www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / POZDRAWIAM WSZYSTKICH , BĘDĘ WIECZORKIEM (22185 - wyświetleń)
- Autor kazetor88 Dodany 2008-06-15 14:50
POZDRAWIAM WSZYSTKICH ORAZ ŻYCZE MIŁEJ NIEDZIELI , BĘDĘ WIECZOREM PO DODZ 19-TEJ , JESLI KTOŚ BĘDZIĘ MIAŁ CZAS I OCHOTE , ZAPRASZAM , DO USŁYSZENIA
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-06-15 15:09
do uslyszenia
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-15 15:12
Wybacz, ale muszę zapytać. W jakim celu zakładasz tyle wątków? Wszystko co miałeś dzisiaj do powiedzenia można było powiedzieć w jednym wątku. Gdybyśmy wszyscy tak robili byłby straszny bałagan na forum. Przeczytaj regulamin forum. Wybacz, że zwracam Tobie uwagę, ale będzie prościej jak się zastosujesz do naszych reguł.Pozdrawiam Cię i nie obraź się na mnie.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-15 17:50
MOŻE REKORD CHCE POBIĆ
Nadrzędny - Autor Thomasmza Dodany 2017-03-14 05:40
[usunięte]
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-03-14 13:12
Podwyższyli stawkę za wklejoną reklamę?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-14 13:19
[usunięte]
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-14 14:50
Gollum nie wkurzaj się tak. Ja wcześniej napisałem o usunięcie do adminów, tych reklamowych wpisów.
Możesz napisać też.
Ale zastanowiłem się chwilkę i poczytałem wątki-tematy które przez te reklamy są wyciągane z czeluści tego forum.
Poczytałem i chciałem zrozumieć te "towarzystwo" z lat 2008-2011 które tu wtedy pisało.
Ja zaczynałem dopiero (Lidian kiedyś wyszukała datę mojego "urodzenia" na tym forum. Niepotrzebnie sugeruje Ona ,że ja pisałem pod różnymi nickami,jak tu było w zwyczaju-może nie doczekam się przeprosin z jej strony za te pomówienia- ale ja nie działałem tak jak oni, nie byłem tym zarażony, zmieniałem nick bo mi przestawał się podobać. Nie tworzyłem innych "osób"  nie przeczę że byłem "szorstki" w wypowiedziach ale zawsze byłem sobą
Wiele można się dowiedzieć z takich archiwalnych wpisów. Wiele tematów i spraw było warte tego wyciągnięcia.
Pomijam same reklamy.
Wiele osób wtedy mnożyło swoje "wizerunki forumowe" i sugerowało innym nowym, ze tak samo robią jak oni.Tak to wygląda dla mnie z wpisów które czytałem.
Doczytałem się wielu wartości, ukrywanych pod nowymi nickami , ale nie jestem w stanie ogarnąć po co to robili.
Może, wcześniej przekazywali sobie zbyt dużo osobistych informacji,wydarzeń i wieści na prw. a potem "wstydzili" się być szczerzy tu pisząc osobiste uwagi wobec innych. Mam doskonały przykład nieszczerości "wojtekk",żeby nie nazwać to bardziej dosadnym określeniem.
Piszę to aby wyjaśnić niektórym "nickom" atakującym bez powodu mnie i innych(szczególnie do osób piszących w wątku "poezje") ,a podejrzewanie o to każdej nowej osoby nie działa dobrze na rozmowy.
Zawsze możecie wrócić do "rozryfki-typu ostatnia litera" która panowała tu gdy ja tu trafiłem.
Może niektórych już nie ma między nami ale piszę to do tych którzy w tamtych latach tu pisali i piszą(lub tylko czytają) teraz.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-14 15:48
Witam, że mogę raportować, ale wpadło od wczoraj (szkoda, że niapisałem wówczas we wszystkich) przynajmniej 10 takich nowych postów/spamów i ostatnio dość często takich wpada - oni od tego są jak dupa od srania żeby dbać o porządek i usuwać nie tylko te raporotowane - tym bardziej, że to sa nowe loginy - moderowanie nie polega tylko na czytaniu raportów i reagowanie, ale i na przeglądaniu forum na bierząco - nie mają czasu niech spadają - po co się podejmowali?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-14 15:59
Podejrzewam, że "właściciel" strony nie płaci odpowiednio za administrowanie a nawet lekceważy znaczenie  adminów pozycjonowania forum w necie. Nie chcę nikogo obrażać ale niegodne to jest  nazwie niepełnosprawni.pl. a także jak to określić - jest dyletantem- w tej sprawie.
wkleję Ci link do moich wcześniejszych prób uporządkowania" tego miejsca (bez skutecznych, mimo obietnic adminów).
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=190180;hl=rozrywka
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-14 16:35
google wciąż zmieia algorytmy, ale strona często odwiedzana sama się pozycjonuje :-)
Administrowanie i moderowanie najczęściej jest harytatywną dzialalnością - tak przynajmniej jest na tych forach na których ja bywam - m.in. na tych na których ja moderuję.
Moderator to "psługa" nieobowiązkowa - ktoś się decyduje lub też nie - najczęściej są to osoby wybierane z grona userów korzystających z forum - oczywiście musza mieć jakąś wiedzę w tym temacie choć nie jest to coś skomplikownego - musza mieć jedynie otwarty umysł - to nie mogą być tępe dzidy. Moderator to user który ma uaktywnione dodatkowe przyciski pod każdym postem - jest edytuj post, usuń post, ostrzeżenia, zbanuj (to nie zawsze jest dostepne dla każdego moda) - oczywiście wszystko zależy od ustawień i możliwości forum.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-14 16:53
Niewiele wiem, o możliwościach moderowania czy admina(wiem tyle ile potrzeba na prywatnym forum). Ale jeśli to charytatywna działalność to masz rację, powinni się wywiązywać z obowiązku jaki przyjęli . Nie mam pojęcia czy ktoś z piszących jest tu moderatorem , myślę że nie, bo wielokrotnie tu na ten temat było pisane przy różnych zdarzeniach. A przede wszystkim  cośtam.pl  zobowiązuje!
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-14 15:52

>zastanowiłem się<


Kropek, czy Ty nigdy nie zamkniesz tematu osób, które wymieniłeś w tym poście?
Kurcze, po co Ci to wracanie do zaszłości?
Fajnie, że jesteś, fajne, że piszesz, ale powtarzasz się, po co?
Już Kryształek też postulowała w tej sprawie.

Zacznij od nowa, po nowemu, od zera. Nie umiesz?
Inaczej stawiasz w niezręcznej sytuacji piszących. Mamy podkręcać atmosferę? Po co?
Każdy ma swój real.
Ja chętne spotkam się z Tobą i potwierdzę, że to co tu wyczytałeś o mnie to prawda, niczego się nie wyprę. Tacy tu też są, pamiętaj.
Wpadniesz? To tylko 450 km od Poznania (około).

To do...:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-14 16:25
Może bym przeszedł do porządku dziennego nad takim postępowaniem ale nie potrafię.
Brzydzi mnie fałsz i zakłamanie, jestem w stanie zrozumieć niezrozumienie lub chęć obrony innej osoby(nawet jestem za ;-) bo można bronić nie znając kogoś. Nie wiedząc o czymś.
Nie zamknę bo takie postępowanie należy piętnować i wyjaśniać. choć boli.
Nie zamknę bo nie chciałbym oskarżać kogoś kto czuje się podobnie jak ja pomawiany o nieuczciwość i chamstwo.

Podobnie jak Ty mogę się z każdym spotkać i potwierdzić ,że to co piszę było i jest prawdziwe. Może być błędne bo nikt nie jest alfą i omegą  ale nie ma w moich wypowiedziach fałszu.
Przykład o którym piszę odebrał mi zaufanie do osób tu piszących, a to uważam jako coś bezpowrotnie stracone. Jako Największą wartość którą mi zabrano. I chyba nigdy nie będę w stanie tego odzyskać.
Powtarzam się by ,  zrozumiały to osoby które piszą na forach ,że to jest bardzo ważne w takich miejscach.
Dla mnie bardzo istotne aby móc dalej kreślić jakiekolwiek literki.
poszedłem za radą i wkleiłem wcześniej link do Golluma, aby niepotrzebnie nie powtarzać swoich wpisów, kto chce może poczytać i z pewnością zauważyć ,że nadal mam niezmienione zdanie o tym miejscu i według mnie poprawne i istotne
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-14 17:47

> Przykład o którym piszę odebrał mi zaufanie do osób tu piszących, a to uważam jako coś bezpowrotnie stracone. Jako  Największą wartość którą mi zabrano. I chyba nigdy nie będę w stanie tego odzyskać.


Zawiodłeś się, ponieważ za bardzo liczyłeś na przyjaźń? Kto wierzy Internetowi? Forum jest dzisiaj jutro go nie ma i koniec balu panno lalu. Życie płynie w realu. Przyjaźń na ekranie owszem, ale co to za przyjaźń jeśli nie wiesz kto jest kim? Kryształek to może być Sonka, a Sonka to Wielokropek? :-) Pani emerytka Jola11 to ja, albo Lidian, albo odwrotnie? Wesolo jest tutaj w takim razie.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-14 18:27
Wielokropek,walpoz czy jak ci tam,bo przecież to nie wszystkie twoje nicki,zapomniałes jeszcze o Gollumie z kropką i innych dziwactwach,twoja sprawa ale nie zarzucaj innym nieuczciwości jesli nie do końca sam jesteś uczciwy.
Dałeś odnośnik do dyskusji o "rozrywkach"może i one najwyższych lotów nie były,ale byli ludzie,którzy je lubili ,tak jak są tacy którzy co weekend zasiadają przed TV dla Strasburgera,też ci to przeszkadza?Tyle mędziłeś o produktywności Sylwestra ,Basi....,ze w koncu podziękowali/stracili zaufanie.
Historię twoją i Tadeusza zna kazdy,kto czyta to forum,kto w tej zwadzie ma rację wiecie tylko wy dwaj,ty opowiadasz wszędzie kto kogo zaprosił,kto nie zapłacił etc,etc,jakie to małostkowe i groteskowe jednocześnie.Więcej honoru!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH,BĘDĘ WIECZORKIEM:)chyba,ze spamerzy zrujnują na dobre forum.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-03-14 18:36
Nie zrujnują jeśli my będziemy się udzielać. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-15 12:02 Zmieniony 2017-03-15 12:12
Kobieto

> zapomniałes jeszcze o Gollumie z kropką i innych dziwactwach,twoja sprawa ale nie zarzucaj innym nieuczciwości jesli nie do końca sam jesteś uczciwy.


Nie rozumiesz co to jest nieuczciwość forumowa. Moje "dziwactwa" jak to nazwałaś powstały po pojawieniu się wpisów podpisanych "szczerbaty". Nie znam faceta może wymieniliśmy ze dwa posty między sobą. Pojawił się nick z jedną kropką ,ja utworzyłem z dwoma bo byłem przekonany ,że to ktoś inny pisze. Napisałem ,ze łatwo na tym forum wejść w kogoś "skórę" nawet osoby która pisze aktualnie na forum. Dlatego powstał spór mój z Gollumem i utworzyłem jego nick z kropką. Oczywiście On miał rację,bo nie był identyczny z jego, z powodu kropki. Ale ktoś kto przeczyta tamtą naszą dyskusję i nie będzie dokładnie się przyglądał, pomyśli ,ze on sam se sobą pisał ;-) i tu chyba ja miałem rację.
A najważniejsze ,że On i inni którzy czytali dokładnie o tym wiedzieli.

> Tyle mędziłeś o produktywności Sylwestra ,Basi....,ze w koncu podziękowali/stracili zaufanie.


Kłamiesz i manipulujesz. Sylwester nadal pisze a Basia nie pierwszy raz przestała pisać na forum. Robiła to już wcześniej.
Sylwester chwilę wcześniej zaprosił Ciebie i innych na kawę ;-) i coś tam do niej.

> Historię twoją i Tadeusza zna kazdy


Nie każdy bo Ty jak i Lidian przekręcacie i przekłamujecie fakty pisząc takie oszczerstwa.

> Więcej honoru!


Honoru to domagaj się od Tadeusza . To on zaczął wypisywać kłamstwa pod innym nickiem. Mógł zadzwonić,napisać na priw. Gdyby miał honor.
Nie chcę przytaczać bzdur i oszczerstw jakie wymyślał i pisał tu na forum.
Zgodzę się ,że to małostkowe i groteskowe aby z powodu jednego piwa pisać o tym pod inną osobowością.

Również Ty jak myślę pisałaś wcześniej na forum pod nickiem "Kobieta A"  (bo dopóki nie potwierdzisz sama mogę się tylko domyślać tego).A na tą chwilę jestem o tym przekonany.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-15 13:30
Już biegnę i wyjaśniam drogi wielokropku.:-)
Nie jestem Kobietą A,ani Be ani C,jestem i zawsze byłam tą jedyną "Kobietką".:-)Co zaś tyczy sie twoich kropek czy ich braku,nie moja sprawa,napisałam co zauważyłam i co budzi mój śmiech,tak samo jak "sprawa Tadeusza",bo czymże innym jest wadzenie się o piwo czy nawet sześciopak dwóch dorosłych ludzi,jak nie śmiesznością. Wskaż w którym miejscu to oszczerstwo,skoro SAM tu na forum wyłożyłes sprawę Gollumowi kilka dni temu? (masz więcej czasu to szukaj).I nie przekłamujemy faktów z łaski swojej,bo to ty je podajesz,chyba że to nie są fakty.
Kłamstwem i manipulowaniem nazywasz FAKT,ze to nie kto inny jak ty nawoływałes do likwidacji wątków rozrywki,lub jak prześmiewczo pisałeś "rozryfka"?Zlituj się nad naszą,użytkowników inteligencją i nie rób z siebie ofiary.Ciepło pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-15 13:58
Też pozdrawiam ciepło

> Kłamstwem i manipulowaniem nazywasz FAKT


To że piszesz ,ze Sylwester przestał pisać przez to że ja krytykowałem "rozryfki". Nadal je uważam za bzdury a Sylwek pisze mimo to.Nie nawoływałem do likwidacji tylko o przeniesienie a to różnica.
Kłamstwem i manipulowaniem określiłem  również fakt "komu brak było honoru"

Ale przekonanego się nie przekona dlatego dosyć już moich wyjaśnień w temacie.
Napisałem co uważam za przekłamywanie i kłamstwo w Twojej wypowiedzi, co z tym zrobisz to Twoja sprawa.
I choćbym Ci wskazywał tysiąc razy Twoje kłamstwo to zapewne tego nie zauważysz Kobietko.A moje podejrzenia i tak się nie zmieniły :-) i ponownie pozdrawiam równie ciepło jak Ty mnie.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2017-03-15 14:09
Drogi kolego, wskaż z łaski swojej, kto oprócz ciebie jest prawdomowny i się nie "czepia"?Z tego co zauważyłam na czarnej liście jest Lidian,Jola,Tadeusz, Wojtek, Paulina, teraz pewnie ja,jak wiatr zawieje Gollum też się łapie, zapomniałam chyba jeszcze o kimś?
Niech moc będzie z tobą, pozdrawiam, klamczuszek-Kobietka
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-15 14:18 Zmieniony 2017-03-15 14:27
Na Czarnej liście jak to określiłaś (gdybym taką miał) mógłbym umieścić tylko TadeuszaP.
Dopóki nie potwierdzisz że pisałaś jako Kobietka A to tylko są moje przypuszczenia.
też pozdrawiam kłamczuszka-Kobietkę
:-)
w tym wątku Lidian zarzucająca mi że kogoś pouczałem, co i gdzie ma pisać sama napisała 

> Wszystko co miałeś dzisiaj do powiedzenia można było powiedzieć w jednym wątku............Wybacz, że zwracam Tobie uwagę, ale będzie prościej jak się zastosujesz do naszych reguł.Pozdrawiam Cię i nie > obraź się na mnie.


Podkreślę określenie naszych reguł

z mojej strony dość wyjaśnień. th
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-14 21:48 Zmieniony 2017-03-14 21:50

>za bardzo liczyłeś na przyjaźń?<


Ijanko, przyjaźń to wielkie słowo. Czy nie każdy z nas szuka, potrzebuje w życiu osób, które jakoś mu pasują do jego układanki?
I nawet nie mam na myśli tu relacji damsko-męskich, tylko w ogóle.
Bywa i tak, że wszytko jest fajnie jakiś czas, jesteśmy sobie "potrzebni",mamy wiele wspólnego i potem nagle upsss....
Nagle ludzie, ze znanych sobie tylko powodów, chcą i odcinają się, szukają głupiego pretekstu, zupełnie niepojętego.

Osobiście przeżyłam taką sytuację, poznałam XX, kilka razy spotkałyśmy się, wspólne wycieczki, listy, telefony i nagle bzdet, który zamyka znajomość.
Nie umiem zrozumieć, po kilku latach nawet nie staram się, ale gdzieś w środku, wciąż pytam siebie - o co chodziło, dlaczego, przecież ona miała swoją rodzinę, ja swoją, a znajomość była koleżeńska. Cisza.

Czasami trudno zrozumieć intencje i czyny drugiej osoby.

>Kryształek to może być Sonka, a Sonka to Wielokropek?<


:-)  :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-15 17:14
ja = Sonka???? Czyli klon??? :-) :-) Ale którą sklonowano???

Gdyby nie Wielokropek, Forum zamałoby :-)))

Rozliczeń czas nastał.. Pewnie wielokropek robi PIT i tak "poleciał" przy okazjii.

A może to "zakamuflowana opcja" Romea i Julii.. :-) Romeo - wiadomo, ale Julia... ??? :-)))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-15 17:28 Zmieniony 2017-03-15 17:33

>Ale którą sklonowano??? <


Witaj siostro? :-)

P.S.

Czy naiwnie myślałam, że na forum zapanuje pokój?
Każdy będzie mógł wejść, napisać, powiedzieć coś, pobyć.

Czy naprawdę nie stać nas na wprowadzenie atmosfery ciepłej ?
Kurcze, każdy ma w życiu jakąś górkę, po co nam ta szarpanina bez sensu, tutaj?

Pozdrawiam, z nadzieją...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-15 17:30
przepraszam Cię, ale jesteś za strony mamusi, czy tatusia?? bo chyba nie od Adamai Ewy? :-))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-15 17:35

>chyba<


:-) Ojca nie znam :-)
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-15 17:56
Sukces ma ich wielu. Tylko to mi przyszło do głowy. Gdy przyjaciel milknie nie ma co rozpamiętywać, ale jeśli się coś poważnego stało? Sonka sprawdziłaś?
Reszta postów wielokropek-kobietka: po co wracać do przeszłości?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-03-15 18:03

>sprawdziłaś?<


Tak. Nie umiałabym zostawić w milczeniu, niewiedzy. Sprawdziłam.
Osoba, moim zdaniem, była nieszczera, męczyło ją to i postanowiła urwać kontakt.
Kiedy nie jesteś sobą, kiedyś musisz zdjąć maskę...

Tylko po co ją zakładać?
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-15 18:26
Żeby zaspokoić teatralne ambicje? Żeby komuś dopieprzyć zza rogu. Wyładować frustrację bezkarnie?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-03-14 20:26

>Ja wcześniej napisałem o usunięcie<


Ten post napisałeś o 14:50, nie wiem ile wcześniej napisałeś o usunięcie, ale jest 20:23 i nadal SPAM wisi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-15 12:28
Witam wszystkich szczególnie zainteresowanych spamem reklamowym.

Gollum ja wysłałem dużo wcześniej przed ukazaniem się tego wpisu/spamu. Ja pisałem w nocy o usunięcie  takich spamowych wpisów które były wcześniej o jeden dzień.
to kopia maila do admina1

-/- Do admin_01 Data 2017-03-14 03:20 Temat sprawdzenie i usunięcie wpisów
Na forum pojawiły się wpisy zawierające adresy do stron. Proszę o usunięcie takich wpisów ponieważ nie wiemy czy nie zawierają wirusów.

Wątek Pakt o nieagresji
N/- Autor Stevengpb Dodany 2017-03-13 20:27
investin
Wątek POGODA
N/- Autor Domybaz Dodany 2017-03-13 22:15
/como-ganha
Wątek Nocne rozmyślania
N/- Autor Christopherfik Dodany 2017-03-13 23:08
/howtoinve
Wątek kawiarenka w kawiarence
N/- Autor Cathrynxwy Dodany 2017-03-14 01:13
/investi

i o usunięcie tego też napiszę , chyba że odpowiesz wciągu godziny to sam usunę wpisy z linkami.
Wcześniej sam  popsuje linki ;-)

Nie zdążyłem popsuć linków(chociaż zmieściłem się w godzinie) ale już piszę o usunięcie tego wpisu z linkami
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-15 14:30
ale się wzięli do kasowania!!! tylko ja napisałem o swoim wpisie z linkami ;-)) jaka nadgorliwość z ich strony. Zadziwiająca, bo co mieli wykasować zostawili ;-)))) a prawdę o sobie usunęli
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-15 18:21
Każdy blog musi na siebie zarabiać, to forum też. Dziwicie się niepotrzebnie jak dzieci.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-16 07:36
Ty żabko nie bądź taka do przodu ;-) Dorosła się znalazła k ijanka jedna  upsss 5.
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-16 09:37
Żabko? Kijanko? :-) Piąta w rodzinie, najmłodsza, ale Muchomor mógłby  pisać Pani Żabko.:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-03-16 09:57
Dobrze Pani Żabko jak Pani Żabka sobie życzy to będzie Pani Żabko ;-) ale muchomor  to już kropek wolę by się do mnie zwracać Pani Żabko .
a tak a pro po
znałem kiedyś kogoś którego nazywaliśmy "muchomorkiem" na turnusie rehabilitacyjno-sportowym chyba w Szklarskiej Porębie to było, tylko niestety bardzo dawno temu. Podejrzewam ,że Pani Żabki nawet nie było jeszcze w planach nie wspominając o skrzeku.
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2017-03-16 10:03
Nie wiem, co oznacza dawno dla Ciebie? Kropek ty ze mnie sobie żarty stroisz?  W zielone grasz? :-)
Czekam na pomoc forumowych dziewczyn!
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-16 10:43
Ależ nie, Pani Żabko ,jakby śmiał . ja tylko naukową analizę "Pani Żapki" poczucia humoru przeprowadzałem w celu ukończenia habilitacji na Uniwersytecie Zielonym nie w Harvardzie ale równie ważnym dla nauki
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-03-16 07:42
sorry ,że nie w terminie się zgłaszam znaczy nie wieczorkiem.
Powiem Wam w tajemnicy ,ze w niedzielę dżdżownice planują wielkie manifestacje w proteście Święta Wędkarza które w tym dniu przypada.
Moczykijom udanych połowów życzę w nowym sezonie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / POZDRAWIAM WSZYSTKICH , BĘDĘ WIECZORKIEM (22185 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill