www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zaćma (8937 - wyświetleń)
- Autor robert matycz Dodany 2007-08-02 06:47
witam,jestem z warszawy-kabat,1.gr.mam pocz.zaćmy,na nfz bedę miał zabieg dopiero za rok,a odpłatnie to suma ponad 4.tyś.czy ktoś może mi pomóc finansowo?proszę o info na maila-robert.matycz@gazeta.pl    lub skype-robert100461-pozdrawiam,dziękuję.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2007-08-02 15:46
dowiedz się zy z powiatowego centrum pomocy rrodzinie, opieki społecznej nie dostaniesz dofinansowania a nie możesz zrobić zabiegu na kase chorych? pozdrawiam barbara
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-02 16:50
WITAJ,dzięki za informację,na NFZ to będę czekał rok,jestem na fundusz zapisany do 2,przych.do jednej na lato przyszłe,a do drugiej na marzec-2008.napisałem do różnych urzędów,fundacji,ale brak jeszcze odp.choć z paru fundacji przyszła odp.,że się tym nie zajmują i odsyłają do innych fundacji i tak w koło  'macieja',a ja pytam'gdzie ja żyję,w jakim skąpym kraju,wśród chytrusów i sknerusów'.to już nie ma ludzi ZYCZLIWYCH?raczej nie ma ich.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2007-08-02 20:42
NIE UOGÓLNIAJ CAŁEGO NARODU Z POWODU NIE SFINANSOWANIA TWOJEGO ZABIEGU ABY DO CZEGOŚ DOJŚĆ TRZEBA BYĆ WYTRWAŁYM PISZ DO FIRM I LUDZI PRYWATNYCH KTO SZUKA ZNAJDUJE KTO PYTA NIE BŁĄDZI  POWODZENIA
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-03 04:23
WITAJ,zapewne masz rację,ale dużo jest i nie życzliwych,wczoraj pan z forum ze str.PCK napisał,że w państwowych szpitalach czeka się dość krótko,więc wniosek jest jeden,że najszybciej pomoże 'biedny,niedofinansowany,szpital'nie bogata firma ani jakaś tam fundacyjka.nie będę już nigdzie pisał i prosił się,bo i tak sknerusy nie pomogą,ale ja też nauczony przykrym doświadczeniem nawet do puszki owsiaka już nigdy nie dam,bo nawet oni mi nie pomogli a napisałem do nich.mam koleżankę z rumii-pod gdańskiem,pefron odmówił jej dofinansowanie wózka imwalidzkiego parę lat temu,choć szczegółów nie znam,nie wiem dlaczego,mnie znowu odesłał do min.zdrowia,więc wydaje mi się jednak,że ja nie uogólniam,SĄ CHYTRUSY POLACY I OS.PRYWATNE I FIRMY.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-03 14:56
zabieg zaćmy bedę miał na nfz w szpitalu na wołoskiej,bez proszenia się i płacenia ok.4.tyś w ciągu 2.mies.i nikogo się nie będę prosił i poniżał,polacy są niestety skąpiradła,a jeśli nie mam racji to proszę mi to udowodnić,pozdrawiam nie chytrusów.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2007-08-03 16:12
rób jak chcesz ale nadal uwarzam że uogólniasz i ranisz tych, którzy chcieli by ci pomóc ale nie mogąnpja za szybko się poddajesz a tym samym nakładasz na siebie bata mimo tego że jesteś już słaby powodzenia
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-03 17:16
nie poddaję się,nie jestem słaby,tylko nie lubię SKNERUSÓW.pozdrawiam nie sknerusów.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2007-08-03 18:26
ja też szukałam sponsorów i znalazłam ale długo to trwało więc szukaj i zobaczysz że będzie efekt POWODZENIA POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-03 18:59
dziękuję za otuchę,pozdrawiam,fajnie,że ich znalazłaś.a ja mam już skierowanie na zabieg,jadę w poniedziałek zapisać się,i pewnie ok.poł.pazdziernika bedę po wszystkim.
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-08-03 19:02
a jeśli jesteś z warszawy,to może się spotkamy i poznamy osobiście?pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2007-08-03 20:29
A ja uważam, że jesteś roszczeniowym, niewychowanym, leniwym, niedojrzałym stworzeniem.
Po napotkaniu najmniejszej przeszkody od razu całym swoim nieszczęściem czy niepowodzeniem obarczyłeś "naród" zamiast spróbować różnych metod, szans, możliwości.
A dlaczgo to w ogóle ktokolwiek miał być Twoim sponsorem??? Dlaczego akurat Twoim? Nawet gdyby ktoś miał akurat nieprzepartą chęć wydać swoje pieniądze dla kogoś podobnego, nie byłbyś to Ty - za postawę, brak wyobraźni, ton, wyrachowanie. Brrrr!
A kiedy Ty się czymkolwiek ostatnio podzieliłeś? Juz oznajmiłeś, że nie będziesz pomagał - to czemu miałbyś móc liczyć na wsparcie w przyszłości? Bez szans. Tu i Bóg i przyroda są sprawiedliwi. Na szczęście.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-04 03:59
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2007-08-04 14:35
CIESZĘ SIĘ ŻE SPRAWA SIĘ ZMIENIŁA NA LEPSZE I ŻYCZĘ POWODZENIA I ZDROWIA BARBARA
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-04 17:58
DZIĘKUJĘ ZA TE MIŁE SŁOWA,ja też życzę tego samego,pozdrawiam,a z jakiego jesteś miasta?może byśmy się spotkali,poznali osobiście?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2007-08-04 20:14
MIESZKAM W BRZEGU NA OPOLSZCZYŹNIE Z CHĘCIĄ TYLKO  ODLEGŁOŚĆ ZBYT DUŻA POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-05 05:51
szkoda,że tak daleko,ja też pozdrawiam serdecznie,ale napisz na skype,jeśli masz go,robert100461
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-08-06 13:36
bluengel -jesteś nie wychowany warszawiak,psujesz prawdziwym,grzecznym i rodowitym warszawiakom,opinię.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2007-08-14 10:06
Tak se czytam i czytam i nie mogę się nadziwić bluengel'owi.
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-08-14 10:26
a konkretnie w czym sprawa?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zaćma (8937 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill