-(
Choć wówczas pewnie nie tylko bym uściskał ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-10-06 19:12
Przybij piątkę do ekranu i będzie ok. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-10-06 19:28
Prawie lapka z biurka zrzuciłem...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-10-06 19:49
To masz i ode mnie piątkę. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-10-06 20:21
Mistrzostwo Świata :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-10-06 19:21
               Chciałbym zwrócić uwagę, że jest na tym forum opcja "ignoruj". Ja ją włączyłem wobec pewnego napastliwego usera i po prostu nie widzę bredni jakie wypisuje. Polecam :-)
                                      Waldi
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-10-06 19:42

> Tak się zastanawiam - jak to jest, że są osoby, które mogą wypisywać różnego rodzaju inwektywy i cisza, brak reakcji z waszej strony, a inni wystarczy, że zwrócą komuś uwagę i od razu są besztani.


Święte słowa Gollum. Tylko nie wiem z której strony oceniasz? Na ogół liczba usuniętych postów świadczy o użytkowniku.

Zawsze odzywa się ten, kto się czuje obrażony lub poruszony. Tylko istotne jest w jakim stylu pisze.
Jeden może o dziobkach, drugi zaraz o d... Zależy od miejsca, w którym się aktualnie znajduje.
Miejsce obserwatora wyznacza dla niego horyzont.:-) W skrócie, gdzie ktoś bywa, to widzi? No może aż tak drastycznie nie jest, bo czasem to tylko nawyki stylu.:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-10-07 08:04
Ludziska. dajcie sobie na wstrzymanie. Tu jest mega fajne forum. Czasem sobie powrzucamy, ale i tak jest git. Ja to bym chętnie z Wami spotkał się w realu lub w tesco.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-10-07 08:51 Zmieniony 2015-10-07 09:19
Hi hi hi przyczepię się do słówek :

>spotkał się w realu lub w tesco. <


Real to nie Tesco ?

                            Waldi.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-10-07 15:30
To nie to samo - większości brakło by odwagi powiedzieć w oczy to co tutaj wypisuje - byłoby nudno :D
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-10-07 16:50
  Gollum nie zrozumiałeś .
To była taka moja gra słów.
Real- jako market
Real - jako rzeczywistość realna

Mój wpis miał na myśli wersję drugą. Ot taka słowna zabawa :-)
                               Waldi.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-10-07 18:01
Ciebie zrozumiałem - odpowiadalem wafelkowi :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-10-07 16:07
:-) :-) bo Cię na innym zbanowali? ;-) Wyobraź sobie, że na żadnym mnie nie zbanowano :-) na jednym zawodowym upomniał mnie admin, bo pojechałam "uczuciowo", a nie sucho zaw.
(odp. do Rogala)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-10-07 17:11
Ten ich ban to mi wisi i powiewa, a spotkałbym się z każdym stąd.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-10-09 15:44
Też tak myślę, ale są tacy co się jarają banem ;-) Ja lubię bardziej ostry "wierszyk" Tuwima :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2015-10-08 12:11
Tadzio napisał:

>Tak się domyślam, skoro tak usilnie namawiają do czytania swoich "poematów" :-)
>Tu wpadają jak desant gołębich "bombowców" :-)
>Tu coś chlapną, tam zostawią g.... i odlecą w oczekiwaniu na kolejne okrążenie


Świetny tekst, wykorzystam go... :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-10-06 11:17
Jak Wy pięknie to wszystko ubieracie w słowa, a to po prostu jest zwykłe lizanie sobie dupy wzajemnie. Są sytuacje w których trzeba mówić wprost ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 100) (1455978 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill