www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 257) (3705187 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-12 08:59
Mam lepszy pomysł, kupię grzałkę i będę moczył w szklance=herbata. Do tego turystyczna kuchenka i dołek w ziemi oraz dużo soli zamiast lodówki:)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-09-12 09:08
No widzisz, jak chcesz to potrafisz myśleć kreatywnie ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-12 07:53
Właśnie mówię o kuchni na wymiar. To oni robią projekt. Nie trzeba nigdzie więcej szukać. Za to płacisz.

>Przecież nie kupię szafek samych i sprzętów nie nastawiam bo będzie to wyglądało tragicznie. <


Jeśli troszkę wysilisz  wyobraźnie, to tragicznie nie będzie. :-)

>Ja to sobie zapłacę, ale bez kitu tanio nie jest<


Płacisz tylko za to, że ktoś za Ciebie myśli. Meble identyczne kupisz sam. Nawet na wymiar zrobią. A kamienne blaty są super. :-))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-12 08:00
Są super, ale w moim przypadku kosztuje 5.500 a laminowany 1100:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-12 08:06
Wszystko zależy od upodobań i zasobności portfela. :-)
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2016-09-29 22:56
Kamień jest nieprzyjemny w dotyku zimny. Żal będzie zmieniać co jakiś czas. Kuchnia to nie bunkier. Kuchnie z Ikei zdarzają się bardzo ładne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-12 08:03

> fronty szafek lakierowane na wysoki połysk:) .<


Warto się zastanowić : lakier czy akryl.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-12 08:13
A jaka różnica?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-09-12 10:52
Jest różnica. Teraz nie mam czasu wyjaśniać. W necie prędzej się dowiesz. W każdym wygląda tak samo. Jeśli żona często lubi zmieniać meble to chyba lepiej akryl, bo odrobinę tańszy. Mówią, że lakier trwalszy, ale przecież dla wnuków nie kupujesz. Powodzenia, teraz znikam. :-)))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-13 12:05 Zmieniony 2016-09-13 12:08
Rogal już jest prawie umeblowany i tylko czekać jak będzie się zachwycał pięknymi widokami, zaglądającymi przez panoramiczne okna do kuchni . Pewnie wiadomość o tym, że rząd zastanawia się nad poprawieniem jakości życia osób niepełnosprawnych pomylił i zatroszczył się o papier toaletowy w naszych ubikacjach. Bo na co to więcej starczy ? kliknij Pozdrawiam amalian .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-13 12:45
Płace nie rosną to i świadczenia też nie. Stary temat/ustawowy mechanizm.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-13 12:54
Zapowiedzi podniesienia najniższego świadczenia do określonej kwoty- 1900zl z groszami- dla najmniej zarabiających daje nadzieje . Szkoda, że emerytów i rencistów rząd zaliczył do lepiej uposażonych ;-) zapominając o nas . A przecież nam wszystkim miało się poprawić :-) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-13 13:33
Połowa rencistów to niech idzie pracy.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-13 18:51
Masz rację Rogal!
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-09-13 13:34

> A przecież nam wszystkim miało się poprawić :-)<


Oj !! Entuzjasto ! To Ty nie wiesz, że poprawa dotyczy tylko wybrańców z pod znaku dobrej zmiany?! No coś Ty ? Masz czelność zakłócać ich błogostan swoimi marzeniami? Wszak nie przystoi !! :-))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-13 18:49
Przeginasz Amalian, kupuj tańszy

>papier toaletowy<


jak ci, którzy muszą zapier...niczać na Twoją rentę, dopłaty i finansowanie "fanaberii". Rozumiem np. całkowicie sparaliżowanych, ale cała reszta to sępy...
Rząd "myśli" o wyborcach przeliczając na głosy, zapomina, że są ludzie, którzy nie potrafią, nie mają siły walczyć z ZUS o rentę - włóczyć się po sądach, zapomina o samotnych z najniższymi dochodami itd itp. Tacy jak Ty mają się dobrze i państwo nie powinno marnować pieniędzy. Na świecie niepełnosprawni od lat są źródłem do tematu komedii filmowych, metodą szantażu w akcji itd. Można zarabiać krocie nic nie robiąc i tak nikt nie odważy się zwolnić, wystarczy być: niepełnosprawnym, czarnym homoseksualistą ;-) :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-09-13 20:18
Tak jest
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-13 21:50
Faktem jest, że niepełnosprawnych w tym kraju jest jeszcze wielu np. legitymujących się kartą parkingową dla ON lub korzystających z ubikacji dla ON . Pewnie takich masz na myśli pisząc, że wielu ON nie powinno korzystać z przywilejów jakimi z pewnością jest karta parkingowa lub WC ;-) . Nie wiem dlaczego homo lub czarny nie może być niepełnosprawnym ?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-13 22:06
Jaki ten świat jest dziwny: muzułmanie angielscy bronią emigrantów z Polski przed rdzennymi Anglikami . Zaś rdzenni Polacy w Polsce zamykają granicę przed kilkoma tysiącami emigrantów muzułmańskich z bombardowanej Syrii . Ksenofobia to czy poprawność polityczna ?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-13 22:24
Na podwyższenie emerytur nie ma, ale na dopłaty do biletów na films.fsię znalazły.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-13 22:29
Marudzisz Amuś, włącz sobie TV ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-14 07:03
myślisz, że po włączeniu TV będzie inaczej  ;-) . Telewizja publiczna (tylko czekać jak jakiś decydent zakaże używania słowa publiczna) daje obraz niezgodny z fonią ;-) zaś niepubliczna(Polsat)jakby wydelikatniał w ocenie . Może to tylko moje marudzenie, ale...
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-09-14 08:19
:-) Miałem na myśli informacje s-f na każdy temat nie tylko "usmolony" a  nie będziesz musiał płacić dodatkowego biletu choć zniżki się nie spodziewaj.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-14 05:30
Do roboty idź jaki mało
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-14 06:53
Masz rację min. Jaki ma mało roboty ;-) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-14 08:06
Jakby go nie oceniać Posłem i wiceministrem został a to wysiłku wymaga. Jednocześnie zarobki wiceministra w połączeniu z intensywnością pracy są śmiesznie małe.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-14 09:03
Ja mu do kieszeni nie patrzę(tak powiedziała by moja babcia gdyby żyła), ale o podwyżce nie powinien myśleć, mając na uwadze to, że dziennikarze śledczy jeszcze nie podlegają min. Błaszczakowi ;-).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-14 09:06
Ja Ci powiem tak. Kilka lat temu miałem sporo propozycji pójścia do ministerstw. Gdy słyszałem proponowane zarobki parskałem śmiechem. Raz byłem blisko objęcie funkcji Podsekretarza Stanu i wziąłbym to ze względu na przerośnięte ego:) Niestety Pani Premier Kopacz wybrała kogoś z większymi plecami niż ja wówczas miałem.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-14 09:10
Pewnie, teraz możesz sobie tylko pogratulować :-) .
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-14 09:32
:-) powinien startować teraz ,tamci go nie wzięli to ci przyjmą z otwartymi ramionami ,jego plecy rosną z dnia na dzień;).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-14 09:41
Wśród obecnych pleców zero :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-09-14 12:36

>Wśród obecnych pleców zero :-)<


No! Nareszccie jakiś Rogalowy samokrytycyzm :-)
Rogal!! Brawo Ty......... :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-09-16 16:08
Witaj Piotrek,
zapewne nie tylko Ty zauważyłeś, że nawet Forum Portalu ON nie zniosło gry legii (na dużą literę nie zasługują!) i przestało działać.
No ale ........... ruszyło nie bez mojej interwencji.
Bawcie się dalej. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-16 16:35
Witaj Tadeusz. :-) Miło Cię znów tutaj spotkać. :-))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-09-16 17:35
Mnie również miło :-)
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-17 17:44
Pozdrawiam z Ukrainy.  Tym razem chrzciny.  Dziewczyny tu przepiękne
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-20 13:50
Czy podkomisja przekształciła się w "cyrk smoleński"???

>"Podczas posiedzenia podkomisji smoleńskiej padł pomysł by pędzącego tupolewa zderzyć z pędzącą brzozą. Potwierdził to "Gazecie Wyborczej" szef podkomisji Wacław Berczyński."<


To się porobiło!!! Czy bardziej strasznie czy śmiesznie???
Ale wiadomo, za nie swoje a publiczne pieniądze można szaleć do woli. Chojną ręką PiS to finansuje :-(
Więcej czytajcie tutaj :

>http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/531320,gazeta-wyborcza-podkomisja-chciala-zderzyc-tupolewa-z-pedzaca-brzoza.html<

Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-20 14:20
To podobnie jak z tym "bomberem" który zostawił ładunek w siatce w autobusie, a kierowca go wyniósł na przystanek. Podobno chcą taki sam ładunek wysadzić w nowym takim samym autobusie aby zobaczyć jakie mogłyby być skutki wybuchu w środku. Czy to nie jest podobne marnowanie pieniędzy?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-20 16:43

>Czy to nie jest podobne marnowanie pieniędzy? <


Czyżby ci sami ludzie obradowali także w tej sprawie?
Tak by to wyglądało...... Ech...........Rządzący :-((((((((((
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-21 09:22 Zmieniony 2016-09-21 09:24
Trochę konkretów nt. pędzącej brzozy. Wypowiedź M. Kamińskiego:

>Michał Kamiński ostro skrytykował jednak prezesa PiS za to, że uczynił Antoniego Macierewicza szefem MON. - To będzie jeden z większych zarzutów, jakie historia postawi Kaczyńskiemu - uważa. Polityk nie pozostawia na ministerstwie suchej nitki. Jako przykład jego braku powagi podaje pomysł "poważnego gremium tego ministerstwa, żeby umocować brzozę do dachu trabanta i jeździć z tą brzozą po lotnisku, żeby się zderzyć z samolotem".


Ha ha ha ha ha. :-) :-)) :-))) :-)))) :-)))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2016-09-21 14:37
Hahahaha  :-) :-) :-) ale się uśmiałem, to jest dobre, z tym trabantem z brzozą na dachu...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-22 19:23
O aborcji cicho tutaj? i o N?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-22 19:54

>O aborcji cicho tutaj? i o N? <


Aborcja to nie powód do śmiechu. Natomiast PiS-owski zespół " śmigającej brzozy" to kabaret.
Cieszmy się tym co nam pan Antoni oferuje :-))))))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2016-09-22 23:23
Nawet w Tirolach powstała o nim piosenka Anton, Anton, Anton aus Tiroll... Polski odpowiednik, to Antek, Antek, Antek ze PiS-u...:-) )))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-23 06:48
A to jest wątek rozrywka?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-09-23 11:06

>A to jest wątek rozrywka? <


Każde miejsce i czas jest dobry na radość. Z szczególnymi wyjątkami.
Zatem skoro rządzący nas tak często rozśmieszają to dlaczego nie ?????
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-26 16:37

>O aborcji cicho tutaj?<


O aborcji czy o wolnej woli?!
Uważasz, że o d... czyli o życiu i zdrowiu kobiety i jej męża ma (ma prawo) decydować stara panna nietykana, stary kawaler zakochany w kocie, a może facet w czarnej kiecy?
Jakieś to trochę dziwne, że najwięcej o rodzeniu, wychowaniu kalekich dzieci wiedzą ci, którzy nigdy nie rodzili i dzieci żadnych nie mają :-(
Proponuję: wyobraź sobie (inni zagorzali katolopisy też), że po 2 miesiącach Twoja kobita nosi roślinkę w brzuchu, poród dla niej to śmierć, a tu zakaz całkowity aborcji :-) No i Rogal zostaje z kalekim, bez kontaktu dzieckiem, a żona nie żyje... Piszę na Twoim przykładzie bo większość na tym forum to baby po wieku rozrodczym (najmundrzejsze ;-)) faceci też już dziadki :-)

Jak już "jestem przy głosie" to powtarzam za publikatorami i realnymi ludźmi, że Polacy nie chcą Maciarewicza! Osobiście uważam, że faceta należy zdiagnozować i leczyć ps. w zakładzie zamkniętym.

No i zaczęło się efekt zmian opodatkowania (miało nie być podwyżek lub minimalne): cała "mleczarnia"poszło sporo w górę (masło, mleko, sery itp), cukier itd...

Facet z TV rządowej (propagandowej) myli Tuska z Trump-em - dla Tuska to powód do dumy ;-) potem się tłumaczy tyle, że to jego nie pierwsza wpadka (pomyłka) cymbał? Ukierunkowany? Mózg wyprany? Facet jeszcze nie stary, jak nie będzie kataklizmu czy innej wojny na skalę światową to bez roboty zostanie, bo niestety nawet mohery nie pomogą PISuarowi ;-) Gdzieś w komentarzach czytałam: "w PISdu z taką partią" ;-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-09-26 17:29
Kobieto skąd Ty znasz moje poglądy?  Akurat co do aborcji to moim zdaniem niczego zmieniać nie trzeba.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-09-22 19:47
Taka sobie aktualność:

Jutro (piątek) i pojutrze organizowana jest Zbiórka Żywności. Jej celem jest zebranie produktów spożywczych o długim terminie przydatności do spożycia, które trafią do Banków Żywności, a stamtąd do różnych organizacji pozarządowych zajmujących się dożywianiem dzieci. Jeśli ktoś z was uznaje za istotne wspieranie potrzebujących osób obcych, ale nie chce przekazywać pieniędzy, to dosyć prosta i w miarę wygodna forma udzielenia pomocy.

Szczegóły: www.podzielsieposilkiem.pl
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-22 22:23
U nas często są takie zbiórki. Widzę, że wiele osób bierze w nich udział. :-)

Witaj Iota, fajnie  że jesteś. :-))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 257) (3705187 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill