www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 250) (3708595 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-06-21 11:25

> to też tak krzyczałeś? <


Po pierwsze nie krzyczę.............
Po drugie, zwyczajnie konfabulujesz. Bo PO miała inny pomysł. Zanim zaczniesz bzdury pisać to proszę sprawdź u źródła......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-21 12:25
Mieli takie super pomysły, że ludzie im podziękowali i przegrali wybory.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-21 12:30
bo nie umieli obiecywać gruszek na wierzbie ;-) .
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-06-21 12:44
Gruszki na wierzbie to by ludzie jeszcze zrozumieli.
Ale PiS ( Szydło) obiecywała 500+ na każde dziecko. Wielokrotnie tak kłamała......... I potem na krzywdzie dzieci wspięła się na szczyty. To jest dopiero podłe. Gruszki to pikuś.............
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-21 12:53
Umieli , umieli . Nawet takie od razu w czekoladzie. Tylko dlaczego młodzi im nie uwierzyli i z kraju pouciekali. Zastanów się Amalian kogo bronisz. Czy Tobie osobiście za poprzedników było tak dobrze, a teraz jest tak źle?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-21 13:14
Młodzi wyjechali, bo nie umieli ścierpieć siedzenia i narzekania zaraz jak otrzymali paszporty i otworzono granice . Lidziu, pojedź na lotnisko i zobacz tych "nieszczęśników' wyjeżdżających do pracy za granicę . Większość z nich tam pracuje i sobie radzi tak dobrze, że do Polski przyjeżdżają na krótko, na urlop . Co się zaś ma do poprzedników i ich rządów, to oni już byli... Co by nie mówić o nich to złotówka miała swoją moc i była walutą przewidywalną . Teraz jest, każdy widzi tankując paliwo na stacji benzynowej :-( . Pozdrawiam amalian :-).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-06-21 13:28
Amalian. Oni już byli i dalej chcą być co widać po tym jak nie mogą się honorowo pogodzić z przegraną. Jak działają wbrew interesom Polski.

Ps
Na cenę paliwa w moim regionie nie narzekam. Cały czas poniżej 5 zł. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-06-21 15:53
A ja już z "życia" znam zapis PI-u :-( przy marnym wykroczeniu, żeby ocalić gliniarza wnoszącego, sędzia "utajnia" część akt :-( Bo głąb niebieski powinien być wywalony z pracy... Mało? Sędzia widzi, że okres obejmujący oskarżenie z kw jest do oddalenia i co robi?! Ma możliwość i zmienia daty. Mało tego: prew. sądu zaznacza datę przedawnienia - jest przedawnienie, ale... co tam sędzia może wszystko.... Pierwszy raz nie wiem jaki będzie wyrok :-( A wszystko to Pis! :-( Za PO takich numerów nie było.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-21 15:59
Same anioły zostały odsunięte od władzy. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-06-21 16:07
A tego nie kaman w związku z tym co napisałam :-( napisałam fakt z dziś :-( niestety.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-21 16:12
Napisałaś

> Za PO takich numerów nie było<


I do tego odniosłam moją wypowiedź.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-06-21 17:36
Lidian skoro jesteś taka pisuarowa(po twoich wpisach i peamach wnioskuje),wyjaśnij dlaczego prezydent wysyła żołnierzy do walki z ISIS czym skazuje nas cywilów na groźbe zamachu terrorystycznego(bez porównania groźniejszej syt.niż Afganistan ,Irak.....).I dlaczego w telewizji narodowo-pisuarowskiej jest tak wiele filmów tureckich i martyrologicznych,w momencie gdy PIS tak wrogo wypowiada się o innowiercach,uchodźcach itp.?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-21 18:01
Jeśli już to peany a nie peamy, ale i tak ich tu nie pisałam. Prezydent nikogo do walki nie wysyła tylko do szkoleń. Nie wiem jakie filmy są w tv, bo rzadko oglądam. Nie słyszałam, aby ktokolwiek z Pis wrogo wypowiadał się o innych wyznaniach i ludziach uciekających przed wojną. Jeśli masz dowody na to co mówisz to zacytuj, a wtedy się do tego ustosunkuję.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-06-21 18:54
Lidian,ty jesteś tak nienaturalnie naiwna czy tylko udajesz?A może nie wierzysz w inteligencję czytających?Poczytać wystarczy choćby wypowiedzi Pawłowicz i juz masz jasność.A zapewniam nie tylko ona wypowiada się w "ciekawy"sposób.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-21 19:31
I to są te "dowody", do których mam się ustosunkować? Zapewne Twojej inteligencji nie dorównuję, bo nic z tego nie rozumiem. :-)))) Dobrej nocy. :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-06-22 16:34
PO żąda od MSWiA wyjaśnień ws. lotu Kaczyńskiego policyjnym śmigłowcem. Jest oświadczenie resortu

>• Zamieszanie wokół lotu Jarosława Kaczyńskiego policyjnym śmigłowcem
>• Politycy PO zażądali od szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka wyjaśnień
>• Resort wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie
>• "Obecność prezesa PiS na pokładzie nie spowodowała dodatkowych kosztów"
>"Fakt" napisał kilka dni temu, że w ostatnią sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził gazoport w Świnoujściu, któremu nadano imię prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a następnie wyruszył do Krakowa, na grób brata. Skorzystał przy tym z policyjnego helikoptera. W poniedziałek radio RMF FM, cytując wypowiedź Błaszczaka, podało że to on wydał w tej sprawie zgodę. Szef MSWiA zadeklarował ponadto w rozmowie z RMF FM, że lider PiS wpłaci równowartość kosztu przelotu na fundację pomocy wdowom i dzieciom poległych policjantów.


To w końcu jak to jest. Najpierw ten od MSWiA mówi, że wydał takie polecenie i Kaczyński wpłaci równowartość kosztu przelotu na jakieś konto wdowom i sierotom, a teraz resort oświadcza, że obecność prezesa nie spowodowała dodatkowych kosztów? Jaja sobie z ludzi robią.
A tak na marginesie, dlaczego poseł Kaczyński leciał policyjnym helikopterem na grób brata? Kim jest Kaczyński, że przysługuje mu taka forma transportu? W ogóle jaki cel miał przelot policyjnego helikoptera ze Świnoujścia do Krakowa? MSWiA, które dysponuje tymi helikopterami, to jakieś biuro turystyczne?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-06-22 18:22

>MSWiA, które dysponuje tymi helikopterami, to jakieś biuro turystyczne? <


Odpowiedź jest prosta:Najzwyczajniej PiS-owscy politycy z Polski zrobili sobie "dojną ojczyznę". Przecież nie kto inny jak A. Duda niedawno mówił "Ojczyznę dojną racz nam zwrócić panie"    Dobra zmiana w pełni..............

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ojczyzne-dojna-racz-nam-zwrocic-panie-burza-po-slowach-andrzeja-dudy/x5h0e3<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-06-22 21:54
Przeczytaj raz jeszcze oświadczenie ze zr
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-23 10:51
Trudno to zrozumieć . Prezesa zawiózł służbowy środek transportu(helikopter), którego udostępnił podległy mu minister . To zmiana nie jest dobra i tłumaczyć prezesa może to, że chciał pokazać członkom swojej partii jak robić nie powinni ;-) . A wyszło....co wolno wojewodzie to nie tobie ...kochaniutki...Mordo ty moja ;-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-23 11:22
A na forum dzisiaj pustki. Nie ma się co dziwić, kliknij . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor mattdd4s Dodany 2016-06-23 12:53
Bardzo duże pustki, ale co zrobić, nic ciekawego się tego nie dzieje, dobry ten link podałeś, http://www.ogloszenia.informacje.co.uk
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-06-23 13:19
Od nadmiernego spożycia alkoholu powstrzyma brak alkoholu, a nie wys. podatki ;-) Wys. podatki powstrzymują pracodawców od zatrudniania - ludzie nie mają pracy - nie mają pieniędzy - alkohol b. drogi - ludzie nie mają za co kupować = trzeźwość w narodzie ;-) i... rozwinięcie przedsiębiorczości społ. - produkcja krzakówki :-)

Kto będzie miał najbardziej przes...e?

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/brexit-referendum-w-wielkiej-brytanii-brexit-w-uk/1n47qj
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-23 14:14

>Kto będzie miał najbardziej przes...e?<


Pewnie, ci bez pieluchy - uważa większość (jeszcze;)rządząca ;-))) .
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-06-23 14:23
Pielucha nie sortuje ;-) tyłek i tak będzie brudny.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-06-23 16:08
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-06-23 16:40
Zwyczajnie durnie, pasożyty i czyhający na lepszą emeryturę, którzy chcą uchodzić za polityków :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-24 08:30
Wielka Brytania odchodzi z Unii Europejskiej. To już fakt.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-06-24 10:18
Wychodzi dlatego, że UE zwiększając zakres integracji staje w poprzek naturalnemu poczuciu społeczeństw o odrębności narodowej. Spójrzmy na piłkę nożną. Rozgrywki drużyn ligowych w europejskich pucharach to duże emocję i wielkie pieniądze. Jak pokazuje choćby Euro 2016 - mecze drużyn narodowych to małe pieniądze, ale emocje nieporównywanie większe, bo Brytyjczyk, Portugalczyk, Polak itd. zawsze będzie najpierw Brytyjczykiem, Portugalczykiem, Polakiem a dopiero potem Europejczykiem. W UE chcieliby aby było odwrotnie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-24 10:41
Dla każdego, a przynajmniej większości ludzi tożsamość narodowa jest ważna. Politycy unijni za bardzo zaczęli ingerować w sprawy poszczególnych członków i nierzadko była to ingerencja bezsensowna.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-06-24 11:00
Unia teraz, a Unia kiedyś to dwie różne Unie. Były inne założenia, a teraz chcą sobie podporządkować wszystkich członków narzucając wszystkim swoje poglądy bez względu na zdanie poszczególnych członków Unii - nic dziwnego, że się chcą wymiksować - Oni na tym nie stracą, poradzą sobie bez problemu, My na tym stracimy na pewno i nie tylko my - pozostałe kraje członkowskie również.
W głowach im się posrało od tej władzy i smród staje się nie do zniesienia.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-06-24 11:10
Unia powinna ograniczać się do swobody przepływu ludzi, towarów i usług. Oczywiście poza monopolami takimi jak :wyroby tytoniowe i spirytusowe.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-24 11:19
I właśnie o to chodzi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-06-24 11:40
Dzisiejsza wiadomość jest sama w sobie dla nas smutna, szczególnie dla Frankowiczów i tych co posiadali papiery wartościowe. Ale ma też z mojego punktu widzenia jeden pozytywny aspekt. Przy następnych wyborach będziemy mieli pożegnanie PiS-u bo przecież ta formacja tego nie wytrzyma. Oznacza to koniec z obiecankami i skróceniu czasu pracy przed emeryturą. Rozwiązania problemu kredytobiorców a w skrajnym wypadku zawieszenie 500+. Jestem też ciekawy kiedy "Angole" utracą prawo głosu w UE ?  Ważny sojusznik Kaczyńskiego odchodzi w cień...........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-06-24 11:52
No i kto zamiast PiS? Kto ma być tym dobroczyńcą?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-06-24 12:01

>Kto ma być tym dobroczyńcą? <


No coś Ty ? Polityk "dobroczyńcą" ? Ważne aby uczciwi i praworządni "na stołkach" zasiedli. Kto to będzie, kto z dzisiejszej opozycyjnej mieszanki się wybije tego na razie nie wiem.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-06-24 12:31
Ja się nie pytam kto się wybije, lecz o to kto wg. Ciebie byłby najlepszy dla Polski.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-06-24 12:46
Kto i jaką ma wizję Polski, bo totalna negacja wszystkiego co robi PIS nie wystarczy do kierowania krajem. Na razie nie widzę żeby opozycja potrafiła coś konkretnego zaproponować.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-06-24 13:31

>kto wg. Ciebie byłby najlepszy dla Polski. <


Powiem szczerze, że w tym "tłumie" nie widzę ( na razie) nikogo godnego i wybitnego. Schetyna i Petru rozczarowują, Kosiniak się nie liczy, Tusk jest wielką niewiadomą. Po dzisiejszych wydarzeniach wydaje mi się, że jego szanse na kolejną kadencję w UE spadły drastycznie i prawdopodobnie wróci do kraju. Facet ma jaja i talenty przywódcze. Trzeba czekać na rozwój wypadków..........
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-06-24 17:42
No i choć raz się zgadzamy.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-06-24 12:05
Wszystko musisz sprowadzać do PISu?
Rozumiem żal i rozgorycznie z powodu miażdżącej porażki, ale takie odczucia przemijają, a to zakrawa na fa(PO)natyzm.
Mamy u władzy Unii człowieka (tego nie jestem pweny) z PO i co - gada jednym głosem z resztą.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-06-24 12:30

>Wszystko musisz sprowadzać do PISu?<


Ja nie sprowadzam wszystkiego do PiS-u. To Twoje odczucie.
Natomiast PiS sprowadził prawo do parteru. A nawet niżej, ich buta i zachłanność nie ma odpowiednika w historii.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-06-24 17:17
Jak to nie? To nie są moje odczucia.
Tematem było wyjście Anglii z UE, a Ty od razu o PISie.
Teraz też w odpowiedzi nie wystarczyło pierwsze zdanie - musiałeś dodać o PIS - jeśli chodzi o historię to daleko nie trzeba szukać - poprzedni rząd był równie zachłanny - jeśli nie bardziej.
Przecież wszędzie na wysokich stołkach, w urzędach, samorządach są obsadzeni ludzie PO.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2016-06-24 19:53
Wcale bym się nie zdziwił gdyby w niedługim czasie mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa postanowili o ponownym referendum . Nie wiem tylko co będzie tematem następnego referendum: zostaniem w Unii czy w Zjednoczonym Królestwie ? Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-24 20:05

>Unia powinna ograniczać się do swobody przepływu ludzi, towarów i usług. Oczywiście poza monopolami takimi jak :wyroby tytoniowe i spirytusowe.<


Jestem za tym by Unia przetrwała i żeby tak się stało musi zaostrzyć swoja politykę integracyjną .Przykład Anglii będzie rozgrywany nie tylko przez polityków Unii .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-06-24 21:47
Rozwiń proszę postulat "zaostrzyć politykę imigracyjną".
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-24 21:58
A rząd nadal dzieli .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-06-25 00:15
Rozwiniesz?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-06-25 21:14
Jak czytam Wasze posty, to zauważam, że macie słabą pamięć. Nie ma sensu martwić się tym, że Wielka Brytania opuszcza UE. Przecież mamy genialnego stratega, polityka wielkiej klasy, który przewidział przyszłość Polski do n-tego pokolenia. Od dziecka miał zacięcie do rządzenia i teraz, gdy nadarzyła się okazja, jest gotów swoje marzenia zrealizować. Sprzyja mu obecny układ sił, gdy w swoich rękach ma nieograniczoną władzę i ... wykonawców.
Wiecie chociaż o czym piszę?
O idei międzymorza, której Piłsudskiemu nie udało się zrealizować.
Polska w sojuszach "od morza do morza"? Duda chce wskrzesić idee Piłsudskiego, planuje nowy blok państw.

>Nie jest zaskoczeniem fakt, że nowy prezydent Andrzej Duda będzie prowadził aktywną politykę zagraniczną w stosunku do państw Europy Środkowo-Wschodniej, widząc w nich swoistą przeciwwagę dla Rosji. Czy wskrzesi ideę "międzymorza", której hołdował marszałek Piłsudski?
>Sama idea tworzenia aliansów "z pominięciem Rosji", nie jest wcale nowa, była bliska już marszałkowi Piłsudskiemu. Jak wiadomo, nowa głowa państwa już jesienią została namaszczona przez Jarosława Kaczyńskiego na... na politycznego kontynuatora dzieła marszałka.


No i co? Warto się martwić? Nie warto, bo z taką wizją i z takim wodzem będziemy kiedyś wielkim narodem.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2016-06-26 12:10
Doceniam poczucie humoru, Nachbar.:-) Tak się ubawiłam, że aż musiałam się zalogować po długim, czasie.
Marzyc to 'se' mogą.
Ekipa, która wymyśla swoje koncepcje prawa w Polsce wbrew Konstytucji w sprawie TK, upiera się na sposób 'nie, bo nie'. Polityk, który nie umie samodzielnie bez Prezesa zrobić kroku, ma tworzyć coś,co wymyślił Piłsudski. Do tego dodajmy, że potencjalni uczestnicy międzymorza tak naprawdę  to tak nas nie lubią, że prędzej sami coś wykombinują bez nas. Jedyny sposób, to obiecać im znowu jakieś 'góry z chmury', pomachać pustą niebieską teczką.:-) I powiedzieć 'Szanowni Państwo, damy radę' :-) I polecą wszyscy  na lep...ups..jeszcze po 1000+ będzie.:-) A potem Prezes na białym koniu wjedzie i wszędzie będą jego pomniki.
Pozdrowienia dla wszystkich dostrzegających absurdy tworzone przez polityków rządzących.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-06-26 15:07
Doooobre Nachbar :-)
A tak faktycznie kto zostanie w Unii? Jak np. Niemcy też oleją - no bo po co i komu kasę ładować jak mogą mieć dla siebie?

Przyjdzie taki czas kiedy zostaną tylko kraje wyciągające rękę tyle, że nie będzie nikogo kto da datek :-( Wierzyciele zażądają zwrotu danej kasy, Angole Polaków nie chcą bo im normy zawyżają i będzie jak kiedyś pisałam - to tylko kwestia czau :-(
Tak poza tym nie rozumiem: jakiś byle jaki, stary człowieczek, a Polacy nie potrafią sobie z nim dać rady? Jak by tak Polskę UE zostawiła sobie - niech odejdzie z Unii, niech ta Unia im nie dyktuje, nie daje itd. Rolnicy - plajta, handel plajta, bezrobocie i nędza :-( O.N też zabiorą, bo kaski za dużo nie da się dodrukować ;-) UK tyle wieków dała sobie radę da i teraz :-)

Skąd oni (Pis) biorą tych niby dziennikarzy do prowadzenia programów :-( toż to masakra, facet aż podskakuje żeby wyrazić swoje zdanie i nie pamięta i nie nauczyli takiego tumanka, że ma prowadzić program, a wypowiadać mają się goście co za dno teraz w tej tv 1, 2 i info :-( Te refleksje z krótkiego oglądania "po 20" :-( Nie znam nazwiska bo to nowe, nabytki z nagonki :-)

Aj, był jeszcze niby sondaż z ulicy: "ojciec narodu" - na siłę chcieli kogoś kto powie pisuarek a tu nic :-) starzy ludzie (2 osoby) podały Dudę hie, he, młodzi i w średnim wieku, stwierdzili, że na pewno polityk nie może i nie jest ojcem narodu, może jakiś pisarz :-)

W realu też: bida z nędzą, nierozgarnięci (klienci opieki społ.) i część moherów popiera pisuar...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 250) (3708595 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill