www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / zjazdy do morza (8495 - wyświetleń)
- Autor ausia Dodany 2007-06-11 11:11
cześć.czy orientuje się ktoś z was
jak jest na wybrzeżu ze zjazdami do morza interesuje mnie wybrzeze zachodni dźwirzyno,mrzeżyno,pogorzelica,międzywodzie ewentualnie sianożęty.może znacie adresy jakiś niedrogich domków kempingowych niedaleko takich zjazdów,domki oczywiście bez schodów.nie oczekuję luksusów.pozdrawiam i życzę wszystkim miłych wakacji.pa
Nadrzędny Autor manio Dodany 2007-06-13 20:38
Nadrzędny - Autor Traper50 Dodany 2007-07-16 08:51
Witaj!
Wiem, że minął miesiąc ale dopiero teraz wróciłem. Byłem akurat w Mrzeżynie
więc wiem co, nieco.
Jest w Mrzeżynie najbardziej kapitalny zjazd do morza na całym wybrzeżu!
Chodniczek dochodzi ok. 20 m od morza. Byłem onegdaj w Mielnie, słyszałem
od kolegi o Międzywodziu, ale jestem pewny, że Mrzeżyno przebija wszystkich.
Można z całą odpowiedzialnością polecić wypoczynek dla wszystkich osób na wózkach
inwalidzkich. Spałem w kempingu MZUiM Świętochłowice i miałem tam trochę gimnastyki.
Widziałem w okolicy ul. Nadmorskiej sporo kempingów, ale nie potrafię określić
jakie panują tam warunki i czy są przyjazne ON.
Podaję link z wiadomościami n.t. Mrzeżyna www.mrzezyno.pl 
Tam znajdziesz sporo wiadomości na każdy temat.

Pozdrawiam
Marian
Nadrzędny Autor ausia Dodany 2008-06-08 19:01
ale przy którym zejściu do morza jest zjazd, koło jakiej ulicy byłabym wdzięczna bo w tym roku właśnie tam chciałabym jechac
Nadrzędny - Autor Angelika Dodany 2007-07-19 07:31
Hej!
W jarosławcu jest też zjazd.
Nadrzędny Autor ausia Dodany 2007-08-17 22:22
dzięki za wszystkie informacje,trafiłam do Niechorza i polecam bardzo,zjazd cały betonowy wychodzący w morze(molo).polecam wszystkim
Nadrzędny Autor Meduza Dodany 2007-08-31 10:26 Zmieniony 2007-08-31 10:28
Właśnie wróciłam z turnusu rehabilitacyjnego z Ośrodka FLORYN w Mielno Unieście. Jest tam super, choć mnie nie odpowiadała kuchnia mięsna (jestem wege). Ale atrakcji jest sporo! Tylko 50 m od morza, do plaży jest "chodniczek" na wózki dla mam z małymi dziecmi i inwalidów, konie, ogniska, spektakle teatralne, wierzorki taneczne, ogniska, teatrzyki dla dzieci, mini zoo, place zabaw dla dzieci bo są tam obozy i kolonie tez,wycieczki dodatkowe do pobliskich okolic...Zabiegi rehabilitacyjne są też. Dla aktywnych są codzienne plażowe chodzenie z kijkami, co pomaga zgubić brzuszek...
Cena turnusu rehabilitacyjnego to 1000 zł.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / zjazdy do morza (8495 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill