www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 244) (3708321 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-18 12:45
"Prokuratura Okręgowa w Warszawie uruchomiła dwa postępowanie sprawdzające dotyczące czwartkowego głosowania przy wyborze sędziego Trybunału Konstytucyjnego"

>http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/518396,jest-postepowanie-sprawdzajace-ws-glosowania-na-dwie-rece.html<


Ciekawe w którym momencie usłużni PiS-owi tej sprawie " łeb ukręcą"  A ??  Bo nawet gdyby doszło do skazania Kuchcińskiego za ten czyn kryminalny to i tak A. Duda usłużnie go ułaskawi. Wszak szlak sprawą Kamińskiego został przetarty.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-18 12:54
A to Kuchciński głosował na dwie ręce?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-18 14:00

> głosował na dwie ręce?<


Oczywiście, że nie on ! Ale jako marszałek wiedział o przestępstwie i nie zarządził reasumpcji głosowania. A miał obowiązek. Tym sposobem dopuścił się przestępstwa urzędniczego.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-04-18 14:16
A powiedz, który przepis kk tym samym złamał? Nie znam się, pomóż mi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-18 14:09
Zaniechanie - otrzymał wniosek, wiadomość. Nie powinien zamykać, mimo, że to i tak wyniku nie zmieniło.

Oni naprawdę są durni sami sobie plują w talerz :-( Teraz są niedomówienia, bo brak urywków nagrań z kamer, czegoś nie ma, coś "zaginęło"...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-18 14:16
Durni są, to fakt:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-18 14:30
Nooo, widzę, że się jednak rozumiemy ;-) :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-18 15:16
Politycznie są fatalni
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-18 15:36
Nie tylko politycznie fatalni. Powiedziałbym, że i moralnie. Ale tu trzeba by było indywidualnie stopniować. Z góry mówię/piszę,  że publicznie tego nazwiskami nie zrobię. Mimo iż aż się "ciśnie" aby to uczynić. Może kiedyś w wolnym kraju ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-18 15:59
Moralnie? Człowieku, łączysz moralność z polityką. To przeciwstawne pojęcia nieustannie także przez ostatnie 27 lat.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-18 16:52

>łączysz moralność z polityką<


     A co? Pomarzyć przecież wolno :-))))). Ty nie wolałbyś aby uczciwi i prawi ludzie klasę polityczną stanowili ? Bo ja bym chciał. Z tym, że chcieć i mieć to dwie różne rzeczy :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-18 17:04
Nowe fakty w sprawie sfałszowanego głosowania w Sejmie. Afera robi się coraz większa.

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/518416,glosowano-nie-tylko-za-morawieckiego-po-pyta-o-zachowanie-poslow-pis-na-sali.html<

Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-04-18 17:16
Narazie to oskarzenia a nie fakty.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-18 17:17
Marzyc wolno, tyle ze tutaj chodziloby o cud.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-19 10:13
https://www.youtube.com/watch?v=D4JyHatwOc4

Widzieliście to? Pawłowski poległ na całej linii.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-19 15:26
Nie oglądałem całości tego materiału ale w zasadzie nic nowego. JKM tylko potwierdza to co wcześniej o nim myślałem. I zraził sobie kolejną rzeszę potencjalnych wyborców. Oczywiście w polityce pewien egocentryzm popłaca ale trzeba robić to z głową................ Czy JKM głowę w szatni zostawił ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-19 17:33
Powiedzial tylko jedna bzdure, tj. Ze przebywajac z kulawym zaczniesz kulec. Reszta to sama prawda.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-19 19:27

>Powiedzial tylko jedna bzdure<


No rzeczywiście - wyczyn JKM :-)))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-19 20:09
Za to Pawłowski same bzdury
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-20 13:15
To skrót naszych rozmów i opinii na temat tego pana

Aktualności   rogal160   2016-04-19 21:09
Za to Pawłowski same bzdury
Aktualności   lidian   2016-04-19 19:19
Myślę, że nie przewidział, iż JKM powie mu w oczy to samo co  mówił do prasy. A pan Pawłowski  przyzwyczaił się pewnie do innego tonu rozmówców. I to go "zbiło z tropu".
Aktualności   rogal160   2016-04-19 11:13
https://www.youtube.com/watch?v=D4JyHatwOc4

Widzieliście to? Pawłowski poległ na całej linii.
kawiarenka w kawiarence   lidian   2015-08-01 17:45
Nie rozumiem. Kto Ciebie reprezentuje? Pan Pawłowski nie wyraża się źle o ON, przynajmniej oficjalnie. Ludzie, którzy go otaczają również więc nie widzę powodu , aby ich obrażać.

    >Boże O.N. to źli i durni ludzie? <

Nawet ze znakiem zapytania nie lubię takiego uogólniania. To tak jakbyś powiedziała to samo o prawnikach czy np. kucharzach, bo jeden z nich "nadepnął Ci na palec."
Gala Integracyjna 20 lecie   Koko-zieloneoko   2014-11-07 01:03
Wiecie co kochane ludziki Ale się dziś i ubawiłam i wściekłam 2 w jednym . Byłam dziś na Gali w sumie było super ciekawie i wesoło nie można powiedzieć udało się .  Ale na wstępie przeżyłam coś w rodzaju zaskoczenia i poczucia się człowiekiem z marginesu społecznego . Ponieważ na gale był zaproszony Prezydent Komorowski ,To jego kochane BOROWIKI na bramkach wszystkich dokładnie aż do bólu sprawdzali no i przyszła kolej na mnie biedną kalekę na wózku inwalidzkim chora na wszystko co tylko możliwe . Jak gdzieś na dłużej jak 1 godzinkę wychodzę z domu to zabieram ze sobą leki i wszystko co potrzebne w przypadku nieprzewidzianej awarii mojego wehikułu wózka inwalidzkiego jak i mojego wątłego starego życia . I wiecie co BOROWIKI Prezydenckie chciały ze mną zrobić Na dzień dobry chcieli mnie zabrać inhalator, leki na obniżenie ciśnienia, torebkę z narzędziami do naprawy wózka dętka 2 śrubokręty i cztery klucze oraz pompkę do pompowania kół. No i moją służbową kanapkę i herbatkę w malutkim termosiku .Cierpię na GLUKEMIE ==spadający raptownie cukier . Całe szczęście ze mam papierek zafoliowany od lekarza na co jestem chora i wymagam jedzenia na żądanie . Ale awanturka była przednia dostało im się od mojego opiekuna [męża] . Potem uciekali jak jechałam w ich kierunku i nie omieszkałam poinformować Pana Pawłowskiego co mnie spotkało na dzień dobry na imprezie Chyba przyznacie ze na długo może odechcieć się takich imprez . Czy tak powinno sie traktować starych schorowanych ludzi > Wnioskuje ze tam powinni  PRZYJŚĆ NIE PEŁNOSPRAWNI - SPRAWNI I ZDROWI TO CHYBA DLA NICH BYŁA TA GALA
Forumowy Hyde Park   Kobieta A.   2014-07-17 21:13

    >drugi kij w mrowisku.<

Kij w mrowisko to może "wsadzić ktoś na poziomie, a ty i kiepski musicie kopać głębokoooo, a tam poziom, kultura i... eeeech nie chce się już na to forum wchodzić. Wszyscy odejdą i Pawłowski ma forum ludzi typu wzeta, kiepski, Zygmunt i Nachbar :-(

Zakalcu! O Tobie nie pisze nikt kłamstw, o Tobie jest sama prawda ale ty tego nie pojmujesz :-( Ja czy ktoś inny i tak zawsze to samo napiszą -idź pielić ogródek.
Daj do poczytania te swoje posty komuś, może synowi czy córce jak masz - może cię "oświecą" :-(
Marzenia   WERBENA   2014-07-17 11:30

    >Kobieta A.

do mnie było

    >WYLUZUJ! To net!

jeśli mogę spytam, co według Ciebie to znaczy? Czy inaczej zachowujesz się w necie, a inaczej w realu?

Dla mnie rozmowa z necie jest równa rozmowie w realu, jedyną różnicą jest  forma kontaktu z osobą.
Internetem, telefonem, listem pisanym w kopercie  - środki przekazu pośredniego.
W kontakcie osobistym - rozmowa bezpośrednia.

Kobieta A, tolerancja, jak wspomniałaś.

Odpowiem ogólnie, nie tylko do Ciebie. Zacznijmy może od faktu, że tolerancja, to nie jest akceptacja, co wielokrotnie  jest łączone lub mylone.
Tolerancja znosi wiele sytuacji, wypowiedzi i zachowań, co nie oznacza zgody z ową sytuacją, zgody z daną osobą i pewnymi zachowaniami, bądź wydarzeniami. Przykładem jest też dyskusja (nie mylić z kłótnia i wyzwiska). Tolerancja choroby, znosimy z ogromnego przymusu, nie godzimy się, podejmujemy działania w celu zmniejszenia problemu. Tolerancja ma również granice. Stosowanie ram tolerancji ma w zadaniu zmniejszanie zła np. zjawiska, czyny, itp.
Tolerancja odnosi się do wieku (lat życia). Inaczej odbieramy czyny, zachowania i słowa dziecka, młodzieńca, inaczej dorosłego.
Tolerancja religijna, obyczajowa, społeczna, bądź kulturowa, działań politycznych, do każdej należy podejść indywidualnie.
Pójdę dalej, toleruję z musu, że np.mucha wydala swoje odchody na co popadnie, lecz nie mam na nią wpływu
Jestem na forum, które chcąc zabłysnąć, wyróżnić się, stosuje nazwę "osoba z niepełnosprawnością". Prezes zarządził, czy jak? a piszący artykuły w i do redakcji stosują się do tego. Prezes Pawłowski używa również tego określenia w wywiadzie do Telewizji
Znoszę Toleruję i jednocześnie skręciłabym  się dodatkowo z bólu, gdybym miała za tym przykładem  nazywać tak siebie i innych niepełnosprawnych
Muszę to tolerować lecz nie stosuję. Co zrobić z ludźmi nader wymyślnymi, przecież, tak sobie czasem myślę, Prezes Pawłowski nie zejdzie z wymyślonej drogi, wówczas przyznałby się popełnionej gafy.

Uprzejmie proszę, nauczycielem z zawodu nie jestem.
Nauczycielem, wychowawcą, mentorem  w życiu, w dobrym znaczeniu,  jest tutaj Bardzo dużo osób. Ukłony w stronę tych osób, słowo pisane, a przez innych czytane jest tą podpowiedzią kto to. Tak się składa, że ich  pisanie działa również na mnie, coś daje pozytywnego, człowiek uczy się do śmierci.

Przecież w życiu jestem chwilą
długą, a może krótszą
od marzeń
co zrobię i co naprawię
dla kogoś lub w sobie
to tylko cząstka którą
po sobie zostawię
zasiłek pielęgnacyjny   puniek   2014-02-04 10:00
od nowego roku zasiłek pielęgnacyjny miał wynosić 200 zł.a tu jak się okazuje niestety po raz kolejny ktoś robi propagandę.po raz kolejny,bo kilka lat temu też była podobna sytuacja.obiecana podwyżka,a w mops-sie nikt nic nie wie nie mają żadnych wytycznych.dlaczego nie zrobią takiego numeru z górnikami, policją lub nauczycielami.sami nic nie zrobimy,ale temat może poruszyć pan Pawłowski w programie itegracja.
Tylko miłe słowa   rogal160   2013-11-08 13:26
Polityka
Gospodarka
Ekonomia
A tak konkretnie to wczoraj na TVP Info był program o sytuacji ON w Polsce. Wśród gości Prezes Pawłowski. Dziwnym trafem moje krytyczne smsy nie były publikowane.
Projekt ustawy   WaldusNieKiepski   2013-09-29 18:23
Projekt, projektem? ? I co z nim? Kolego Pawłowski , czy coś się zmieniło, posuneło do przodu na lepsze???
Idealny temat na te forum. Sukces polskich ...   Julka_   2013-03-08 11:02
ja nie jestem P.Pawłowski,  który dla potrzeb , nie wiadomo jakich ????zmienił nazwę :"osoba z niepełnosprawnością"
Jest przyjęte że jestem niepełnosprawny. Jestem chory, jestem kulawy, upośledzony,  jestem niepełnosprawny.
Noszę okulary - a nie jestem osobą z okularami
Od zawsze mówiono, osoba niewidoma - nie mówiono osoba ze ślepotą
osoba głucha - nie mówiono osoba z głuchotą
osoba starsza a nie osoba ze starością

Jestem zdrowy - nie mówi się osoba ze zdrowiem

jestem sportowcem - nie mówi się osoba ze sportem

Norbert w Sądzie tylko się pojawi, przejdzie kilka kroków, wypowie kilka słów. Dla Sądu to wystarczy. Nie potrzebne będzie orzeczenie i inne dokumenty.
I nie zmieni to faktu, że nauta również jest niepełnosprawny, nie umniejszyłoby jego winy.
Co się zmieniło w Polsce na rzecz osób niepelnosprawnych???   62norbi03   2013-01-14 19:38
Tu, w tym wątku pragnąłbym aby przystąpili do dyskusji wszyscy zarejestrowani użytkownicy tego forum, a nie tylko ci, co siedzą w Kawiarni i piszą aby tylko coś napisać...
Poprzez ten wątek chciałbym, aby wszyscy napisali, co tak naprawdę się zmieniło na rzecz osób niepełnosprawnych, jeśli chodzi o te dobre, pozytywne zmiany, jak i, te nie oczekiwane, nie dobre, gorszące sprawy, które są niczym kulą u nogi i ciąży osobom niepełnosprawnym...
Przeglądając główne tematy tego forum a konkretnie na: Ustawa antydyskryminacyjna natchnąłem się na bardzo stary wątek założonego przez admin 02 pod tytułem Projekt ustawy a konkretnie do tej:
Projekt Ustawy o wyrównywaniu szans osób z niepełnosprawnością... ściągnij i poczytaj... kliknij tu...

Którą tak bardzo zachwalał szanowny Prezes, pan P. Pawłowski... czytaj więcej, kliknij
Pozwolę sobie "zlinkować" niektóre konstruktywne posty użytkowników...

Ano dlatego, że kiedy przeczytałam, iż za wielkie osiągnięcie autorzy sobie poczytują zmianę określenia osób "niepełnosprawnych" na "osoby z niepełnosprawnością" - to mi wszystko opadło. I to wyszło od ludzi z "Integracji"... Dla mnie masakra. czytaj więcej... Kliknij tu

USTAWA JEST NAM BARDZO POTRZEBNA... KONKRETNA- NIE TYLKO NA PAPIERKU !!! czytaj więcej... kliknij tu...

O ustawie robi się trochę głośno. Po krótce zapoznałem się z nią. czytaj więcej... kliknij tu

Najpierw myślałem, że pod tym wątkiem nie można pisać, a jednak można. Nie chcę krakać, ale czy na tym forum są jacyś niepełnosprawni?
bo po tym wątku widać, że nie (niepełnosprawnych interesowałyby takie sprawy, chyba że chodzi i coś innego tylko znowu pytanie o co?)

Tak, kochani, myślę że dyskusja będzie gorąca... Pozwolę sobie dokończyć te pytanie, które dałem jako tytuł ponieważ są ograniczenia w ilości znaków w tytule, a pytanie brzmi: Co się zmieniło w Polsce na rzecz osób niepełnosprawnych na lepsze i na złe... Z sumujmy te zmiany... A,  teraz wam zostawię do dyspozycji  pole do popisu...
Jutro gramy w Swiatecznej orkiestrze. Tym razem   62norbi03   2013-01-12 18:03
Na wszelkie wyjaśnienia wpadek osób tak publicznych jak Owsiak, Plura, Piechota, Pawłowski, Tusk, Komorowski jest za późno, gdyż liczy się zawsze pierwsze słowo od którego nie ma odwrotu...
Co nas wkurza .....   62norbi03   2013-01-06 21:57
tylko, że my niepełnosprawni i chorzy płacimy za błędy rządzących kilkakroć więcej niż sprawni, bo sprawni  z racji sprawności jeszcze potrafią jako tako przeciwdziałać, sprzeciwiać się, walczyć, a nas nikt nie posłucha, olewają nasze sprawy, tylko dlatego, że sami ze sobą nie możemy się dogadać a co dopiero walczyć o swoje, a ci co zaufaliśmy i mieli nas wspierać, to odwrócili się od nas... Tak jak posłowie: Plura, Piechota, prezes Pawłowski... i dwóch senatorów....  Czyli pozostaliśmy zdani na sobie samych... Wiesz ile muszę uzbierać kasy co kwartał aby móc podtrzymać moją chorobę...  6,5 tys. zł. przy rencie 890 zł brutto... To możesz się wyobrazić na co stać polskiego niepełnosprawnego "Kowalskiego", a niektórzy mają jeszcze mniej, wg, innych w porównaniu z nimi, to jestem jeszcze w komfortowej sytuacji... inni mają o połowę mniej, albo wcale nie mają bo ZUS ich cudownie uzdrowił, tylko zapomniał im dać pracę... Bo ja jeszcze miałem okazję po pracować... i stąd mam odrobinę więcej...
Aktualności   62norbi03   2013-01-02 19:17
Powiedź to Plurze, Piechocie czy też Pawłowskiemu, aby ci coś załatwili, bo się chwalili, ile to mają miejsc pracy.. .Poseł Plura o niepełnosprawnych – to obiboki i lenie, którym nie chce się pracować...Łatwiej byłoby mi dzisiaj znaleźć pracodawcę gotowego do zatrudnienia niż osobę niepełnosprawną realnie gotową do pracy - złota myśl posła Marka Plury.... Czytaj daliej, kliknij tu  
Pomocy z dziwną ofertą pracodawcy   walpoz   2012-12-13 19:44
Popatrz na to okiem "FIRMY" zatrudniającej ON.
Oni (firma)są dobrzy, płacą kasę ON i wcale nie wymagają wiele pracy. A przy okazji rozwijają się. Będą coraz większą "firmą"
Sprzedaż ich produktu będzie rosła. W radzie posadzą jakiegoś "Pawłowskiego" a może "Ochojską" lub inną znana osobę może "Dymną" jeszcze do kompletu.
A teraz trochę ekonomii.
A zysk ? 600 złotych od osoby x tylko 1000 osób (to  tylko sześćset tysięcy co miesiąc) a może zatrudnią 10 tysięcy albo i więcej.
To już miliony CO MIESIĄC.
A pamięta może ktoś sprawę ze zbieraniem przez ON plastykowych butelek?
To dokładnie TO SAMO. TEN SAM mechanizm tylko może bardziej zabezpieczony pod względem prawnym.
Czy ktoś z Was chce być członkiem tej rady?
A może jednak Takimi przypadkami pomocy ON powinna się zająć prokuratura.
A te biura pośrednictwa pracy, te agencje itp. firmy niby  pomagające znaleźć pracę nie tylko dla ON.
Pawłowski pracuje dla IMPEL za 70 tys zł - też tak chce   walpoz   2012-12-12 18:47
A kto pracuje dla firmy Impel  . W 80 % O.N. a może mniej a może więcej?
No proszę jakie to łatwe. Zabrać siedemdziesięciu tyś. pracowników po złotówce i Pawłowski ma wypłatę, dla innych kolejne złotówki i też mają wypłatę :-) I wszyscy są heppppppppppii.
To co on tam właściwie robi? Gra w ch.... znaczy leci w kulki , i figuruje :-)
Co nas wkurza .....   Nachbar   2012-12-09 12:52
Społecznik, czy ... karierowicz?
Kto zasiada w Radzie  Nadzorczej Spółki "Impel".
http://www.impel.pl/pl/relacje-inwestorskie/wladze-spolki/rada-nadzorcza.html
"Piotr Pawłowski - CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Działacz społeczny, założyciel wielu organizacji non-profit, w tym w szczególności: Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji (1995) i Fundacji „Integracja" (1997), które prowadzą kompleksowe i profesjonalne działania na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnością.

Twórca i redaktor naczelny ogólnopolskiego magazynu "Integracja" i portalu www.niepelnosprawni.pl. Autor i twórca audycji telewizyjnych, kampanii społecznych i programów edukacyjnych. Uczestnik i prelegent wielu konferencji krajowych i międzynarodowych. Autor artykułów i współautor wielu publikacji.

Członek Krajowej Rady Konsultacyjnej przy Pełnomocniku Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych i Vice Prezes Koalicji na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością. Przewodniczący Zespoły ds. Osób Niepełnosprawnych przy Prezesie Urzędu Transportu Kolejowego. Członek Rady Fundacji Integralia, Zarządu Fundacji ASHOKA oraz Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Stopami. Społeczny doradca Rzecznika Praw Dziecka.

Otrzymał m.in.: Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, Medal Komisji Edukacji Narodowej, Medal im. Wacława Szuberta przyznany przez PAN Polską Akademię Nauk. Nagrodę im. Andrzeja Bączkowskiego, Nagrodę Totus oraz Nagrody Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Praw Dziecka. Honorowy Obywatel Miasta Gdyni.

Z wykształcenia pedagog i filozof.

Od 8 września 2003 roku Członek Rady Nadzorczej Impel S.A."

Co można przeczytać, a właściwie opinia o firmie "IMPEL".
http://www.nie-pelnosprawni.pl/index.php/integracja/779-za-zasugi-dla-ochrony-praw-czowieka-za-ponianych-w-impel-te

"Zasłużona" nagroda "za zasługi dla ochrony praw człowieka".
http://fakty.interia.pl/polska/news/piotr-pawlowski-nagrodzony-za-zaslugi-dla-ochrony-praw,1566781
W Wikipedii pod hasłem "Piotr Pawłowski"?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Paw%C5%82owski_(dzia%C5%82acz_spo%C5%82eczny
Oczywiście pan Piotr Pawłowski, jako członek Rady Nadzorczej, mógł o niczym nie wiedzieć i nie wie do dnia dzisiejszego.
Co nas wkurza .....   walpoz   2012-12-08 22:55
Najbardziej zaskoczyła mnie wiadomość

    >Generalnie wszyscy powinni być w szoku, ale kiedy okazało się, że prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji / Fundacji integracja
    >Piotr Pawłowski to zwykły oszust i złodziej okradający ON i żerujący na naiwności ludzi dobrej woli, w tym kraju wszystko jest możliwe,
    >nawet to, że anioł to wcielony diabeł.

Wspominaliście  o tym, ale nie miałem czasu tego sprawdzać.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-04-20 13:18
tu jest więcej ale za dużo aby tu można przypomnieć ,napisać
wpiszcie słowo Pawłowski i kliknijcie znajdź

Słowa kluczowe
Więcej >>
Wątek   Użytkownik   Dodany
Aktualności   rogal160   2016-04-19 21:09
Aktualności   lidian   2016-04-19 19:19
Aktualności   rogal160   2016-04-19 11:13
kawiarenka w kawiarence   lidian   2015-08-01 17:45
Gala Integracyjna 20 lecie   Koko-zieloneoko   2014-11-07 01:03
Forumowy Hyde Park   Kobieta A.   2014-07-17 21:13
Marzenia   WERBENA   2014-07-17 11:30
zasiłek pielęgnacyjny   puniek   2014-02-04 10:00
Tylko miłe słowa   rogal160   2013-11-08 13:26
Projekt ustawy   WaldusNieKiepski   2013-09-29 18:23
Idealny temat na te forum. Sukces polskich ...   Julka_   2013-03-08 11:02
Co się zmieniło w Polsce na rzecz osób niepelnosprawnych???   62norbi03   2013-01-14 19:38
Jutro gramy w Swiatecznej orkiestrze. Tym razem   62norbi03   2013-01-12 18:03
Co nas wkurza .....   62norbi03   2013-01-06 21:57
Aktualności   62norbi03   2013-01-02 19:17
Pomocy z dziwną ofertą pracodawcy   walpoz   2012-12-13 19:44
Pawłowski pracuje dla IMPEL za 70 tys zł - też tak chce   walpoz   2012-12-12 18:47
Co nas wkurza .....   Nachbar   2012-12-09 12:52
Co nas wkurza .....   walpoz   2012-12-08 22:55
Wy wam tylko głópoty w głowie, czy wy zmądrzejecie??   62norbi03   2012-11-27 19:34
Empik nieprzyjazny niepełnosprawnym   62norbi03   2012-07-18 00:14
E-biznes gdzie ci niepełnosprawni??   barnaba24   2011-06-23 15:24
Ile powinniśmy zarobić?   barnaba24   2011-01-20 10:36
Obóz nurkowy   barnaba24   2010-12-08 19:00
Wielka Gala Integracji 2010 opinie   62norbi03   2010-12-03 18:29
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-19 17:35
Poległ, bo JKM jako polityk ma "gadane". I powiem Ci Rogal, że kiedy czytałam w prasie jego wypowiedzi wyrwane z kontekstu, to o niektórych z nich miałam złe zdanie. Teraz , słuchając całych wypowiedzi, uważam, że nie raz i nie dwa ma rację. Oczywiście takie "walenie prosto z mostu" może urazić ON, ale to jest lepsze niż fałszywe głaskanie po plecach.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-19 17:53
I zgoda. Semantycznie jest kontrowersyjny, ale nikogo tam nie urazil. A Pawlowski zgrywal bidulinke i z ON tez robi bidulinki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-19 18:19
Myślę, że nie przewidział, iż JKM powie mu w oczy to samo co  mówił do prasy. A pan Pawłowski  przyzwyczaił się pewnie do innego tonu rozmówców. I to go "zbiło z tropu".
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-19 18:33
Nawet jesli tak bylo to mial zadziwiajaco malo do powiedzenia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-19 18:50
Speszył się tonem rozmówcy. Przecież rozmawiać o niepełnosprawności potrafi. Potrafi też walczyć o sprawy ON. Od lat to robi. Nie siedzi na stołku czekając aż mu manna spadnie z nieba.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-19 20:10
Na takim stołku na peszenie się nie ma miejsca
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-19 20:16
W każdym razie miał gorszy dzień. Niestety.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-04-20 15:27
"Koniec świata" znowu się z Tobą zgadzam ;-)

>A Pawlowski zgrywal bidulinke i z ON tez robi bidulinki<
>Na takim stołku na peszenie się nie ma miejsca<


Czytaliście tendencyjny art. na str. Integracji? Polecam też komentarze...
Zrobiono problem, a i sam Korwin nie uzasadnił jak należy określeń, które najbardziej zbulwersowały o.n. - "kretyn", "debil" - to są określenia medyczne. O ile pamiętam z psychologii to któreś jest głębszym upośledzeniem - różnią się i widać je w wyglądzie zewnętrznym.

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-19 16:22
Znalazłam coś takiego
http://wpolityce.pl/polityka/289392-akcja-manipulacja-czyli-gdzie-sie-podzialy-pieniadze-polakow-porazajace-wyniki-sledztwa-tygodnika-wsieci

Nie znam się na tym, ale coś tu "śmierdzi". Rogal ciekawa jestem Twojego zdania na ten temat.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-19 17:38
Ten link niczego nie wyjasnia a artykulu nie czytalem. Atski spekulantow zagranicznych byly sa i beda. Rzad ma dwie drogi. Isc na udry i ryzykoeac mega ataki lub zawrzec cichy uklad- robcie swoje interesy ale nie robcie naszej gospodarce krzywdy. Wybor jak miedzyvdzuma a cholera. Cena globalizacji.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-19 18:20
Zobaczymy jak się sprawy dalej potoczą.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-19 23:37
Ja też nie ;-))))) po kliknięciu na link taki komunikat

>
> wPolityce.pl
> Przerwa techniczna... Kod 503
> Dla Ciebie stajemy się coraz lepsi.


> Trwa właśnie aktualizacja oprogramowania odpowiedzialnego za serwis internetowy. Z reguły nie trwa > to dłużej niż pół minuty.


> Prosimy o odrobinę cierpliwości. Poczekaj chwilkę i nie zamykaj tej strony. Jak tylko dokończymy > aktualizację, w oknie pojawi się to, czego szukasz.

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-20 07:23
"W sobotę, 16 kwietnia, przy okazji obchodów 82-lecia Obozu Narodowo-Radykalnego ks. Jacek Mędlar odprawił mszę z udziałem członków ONR. Ksiądz wygłosił - jak donosiły media - kazanie pełne ksenofobicznych haseł. Pojawiły się zielone sztandary ze znakiem Falangi. Teraz ma ponieść konsekwencje."

Dobrze, że sam Kościół i w miarę szybko zareagował na tę bulwersującą sprawę.

>http://wiadomosci.onet.pl/bialystok/ks-jacek-miedlar-z-zakazem-wystapien-publicznych/rdwbwk<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-20 08:12
Niemożliwe. Dzięki za info. Nie mam Internetu
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-04-20 10:37

> Nie mam Internetu <


Cenię każdą zabawną ripostę/odpowiedź. Także tę, chociaż mogłaby być "wyższych lotów" :-))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-20 15:29
Facet jest pogwizdany i ma parcie na szkło. Robi wiele szkody kościołowi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-20 16:39

>Robi wiele szkody kościołowi. <


To prawda i niestety takich "pogwizdanych" jest więcej. :-(  Tylko ,że nie zawsze hierarchowie tak szybko interweniują. Szczególnie gdy sprawy dotyczą pieniędzy lub spraw obyczajowych ( pedofilia, homoseksualizm). :-) Wtedy "pod dywan".
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-21 07:45
Obłuda i zakłamanie PiS-u jest porażające. Oto z jednej strony medialnie do granic możliwości "pompują" 500+,czerpiąc z tego korzyści polityczne. A z drugiej strony po cichu "odbierają" pieniądze samotnym matkom. Ohyda :-(

>Alimenty minus 500 plus. Przez rządowe pieniądze samotne matki nie dostają wyższych świadczeń<


Więcej tutaj

>:http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/518643,alimenty-minus-500-plus-przez-rzadowe-pieniadze-samotne-matki-nie-dostaja-wyzszych-swiadczen.html<

Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-04-21 08:37
Sam jesteś ohydne. Do tego nudna i przewidywalna.  Walisz tym schematem juz z rok. Niech Ci dadzą nowe szablony.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-21 10:24
Wina Sędziego, a ustawa dziurawa. Jeszcze nie jeden kwiatek wypłynie. Nie wiemy czy już miała ustalone alimenty i w jakiej wysokości, oraz jakie dochody ma były mąż.
Sąd nie jest związany uzasadnieniem strony. Sędziowie w zależności od poglądów, humoru, i innych "powodów" wydają takie, a nie inne wyroki. Treść uzasadnienia (czasem za długa) sprowadza się do jednego: w ten sam sposób można uzasadnić korzystny jak i niekorzystny wyrok dla powoda.

Niestety ani ten rząd ani żaden inny nic nie zmieni w Sądownictwie, np. jak Sędzia mało "kumaty" nie wie o co biega, do tego sympatyzuje ze stroną to wiadomo jaki będzie wyrok.

W podanym przez Ciebie linku/przykładzie Sąd mógł spokojnie normalnie rozpatrzeć wysokość alimentów, pomijając te 500+, a w uzasadnieniu właśnie napis. że ta kwota jest niezależna od dochodu. Jak będą ze 2-3 takie wyroki zwłaszcza w okręgówkach to tak poleci. Muszą uściślić/wydać rozporządzenie.

Faktem jest, że kasę biorą bogaci co 500 to mają na waciki, a samotna matka/ojciec z 1- 2 dzieci dalej może biedę klepać.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-21 10:40
Nie tam, sędzia pewnie z PiSu:)
Przeczytał nagłówek i wyciągnął wnioski.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-21 10:44
Kto

>Przeczytał nagłówek i wyciągnął wnioski.<


Sędzia czy WzK?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-21 10:54
Wzk oskarżając o zabieranie kasy samotnym matkom, no ludzie.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-21 12:41
Piszę bo znam człowieka :-( No to teraz on "skontroluje". Matko: cwaniaczek - pływak, tuman, a przede wszystkim wierszokleta - do kostek WzK nie dorasta ;-) Parcie na szkło do granic możliwości. Zrobi wszystko dla kasy. Rodzime środowiska odwróciły się od niego, tylko... (no właśnie) jedna malutka gazetka w... Radomsku go "publikowała".

Kandydatura Janusza Wojciechowskiego na członka ETO zaakceptowana przez ministrów UE :-(

>Europejski Trybunał Obrachunkowy sprawuje nadzór nad prawidłowym gospodarowaniem środkami unijnymi. Kontroluje dochody i wydatki Unii oraz każdą osobę i organizację, dysponującą unijnymi środkami.<


"każda osoba": kto da będzie ok. :-(

Tak myślę, że może powinno się zbierać opinię ze środowiska nim się kogoś "nominuje"? CV - życiorys guzik mówi- czemu nie pracuje tam gdzie miał profity i prestiż?

A ten Jaś, głupi Jaś
co chodził z toporkiem
przepasywał się siekierą,
a podpierał workiem... :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-21 12:49
No i nawiedzony kosmita rozpęta nam wojnę - nie zagrażają nam uchodźcy tylko tacy starzy durnie :-(

>Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz zapowiedział "zasadniczy wzrost armii, co najmniej 50-procentowy w ciągu najbliższych lat"
>Jak dodał, co najmniej od dwóch lat jesteśmy świadomi jakim zagrożeniem jest agresja płynąca z Rosji, która doprowadziła do okupowania części Ukrainy.<


A nie mówiłam, że sami się "załatwimy" :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-21 12:55
A to mamy rozwiązać armię?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-21 13:12
Nie o to chodzi. Chodzi o to, że pacan jest zapatrzony w USA, prowokujemy ruskich, a odpadamy razem z armią USA w przedbiegach :-( Putin to cwaniak, a Europie tylko na kasie zależy.

(leń ze mnie - mam robotę, a po "forumach" łażę)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-21 17:01
Takie gadanie to żadna prowokacja. Z tym czy bez tego militarnie jesteśmy dla ruskich statystyka
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-04-25 19:03 Zmieniony 2016-04-25 19:06
Dobra zmiana, daje zmianę ... ma problem ze zmianą kół w samochodzie prezydenta to zmienia (lub nie robi nić w przedłożenie istniejących i takkliknij zaoszczędzi na tych którzy mogą sobie strajkować do woli ;-). Pozdrawiam amalian:).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 244) (3708321 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill