www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 230) (3729679 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-02-04 15:09

>bo więcej piszesz<


No wiesz....... na akord zawsze się lepiej zarabiało. Po za tym koszty. Atrament i pióra przecież kosztują. :-)))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-02-04 16:03
Już nie rysujcie kółek, kwadracików, itd. bo "poborowemu" znów wszystko kojarzy się z jednym.
NIE KARMCIE TROLLA :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-04 16:13
Ugotowalem corce na obiad KFC z dostawy. Brawo ja:-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-02-04 16:25
Brawo Ty! :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-04 16:29
Rób tak częściej to modelki z niej nie będzie. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-04 16:36
Byc moze. Poki co kosci biodrowe jej stercza:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-04 16:48
Tylko jak "nazbiera" komórek tłuszczowych jako dziecko, to one jej pozostaną i całe życie będzie z nimi walczyła.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-02-04 17:35
Wiem wiem, góra raz na miesiąc jakieś świństwo je.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-04 16:40
Partia smoleńska rozpoczyna nowy chocholi taniec na grobach ofiar.  A. Macierewicz wraz z nową komisją zakładają deski i zaczynają surfowanie po trumnach.
A zanosiło się, że po kompromitacjach ekspertów ( kłamstwa) poprzedniej komisji już będzie spokój. Widać duch szaleństwa jest nieokiełznany.

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/grupinski-macierewicz-nie-przestaje-uprawiac-polityki-na-grobach-ofiar/pyc6be<

Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-02-04 16:48

>Widać duch szaleństwa jest nieokiełznany.<


I jak widać zaraźliwy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-04 16:51
WzK. Po treści tego postu widać, że jesteś lepszy w tym "tańcu ".

Myślę, że rodziny ofiar też chcą znać prawdę. Niech potwierdzą lub zaprzeczą komisji Millera. 
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-04 17:35
Nie karmić trolla.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-04 18:06
Jestem za.
Mieliśmy tu już jednego troll'a - Mlody27 czy jakoś tak, w końcu go zbanowali, był spokój - i masz, kolejny :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-04 18:24

> i masz, kolejny <


Gollum,- proszę nie smuć się, głowa do góry! :-) Jeszcze tylko niespełna 45 miesięcy rządów obecnej "ekipy" i nastanie spokój. Wiem, że wytrzymasz. Wierzę w Ciebie :-) "Dasz radę" :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-04 20:30
Myślę, że Gollum wytrzyma, ale Ty możesz "pęknąć." :-)))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-04 21:02

>ale Ty możesz "pęknąć."<


No coś Ty ? Kaszubi to twardzi ludzie z byle powodu nie pękają. Lata pruskie a potem okupację przeżyliśmy to i te miesiące "przelecą".
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-02-05 10:45

>Czego ci, cymbale, nie wolno?


Ciekawy tekst ale obawiam się, że pytanie skierowane do cymbała nie dotrze do adresata :-)
Tak, jak w tym monologu J. Kobuszewskiego (posłuchajcie - klik) :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2016-02-05 11:48
A jak jest z cymbalstwem nadawcy? Wielkie słowa, ale nikt już nie pamięta swastyk na marszach pisu? Nikt nie pamięta haseł, że "krew na rękach" i agresji wyładowywanej na reporterach przez natchnionych jedynie prawdziwie? Komuś wtedy za to włos z głowy spadł?
A gwiazda Dawida i znak równości ze swastyką to co to było?
I teraz wielka mowa o wolnościach? Łaska pana, że wolno mówić i wyzywanie od cymbałów?
Gdzie był wtedy pan profesor taki prawy i sprawiedliwy i zakładam, że nie cymbał? Nic mu wtedy nie przeszkadzało? Wolno było gorzej, to było lepiej?
Zanim więc przytoczycie coś, zastanówcie się kto to pisze i czy ma rację.
Demokracja to też, a może głównie przestrzeganie Konstytucji, a dalej sami sobie odpowiedzcie, czy jeśli jest w powszechnej opinii prawników łamana, to jest to demokracja. Chyba, że powiecie, że jest łamana demokratycznie, bo każdego kota można ogonem odwrócić, gdy zechce jego właściciel....
p,s,
A Ty, Tadeusz, tak naprawdę  z uwagą słuchasz tych monologów i ze zrozumieniem czytasz swoje ulubione fraszki?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-05 11:47 Zmieniony 2016-02-05 11:54

>Do katastrofy w Smoleńsku doszło dlatego, że w skrajnie niesprzyjających warunkach atmosferycznych piloci zeszli zbyt nisko, będąc pod presją tego wszystkiego, co działo się za ich plecami. Mówię to najdelikatniej, jak potrafię". W "DGP" pierwszy od przeszło dwóch lat wywiad z Tomaszem Arabskim. <


Dlaczego A Macierewicz teraz powołuje kolejną komisję a wtedy (w dniu wypadku) zamiast starać się udzielać pomoc poszedł z innymi na smaczny obiadek ?

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/512426,tomasz-arabski-smolensk-katastrofa-smolenska.html<


Po co w ogóle powoływać komisję skoro pani "coś tam, coś tam" już zna wynik jej pracy ? Chodzi tylko o to aby kasę wyszarpać ??

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/elzbieta-kruk-w-moim-przekonaniu-w-smolensku-doszlo-do-zamachu/yx8xem<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-05 11:57

>poszedł z innymi na smaczny obiadek <


A czy to by coś zmieniło gdyby poszedł na niesmaczny, albo w ogóle nie jadł? A może sugerujesz, że inne ekipy urządziły głodówkę?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-05 12:35
Liduś - witaj - to nic nie zmieni, próżne Twoje starania. To jest jak grochem o ścianę. Prędzej mochera przekonasz.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-02-05 13:22
Witaj. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-05 12:58

>czy to by coś zmieniło gdyby poszedł na niesmaczny,<


Żartujesz? Za publiczne pieniądze to już potrafią sobie dogodzić. Ten wypadek był stosunkowo niedaleko od miejsca gdzie oczekiwali. Skoro A. Macierewiczowi niby tak zależy na wyjaśnieniu tej katastrofy to dlaczego wtedy nie udał się na miejsce wypadku. Przecież jeszcze nie wiedzieli, że wszyscy zginęli. Mogliby być tam ranni potrzebujący np. krwi. Ale gdzieżby tam !! Kawał mięsa z ziemniakami okazał się dla ekipy PiS-u ważniejszy od prezydenta i reszty delegacji.. Wstyd i tyle!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-05 13:05

>Wstyd i tyle!! .<


Wstyd za to co napisałeś. :-((((((((
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-05 13:34

>Wstyd za to co napisałeś. :-(((((((( <


Nawet kilku zdań prawdy nie potrafisz znieść? Aż tak jesteś zindoktrynowana? A widziałaś w sieci film nakręcony (nota bene) przez PiS-owców w tej restauracji jak jedli ten obiad? Ile tam było śmiechu, chichotów i żartów. A prezydent w błocie leżał.  To według Ciebie nie jest wstyd ??
Może znajdę w necie ten film, ale obawiam się, że odpowiednie służby już go wykasowały. To jest wstyd.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-02-05 13:49

> Aż tak jesteś zindoktrynowana? <


Na pewno nie bardziej niż Ty.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-05 13:05 Zmieniony 2016-02-05 13:08
Widzisz WzK 2 jednostki tu piszące (może 3 ) nie zdają sobie sprawy z tego, że RZĄD NIE MA SWOICH PIENIĘDZY, TE PIENIĄDZE SĄ OBYWATELI.
Jak PIS był w opozycji to płakali i donosili w EP jak to w Polsce nie ma demokracji, jacy oni pokrzywdzeni...

Lidian wrzuciła link z kimś - no chyba to nie profesor? :-( Aaaaa, on tak po p-islamsku od cymbałów wyzywa? Chyba z postrzeganiem poza zmysłowym, bo twierdzi, że po wyglądzie poznał, a może to jego starzy kumple, a on kolorek zmienił? W każdym razie żaden z niego pedagog :-(

Prezes się boi:
http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/720/0/newsweek/635048993357100000.png

Prezes śpiewa (nie hymn):
https://www.youtube.com/watch?v=LSrs_zNV3tk

Rejtan:
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/nie-rob-szopki-wacpan-i-tak-poprzemy-tv-trwam-pl-ffffff

No i oczywiście "zawsze dziewica":
http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/720/0/newsweek/634950768650200000.png

Ps. "Maciar" to zawsze gdzieś tak w górę, w niebo patrzy... czeka i wierzy, że kosmici po niego wrócą, czy po Vibowicie ma taki stan? ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-05 13:41

>"Co robiło stu posłów PiS w Smoleńsku, 10 kwietnia 2010 roku, w trzy godziny po tragedii?" - pyta na swoim blogu Marek Migalski. I natychmiast udziela odpowiedzi: "jedli obiad". "Głównym zaganiającym do autobusów i zachęcającym do jak najszybszego wyjazdu ze Smoleńska, był Antoni Macierewicz" - ujawnia Migalski. A Jan Filip Libicki<


>http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/618457,obiad-poslow-pis-w-smolensku-po-katastrofie-trzy-dania-galaretka,id,t.html<

Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-05 14:01
A ja się pytam - co robiła cała władza PL w jednym samolocie - nie jest i nie było to praktykowane nigdzie - i do tego Prezydent, który miał z dziećmi jechać pociągiem, a w ostatniej chwili zmieniono Mu plany?
Bardzo to bylo wygodne i "bezpieczne" posunięcie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-05 14:21

>A ja się pytam - co robiła cała władza PL w jednym samolocie <


Bardzo dobre pytanie. Pamiętać trzeba, że dysponentem samolotu i decydującym o składzie delegacji był L. Kaczyński. Dlaczego popełnił tak ogromny błąd zabierając na pokład tutki tyle ważnych osobistości ?? Niebywałe!! Brak rozsądku ?? Czy ktoś to kiedyś wyjaśni ??
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-05 16:54 Zmieniony 2016-02-05 17:30
No tak - tam też byłeś i słyszałeś ustalenia. To oczywista oczywistość.
Całe szczęście ciebie na listę nie wciągnął - kto by nam to wyjaśnił? Choć przyznam się, że dziwi mnie ten fakt - wszechwiedzący, znający prawo, obyczaje, savoir-vivre... - jednym słowem (jak tu już było wspomniane) alfa i omega.

Tak się składa, że nie jesteśmy monarchią i Prezydent nie decyduje sam w sprawach państwowych.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-05 18:29 Zmieniony 2016-02-05 18:33

>i Prezydent nie decyduje sam w sprawach państwowych. <


Czyli pośrednio przyznajesz, że mamy 'marionetkową" prezydenturę?
Ja wolę określenie pani E. Kopacz; "prezydent na pilota"
Tylko w takim razie po co nam ten urząd:

-do brania kasy?
- do popełniania błędów?
- do ścigania ucznia z NS ?
-do łamania Konstytucji ?
- można tak długo..........

>jednym słowem (jak tu już było wspomniane) alfa i omega.<


Bardzo dziękuję, pierwszy raz spotkał mnie taki komplement. Raz jeszcze dzięki :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-05 20:17 Zmieniony 2016-02-05 20:37
[usunięte]
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-05 22:05
Pozdrawiam z Ukrainy. Wszystko fajnie. Tylko jest tu tak jakbyśmy byli w Polsce 15-20 lat temu
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-05 22:13
Czyli zafundowałeś sobie podróż wehikułem czasu 20 lat wstecz :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-05 22:26
No mniej więcej. Jestem w mieście 200tys mieszkańców. A ciemno na ulicach ze strach byłby iść. No i zataczajacy się na ulicach. Tego już raczej u nas nie ma. Drogi tragedia jak u nas jeszcze niedawno.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-02-05 23:15
A w jakim rejonie/mieście jesteś?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-06 07:01
W Łucku. Trolejbusy są. Jak u nas dwie dekady temu:) paczka marlboro 3zł. Raj:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-02-06 10:54

>W Łucku. Trolejbusy są. Jak u nas dwie dekady temu:) paczka marlboro 3zł. Raj:-)


To jesteś na Wołyniu, ładne okolice.
Trolejbusy - ciekawe, czy nadal wsiadasz, jedziesz a płacisz kierowcy przy wysiadaniu :-) a jeśli "zapomnisz" to nie zapłacisz :-)
Papierosy - w 2010 roku były droższe ale wtedy hrywna stała lepiej. Chyba ok. 45 groszy/1 hrywna.
Teraz poniżej 20 groszy. Czas wybrać się latem do Odessy.
Baw się dobrze i przekaż najlepsze życzenia
Młodej Parze :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-02-06 22:38
Trolejbusy są i marszrutki. Ukrainki przepiękne. Szczuplutkie, delikatne, cudo. Ludzie tu potrafią się bawić. Tańczą, śpiewają. Bardzo ciekawie Polski. Dyskutowaliśmy dużo. Żadnych historycznych kwasów. Serdecznie, sami nas zgadywanki. Mieli przewagę 55 do 5. A nabożeństwo zaślubin w cerkwi nie do opisania. Świetny chór. Pop wyluzować a jednocześnie uroczysty. Do tego samo piękno świątyni. Plus same obrzędy i mamy całość nakrywajaca czapka katolicki ślub. Super było a ja nieczęsto coś chwalę.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-06 19:36 Zmieniony 2016-02-06 19:38
Tyle, że Marlboro inne - nie zauważyłeś palaczu?
I co? Jesteś w innym świecie, rodziny, przygotowania do wesela/ślubu, poczęstunek, żona, dziecko itd, itp. a Ty na forum piszesz? Masz czas? Nudzisz się? Jest zasięg?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-02-06 22:23
Jest WiFi w hotelu. Pety nieco inne. Ale tragedii nie ma.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-06 19:34

>zabierając na pokład tutki tyle ważnych osobistości ?? Niebywałe!! Brak rozsądku ?? Czy ktoś to kiedyś wyjaśni ??<


Ja wyjaśniam ;-) Nie przyszło nikomu do głowy, że zginą. Chcieli się "pokazać". Jak "szef" mówi lecimy to lecimy i tyle.
Sama zamarłam jak usłyszałam, (była tam córka mojego prof.) i też taka myśl mi błysnęła, ale to bzdety.

Inne wyjaśnienie, mogą za to mnie zamknąć :-( Brat chciał pozbyć się brata...No bo ten Maciar itd.....
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-07 09:10
Na dobry początek niedzieli warto się pośmiać :

>Niemcy gwiżdżący z "innym akcentem", klasa średnia "walcząca o przetrwanie" za 10 tys. miesięcznie i apel o ułaskawienie Doroty Kani. Jak co tydzień redaktorzy "Newsweeka" wybrali dla Was najlepsze cytaty ubiegłego tygodnia. Zobaczcie!<


>http://polska.newsweek.pl/cytaty-tygodnia-07-02-zobaczcie-najlepsze-cytaty-z-poczatku-lutego-,galeria,379062,1.html<

Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-02-08 11:45
PiS wprowadza kolejny podatek aby wyrwać nam pieniądze z kieszeni. To kolejny etap zakłamanej "dobrej zmiany".

>http://moto.onet.pl/aktualnosci/ceny-paliw-wzrosna-przez-nowy-podatek-stacje-na-sto-procent-przerzuca-go-na-klienta/b1q93d<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-08 15:43
http://wpolityce.pl/polityka/280977-w-niemczech-trwa-karnawal-karnawal-ponizania-i-nienawisci-do-polski-zobacz-kuriozalna-instalacje-na-imprezie-w-Dusseldorfie

Do tego doprowadziło bieganie "na skargę" do obcych mediów. Takie jest moje zdanie. A co Wy o tym myślicie?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-02-08 16:33

> A co Wy o tym myślicie?


Skoro pytasz:

Nie wiem, czy "Do tego doprowadziło bieganie "na skargę" do obcych mediów.". Może być tak, że autor/autorzy tego dzieła już mają takie poglądy, że i bez "chodzenia na skargę" by coś takiego zrobili. Tak, jak są w Polsce ludzie, dla których normalne było już kiedyś pisanie i mówienie o "Kaczafim", "PiS-lamistach" itd.

Ale, co ważniejsze - co mnie obchodzi, że w jakimś innym kraju, ktoś, kogo nawet nie znam z nazwiska, coś sobie wystawił? To jest - dla mnie - problem zapośredniczony medialnie. Bez czytania mediów, nawet bym nie wiedziała, że coś takiego było (i nie byłabym od tego poznawczo uboższa). A wiedząc, nic z tym ciekawego ani konstruktywnego nie zrobię.

Ukłony. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-08 16:52
Może i by mnie to nie obchodziło gdyby naszych polityków UE nie rozliczała z tego jak rządzą krajem. Uważam, że takie donosy i inne "podchody" mają duży wpływ na wizerunek naszego kraju , a co za tym idzie wszelkiego rodzaju "wzywanie na dywanik".
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-02-08 17:59

> Może i by mnie to nie obchodziło gdyby naszych polityków UE nie rozliczała z tego jak rządzą krajem


Nie ich jednych "rozliczają". Ot przeciąganie politycznej liny. A politycy nie sześcioletnie dzieci, żeby sobie w relacjach z urzędnikami z UE poradzić nie mogli i trzeba ich było bronić.

No ale dobra, kończę. Moje zdanie znasz. :-) Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 230) (3729679 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill