www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 239) (3709505 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-03-25 16:20
"Wkurza Was, że pociotki, żony, wujkowie, synkowie PiSowskich dygnitarzy tak nagle i masowo okazali się tak absolutnie niezbędni na najbardziej intratnych fuchach w spółkach Skarbu Państwa? Jak się to widzi, trudno się nie wkurzyć. Pod tym względem PiS jest w roku 2016 jeszcze gorszy niż komuna w 1946. Ale to nie jest żadna patologia. Patologia to odstępstwo od normy. A nepotyzm to jest PiSowska norma i święta, sztandarowa zasada. Zła norma - ale norma. Jest to, niestety, także polska norma. Stara, tylko zradykalizowana. I jeszcze bardziej bezwstydna."

Więcej  o "dobrej zmianie" można poczytać tutaj :

>http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Nepotyzm-w-PiS-Jacek-Zakowski-Polska-na-szalonym-sloniu,wid,18233118,wiadomosc.html<

Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2016-03-26 12:19

> Teraz to pewnie wielu osobom oczy zaczynają się otwierać, jeśli nie, to są zwykłymi głupcami.


Tu się z Tobą zgadzam. Różnice mentalności, nieumiejętność asymilacji, traktowanie Europejczyków jak źródło haraczu za to, że nie są muzułmanami i chyba  inne dalekosiężne plany "imigrantów"  to powinno wystarczyć, żeby skończyć z obecnym multikulti. Nie sprawdziło się. W tym zakresie popieram Pis, byle dotrzymało słowa!

> Nie możemy się poddać terrorowi. Trzeba robić swoje.


A potem płakać? SDM są dobre w czasie pokoju, były do tej pory świętem radości. Dobrze mówić z daleka, ze trzeba robić swoje. A poszłabyś teraz w ten ten tłum? Ja na pewno nie.

> Pewnie niektórzy przestaną ze strachu latać za granicę na skargę.


Masz na myśli rozdawanie kartek ze skargami na PO przed występem B.SZ. w UE? Czy może skargi-występy Marty Kaczyńskiej i innych w PE . Czy latanie onegdaj do 'Hameryki' w sprawie śledztwa, by je umiędzynarodowić?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-29 08:13
Tyle się dzieje, tyle zła się dzieje. Świat pędzi. Czy do samozagłady???
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-03-29 16:36 Zmieniony 2016-03-29 17:01
26 września 1983 roku radziecki system obrony przeciwatomowej otrzymał sygnał od satelity, że Amerykanie wystrzelili pięć rakiet atomowych. W podmoskiewskim centrum dowodzenia Sierpuchow-15 dyżur pełnił wtedy Stanisław Jewgrafowicz Pietrow. Miał kilka minut na podjęcie decyzji, czy przekazuje tę informację dalej i ZSSR rozpoczyna kontratak atomowy, czy nie. Podjął decyzję, że nie robi tego - pomimo napiętych stosunków między USA a ZSRR założył, że pocisków nie wystrzelono (a jeśli nawet, to odwet jest bezsensowny).

Okazało się, że sygnał był błędem. Amerykanie nie wystrzelili żadnych pocisków. Gdyby Pietrow uwierzył w atak, było ryzyko rozpętania wojny atomowej. Ustalenie przyczyn usterki zajęło ponad sześć miesięcy. Pietrow twierdzi, że był potem obwiniany za tę usterkę przez przełożonych (niesłusznie), bo nikt nie chciał się przyznać, że jego osobista niekompetencja mogła doprowadzić do wojny atomowej (a ktoś musiał być winny).

Informację o tym, że coś takiego się wydarzyło, odtajniono dopiero w latach dziewięćdziesiątych. Do dziś mało kto o tym wie (oprócz ludzi interesujących się historią zbrojeń atomowych).

Jak sobie myślę, że "świat pędzi do zagłady" to przypominam sobie radzieckiego oficera [!] Stanisława Jewgrafowicza Pietrowa albo jeden z kilkudziesięciu podobnie wyjątkowych przypadków (na przykład awarię bomb atomowych, które były w tym momencie na pokładzie bombowca nad stanem Karolina Północna). Świat "pędził do zagłady" już ileś razy. Nie ode mnie zależy, co z tego wyniknie. Ja mogę tylko po swojemu starać się być "dobra" dla świata, pomimo jego głupot i horrorów, mając nadzieję, że się za bardzo do tych głupot i horrorów nie dokładam.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-29 19:21
Najprawdopodobniej do zagłady Ziemi ( nie świata) przyczyni się zbieg okoliczności.... Tak jak postanie życia było zbiegiem okoliczności....... Koło się zamknie... Nie wiadomo czy to będzie błąd ludzki czy nieuleczalna choroba któregoś przywódcy zarządzającego "atomową walizką", czy też nadleci "coś" z kosmosu? Ale przejmowanie się tym jest niepotrzebne i szkodliwe. Trzeba żyć nadzieją w "prawo serii" bo skoro tyle tysięcy lat jest już życie na naszej planecie to dlaczego nie ma istnieć przez następne tysiąclecia ? :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-30 09:53
Na pewno w sobotę w obecności ponad 25 tys. kibiców nastąpi zagłada Lechii Gdańsk na stadionie Legii. Obejrzę to z sektora 212. Tylko Legia, ukochana Legia i Warszawa czeka na zwycięstwo Tweeeeeeeeeeeee. Tylko Legia:)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-30 13:56
Nieraz marzenia się spełniają. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-02 22:19
Zagłada nastąpiła ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-03 07:40
Ni niestety:-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-04-03 12:18
Przewidywałem to na sporcie c1p2 ;-)))) że zmienisz się w obwarzanka(tak się skulisz):-))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-05 04:26 Zmieniony 2016-04-05 04:49
Pozdrowienia dla kibica z sektora 212 i  na poziomie jego kolegów
tylko legła ;-) upsss Legia
https://www.facebook.com/MagazynBoisko/videos/vb.990213174337713/1356217664403927/?type=2&theater
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-05 06:37
Wezmę kamerę. Przesyłam 30 On, wybiorę 5 idiotów i pokażę l. Wnioski wyciągnięte podobne?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-04-05 08:13
Rogal zadziwiasz mnie na 30 kiboli L pięciu to idioci. To jaki to jest % ? Na trzydzieści tyś ?
To co który jest i....a,co szósty?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-30 13:55
Cicho się w wątku zrobiło odkąd "opozycja" się wycofała. :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-03-30 17:14
Dwa dni temu odszedł Ks. Kaczkowski, wielka strata :-( młody, rzutki człowiek, stworzył piękne miejsce, gdzie pracują wspaniali ludzie. Szkoda, że tak szybko odchodzą ludzie - wizjonerzy...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-30 18:55
Pisałam o tym w innym wątku.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-03-30 19:53

> ludzie - wizjonerzy...<


To określenie bardzo do niego pasuje/pasowało......... Miałem okazję/szczęście kilka razy spotkać go na swojej drodze i też podzielam żal z jego odejścia........
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-03-30 20:15

> młody, rzutki człowiek, stworzył piękne miejsce, gdzie pracują wspaniali ludzie.


Ja nie uważam tego za "szkodę"
Wykorzystał swoje życie dla innych. Zrobił coś dla innych co będzie przez innych pamiętane.
Są tacy którzy żyją o wiele dłużej a zostawiają po sobie tylko niesmak. A o sobie myślą w samych superlatywach jacy oni są "cacy". Nawet za wyrządzone krzywdy nie potrafią przeprosić choć to nie zmienia faktu.
Żył krótko ale pięknie.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-03-31 03:01
ja pomyślałam, ile jeszcze mógłby zrobić :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-31 07:33
Historia alternatywna, 1683 r.
– Jaśnie Panie, Turcy pod Wiedniem!
– Trzeba działać! Marysieńko! Podświetlaj Wilanów w barwy flagi Austrii!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-31 11:39
  " Poczet fachowców PiS "  :-))))))))

>Do niedawna sołtys, bloger i szeregowy elektryk. Od piątku dyrektor Elektrowni Opole<


Więcej tutaj:

>http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/516941,elektrownia-opole-nowy-dyrektor-tomasz-gabor.html<


>Szerokie kompetencje nowego członka zarządu stadniny w Janowie? Kolejne stadniny zaprzeczają<
>Mateusz Leniewicz-Jaworski to nowy członek stadniny w Janowie Podlaskim. ANR zapewnia o jego kompetencjach i doświadczeniu. Jednak jak dowiedziała się "Wirtualna Polska" kolejne stadniny podają te kompetencje w wątpliwość. <


Więcej tutaj:

>http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/516937,stadnina-w-janowie-janow-podlaski-zarzad-czlonek-zarzadu-mateusz-leniewicz-jaworski.html<


To cała prawda o 'dobrej zmianie" . Nakłamać i swoimi ludźmi intratne posady obsadzić. W myśl zasady "mierny, bierny ale wierny".
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-31 18:36
Po to właśnie zaczęli od ustawy dot. stanowisk kierowniczych. Pisałam, że mnie najbardziej oburzał zapis pozwalający zatrudniać ludzi bez praktyki zawodowej i doświadczenia w kierowaniu ludźmi i ogromnymi firmami. Zarządzanie zasobami ludzkimi nie jest proste ani łatwe o zysku nie wspomnę.
Nie dziwi mnie obsadzanie swoimi, ale brak logiki i krótkowzroczność w obsadzaniu ludźmi nie mającymi pojęcia o takiej pracy. Ten z elektrowni przyjmował telefony - taki "swój chłop" od niczego i wszystkiego :-(

Co do tego od stadniny wklejam oświadczenia arabskich stadnin: Al Zobara i Al Shaqab

>Pan Mateusz przez dziewięć miesięcy pracował w Al Shaqab jako "wolny strzelec" na stanowisku pracownika technicznego. Nie był zaangażowany w tworzenie wizji rozwoju stadniny< jej zarządzanie, opracowywanie programu hodowlanego, ani też organizację pokazów międzynarodowych<


>Nie był też zaangażowany w zarządzanie, ani decyzje hodowlane w Al Zobara. W czasie, kiedy pełniłem rolę doradcy w stadninie Al Shaqab, zatrudniłem go na okres próbny w< >charakterze sekretarza. W wyniku serii zdarzeń pan Jaworski został następnie wydalony z Kataru<


Niedługo przeczytamy, że stadnina przynosi straty i trzeba zabić konie lub wywieść okaleczone do Włoch na kiełbasę :-(

Wklejam link, niektórzy pewnie czytali, ale to jest zwykły debilizm, okradanie Polski Polaków :-(

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-o-gruntach-rolnych-kosciol-bez,65,0,2050881.html
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-04-01 17:56
Znany prawnik wyznaje: tak, myliłem się w tej kwestii.

>znany prawnik z Warszawy, ogłasza swoje nawrócenie na "dobrą zmianę" i przyznaje, jak bardzo się mylił. - Potrzebujemy demokracji jednopartyjnej - przekonuje.

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-01 19:32

>znany prawnik z Warszawy, ogłasza swoje nawrócenie na "dobrą zmianę<


Hi hi hi  :-))))))))  Dobre to jest :-)
Zawsze miałem Giertycha za nadętego sztywniaka a tu taki kpiarz !!! :-))))))))) Panie R G witam w klubie.............. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-01 22:13
Ty z nim w jednym klubie? Daleko Ci do niego.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-02 14:40
Takimi sposobami PiS okłamuje społeczeństwo:

>Radosław Masłowski zwolniony niedawno z "Panoramy" TVP2, zarzuca kierownikowi redakcji Piotrowi Lichocie, że ten pozbawił go pracy za kilkukrotną odmowę "podania nieprawdziwej, szkalującej opozycję informacji".<


Zmuszanie dziennikarzy do kłamstw pod groźbą utraty pracy :-(

>Masłowski napisał wczoraj na Facebooku, że zwolniono go wśród wrzasku, gróźb i epitetów, a "po kilkuminutowej tyradzie pełnej bluzgów i przekleństw" usłyszał, że powodem jego zwolnienia jest fakt, że spóźnił się z materiałem na emisję.<


>– Oczywiście materiał tego dnia ukazał się o czasie – dodał dziennikarz.<


Więcej tutaj :

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/reporter-zwolniony-z-panoramy-odmowilem-podania-nieprawdziwej-szkalujacej-opozycje/e2gjv0<

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-02 17:06
Kolejny skandal w Stadninie  Janowo. PiS wyrzucił doskonałych fachowców i kierownicze stanowiska "obsadził" swoimi nie mającymi o hodowli pojęcia ludźmi.
To ta słynna "dobra zmiana" tylko szkoda, że konie zdychają i cierpią.

>W nocy z piątku na sobotę w stadninie w Janowie Podlaskim padła kolejna klacz. "Amra" należała do Shirley Watts, żony perkusisty zespołu The Rolling Stones. Kilkanaście dni temu w Janowie padła inna klacz Watts - "Preria". <


>http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/517122,janow-podlaski-padla-klacz-amra-shirley-watts-stadnina.html<

Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-04-02 18:48
Bałam się czytać :-(
W takiej stadninie jak i w zwykłym schronisku pracują ludzie - fizyczni - zwykle chłop - cham, dla którego kuń to kuń :-( Konie źle karmione! A może dla Polaka wystarczyło, że ten koń to Arab?
To zwykły bandytyzm - zwierzę się nie obroni :-(

Z polit. wydźwięku wklejam trafiające w sedno komentarze:

"~jarkacz
dzisiaj 17:11
"Specjaliści i uzdrowiciele " wzięli sprawy w swoje ręce . Nawet konie, nie chcą patrzeć na to, co się dzieje . Wstyd na c a ł y świat!"

"~Polski Katolik z Polski!
dzisiaj 16:11
Seryjny zabójca ponownie zaatakował tym razem konie! PiS powinna powołać komisję śledczą!"
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-02 18:36
Dobry prima aprilis polityczny :-) :-)

Odp. do Nachbara.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-04-02 21:15

>Dobry prima aprilis polityczny :-) :-)


Żart żartem, ale padają "araby". W "kabarecie" Romana z Tomaszem o tym mówili. :-) Trzeba przyznać, że mają niezłe poczucie humoru.
Teraz będą hodować konia polskiego. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-02 21:24
   Po tym jak PiS zaczął wycinać puszczę i otoczył "opieką" konie arabskie to już chyba nadchodzi czas, że zaczną strzelać do bocianów ( prekursorem Antek ? ). Wszak te wraże ptaszyska przylatują do nas z pn. Afryki. A zapewne co czwarty to terrorysta :-)))))))) . Zaś te obce konie też z tamtą pochodzą.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-03 07:42
Wymyśl coś a nie ściągasz z Lisa
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-03 11:18
Na wskutek błędnych decyzji PiS reputacja Stadniny Janów legła w gruzach. :-(
Prestiż jaki przez dziesięciolecia zbudowali tam polscy hodowcy już nie ma znaczenia......

>''Świat Koni'': Shirley Watts postanowiła zabrać konie z Janowa Podlaskiego<


>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Padla-kolejna-klacz-ze-stadniny-w-Janowie-Podlaskim-Nalezala-do-Shirley-Watt-zony-perkusisty-Rolling-Stones,<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-03 14:21
Ile masz zł za post?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-03 14:44 Zmieniony 2016-04-03 15:05

>Ile masz zł za post? <


             Jestem zadowolony i to jest cała odpowiedź na "ile". Wiem,że też byś chciał zarabiać ale niestety brak Ci talentu.  :-)))))) I proszę nie chwal się tu za chwilę ile to Ty zarabiasz bo już dosyć tutaj Twojej bufonady. Raz chociaż napisz prawdę, że forsy Ci brak i każdy to zrozumie. Tutaj piszą i czytają mądrzejsi ludzie niż Ci się zdaje........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-03 18:20
Brak mi. Rozgryzłeś mnie:-) a teraz czas na link i kopie komentarzy. Zaczynaj.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-03 18:25

>Rozgryzłeś mnie<


No widzisz.......... I czy tak nie lepiej. Prawdę pisać ? A na komentarz przyjdzie czas, zapewniam Cię, że "moi ulubieńcy" jeszcze nie raz "się wyłożą". "Tylko koni żal......."    A ludzi jeszcze bardziej......
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-03 18:27
Każdy czyta taką prawdę na jaką zasługuje
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-03 18:34

>Każdy czyta taką prawdę na jaką zasługuje <


Prawda jest tylko jedna i jedyna. Musisz to sobie jako dogmat przyjąć bo inaczej błądzisz i tracisz rozeznanie.
Jeżeli zaczniesz prawdę pisać to z czytaniem nie będziesz miał kłopotów. Wszelkie tzw. półprawdy to niedorzeczność i fałsz.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-03 18:39
Taka wiedza i marnuje się na wklejanie linków. Dla ciebie mogę być bufonem. Mam to w nosie. Jesteś dla mnie tym co 99,99% innych ludzi. Prochem i pyłem.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-03 18:44

> Mam to w nosie. Jesteś dla mnie tym co 99,99% innych ludzi. Prochem i pyłem. <


Czy nie zdajesz sobie sprawy z tego, że takimi wpisami sam sobie złą opinię wystawiasz ?
Tylko proszę potem się nie dziw, że te 99,99% innych ludzi przestało Cię szanować...........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-03 18:45
Zrozum. Mnie opinia ludzi nie interesuje. Poza moją rodziną
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-03 18:52
Jako wolny człowiek masz prawo do takiej postawy życiowej. Inną rzeczą jest to czy słusznej ?
W tym się różnimy.........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-03 21:31
Jestem sobie mały kodek co roznoszę wokół smrodek
ojciec w zomo wujek w ormo a ja jestem za platformą.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-04 07:07

>wujek w ormo a ja jestem za platformą. <


Ponownie sobie szkodzisz składając tego typu deklaracje :-(
Masz skłonności masochistyczne czy jak ? Opamiętaj się :-))))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-04-04 07:33
Zachowaj swoje rady dla siebie
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-04-06 20:14

>będą hodować konia polskiego.<


Taka krzyżówka? Nie po katolicku ;-) ale po pisowsku: mały, do niczego, pooglądać można, kasy nie przyniesie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-04 20:50
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Napisal-ukamienowac-Merkel-Przed-sadem-tlumaczyl-bylem-sfrustrowany,wid,18250937,wiadomosc.html

Powinniśmy brać przykład i podobnie potraktować ludzi plujących na prezydenta i premier Polski.  Tylko że u nas zaraz podniósł by się krzyk, że PiS zakazuje wolności słowa.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-04 22:11
Ponawiam.
Asystentka z angielskim w warszawie poszukiwana.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-04-05 02:04
:-) Skoro nikt nie odpowiedział, to ja proponuję Iotę
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 239) (3709505 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill