www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 282) (3704162 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11. Dodany 2017-07-26 15:28
Sylwester, to środowisko jest "nienaruszalne". Nie ważne z opozycją czy bez, ważne żeby trochę wstrząsnąć, "emerytów" na emerytury itp.
Pewnie, że źle jeśli w S.R. będą Sędziowie PIS, w okręgówce PIS i SN PIS. Jest to jednak niemożliwe do przeprowadzenia realnie. Poza tym zdaje mi się, że Min. mówił coś o Radach adwokackich. Ostatnio nie mam czasu śledzić niusów.
Wierz mi Sędziowie powinni się czegoś trochę "bać" dla dobra Ob.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-30 08:17
Jak chcesz to potrafisz coś z sensem napisać aby inni to rozumieli.
Nadrzędny - Autor Jola11. Dodany 2017-07-30 13:00
Wybacz Wielokropek, że zwykle nie biorę pod uwagę twojego poziomu umysłowego :-) Sorki ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-30 13:28
Czasami i ślepej kurze trafi się ziarno :-) Pozostałe Twoje wpisy nie warte są odpowiedzi.

O człowieku świadczy to co pisze a przede wszystkim jak to pisze.

Nie obchodzą mnie Twoje fantazje na temat twojej, pracy, życia osobistego i czy nadal odkurzasz akta i półki, ani Twoje opowieści kto Ciebie rozumie. Tu raczej trudno zrozumieć o co Ci biega. Przeważnie kłamiesz i przeinaczasz wpisy innych, dlatego ja nie wierzę ani jednemu Twojemu słowu.

Mam znajomego który pracuje w sądzie. Jest przystojny, wysportowany i ma jak to się mówi wielkie branie wśród sędzin i innych okrywających się togami. Żartujemy z niego, że jest jak książka w bibliotece , która go potrzebuje to go wypożycza :-) Pracuje jako portier ale nieznajomym opowiada że pracuje w sądzie  ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-30 19:43
Dzisiaj w Gdańsku rozpoczął się 757-my "Jarmark Dominikański"

>http://trojmiasto.onet.pl/w-gdansku-rozpoczal-sie-757-jarmark-sw-dominika/wl79gtq<


Ta budowla na pierwszym planie zdjęcia to Bazylika Mariacka będąca największym w Europie kościołem murowanym z cegły. Zwana też Kontrkatedrą. Świątynia ta była budowana etapami przez 159 lat...W czwartek jak co roku będę na tym Jarmarku. Uwielbiam ten klimat i wielojęzyczne tłumy  gości.......Zapraszam........
Nadrzędny - Autor Jola11. Dodany 2017-07-31 16:25
Jarmark dla turystów.
Bierzemy ślub w Barbarze - zajrzyj :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-31 18:37

>Bierzemy ślub w Barbarze - zajrzyj :-)<


Hmm........ To proszę przyjmij życzenia przede wszystkim. :-)
Ale chyba nie w czwartek, gdy w Gdańsku będę ?
Nadrzędny - Autor Jola11. Dodany 2017-07-31 16:21
Czy ty wielokropek naprawdę nic nie rozumiesz? Czy udajesz, żeby wyjść "cało"? NIKT SIĘ NA TO NIE NABIERZE.

>Twoje wpisy nie warte są odpowiedzi.<


To czemu odpowiadasz i wijesz się jak wąż?

>Nie obchodzą mnie Twoje fantazje na temat twojej, pracy, życia osobistego i czy nadal odkurzasz akta i półki<


No i o.k. nie obchodzą cię to nie czytaj :-) zwłaszcza, że masz z tym problem :-( o "wycieraniu kurzy w wielu wydziałach" pisałam a pro po znanej pani sędzi, która budzi strach, a prywatnie jest super fajną babką.

>dlatego ja nie wierzę ani jednemu Twojemu słowu.<


Kogo to obchodzi? Mnie nie :-)

>branie wśród sędzin i innych okrywających się togami<


To właśnie jest FANTAZJA :-) Sądy szukają oszczędności, więc w ochronie zwykle pracują ludzie z firm 'ochroniarskich", które zatrudniają byłych policjantów (wiek emerytalny) i o.n.
Jeszcze jedno: niby "list" pocztę na wp. można napisać i wkleić mimo braku takowej :-( NIE KOMBINUJ!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-31 19:34

>To właśnie jest FANTAZJA :-) Sądy szukają oszczędności, więc w ochronie zwykle pracują ludzie z firm 'ochroniarskich", które zatrudniają byłych policjantów (wiek emerytalny) i o.n.>


Tak, ON, czy raczej w dużej mierze osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności??? Pytam, bo znam takie osoby z takowym orzeczeniem, które "w godzinach szczerości", przy piwie w barze same mi się zwierzyły, że mają "kupione orzeczenie"... Są takie firmy, zwłaszcza ochroniarskie, że tylko takich z "KUPIONYM ORZECZENIEM" przyjmują, a tych "PRAWDZIWYCH" niepełnosprawnych olewają lub proponują im funkcję słupów na wypadek kontroli z PFRON-u...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-08-01 06:22

>Są takie firmy, zwłaszcza ochroniarskie, że tylko takich z "KUPIONYM ORZECZENIEM" przyjmują, a tych "PRAWDZIWYCH" niepełnosprawnych olewają<


Kurcze,- Norbert, jeżeli wiesz o takich patologiach to proszę gorącym żelazem to wypalaj.........
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-08-01 07:25
Jak może ich "wypalać" jak on liczy na ich poparcie w wyborach?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-08-01 08:11
Przecież to zjawisko powszechnie znane:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-08-01 10:45
Hmmm..... Niedawno pochwaliłem A.Dudę za "pokazanie kręgosłupa"
Jednak jak widać w załączonym filmiku/linku już ponownie wskoczył w buty "Adriana".
Doprawdy,- nie godzi się tak postępować panie Duda. To brak wychowania i pogwałcenie narodowych zasad/tradycji.

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/555335,andrzej-duda-hanna-gronkiewicz-waltz-prezydent-warszawa-powstawnie-warszawskie-msza-swieta.html<

Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-08-01 13:00
.....doniesienia zdementował rzecznik prasowy Urzędu m.st. Warszawy Bartosz Milczarczyk. W odpowiedzi na pytanie o przebieg wydarzeń podczas przekazywania znaku pokoju napisał: "To rzeczywiście takie sprawiało wrażenie. Na końcu (Andrzej Duda - przyp. red.) podał rękę".....No i dobrze.
Msze z udziałem polityków nie powinny być transmitowane, bo albo ktoś się idzie naprawdę modlić i chce mieć w tym czasie spokój od natrętnych reporterów, albo idzie się tylko pokazać w świetle kamer jako prawowity praktykujący. Innej opcji dla mnie nie ma.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-08-01 15:58

>doniesienia zdementował rzecznik prasowy Urzędu m.st. Warszawy Bartosz Milczarczyk.<


No i dobrze, bo wielki niesmak by pozostał....
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-08-02 09:22
A nie wiesz, że to kobieta pierwsza wyciąga dłoń ku mężczyźnie?:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-08-01 10:50

>Przecież to zjawisko powszechnie znane:) <


Co nie czyni je pożądanym/usprawiedliwionym. Nie można dawać na to przyzwolenie.......
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-08-01 14:07
Inspektorzy z PFRON-u mają obowiązek poinformowania właścicieli firmy/pracodawców z tygodniowym wyprzedzeniem. A ci zaś to wykorzystują aby odpowiednio się przygotować. Więc jest ciche przyzwolenie na takie łamanie prawa...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2017-08-01 21:21
Trochę z innej beczki.
"Brak słów". Macierewicz wybił specjalny medal im. Bartłomieja Misiewicza

>Były rzecznik prasowy Ministerstwa Obrony Narodowej doczekał się medalu wybitego specjalnie na jego cześć. Krążek posiada na awersie biało-czerwoną flagę, godła czterech rodzajów sił >zbrojnych i napis "Bartłomiej Misiewicz", zaś na rewersie figuruje orzeł i i pełna nazwa MON. Co na to resort? - Nie jest to medal, a jedynie okolicznościowa moneta pamiątkowa - tłumaczy.


Pozostawiam to bez komentarza, bo faktycznie brakuje słów.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-08-01 22:54
Ten rząd doprowadzi do nieszczęścia, to jest moje zdanie, jednak wcale nie lepsze były poprzednie rządy, same korupcje i afery, a teraźniejszego rządu także nie ominą afery i korupcje... Bo Polacy nie umieją rządzić, ponieważ woda sodowa im do głów uderza...
 
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-08-02 09:21
To jasne.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-08-01 21:46
wielokropek napisał:

>Jak może ich "wypalać" jak on liczy na ich poparcie w wyborach?>


Czy Ty masz "pod deklem" wszystko w porządku, poukładane??? Pytam, ponieważ ja uważam, że nie...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-08-02 09:23
SN wczoraj pokazał gdzie ma spacerowiczów:)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-08-02 10:54
Ja się nie boję, bo na takie wielkomiejskie masowe spacery nie wybieram się. Wolę pospacerować z przyjaciółkami po parku, od czasu do czasu siąść na ławeczce... To się nazywa spacer dla relaksu a nie typu KOD-o - spacer...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-08-02 14:06
Urzekła nas Twoja historia :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-08-02 14:17
Hmmm... . Rogal,- co się taki romantyczny zrobiłeś ?
Zwykłe zachowania Cię urzekają ?
Może pod wpływem pobytu nad Bałtykiem się zmieniłeś ? :-)
Nadrzędny Autor Jola11. Dodany 2017-08-02 15:32
WzK to była ironia :-) Rogal czasem jest "złośliwy" ale tak, że nikt nie jest w stanie się obrazić.

><pod wpływem pobytu nad Bałtykiem się zmieniłeś<


Nad Bałtykiem najlepiej być podczas sztormu, wtedy jod można "nożem kroić" ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11. Dodany 2017-08-02 15:29
:-) :-)
Nadrzędny - Autor Jola11. Dodany 2017-08-03 19:41
Co? aktualności nie ma? ;-)
No to ja mam :-) awatar zrobił mi dzieciak (chłopak 9l) niepełnosprawny (por. mózg.), którego obiecałam dopilnować podczas nieobecności matki. Cholera jet bystry (inteligentny). Lubi Killera, a on jego (o dziwo). Kocur zmężniał, trochę urósł i stał się... chyba muszę go wysterylizować :-( (czego nie chcę). "małpa pręgowata" znowu zaatakowała psa sąsiada. Porysował mu mordkę, nos :-( facet się max wkurzył :-( Podesłałam do tłumaczenia Marka (tego chłopca). Na razie jest spoko, ale ufff i co z tym koto - psem robić?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-08-06 07:52
A ja mam dzisiaj rocznicę ślubu :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2017-08-06 08:12
Wszystkiego najlepszego z okazji tej rocznicy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-08-06 11:43
Jaka tu grobowa cisza... Co się stało??? Przecież tu było gwarno o tej porze... Czyżby wszystkich wysłano na "zieloną trawkę"? :-) :-) :-D :-p
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-08-06 11:59
Odpowiedziałem na Twoich 6 pytań z innego wątku A Ty milczysz.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-08-06 12:57
Odpowiem, jak więcej osób skomentuje, bo widzę, że nadal duża część ON ma w głębokim poważaniu wspólne dobro ON, liczy się tylko "jego/jej ego"... Ja to uważam za kolosalny błąd, to jest jeden z bardzo wielu powodów, że ON są "niedoreprezentowani" jako grupa społeczna a to wykorzystuje zarówno władza centralna, jak również ta lokalna...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-08-06 15:40

> bo widzę, że nadal duża część ON ma w głębokim poważaniu wspólne dobro ON, <


Hmmm......Norbert co się dziwisz ? Nie ma co się obrażać. Przecież my Polacy od wieków mamy wpisane w geny powiedzenie:
"Moja chata z kraja". Tak było, jest i będzie ( przez najbliższe wieki). Ech........
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-08-06 15:56
Czy mógłbyś tą odpowiedź skopiować i wstawić tam?

http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=270663#pid270663

Ponieważ chciałbym zachować ciągłość merytorycznej dyskusji w temacie wątku "Sześć (6) pytań... "
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-08-06 15:32

>A ja mam dzisiaj rocznicę ślubu :-)<


To gratuluję. :-) Na podstawie Twoich wcześniejszych wpisów domniemywam, że to szczęśliwa rocznica.
To życzę kolejnych szczęśliwych rocznic.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-08-06 19:50
Dziękuję.  Szczęśliwa.  Zobaczymy jak będzie dalej.
Nadrzędny - Autor Jola11. Dodany 2017-08-07 16:20
Postarałeś się odpowiednio?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-08-07 19:51
Oczywiście :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-08-09 18:41
To o.k. :-)

Niesamowity numer: poszłam z dziewczynami "na" lumpeks. One buszowały w ciuchach, mnie zatrzymało przy pierdółkach - "świecidełkach" i w ten sposób kupiłam za 5 zł. :
- nic nie wart sekretnik, ale piękny
- pierścionek z brylantami - 3 szt. małe, a pierścionek paskudny. Brylanty jednak razem warte 2200 zeta :-)
- przywieszkę - nowoczesny szlif kamienia, a "metal" był dla mnie podejrzanie niezaśniedziały ;-) Okazało się, że to srebro próby 925 pozłacane 24k złotem :-) Kamień małej wartości, ale piękny i naturalny :-)

No i w ten sposób po odwiedzeniu jubilera (celem wyceny) poszłyśmy na "wódkę" ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-08-09 18:51

>pierścionek z brylantami - 3 szt. małe, a pierścionek paskudny. Brylanty jednak razem warte 2200 zeta :-)<


A to Ci się "przyfarciło" :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-08-09 19:10
Jak cholerka :-) Nikt nie mógł uwierzyć :-) Kazali mi sprzedać, ale przyjęłam to jak omen - fart i będę to paskudztwo nosić :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-08-16 13:08
Dziś byłem na badaniach okresowych do pracy:)
EKG nie działa - nie szkodzi.
Orzeczenie? Doniesie Pan
Okaz zdrowia:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-08-16 15:05
A jakieś ogólniejsze wnioski z tego? :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2017-08-16 18:34
Żadne, po prostu śmiesznie jest obserwować taką hucpę:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-08-17 18:55
No widzisz, jak idą na rękę przystojniakowi :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-08-17 19:41
Na rękę i nogę :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-08-17 19:59
:-) :-) ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-08-19 14:23
Czy minister Z. Ziobro okaże się człowiekiem honoru i złoży dymisję?
Wszak kilka lat temu domagał się tego od innego ministra. Polecam lekturę :

>https://wiadomosci.wp.pl/czas-potrzasnac-zbigniewem-ziobro-dwa-samobojstwa-w-areszcie-waznych-podejrzanych-6156806743381633a<

Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 282) (3704162 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill