www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wasz sprzęt komputwrowy-ile ma lat i co na nim robicie? (Strona 2) (28040 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-15 19:41
Mecze na meczyki.pl?
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-15 19:48
Polecam stronkę:
http://www.telewizjada.net
Canal+ sport i nie tylko - za free.
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2016-03-15 19:55
A czy laptop Toshiba a 500-1dn z 2010 r.można jeszcze uznać za dobry laptop do gie(wiadoma że do nie najnowszych-ale taka ArmA III chodzi na niskich ustawiniach grafiki prawie normalnie np.samoloty klatkują w  widoczny sposób,podobnie Deus Ex The Fall,także niskie ustawienia grafiki,ale nie przeszkadza mi to w graniu.Co myślicie na ten temat zwłaszcza Gollum?
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-15 20:05
I co mam powiedzieć.
Demon prędkości to nie jest, ale jeszcze pssłuży. DDR 3 wiec nie jest to jakiś dziadek. Procesor nie za bogaty, ale to dobre procesoery. Grafika nie najmocniejsza.
Ale ogólnie Toshib'y z tego okresu, w ogóle Toshiba to solidna i mało awaryjna marka. Niestety zaprzestali już produkcji laptopów - szkoda.
Na pewno wydajność by się poprawiła gdybyś wymienił dysk na SSD - jest to koszt ok 200-300 zł (niemało), ale wydajność dysku SSD w porównaniu do dysku magnetycznego jest powalająca.
Nadrzędny Autor jacek_talin Dodany 2023-06-22 13:51
Myślę, że tak. Jak będziesz miał problem to zapraszam na https://skylap.pl/ na pewno chłopaki pomogą.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-15 20:24
Jak już jesteśmy w temacie sprzętowym to mam jeszcze jedno pytanie.
Czy chłodząca podstawka ( z wentylatorami) pod lapka do dobra rzecz? Zawsze trochę ciepła odprowadzi ale spotkałem się z opinią, że dodatkowo zakurza komputer ? Jak jest w rzeczywistości. Kupić czy nie ?  Ktoś to używa ?
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-15 20:30 Zmieniony 2016-03-15 20:44
Pic na wodę fotomontarz :-)
Podstawka to tylko jeśli chcesz korzystać w łóżku żeby nie trzymać na pierzynie i to zwykła bez wiatraczków - tak ludzie "smarzą" procki :D

"Laptop mi się wyłacza.. najczęściej wieczorem..." - a potem okazuje się, że laptop na pierzynie lub na jaśku bo na kolanach za ciężko :D
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-03-15 20:33 Zmieniony 2016-03-15 21:15
nie meczyki.A weeb.tv .
Właśnie  z przyjemnością zakończyłem oglądać mecz Lecha -Zagłębie Sosnowiec. Ale jest i Wielki tenis i  golf,snoker,MMa,boks i inne(telewizje, filmy,seriale)
Teraz czas na Radwańską ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-16 07:24
A dajcie spokój. Tez kiedyś te stream meczylem. Teraz C+, Elementy, TVP SPORT, Polsat sportowe. Wszystko mam:-)
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-16 07:35
telewizjada.net to nie męczarnia bo tam jest obraz w HD
Napisałem o tym bo temat został poruszony, ja nie korzystam bo nie oglądam sportowych kanałów - syn ogląda na telewizjadzie koszykówkę.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-03-16 08:33
Jest, pewnie że jest i tną te serwisy, a i trojany serwują:) Niemniej jednak korzystalem długo i namiętnie:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-03-16 10:41
Jest trochę męczenia ale do pociągu, nad jeziorko nie będę ciągnął telewizora i anten ;-)
a kibicowanie nie znosi braku obrazu a radio to tylko gdy już zawiedzie wszystko.
Teraz najbliższa impreza to wybieram się na żużel do Piły  w drugi dzień Świąt.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-16 10:58
A ja pierwszy rak kupiłem karnet na Legię, kulawi mają 50% zniżki pod warunkiem, że kupią w kasie a nie przez Internet, idiotyzm jakich mało:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 11:01

>idiotyzm jakich mało<


Niekoniecznie.......:-)  Widać jakiś "spryciarz" kuśtykającym darmową rehabilitację obmyślił........... :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-16 11:09
Niby to dlatego, że system nie czyta zniżek. Fajnie, ale to chyba nie jest wielki informatyczny problem do naprawy. No ludzie kochani, myśleć trochę.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 12:13
Swoje "żale" powinieneś w kasie "wylać". Tutaj na forum nikt Ci nie pomoże, no może trochę będzie współczuć........
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-03-16 12:24
Człowieku, czy czym tam jesteś, ja się nie żale tylko podaje informacje w ramach ciekawostki. Ja to sobie wsiądę w taxi i mam sprawę załatwioną. Pomocy mi nie trzeba, więc schowaj swoje przytyki i wróć do linkowania.
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-16 12:49
Nie tyle informatyczny co bardziej "pisarski" :-)
Ktoś musiałby nieco czasu poświęcić, aby do kodu strony dopisać kilka linijek, które spowodowałyby wyświetlanie się opcji do zaznaczenia wielkości zniżki + zaimplementownie prostego programiku obliczającego takową zniżkę z danej (wybranej) kwoty.
Nie jest to dla programisty problem, ale trochę czasu trzeba poświęcić - po co skoro ktoś bez nóg może przyjść do kasy na rękach :D, albo w plecaku :D
Ale takie jest myślenie w tym kraju - ja jestem zdrowy więc inni też.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-03-16 14:57

> że kupią w kasie a nie przez Internet, idiotyzm jakich mało:)


Rogal , ja jednak nie uważam tego za idiotyzm, a obrona przed cwaniaczkami którzy tak jak np. karty do parkowania na babcie -wykorzystują dla swoich celów.
Jeśli kulawy chce chodzić co dwa tygodnie na mecz , to nie powinien mieć kłopotów z zakupieniem karnetu w kasie. Inaczej jego karnet nie ma sensu.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-16 19:31
Nie nie. Żeby mieć prawo do zniżki wysyłasz skan orzeczenia i Ci do karty kibica dopinaja zniżkę. Nikt na Twoja kartę inny nie wejdzie
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2016-03-21 16:12
A czy ma pojęcie o odbieraniu TV przez internet?Szukam jakiegoś dobrego programu do glądania TV online ale chodzi mi o głównie polskie stacje telewizyjne.Czekam na ewentualne propozycje,
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2016-03-21 21:06
A po co ci program? Wystarczy wejść na stronę http://www.telewizjada.net i oglądać online w jakości HD
Nadrzędny - Autor Marek_G76 Dodany 2016-03-29 10:55
a mój laptop ma 3 lata (asus), bardzo dużo na nim siedzę, niekiedy nie jest wyłączany nawet na noc. Służy mi głównie do buszowania po sieci, robie zakupy na portalach głównie jak www.allegro.pl Ostatnio rejestrowałem też psa w bazie zwierząt https://www.cbdzoe.pl/bazazwierzat/ kupuję też w różnych sklepach, gram na www.facebook.pl Jednym słowem mój laptop jest do wszystkiego
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-03-29 12:23
Mój laptop kładzie jeszcze tapety a specjalizuje się w fototapetach. Wyprowadza też psa na spacer i po nim sprząta . Niesamowity jest mój laptop ale linku Ci nie podam .Wy.... buszuj sobie w sieci.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-29 13:16
Chcę kupić taki sam jak ma Wielokropek ale już z zainstalowanym programem do prania skarpetek i pomywania naczyń. :-))))))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-03-29 15:33
No nie , Ty to byś chciał taki fuul  wypas ;-) ale już są jeszcze bardziej wypasione co .....ale tu nie napiszę co potrafią ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-29 13:16

>mój laptop ma 3 lata (asus), bardzo dużo na nim siedzę<


Nie masz krzesła?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-03-29 19:15
Dobre, moja kobita "siedzi na internecie":-)
Nadrzędny - Autor furtys Dodany 2023-05-04 10:35
Witajcie!

Chciałbym zacząć trenować kickboxing https://klubczarnysmok.pl/kick-boxing/ w Wodzisławiu Śląskim. Czy ktoś może polecić mi klub, który oferuje zajęcia dla początkujących? Zależy mi na profesjonalnej opiece trenerskiej i miłej atmosferze.
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2023-05-05 08:26
Trenowanie kickboxingu przez komputer może być interesujące.
Nadrzędny Autor kolinka Dodany 2024-04-21 18:40
Jeśli chodzi o zakup nowego komputera, to nie jest to łatwe zadanie, ale na szczęście teraz wiele sklepów oferuje doradztwo. Wystarczy jedynie podać nasze wymagania i cele, do których będziemy wykorzystywać komputer, czy to będą gry, czy programy graficzne czy po prostu klasyczne biurowe programy i eksperci doradzą odpowiednie podzespoły. Przykładem takiego sklepu może być Sklep komputerowy IdealPC - sprzęt, akcesoria, serwis Łódź   https://idealpc.pl/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wasz sprzęt komputwrowy-ile ma lat i co na nim robicie? (Strona 2) (28040 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill