www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / komentarze do artykułów? (48320 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor maclisc Dodany 2008-08-23 11:08
Mam (nie pierwszy raz) pytanie do Administracji.
Dlaczego w dalszym ciągu nie ma możliwości komentowania artykułów?
Przecież był komunikat:

>Autor admin_01 Dodany 2008-07-30 16:54 Zmieniony 2008-07-30 16:57


Artykuły możecie już Państwo komentować na bieżąco. Bezpośrednio pod tekstem artykułu jest link "Nowy komentarz". Niedługo też wątek "Komentarze do artykułów" na Forum zostanie zamknięty, choć oczywiście dyskusje na wybrane tematy będzie można nadal tutaj prowadzić, w zakładanych przez Państwa wątkach. Zapraszamy<

i co?!
totalna ściema! komentować artykułów nadal nie można
Dlaczego nie zgłaszam tego przez PW?
Chcę aby ten problem poznali Wszyscy.

Jest 23.08.2008r., od ogłoszenia powyższego komunikatu minęło sporo czasu, takie problemy się zdażają, ale było dosyć czasu aby poprawić.

Przypomnę sprawę likwidacji forumowych barier:
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=2020
w tej sprawie zupełnie nic nie drgnęło.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-23 16:12
Nudna jesteś z tymi ciągłymi żalami
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-08-23 16:24

>Nudna jesteś z tymi ciągłymi żalami <


Jesteś Administratorem?!
Post zaczęłam tak:

>Mam (nie pierwszy raz) pytanie do Administracji.<


Nie wiem dlaczego nazywasz "żalem", zwracanie uwagi na rzeczywisty problem.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-23 16:57
Nie jestem i nie chciałabym być.A że jesteś na ogólnym temacie miałam prawo napisać
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-08-23 17:01
tak tylko zapytałam...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-23 17:10
Nie ma sprawy
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-23 17:20
Przecież każdy ma prawo się pytać. Mógłby się ktoś kompetentny ustosunkować do tego zapytania. Dziękuje za udzielenie odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-23 18:06
:-))))))
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-23 18:51 Zmieniony 2008-08-23 19:02
Ella... Ale ta sprawa ciągnie się i ciągnie a końca nie widać.... Ile to już czasu minęło???? Niech to w końcu zrobią...

>Autor admin_01 Dodany 2008-07-30 16:54 Zmieniony 2008-07-30 16:57>


>Artykuły możecie już Państwo komentować na bieżąco. Bezpośrednio pod tekstem artykułu jest link "Nowy komentarz". Niedługo też wątek "Komentarze do artykułów" na Forum zostanie zamknięty, choć oczywiście dyskusje na wybrane tematy będzie można nadal tutaj prowadzić, w zakładanych przez Państwa wątkach. Zapraszamy<


Niby jest a tak naprawdę nie ma
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-23 19:48
Ella,  post jest po to, aby się wypowiedzieć na jego temat.  Normą na tym Forum jest, że wypowiada się o samym uczestniku, nic nie wnosząc do wątku.
I tym razem dałaś tego dowód, że nie mając o czym pisać, piszesz w sposób zaczepny pod adresem Maclisc.

Druga sprawa.
Skoro uważasz, że monitowanie  o poprawę funkcjonalności Forum jest nudne i żałośne, to znaczy, że Administrator nie musi dotrzymywać publicznych zobowiązań.
To w końcu  Forum jest dla kogo i komu ma służyć?
Jeżeli dla ON, to ON powinni mieć swobodę wypowiedzi.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-23 20:16
No tak, masz rację, NACHBAR....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-23 20:25
Ano nie musi. My tu już jesteśmy strasznie długo i wcale nie mamy pretensji do administracji żeby nam na siłę coś ulepszali. No cóż Wam od początku wszystko sie nie podobało i nic na to poradzić też nie można. Wniosek jest jeden: Żłej tancerce to i gumka od majtek przeszkadza. Nie chciałabym by to forum było tak kolorowe jak........... sam się domyśl czyje. Tu się rozmawia, bawi myśli a nawet cytuje wiersze czy samemu tworzy. Pomagamy sobie w różnych problemach rozrywką. Nie szukam dzieury w całym i dlatego mi tu dobrze. I jeszcze jedno ; To już mój ostatni taki post w tym wątku. Nie zabiore już głosu nawet jeśli będziesz prowokować.

Przed chwilką sprawdzałam. można dyskutować tak samo jak tu poza dodawaniem swoich wątków. Nie rozumiem o co wam chodzi. I nie chcę już rozumieć!!!!!
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-23 20:35
tak?!
skomentuj:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/26146
powodzenia

p.s. czy ktoś prosił o kolorowe forum?!
ja nie!
Nadrzędny Autor marwika Dodany 2008-08-24 15:02 Zmieniony 2008-08-24 15:18
Faktycznie nie idzie skomentować!
  Pod artykułem jest link "skomentuj na forum" czy jakoś tak.  Wchodzę przez link i co? I nic.  Myślałam,że założę nowy wątek do artykułu "Załatwiacz".  Ale nic z tego. Mam kiepski wzrok, ale chyba aż tak ślepa to jeszcze nie jestem.

Dlaczego  Administracja wprowadza w błąd uzytkowników?  I podaje nieprawdziwe informacje?
Nie wiem o co chodzi Administracji. Co jest "grane"? Że się tak wyrażę.

P.S. Jeżeli użytkownicy popełniają jakiś błąd , to chyba można im to wyjaśnić. Nieprawdaż, droga Administracjo?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-08-23 21:29
Ella, zwykle się z Tobą zgadzam - również w kwestii "intruzów" na forum, ale tu akurat nie masz racji.

To redaktorzy i administratorzy forum sami z siebie poinformowali, że komentarze można już dodawać samodzielnie - tworząc nowe wątki (no bo jak inaczej???) - co jednak ciągle zwyczajnie nie działa. Nie wiem - czy ze względów technicznych czy innych (wolę wierzyć w to pierwsze).
Ja sama wysłałem chyba ze 3 maile do adminów z pytaniem, czy coś robię źle czy jest problem techniczny - nikt nie był uprzejmy odpowiedzieć chociażby "nie ma i nie będzie". To po co jest w ogóle możliwość zwracać się o "pomoc?"

No i nie wiem, gdzie i jak próbowałaś dodać komentarz - można, ale pod już istniejącymi tematami na samym forum. Natomiast nie działa funkcja "Skomentuj artykuł" bezpośrednio na stronie głównej - a w tym właśnie kłopot. To nastomiast oznacza, że jest embargo na komentowanie treści zamieszczanych przez Integracją. No a tu to już musiałaby się zacząć zupełnie inna opowieść...

Ella, rozumiem, że wdawanie się w duskusje z Norbim czy Aurą to faktycznie strata czasu, ale tu nie o nich chodzi:)

Pozdrawiam Ciebie serdecznie!
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-08-23 22:19

>nikt nie był uprzejmy odpowiedzieć chociażby "nie ma i nie będzie". To po co jest w ogóle możliwość zwracać się o "pomoc?"<


dobre pytanie
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-24 13:35
Bluengel....

Możesz mi wyjaśnić, co miałeś na myśli pisząc o "INTRUZACH" na forum i.... co o ma znaczyć!!!????

>Ella, rozumiem, że wdawanie się w dyskusje z Norbim czy Aurą to faktycznie strata czasu, ale tu nie o nich chodzi:)>


Czy widzisz jakąś różnicę pomiędzy Tobą a Mną i Aurą.... My nie pozwalamy się obrażać MORALNIE  i żądamy PRZEPROSIN!!!!
Nadrzędny Autor aura Dodany 2008-08-24 14:08
BRAWO! NORBI JESTEM ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-08-24 15:54
Widzę drastyczną różnicę między Tobą, Aurą i resztą świata - a polega ona m. in. na tym, że Ty jej nie widzisz. Ja nie uznaję zasady równości wszystkich we wszystkich aspektach życia, demokracja też jest zresztą kiepskim wynalazkiem - bo wyłącznie dla wąskiej (inteligentnej) grupy ludzi, a więc...
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-24 16:55
Czyli, myślisz że demokracja jest stworzona dla Takich JAK TY?? Co myślą że pozjadali wszystkie rozumy i są związku z powyższym GÓRĄ... W takim razie jesteś w wielkim błędzie, Bluengel...
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-24 17:33
bluenge od kiedy to margines jest ogółem? Pamiętaj, że im wyżej się wynosisz tym niżej spadasz. I bardziej to odczujesz.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-24 17:39
Tak, Aura, masz rację i tu przybij piątkę........ :-)
Nadrzędny - Autor aura Dodany 2008-08-24 17:41
Masz.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-08-24 18:09
:-) ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-24 18:23
bluengel napisał

>Widzę drastyczną różnicę między Tobą, Aurą i resztą świata - a polega ona m. in. na tym, że Ty jej nie widzisz. Ja nie uznaję zasady równości wszystkich we wszystkich aspektach życia, demokracja też jest zresztą kiepskim wynalazkiem - bo wyłącznie dla wąskiej (inteligentnej) grupy ludzi, a więc...>


Napisz mi proszę, kto i jaka to jest ta wyłącznie wąska (inteligentna) grupa ludzi... Chyba nie miałeś na myśli Siebie czasem??????
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-24 20:23

>Ano nie musi. My tu już jesteśmy strasznie długo i wcale nie mamy pretensji do administracji żeby nam na siłę coś ulepszali. No cóż Wam od początku wszystko sie nie podobało i nic na to poradzić też nie można.>


Wprawdzie Ella już nie zamierza komentować postów, celowo zacytowałem tę wypowiedź, bo jest charakterystyczna dla osób będących już "strasznie długo" na tym forum.
Nic nie zmieniać, żadnych pretensji do administracji, nic nie ulepszać.
A więc wiedźcie, że tak, jak sami podchodzicie do własnych spraw, tak samo podchodzą do WAS INNI.
Sami się (przepraszam za określenie) olewacie, to i Was olewają.
Przykładów nie muszę daleko szukać. Ten, z brakiem możliwości komentowania, wystarczy.
Cytat z postu bluengel:

>Ja nie uznaję zasady równości wszystkich we wszystkich aspektach życia, demokracja też jest zresztą kiepskim wynalazkiem - bo wyłącznie dla wąskiej (inteligentnej) grupy ludzi, a więc..>


Myśl niedokończona, więc można sobie dopowiedzieć wszystko. Na przykład to, że ON nie muszą lub nie potrafią nic komentowć, to po co taka opcja?

Tymczasem, na wszystkich portalach pod artykułami jest możliwość dodawania komentarzy. Tylko dla ON nie jest to możliwe, bo ON same uważają się za gorszą część społeczeństwa.

Jako INTRUZ zauważyłem to i dlatego stanąłem po stronie REFORMATORÓW, którzy chcą, aby ON miały te same możliwości jakie są na innych forach. Nie ważne, że Ci będący "strasznie długo" mają inne zdanie, bo na ogólną ilość używkowników wypowiedziało się tylko kilku.
Ważne, że inicjatywa ma na celu UŁATWIENIE KORZYSTANIA z FORUM wszystkim POZOSTAŁYM i NOWYM, którzy tu zechcą poszukać przyjaciół. O ile zechcą przebywać w tej atmosferze wrogości do NOWYCH, czyli INTRUZÓW.

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-25 20:46
Tu się z tobą zgadzam w stu procentach, Nachbar.....
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-29 16:33
W dniu 23 sierpnia 2008 roku, o godzinie 12 minut 08, zadano Administracji pytanie.
Dzisiaj mamy dzień 29 sierpnia 2008 roku, godzina 17 minut 32. 
Przez  bite sześć dni Administracja nic nie zrobiła. Nie odpowiedziała też na pytanie.

Czy brak reakcji mam uznać za przejaw biurokracji?
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-29 17:32
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/8564
czytam...
jakże piękne, wzniosłe cele...
a rzeczywistość...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-08-29 18:31
To tak samo, jak z tym:  Rządowe Centrum Głupich Kroków ds. katastrof.

>Rocznie utrzymanie Centrum będzie kosztowało podatników 8 mln zł. Za 11 mln zł można odbudować połowę Balcarzowic, wsi na Opolszczyźnie, którą 15 sierpnia zniszczyła trąba powietrzna - pisze "Polska".>


Sposób, jak zarobić na cudzym nieszczęściu.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-08-30 10:05
ooo!
Nachbar w tym wątku?
A gdzieś tam przeczytałam, że Nachbar tylko o religii potrafi...
hmmm...
jednak nie...
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-08-30 14:49
Nachbar jest wszędzie tam, gdzie marnotrawi się społeczne pieniądze.
Nachbar nie lubi głupoty, zacofania i obłudy.
Oburza mnie, gdy pod płaszczykiem pomocy poszkodowanym, cwaniacy robią niezłe interesy.
Tak było, jest i będzie, dopóki ludzie nie zaczną samodzielnie myśleć.
Każdy oszust i każdy cwaniak boi się ludzi myślących, bo człowiek myślący potrafi odróżnić fałsz od prawdy.

>"Nową przypowieść Polak sobie kupi, że i porzed szkoda, i po szkodzie głupi!...">


(Pieśń V - Jan Kochanowaski) -Interpretacja
Przykre, że minęły wieki, a w mentalności Polaków nic się nie zmieniło.
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2008-09-01 14:28
Witam,
nie odpowiadałam bo nie bardzo rozumiem skąd te zarzuty. Pod artykułami są linki "Nowy komentarz" (jeśli pod którymś nie ma - proszę dać znać na PW, pomyłki się zdarzają) natomiast jeśli nikt z Państwa z nich nie korzysta, no cóż... Jak dotąd nie pojawił się ani jeden komentarz, więc i Pani zarzuty uważam za nietrafione.
Co do Forum - proszę przeczytać moje wyjaśnienie z przytoczonego przez Panią wątku - jest nadal aktualne. Dlaczego nie odpisuję na PW? Chcę, aby odpowiedź poznali Wszyscy.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-01 14:41

> Pod artykułami są linki "Nowy komentarz"<




>Jak dotąd nie pojawił się ani jeden komentarz, więc i Pani zarzuty uważam za nietrafione.<


dlaczego?
nie działają!
proszę spróbować!
nie były tu wyłącznie moje zarzuty, nie rozumię też milczenia pozostałych forumowiczów
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-09-01 15:32
powod jest prosty-nie ma problemu
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-01 15:42

>powod jest prosty-nie ma problemu <


nie rozumię
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2008-09-01 16:29
Po kliknięciu w "Nowy komentarz" pojawia się formularz do wpisu. Nadal nie rozumiem... może proszę jaśniej napisać, z czym ma Pani problem.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-01 16:40
po wypełnieniu formularza klikam "wyślij", następnie pojawia się komunikat: "Odmowa dostępu"
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-09-01 19:30 Zmieniony 2008-09-01 20:19
Admin 01 napisał:

>Po kliknięciu w "Nowy komentarz" pojawia się formularz do wpisu. Nadal nie rozumiem... może proszę jaśniej napisać, z czym ma Pani problem. Pozdrawiam. >


maclisc napisała:

>po wypełnieniu formularza klikam "wyślij", następnie pojawia się komunikat: "Odmowa dostępu">


Jak, Admin 01 jeszcze nie zrozumiał to jak my to mamy jaśniej wytłumaczyć... A więc spróbuję ja to wyjaśnić....
Otóż, chodzi o to że np. na stronie http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/26197 pod tym artykułem jak i innych artykułach znajduje się przycisk [SKOMENTUJ NA FORUM].... Więc napisałem komentarz, nacisnąłem pod moim komentarzem [Wyślij]  i wyskakuje informocja

Użytkownik:  Gość  (zaloguj się)   

Odmowa dostępu.

Proszę się zalogować. 

Choć próbuję się zalogować moim nickiem i moim w hasłem to nie działa i wyskakuje:

                                    Strona, którą próbujesz obejrzeć, nie istnieje.

                              Przejdź na stronę główną portalu www.niepelnosprawni.pl

                                Login: 
                                Hasło: 

Mam nadzieję że jasno się wyraziłem i Admin 01 mnie dobrze zrozumiał bo jak nie to musi zrezygnować lub przekazać stanowisko osobie Admina 01 bardziej kompetentnej lepiej znającej się na informatyce... Ponieważ admin 01 napisał sam że:

> Autor admin_01 Dodany 2008-07-30 16:54


Artykuły możecie już Państwo komentować na bieżąco. Bezpośrednio pod tekstem artykułu jest link "Nowy komentarz". Niedługo też wątek "Komentarze do artykułów" na Forum zostanie zamknięty, choć oczywiście dyskusje na wybrane tematy będzie można nadal tutaj prowadzić, w zakładanych przez Państwa wątkach. Zapraszamy>

No i admin 01 nie dotrzymał słowa wstawiając przycisk  [Wyślij]  bez odpowiedniej konfiguracji...

Pozdrawiam i życzę rychłej naprawy tego "[Wyślij]"
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2008-09-02 12:37
Proszę przeczytać jeszcze raz moją odpowiedź. Czy ja pisałam o klikaniu w przycisk "Skomentuj na Forum"? Nie. Pisałam o linku poniżej - "Nowy komentarz". Wtedy wyświetli się formularz do wpisania komentarza.

Przycisk "Skomentuj na Forum" po kliknięciu otwiera tylko stronę główną Forum, gdzie można dyskutować o tematach poruszanych w artykułach.

Wiem że złośliwość jest oznaką inteligencji, ale doprawdy nie trzeba się tym aż tak bardzo chwalić...

Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-02 12:47

>Wtedy wyświetli się formularz do wpisania komentarza.<


prowadzący do... nikąd

>Przycisk "Skomentuj na Forum" po kliknięciu otwiera tylko stronę główną Forum, gdzie można dyskutować o tematach poruszanych w artykułach.<


o których arytkułach można dyskutować decyduje wyłącznie "admin_02"
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-01 17:44
U mnie działa bez problemu. Proszę sprawdzić
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-01 17:47
sprawdzałam i nie
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-09-01 21:32
Droga Adminko,

bez urazy, ale tekst: "nie odpowiadałam bo nie bardzo rozumiem skąd te zarzuty" uważam za co najmniej niestosowny. Admini nie są po to, aby opiniować czyjeś poglądy czy umiejętności, lecz aby pomóc technicznie jeśli trzeba - albo przynajmniej się odnieść do próśb. Trzeba było już dawno odpisać, że wszyscy tu są niedouczeni i zostawić ślad nieignorancji w stosunku do forumowiczów.

Po wtóre - ciekawe, że "przypadkiem" możliwości komentowania nie ma przy artykułach określonego rodzaju - ale to już mój wniosek. M. in. nie zamieszczono okna Nowy komentarz" przy dzisiejszym ani poprzednim artykule na temat środków z programu Partner (PFRON-samorządy id.), np. tu http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/25874 . Owszem, pomyłki się zdarzają, ale w takim razie proszę o przejrzenie artykułów i dodanie możliwości komentowania tam, gdzie jej obecnie nie ma.
Z przyjemnością skorzystałabym już kilkakrotnie z tej opcji, ale nie będę za Was dokonywała korekty, bo nie moja taka rola - naprawdę z szacunku do Waszego sensu zatrudniania tam, gdzie jesteście.

Ależ bardzo proszę - możemy korespondować na forum, ale niech to będzie rozmowa a nie wysilenie się raz na wielki czas, aby sprawdzić własną pracę lub ją wykonać.

Albo zlikwidujcie opcję komentowania i sami decydujcie, jak wcześniej, które tematy "są tego warte" - tylko proszę się określić.

Również pozdrawiam.
Nadrzędny Autor admin_01 Dodany 2008-09-02 12:50
Witam,
Ad.: "bez urazy, ale tekst: "nie odpowiadałam bo nie bardzo rozumiem skąd te zarzuty" uważam za co najmniej niestosowny. Admini nie są po to, aby opiniować czyjeś poglądy czy umiejętności (...)" - oczywiście, że nie po to jesteśmy. Sprawdziłam to, o co proszono, czekając jednocześnie aż się temat nieco rozwinie żeby mieć jaśniejszy obraz sytuacji i tego, co i dlaczego może szwankować. Nie chciałam zbywać nikogo odpowiedzią w stylu "U mnie wszystko działa", bo nikt na taką odpowiedź nie zasługuje.

Ad.: "Po wtóre - ciekawe, że "przypadkiem" możliwości komentowania nie ma przy artykułach określonego rodzaju - ale to już mój wniosek. (...)" - ten wniosek jest błędny. Proszę nie szukać dziesiątego dna tam, gdzie go wcale nie ma. A artykuły, owszem, właśnie uzupełniam o brakujące linki.

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-09-01 21:38 Zmieniony 2008-09-01 21:59
Pozwolę sobie udzielić odpowiedzi choć pytanie było nie do mnie. Załączam stosowne ilustracje (z adresem internetowym w pasku, dla jasności gdzie mnie wyszukiwarka "zaporowadziła"). Proszę mi uprzejmie wyjaśnić w którym momencie robię błąd, skoro system działa a u mnie działać nie chce?

Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4

Uprzejmie proszę o udzielenie jakiejkolwiek odpowiedzi na ten post, obrazki są bowiem roboczo hostowane na stronie, na której nie powinny za długo zostać i chciałabym je usunąć, kiedy przestaną już być "potrzebne".

Pozdrawiam

PS. Przepraszam za literówki, ale ich poprawienie po stworzeniu obrazków, jest bardzo czasochłonne (muszę przerobić grafikę i znów ją wyhostować), a widać chyba o co chodzi.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-02 05:23

>nie będę za Was dokonywała korekty, bo nie moja taka rola<


dokładnie

>Pozwolę sobie udzielić odpowiedzi choć pytanie było nie do mnie.<


nie udzieliłaś odpowiedzi, zgłosiłaś problem (dokładnie i fachowo)
dziękuję Wszystkim za zrozumienie o czym mówię i potwierdzenie istnienia przeszkody
:-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2008-09-02 07:56
maclisc - chyba nadinterpretowujesz nasze (a na pewno moje) poparcie... Ja po prostu chciałabym móc korzystać z opcji komentowania artykułów. Z Tobą w większości spraw się raczej nie zgadzam i chyba byłoby lepiej, abyś kwestie techniczne oddzielała od pozostałych.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-02 08:05

>chyba byłoby lepiej, abyś kwestie techniczne oddzielała od pozostałych<


polecam tą kwestię Tobie

>nadinterpretowujesz nasze (a na pewno moje) poparcie...<


a napisałam tak:

>dziękuję Wszystkim za zrozumienie o czym mówię i potwierdzenie istnienia przeszkody<


nie widzę słowa "poparcie"
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-09-02 11:20
Maclisc...
Ja też nie widzę słowa "poparcie"...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / komentarze do artykułów? (48320 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill