www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SPRAWIEDLIWOŚĆ MODÓW (21742 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-08 16:37 Zmieniony 2016-03-08 16:41
Witam.
Mialem nie pisać, ale co tam - niech inni też mają tą świadomość, co wolno pisać, a czego nie wolno pisać na tym forum, no i co wazniesze - KTO MOŻE CO PISAĆ.
Są tu osoby uprzywilejowane, które mogą wyzywac innych od debili, przychlastów, pisać, zeby spierdalały i nie dostają za to bana - ja przyrównałem tą osobe do strzygi i napisałem, że pozostał jej jedynie Presley - na YT i dostałem bana.
Ma o sobie wysokie mniemania - jest pępkiem tego forum, co ja gadam, pępkiem świata - nie można bez niej żyć.
To kilka przykładów jej traktowania ludzi - wyzywiska plus obraz osób puglicznych nie robią na moderatorach żadnego wrażniea:
http://s2.ifotos.pl/img/0-spierda_swxapxa.jpg
http://s5.ifotos.pl/img/2-Przychl_swxapnh.jpg
http://s2.ifotos.pl/img/3-Chora-n_swxapns.jpg
http://s10.ifotos.pl/img/4-Kolejna_swxaper.jpg
http://s5.ifotos.pl/img/5-Na-posl_swxapes.jpg
http://s5.ifotos.pl/img/6-Obraza-_swxapww.jpg

Oczywiście napisałem do administracji, ale gdzie tam, nawet nikt się nie pofatygował żeby odpisać - TOTALNA ZLEWKA.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-08 16:49

>TOTALNA ZLEWKA<


Widać nie jesteś ich ulubionym forumowiczem. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-08 17:12
Najwyraźniej nie :-)
Nie lubi się tych co pokazują nasze słabości :-)
Wiem jak działają fora, wiem jak działają moderatorzy i nie ma tam sentymentów - regulamin jest dla wszystkich jednakowy, a tutaj niestety nie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 17:53
Ojej!! Gollum wyluzuj. To tylko forum. Pod moim adresem gorsze inwektywy i oszczerstwa ( to akurat napisane przez Lidian) były wypisywane i co? Czy się rzucałem?  Jest tu taka wspaniała opcja "ignoruj", to kliknąłem i "gostek" może sobie wypisywać co chce a ja mam to "w tyle" bo tego nie widzę i dalej robię swoje. Z zadowoleniem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-08 18:30

> Pod moim adresem gorsze inwektywy i oszczerstwato akurat napisane przez Lidian<


Proszę zacytuj, bo nie przypominam sobie. 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 19:12

>Proszę zacytuj, bo nie przypominam sobie. <


Proszę bardzo oto twoje oszczerstwo wobec mnie. Nigdy, nigdy nie życzyłem źle ludziom Kościoła

A tak kłamałaś :

>-/- Autor lidian Dodany 2016-01-10 10:33 <


>WzK.    źle życzysz ludziom kościoła<


Jakoś do dzisiaj za Twoje oszczerstwo nie doczekałem się przeproszenia. Wstyd!!
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-08 20:37 Zmieniony 2016-03-08 20:45
Nie jesteś sprawiedliwy i wyciągasz znowu tekst z kontekstu.
Dlaczego nie cytujesz wypowiedzi to której to się odniosło?

>Autor W z K Dodany 2016-01-10 09:50<


>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/24-final-wosp/ky4p66<

             Apeluję o wspieranie Orkiestry datkami i w każdy inny sposób  !! :-) Tak zwyczajnie po ludzku i na pohybel tym oszołomom P i S-owskim (Pięta, itp, itd) i pohybel tym sukienkowym, którzy nie mogą przeżyć tego, że im taka duża kasa koło nosa przelatuje. Sorki za tak długie i złożone zdanie.
                                                                               Waldi.

Czyż to nie jest obraza?

Jedziesz równo po PiSowcach, ale nie widzialem złego słowa na temat POwców - a kto jak nie oni nas okradli? Ilu ludziom w białych rekawiczkach ukradli ich własne pieniądze - najpierw kazali zakładać II i III filar, a potem w białych rekawiczkach ukradli oszczędności ludzi. Od kiedy to jest tak, że jak chcesz pozostać przy danej umowie, musisz składać dodatkowe pismo, a jeśli chcesz przejść, zmiany to nie podejmujesz żadnego działania? Celowo tak to skonstuowali, że jeśłi chcesz przejść do ZUSu nie robisz nic, a jeśłi chcesz pozostać "w filarze" to składasz stosowne pismo - sporo ludzi o tym nie pomyślało, sporo ludzi nie miało czasu się tym zająć, a spora część w ogóle tego nie zrozumiała i w ten oto sposób stracili pieniądze - kradzież w białych rękawiczkach.
To jest jeden z przykładów - inne już podawałem i nie chcę tutaj dyskusji politycznej - jest inny dział gdzie się toczy ta batalia - nie chcę brać w tym udziału.

Ten wątek napisałem w zupełnie innym celu.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-03-08 20:59

>Czyż to nie jest obraza?<


To nie jest obraza albowiem przedstawione przeze mnie fakty są prawdziwe. Czyż pisanie prawdy jest czymś złym? Chyba tylko w pewnych kręgach.:-(
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-03-08 21:04
Ano widzisz Gollum, to jest hipokryta, który "życząc":

>Tak zwyczajnie po ludzku na pohybel tym oszołomom P i S-owskim i pohybel tym sukienkowym


traktuje to jakby "przekazał znak pokoju" a jak ja o nim napisałem "cykor" bo nie ma odwagi przyznać się do błędu to zaraz poleciał na skargę do admina.
I bzdury pisze, że włączył "ignoruj" i nie czyta moich postów. TO TEŻ KŁAMSTWO
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-08 21:10
WzK  nie skomentuję tego. Nie ma sensu. Ty i tak przerobisz to na swój styl. :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 21:13

>WzK  nie skomentuję tego<


Ja nie liczę na komentarz a na magiczne słowo. Tylko tyle i aż tyle.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-08 21:18
Masz tupet. :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 21:24

>Masz tupet<


Owszem, zawsze mówię co myślę. Nie brak mi odwagi i doświadczenia w pracy/kierowaniu  ludźmi. Za moim "tupetem" stoi: Prawda i uczciwość.  A co stoi za Twoimi "postępkami"? W moim mniemaniu częściowo niecnymi. Ale przecież sama na tę ocenę "zapracowałaś". Czyż nie ?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-08 21:32
I ktoś kto tak się wypowiada upomina się o przeprosiny. Chcesz mnie sprowokować żebym weszła w Twój ton. Niedoczekanie Twoje. Kończę. Nie ma sensu taka rozmowa. :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-08 21:46
Lidian niecna!!!! Dobre:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 21:50

>Lidian niecna!!!!<


Rogal! Proszę czytaj z uwagą. Słowo niecna odnosi się do konkretnego zachowania nie do osoby. To jest finezyjna różnica, ale różnica.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-03-08 22:33
Zachowaj swoje uwagi dla byłych podwładnych
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-08 19:05
[usunięte]
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 20:52

> najpierw kazali zakładać II i III filar, a potem w białych rekawiczkach ukradli oszczędności ludzi. <


Reforma emerytalna ( ściślej powstanie Funduszy) nastąpiło na postawie Ustawy z 1997 roku. Przypominam, że wtedy ani PO ani PiS nie istniał.
Jeżeli czujesz się okradziony to dlaczego nie zgłaszasz tego do prokuratury? Tylko tutaj wylewasz krokodyle łzy ? Jesteś tak naiwny, że przypuszczasz, że PiS Ci cokolwiek zwróci/da ?
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-08 21:25
Nie nie jestem naiwny  nie wylewam łez - mnie nie okradli bo złożyłem stowowne pismo, ale Ty jak zwykle interpretujesz wypowiedx po swojemu.
Niczego nie oczekuję od PiSu - sam na siebie pracuję i na własny los. Ale nie obrażam ludzi, którzy głosowali na PO, nie obrażam POwców w sposób w jaki Ty to robisz z PiSowcami - staram się patrzeć sprawiedliwie - wielokrotnie podkreślałem, że uważam iż ani jedni ani drudzy się nie nadają na partię rządącą.
Ale Ty ukierunkowałeś hejt na PiS, a niegdy nie widziałem złoego słowa u Cibie na PO pomimo tylu złego ile dla Polski i ludzi narobili - i nie wyskakuj mi tu z prokuraturą - czemu Ty sam nie zgłosisz do prokuratury tych wszystkich wykroczeń PiSu tylko tu wylewasz swoje żale.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-08 21:34

>, a niegdy nie widziałem złoego słowa u Cibie na PO <


Widać nie wszystkie moje posty czytałeś. Ale proszę zwróć też uwagę na to, że oni teraz nie rządzą. Przyjdzie czas, że zaczną a będą "broić" to im się ode mnie oberwie.

>i nie wyskakuj mi tu z prokuraturą - czemu Ty sam nie zgłosisz do prokuratury tych wszystkich wykroczeń PiSu<


Tu masz rację. Nie zgłaszam. Ale Chyba sam rozumiesz, że prokuratura teraz już nie jest niezależna tylko pan Ziobro stoi na czele. Wszelki składanie zawiadomień w tym wypadku jest bezcelowe. Niestety. Taka władza.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-08 21:55
A za rządów PO była niezależna? Nie rozśmieszaj mnie :D
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-03-08 22:06 Zmieniony 2016-03-08 22:08

>A za rządów PO była niezależna?<


Przypominam, że Prokuratorem Generalnym był wtedy pan sędzia Seremet. Wybrany przez prezydenta Kaczyńskiego. Czyli osoba z zupełnie innej bajki jak PO.
Uczciwe by było aby teraz to właśnie opozycja wskazała osobę PG. Ale wierzysz w to ??
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-12 18:21
Faktycznie modzie kierują się dziwną techniką usuwania wpisów. Jak choćby dzisiaj !!
Lidian pisze o usunięcie wpisu do moderatorów, gdy tylko jej prawdę o niej ktoś napisze? ;-)))
Lidian nie ukryjesz swojej wredności w ten sposób. Twoje kłamstwa i oszczerstwa i tak wypłyną na wierzch ;-)))
kolejny pępek świata ;-)))
Autor W z K Dodany 2016-04-10 20:04
[usunięte]
Autor wielokropek Dodany 2016-04-12 13:14
[usunięte]
Jak widzę Gollum, jej wysokość moderator cofnął Ci bana. (tylko czy nie zrobił tego pochopnie?) ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-12 19:19
Dobrze, że widzisz i mogę teraz ze sowjego nick'a pisać i odpisywac na twje zakłamane i fałszywe dywagacje.
Zacznij od siebie, a potem wytykaj innym.
A wytykanie komuś na podstawie napisanych postów (czyt. plotek) to juz żenua - ale nieczego innego po tobie się nie można spodziewać.
ty i cała klika jesteście siebie warci.
Splunąć na was to marnotrastwo.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-12 19:25 Zmieniony 2016-04-12 19:32
To dopiero niesprawiedliwość ;-) gdy usuną wpis Gollumowi a gdy innym to zakłamanie i fałsz.
;-))))
Śmieszny koleś jesteś
Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-08 19:05
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-12 21:18
Śmieszni to wy jesteście z tymi wypominkami, przytykami przy własnej "niskazitelności" :D
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-13 07:30
Gollum którzy wy i my?I jaka masz pewność że Lidian ma tylko jedno konto skoro sam masz dwa?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-13 16:28
Jak to mówią - uderz w stół...
A co do kont - ja się nie kryłem z drugim kontem i powstało z przyczyn oczywistych (pierwsze zbanowane) i nawet nazwałem je tak, aby było wiadomo, że to ja - nie należę do tych co to lubią pisać z ukrycia - zawsze mówie to co myślę.
Konto drugie nie powstałoby gdyby nie fakt, że ja za obrazę pewnej ktosiej dostalem bana, a to coś mimo obraźliwych epitetów i wulgaryzmów pod moim adresem bana nie dostała.
Jest tu na forum jak widać uprzywilejowana grupa mająca duże względy u moderatorów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-13 16:31
Masz rację niestety.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-14 19:11
Wiesz co Lidian? Jestem Tobą zgorszona :-(
Jak komuś usuną post, zbanują jest ok. Skrytykują, nakrzyczą na kogoś o innych poglądach - jest ok.
Z wieloma osobami byłaś "w stanie zimnej wojny", byłaś nieprzyjemna itd. Jak Tobie usunięto post, poleciała krytyka, to do tych "wrogów" mile się odzywałaś i szukałaś u nich poplecznictwa. Byłaś zła, rozgoryczona i admin Ci nie pasował, bo to Twój post usunięto. Ty masz prawo dogadywać, atakować inni nie. Z jakiegoś powodu likwidowałaś też konto.
Więc taka złoto-platynowa nie jesteś :-( Odczułam to też na własnej skórze.

Specjalnie na chwilę włączyłam posty ignorowane i po przeczytaniu tego hurtem taki wniosek mi się nasunął. Hejtem jest pomawianie, wypisywanie głupot, że ktoś jest pijakiem itd. ale o Tobie piszą zawsze to samo.
Nie zmienia to faktu, że niektóre osoby próbują manipulować i mścić się tak właściwie nie wiadomo za co, może za swoją głupotę, ale spostrzeżenie trafne z tym "całowaniem rączek" :-)

Wybacz, przemyśl :-) To nie atak.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-14 19:33
Czyżby tak bardzo zabolało Cię to, że Twoich rączek już nie chcą całować, bo jakoś dawniej nie narzekałaś. :-))))))))))  To też nie jest atak, ale tak mi przyszło na myśl po przeczytaniu. :-)))))))

Jola nie powinnaś wypominać nikomu "nieciekawych" wg Ciebie wypowiedzi, bo sama ich niemało miałaś. Daj spokój. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-14 19:45
Ble, ble, ble - może konkret, a nie głupoty podobne do tego, no jak mu tam... "rączki' ;-)

Poza tym:

>"nieciekawych" wg Ciebie wypowiedzi<


to nie wredne, fałszywe itp. Ostra, określająca w prost wyp. może być też ciekawa, tak jak i info o sławnych ludziach, muzę można sobie kliknąć ;-) Sama to zresztą napisałaś :-) oczywiście "ogródkiem" jak to Ty :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-14 19:56
Wiadomo, własne wypowiedzi trudno obiektywnie ocenić. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-14 20:27 Zmieniony 2016-04-14 20:30
To jest tzw. hipokryzja o której niejednokrotnie tu pisłałem.
Liduś rączki całuję, a innym niech żal dupę ściska :*
Jak widać coraz większa jest grupa tych co żyją tylko po to aby szukać zwady, nie potrafią napisac posta bez podtekstów, bez przypalania. Rzucają się jak wesz na jajach bo tak naprawdę to tylko to forum im pozostało, żyją nim, żyją tym co tu się dzieje, karmią się tą swoją nienawiścią.
Przykre, bo to tylko potwierdza to co mówia ludzie o inwalidach - wygląda na to, że mają rację.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-14 22:54
Jest dużo fajnych ludzi z niepełnosprawnością. Mają swoje pasje, realizują się , czerpią z życia tyle na ile im niepełnosprawność pozwala. Dzięki temu "nie kwaśnieją" na starość. :-))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-04-15 09:49
Oczywiście, że tak, zgadzam się z tym i wiem, że tacy ludzie są, ale Oni nie przesiadują tu na forum po to aby pluc jadem.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-15 10:42
To Ty nie

>realizują się , czerpią z życia tyle na ile im niepełnosprawność pozwala<


i taki skutek? ;-) :-)

Myślę Lidia, że mi to nie grozi, bo jestem aktywna zawodowo za kasę i pro bono, jestem też blisko z dzieciakami i młodzieżą od urodzenia o.n. Szczerze mówiąc tylko jeden rodzaj schorzenia robi na mnie nieprzyjemne wrażenie i to upośledzenie nie jest najgorsze.
Pozdrawiam :-) Nie wpieniaj się ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-15 11:54

>Nie wpieniaj się<


Nie jesteś w stanie mnie wkurzyć. :-))))

Aktywność zawodowa nie gwarantuje bycia "nieskwaśniałym". Niektórzy to mają we krwi. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-15 12:06
Łatwo zmieniasz zdanie a właściwie pływasz - przeczytaj swój post na który odp.

Masz rację

>Niektórzy to mają we krwi<


Tacy jak Ty i inne rączki, prawdy czy tam jakieś... łał zapomniałam nicku... tracje? W  każdym bądź razie traktujące Boga jak męża swego.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-15 12:22
Rzeczywiście "mocny" argument.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-15 12:27
Ty nie masz żadnych w żadnym temacie i do nikogo. Wiesz jak to się nazywa?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-15 12:54
Ok, w takim razie nie czytaj moich postów i problem z głowy. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-15 13:04
Mówisz i masz :-) tak nawiasem mówiąc to specjalnie nie ma czego czytać :-(

A tak ps. to byłoby może i ok. gdybyś nie sugerowała się "rączkami" ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-15 13:20
Oj, bolą Cię te "rączki", bolą. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-15 13:24
Sugerujesz, że jesteś  taka nie kumata? :-( Czy faktycznie coś  Ci się wydaje - tak poczytałam jak wyłączyłam ignory :-( Lidzia mniej trochę godności! Ponoć jesteś kobieta.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-15 13:29
Właśnie, jestem niekumatym facetem i na tym zakończmy. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-15 16:16
Widzisz Liduś - bo to jest tak jak ktoś wyżej sra niż dupę ma.
A ja całuję Twoje rączki :*
Ja przynajmniej mam w głębokim poważaniu, nie mam głęboko w dupie to co myślą inni, a zwłaszcza ci zazdrośni :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-15 16:50
Witaj Gollum. :-))) Dziś tak mnie ubawiła rozmowa o "rączkach", że do tej pory mam świetny humor. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-15 17:11
Dobrze, że tak to odebrałaś :-)
Ja tam ostatnio nie mam powodów do radości, ale miło widzieć Cię radosną :*
Tak to bywa z tego typu ludzikami - taka osobowość ma nawet swoją nazwę - to jest tzw. "projekcja" - idealnie pasuje.

Miłego wieczoru :*
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SPRAWIEDLIWOŚĆ MODÓW (21742 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill