www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 236) (3709258 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 21:22 Zmieniony 2016-03-06 21:25

>Jednak jeśli Ci chodziło o fizyczność , to o wielu z nas pewnie myślisz kaleka, kulawy garbaty czy ślepy. <


Tu się bardzo mylisz. Fizyczności w tym także ułomności nikt z nas sobie nie wybiera. Warunkowane jest to genetycznie bądź losowo.
Podobnie nie wybieramy sobie pierwszego imienia i nazwiska czy narodowości. Co niestety bywa obiektem kpin. To jest niegodne.......

>Teraz już wiem z kim mam do czynienia...... "No cóż" <


Przecież już wcześniej stosowałaś wobec mnie oszczerstwa zatem i tą wypowiedzią nie jesteś w stanie mnie obrazić :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-06 21:36
Ty jesteś mistrzem i Ciebie nie przebiję.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 23:14
Zostaw go. Jest zakodowany.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-06 23:25
"Czasami człowiek musi inaczej się udusi", ale ok już zostawiam. :-)))
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-03-07 09:12
Zwykły błazen aspirujący do roli Stańczyka.
Za wysokie progi!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-07 09:02

>Ty jesteś mistrzem i Ciebie nie przebiję. <


Dziękuję za uznanie. Zawsze to cieszy.......
Ja nie jestem Rogalem aby mieć aż tak wysokie mniemanie o sobie. Skromność i pokora to cechy mi bliskie :-) .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-07 11:04
Tak, zauważyłam.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-03-07 09:21
Często ludzie pozbawieni honoru i odwagi próbują swoje braki przykrywać kiepskich lotów ironią :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-07 09:36
[usunięte]
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-03-07 11:18
Tylko, że to niewybuch. On strzela ślepakami. Dużo hałasu - mało treści :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-07 11:27
Ciekawe ilu jeszcze agentów SB znalazło "ciepłe posadki"w otoczeniu PiS ??

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/514917,agent-sb-tw-jerzy-zelnik-teczka-pis-wspolpraca-komunizm-lustracja-ipn.html<


>Podkreślają oni, że o zawartości teczki niewiele wiadomo, ale według ich ustaleń Jerzy Zelnik  miał podpisać zobowiązanie do współpracy z SB w 1963 lub w 1964 r. Aktor miał zostać pozyskany "na zasadzie dobrowolności".


Po wydarzeniach marcowych w 1968 roku miał zakończyć współpracę z PRL-owskimi służbami.

"GW" przypomina, że dziś Jerzy Zelnik jest jedną z głównych twarzy PiS podczas uroczystości patriotycznych i rocznicowych, gra także w filmie "Smoleńsk". <

>Partia Kaczyńskiego ma teraz kłopot, musi rozstrzygnąć, co zrobić z Zelnikiem. Gdy ogłosi, że nic się nie stało, znacznie umniejszy wagę teczki TW "Bolka", która obciąża Lecha Wałęsę. Jeśli pozbędzie się Zelnika, to i tak nie uniknie szyderstw ani nie zabezpieczy się przed tym, co i na kogo jeszcze może wyjść z esbeckich teczek.<

Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-03-07 18:45
Marny aktor, za komuny zagrał w dwu filmach, bo nawet przystojny, ale talentu brakło :-( Są ludzie co duszę diabłu oddadzą za sławę, kasę...

Inni aktorzy z jego pokolenia jakoś talentem się wybronili i u nas i za granicą. To teraz "wrogowie" ...
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-03-07 16:07 Zmieniony 2016-03-07 16:18
[usunięte]
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-07 17:16
Nie usunąłem. Wolność słowa taka tutaj:)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-03-07 17:44

>Nie usunąłem. Wolność słowa taka tutaj:)


No! Nie wierzę!
To można pisać hejty o brzozie przy autostradzie i szydzić z wypadku Prezydenta RP a ten niewinny żart oburzył admina?
Nie oczekuję od administracji tego forum sympatii dla partii rządzącej ale oczekuję bezstronności i obiektywizmu!
A tu co? Kto tylko się poskarży na Ciebie, Lidkę, Golluma czy mnie to już jest napiętnowany a Pana Prezydenta, prezesa partii PIS, Panią Premier można lżyć, ironizować i dokąd nikt nie poskarży się do szanownej administracji to wszystko OK!?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-07 18:08
Już A. Duda "wybiela" współpracownika SB J. Zelnika. Wszak to swojak i" rączka rączkę myje " :-(

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/514967,andrzej-duda-jerzy-zelnik-wspolpraca-z-sb-teczki-lech-walesa.html<

Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-03-07 18:46
Masz płacone za te linki reklamiarzu?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-07 19:07
Spokojnie WzK, z tego co widzę to PIS sam się "wykańcza". Pisałeś o wyborach w Radomsku i przegranej "wujka" Dudy: faktem jest, że to rodzina i to dość bliska, facet kandydował z PIS, przeciwnik - ten co wygrał - nie był ulubieńcem w tym mieście. Wybrano kogoś kto nie jest związany z PIS - mniejsze zło. Tak będzie kolejno. Mało tego, chciano pozbyć się osoby jak ją nazywano "świętojebliwej" - cyt. najszybciej i najłatwiej było w górę, bo się zgodziła kandydować, następny krok - skompromitowano kościół. Takich miast jest kilka w Polsce.

Poza tym czy rozważania na temat in vitro to polityka, religia czy medycyna?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-03-07 22:31

>Poza tym czy rozważania na temat in vitro to polityka, religia czy medycyna?<


Moim zdaniem wyłącznie medycyna. Ale jest jak jest: Politycy w sutannach robią z tego kogel-mogel polityczno-religijny :-( Zapewne dlatego, że jak kasy z tego nie mają to jest to "be"! :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-07 18:16
Wreszcie Admin zaczął obiektywnie i na bieżąco działać na forum - brawo - należy tylko podziękować. :-)

Podobno jesteś wykształcony i "obyty" rogal, ale jakoś tak im dalej w las.... to sięgasz poziomu Tadeusz....

Twoje ubliżanie i bezzasadne poniżanie innego forumowicza to wg. ciebie "wolność słowa?
Bluzgi i zwykłe chamstwo Tadeusza czy Golluma też "wolność słowa"?

Natomiast znacznie bardziej stonowana odpowiedź to już wg. Ciebie obrażanie? Taka moralność na własny użytek?

Proponuję Tadeuszowi,Tobie i spółce poczytanie regulaminu ze zrozumieniem.

Zacznijcie pisać posty zawierające treść, bo do tej pory to czasem Ty na temat ek. coś z treścią napiszesz, a "koledzy" i "koleżanka" nic tylko dogadywanie, złośliwości takie ble, ble.
Tadeusz na tym forum wykazał się jedynie napuszczaniem ludzi na ludzi (z tego co przeczytałam w postach innych).

Zazdrościcie temu Waldkowi? Facet brał udział w historii i ma coś do powiedzenia, a Wy (przeciwnicy)?

Proszę zwrócić uwagę, że nawet post o "pogodzie" może zawierać treść, np. ostatnie posty Eli - pisze na obojętny temat, np. o kaszance, ale to zawiera treść.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-07 18:45
Jedyne co zrobiłem to przekazałem żart na poziomie idoli Wzk. Bez odbioru.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-07 18:49
Popatrz w lustro i zastanów się nad swoim "poziomem". To Ty znasz takie dowcipy (na tym "poziomie")

Poza tym podobno nic Cię nie wkurza ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-07 19:12

>co zrobiłem to przekazałem żart na poziomie idoli Wzk<


  Rogal ! Z przykrością trzeba stwierdzić, że niestety zdecydowanie zaniżasz poziom tego forum. Liczę na to, że się otrząśniesz i poprawisz :-))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-07 19:31
Twoje zdanie na mój temat mam tam gdzie opinie 99,99% pozostałych osób. Licz więc przede wszystkim swoją rentę/emeryturę.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-07 19:35
I znowu się nadymasz :-)). Uzurpujesz sobie prawo decydowania o opiniach 99,99% pozostałych osób ? (sic!) Proszę wyluzuj bo ta bufonada Ci szkodzi.....
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-03-07 20:01
Czytaj ze zrozumieniem. Mogą mieć opinię jaką chcą. Mnie to nie obchodzi
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-07 19:32
Znam. Nauczyłem się z FB KOD
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-07 20:38
Mam dobrą wiadomość !!

J. Kaczyńskiemu coraz bardziej puszczają nerwy ! :-) Moim zdaniem to objaw choroby ale proszę poczytajcie sami co mówi:

>To ci, co chodzili do rosyjskiej ambasady skarżyć się na PiS. Ci, co złamali wszystkie zasady kultury po tragedii w Smoleńsku, którzy deptali wszystko, co jest w naszej kulturze święte. To oni się organizują. To oni tworzą KOD - mówił w poniedziałek w Łomży Jarosław Kaczyński.<


Więcej tutaj :

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/514979,pis-lomza-anna-maria-anders-senator-senat-jaroslaw-kaczynski.html<

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 14:25
Jeżeli komuś dzisiaj smutno a chciałby się rozbawić to proszę posłuchać konferansjerki młodego Stuhra :-)

>http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/515026,maciej-stuhr-zapowiedz-zart-gala-orly.html<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-08 15:16
aktor bardzo dobry. Polew z polityki ok. Kryszak lepszy i dowalał wszystkim.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 15:21
Kryszak w tym tygodniu będzie miał występ w pobliskim gimnazjum ( sala widowiskowa). Wstęp wolny, okazja - Dzień Kobiet. Ale mimo, że korci mnie iść to nie pójdę bo może zablokowałbym miejsce jakiejś pani ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-08 15:25
Inna sprawa, że Stuhr Żołnierzy Wyklętych mógł sobie odpuścić.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 15:28
W obliczu śmierci zawsze zachowujemy powagę....... Taka nasza tradycja.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-08 15:30
Dlatego powinien odpuścić.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 16:19
Pomimo wielkiej nienawiści polityków PiS- u w stosunku do" Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy" Jurek Owsiak i pomagający mu wolontariusze po raz kolejny odnieśli niesamowity sukces !! :-))))))  BRAWO !!!

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jerzy-owsiak-podsumowal-24-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy/br3ssw<

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-03-08 19:38 Zmieniony 2016-03-08 19:44

>Pomimo wielkiej nienawiści polityków PiS- u w stosunku do" Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy" .....


Nienawiść to może nieodpowiednie słowo. Raczej brak miłości bliźniego. Za to przejawiają "miłość" do pewnego ojca, obdarowując go milionami.

Prezydent Andrzej Duda ostro skrytykował przeciwników rządu PiS

>Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami w Otwocku ostro skomentował ostatnie protesty przeciwników rządu PiS oraz przeprowadzanych przez niego zmian. - Ci, którzy dzisiaj mówią, że trzeba bronić demokracji, chcą bronić tego, co było przez ostatnie osiem lat. Tych wszystkich afer, które były zamiatane pod dywan. Gdzie wtedy były wszystkie Komisje Weneckie? - pytał.
>Prezydent dodał, że ludzie nie powinni dać sie zwieść "różnego rodzaju panice", rozsiewanej obecnie przez niektóre środowiska. - Są tacy, którzy mają naprawdę wiele do stracenia, jeżeli się okaże, że Polska staje się równa dla wszystkich obywateli. Mają naprawdę bardzo wiele do stracenia. Bedą się bronili wszelkimi siłami, wszelkimi sposobami. Będą zwodzili, będą rozsiewali strach, będą starali się siać propagandę, niepokój - tłumaczył.


Czy prezydent Andrzej Duda wywiązał się ze swoich obowiązków?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-03-08 22:46 Zmieniony 2016-03-08 22:52
Wpadam na chwilę. Niektórzy nie znoszą linkowania, ale jak tu szybko zapisać, co Cimoszewicz powiedział w ostatnich minutach.
Na osi czasu 27:31 i do końca jest komentarz na pewno mocno burzący dobre samopoczucie zwolenników pisu.
Cała jego wypowiedź od 17:00 jest godna wysłuchania. Tylko, czy skłoni do myślenia tych, co powinna skłonić?
Za to u przeciwników działań pisu pewnie wzbudzi niejaką wesołość, choć konkluzja jest sama w sobie bardzo poważna.

http://faktypofaktach.tvn24.pl/fakty-po-faktach-premier-nie-publikuje-wyroku-i-co-dalej,625786.html#autoplay
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-09 08:15 Zmieniony 2016-03-09 08:19

>To my właśnie jesteśmy ludźmi pierwszej kategorii <


Tak o sobie i zwolennikach mówi A. Duda.

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-to-my-jestesmy-ludzmi-pierwszej-kategorii/3qphlj<


A przecież w historii poznaliśmy już co najmniej  jedną osobę uważającą siebie i popleczników za "nadludzi". Czyli pierwszej/lepszej kategorii, upodlając innych.
Prezydencie! Porzuć te stwierdzenia! Nie idź tą drogą! Nie chcemy tego !
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-03-09 11:44
WzK? Kto nie chce, to nie chce, a kto jest szczęśliwy, że PAD dokłada do pieca, w którym i tak pali Prezes, to jest szczęśliwy.
Przecież elektorat Pisu musi się czymś żywić, więc dostaje ostro przyprawioną papkę w rodzaju tego przemówienia. Szkoda tylko, że to mówi prezydent kraju, który się zapowiadał jako Prezydent Wszystkich Polaków.
Jawił się jako uduchowiony człowiek, a teraz dzieli Polaków na swoich i wrażą resztę.
Hm...właściwie pozostaje jeszcze ogłosić uchwałę, kto jest Polakiem i będzie pozamiatane.;-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-03-09 11:56

>WzK? Kto nie chce, to nie chce, <


Z pewnością nie chcą zwykli obywatele, których obecna władza przy pomocy dzielenia/rozgraniczenia tak upadla i gnoi.
Wielka szkoda, że A. Duda dołączył do tego nurtu upokarzającego społeczeństwo.
Ale wielu to zapamięta i przy następnych wyborach (o ile będą) odpowiednio zagłosuje.
Ta obecna elita władzy już chyba zdaje sobie sprawę, że to ostatnie lata ich rządów i dlatego jest taka zachłanna.
A kto chce?
Wiadomo: Ludzie tzw. "dobrej zmiany", którzy obecnie czerpią korzyści pełnymi garściami.......
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-03-10 13:43

>Nauczyłem się z FB<


Na naukę nigdy za późno ;-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-03-12 00:03

>Nie usunąłem. Wolność słowa taka tutaj


No popatrz! Już poleciał na skargę i ten dowcip: Chcesz przepis na idiotyzm w spray'u? ....... też mi usunęli
Ale dlaczego i ten o spadochroniarzu i saperze? Tego nie wiem. Czyżby zgodnie z przyjętą, jedynie słuszną linią - wszystkiemu winien ten niedobry ...... :-)
Radwańska wygrała I seta z Cibulkową w Indian Wels
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-09 09:16
Wyrok TK ma być ogłoszony dziś o 13, a projekt orzeczenia już od jakiegoś czasu jest w rękach polityków opozycji.
http://wpolityce.pl/polityka/284429-czy-to-mozliwe-tu-trybunal-w-zadumie-radzi-a-tam-politycy-platformy-wysylaja-sobie-projekt-orzeczenia-jakie-ma-zapasc-zobacz-dokument
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-09 09:28
Sama "Polityka" zadaje pytanie "Czy to możliwe? ".
Odpowiadam: Z dużą dozą prawdopodobieństwa jest to manipulacja/wrzutka medialna przeciwników TK. Takie działania destrukcyjne nie po raz pierwszy się trafiają.  Poczekałbym na wyjaśnienia polityków PO a nie rozpowszechniał kłamstwa.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-09 10:25
A Ty już wiesz że kłamstwa?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-09 10:29
Proszę czytaj z uwagą. Wyżej napisałem z dużą dozą prawdopodobieństwa.
Czekam na wyjaśnienia/podjęcia działań polityków PO. Ale coś mi się wydaje, że Oni jeszcze śpią ( jak zwykle) :-( .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-09 10:36
tak napisałeś, co nie przeszkodziło Ci zarzucić kłamstwa, a przecież duże prawdopodobieństwo to nie pewność, więc helol:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-09 10:47
Mylisz się. Nie zarzuciłem kłamstwa a rozpowszechnianie rzeczy niesprawdzonych (prawdopodobnie kłamliwych). Może rzecz tkwi po prostu w semantyce i różnie odczytujemy te same litery? Tak czy siak zaczekam na wyjaśnienie tej sprawy.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-03-09 11:29
Nie wiem, dlaczego wszyscy się tak dziwią. Pis sobie przygotowało wcześniej Konstytucję, którą w czasie wyborów skrzętnie ukryło, a TK znając problem od podszewki wcześniej, nie mogło przygotować opinii? Wszystko wycieka, to i to mogło wyciec. Jednak napisanie z dnia na dzień 269 stron  jest skomplikowanej opinii prawnej jest raczej niemożliwe.
Tak więc mnie nie dziwi, że taki dokument wcześniej  powstał. Ciekawe za ile, kto go być może sprzedał. :-)
Łatwiej po posiedzeniu nanieść poprawki, coś skorygować, jeśli się coś nowego pojawi,a chyba się nie pojawiło.
Więc o co ten krzyk? O przeciek chyba tylko i wtedy słusznie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-09 12:12

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyciekl-projekt-wyroku-tk-borys-budka-komentuje/1w1hsv<


> Całkowitą nieprawdą, oszczerstwem są twierdzenia, że ktoś z PO otrzymał projekt stanowiska Trybunału Konstytucyjnego - powiedział na konferencji prasowej w Sejmie Borys Budka. Były minister sprawiedliwości dodał, że mamy do czynienia z podobną sytuacją, jak w przypadku sprawy domniemanego inwigilowania dziennikarzy. - Rzuca się oszczerstwa, nie mając żadnych dowodów - mówił dalej.<


Jest tak jak przypuszczałem a gorliwe osoby rzuciły się do rozpowszechniania oszczerstw. Jak zwykle........ Żal....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 236) (3709258 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill