www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdzie kupić oc (3067 - wyświetleń)
- Autor pitar Dodany 2015-11-15 15:29
Samochód już upatrzony .Za tydzień jadę do kupca aby go kupić. Zastanawiam sie jeszcze nad OC. Gdzie warto jest się na nie zdecydować ?
No niby PZU jest polecane ale czy najtańsze? Co jest ze zniżkami? Słyszałaem,że za spowodowanie wypadku w jednej firmie zabierają 10% zniżki, w drugiej nawet 20%...
Gdzie Wy macie takie ubezpieczenie?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-11-15 15:48 Zmieniony 2015-11-15 15:51
                   Serwus :-
>Samochód już upatrzony .Za tydzień jadę do kupca aby go kupić<

Mam trochę doświadczenia w branży samochodowej i domniemywam, że jeżeli to auto jest w dobrym stanie i dobrej  cenie to po tygodniu może już go nie być. Chyba, że to od kogoś z rodziny. Auta w nienagannym stanie technicznym sprzedają się bardzo szybko. Natomiast z ubezpieczeniem jest tak, że należy iść do agencji/ pośrednika ubezpieczeniowego i tam poprosić/zażądać wybrania najkorzystniejszej oferty. Zawsze tak robię i mam tę aktualnie najtańszą. Kupując OC u pośrednika nie płacisz marży bo tę daje mu ubezpieczyciel.W każdym mieście ( nawet niewielkim) takich agencji jest kilka.                                Powodzenia.


>za spowodowanie wypadku w jednej firmie zabierają 10% zniżki, w drugiej nawet 20%...<


Mój drogi :-) Jeżeli masz zamiar wyruszyć na drogę i powodować stłuczki to lepiej wcale auta nie kupuj. :-)      
                                                                  Waldi.                                    
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2015-11-19 10:50
To już zakładasz,że spowodujesz wypadek? Jestem tutaj takiego samego zdania jak kolega. Jeśli zamierzasz powodować wypadki to najlepiej sobie odpuść oraz nie jeździj samochodem... Dodam,że niewiele osob o tym wie ale w kwietniu tego rokou weszły nowe regulacje.Cena ubezpieczenia oc wzrosła ale jest to spowodowane ty;m,że przy wypadku odszkodowania domagamy sie nie w towarzystwie ubezpieczeniowy sprawcy ale w swoim. Jest drożej ale bardziej cywilizowanie. Lepiej jest wybrać sprawdzone, doświadczone towarzystwo ubezpieczeń a nie firmę krzak. Polecam zajrzeć sobie na stronę: https://superpolisa.pl/ - można tam w kilka minut przeprowadzić sobie kalkulację ubezpieczeń.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-19 12:43
O kurde . Moderatorzy dostali za zadanie reaktywowania forum?
?????
Nadrzędny Autor KKamil94 Dodany 2016-04-06 10:43
w superpolisie trzeba znać takie dane jak eurotax itd - niezbyt intuicyjne dla laika. już wolę coś w stylu http://najtaniejuagenta.pl/kalkulator-oc-ac/ gdzie mogę wybrać z krótkiej listy
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-29 10:12

> Gdzie Wy macie takie ubezpieczenie?


Ja mam w głębokim poważaniu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdzie kupić oc (3067 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill