www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / komentarze do artykułów? (Strona 2) (48440 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2008-09-02 13:18
Witam,
wyjaśnię jak tylko dojdziemy co się dzieje. Dziękuję za jasną informację, której nam brakowało do tej pory, bo z mojego komputera wszystko działa i te komunikaty się nie pojawiały. Obrazki może Pani już usunąć, wiemy czego szukać:)
Pozdrawiam serdecznie:)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-09-02 16:04
Tak właśnie zakładałam, że u Państwa system komentarzy "działa" w oparciu o jakąś wewnętrzną maszynerię, do której nie mają dostępu goście portalu. Tak naprawdę wszyscy piszą o tym samym problemie, jak po prostu miałam proste środki techniczne, żeby go pokazać.

Życzę szybkiego znalezienia rozwiązania

Obrazki zostały usunięte z serwera. Uprzejmie proszę wszystkich przyszłych czytelników wątku o niezamieszczanie informacji typu "linki nie działają".
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-02 16:45

>u Państwa system komentarzy "działa" w oparciu o jakąś wewnętrzną maszynerię, do której nie mają dostępu goście portalu<


a My "użytkownicy zarejestrowani"?
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-09-02 16:58
Dla mnie działanie portalu niekomercyjnego, czyli takiego w którym nie ma mowy o istnieniu klientów dzieli się na to co widzą goście (anonimowi i identyfikowani czyli użytkownicy zarejestrowani) i na to co widzą pracownicy różnego poziomu obsługi. Innymi słowy, ja się tutaj czuję gościem, tyle że wyróżnionym własnym pseudonimem i innych za gości uważam. W tym rozumieniu odczytaj proszę moją wypowiedź.

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-02 17:07

>portalu niekomercyjnego<


a ten jest niekomercyjny?
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-09-02 17:32
W tym wypadku moim zdaniem jest to portal dla tych którzy go odwiedzają "niekomerycyny" w takim konkretnie rozumieniu że nie jesteś klientem, twórcy portalu nie prowadzą z Tobą relacji handlowej i nie każą Ci płacić za swoje usługi ani nawet tego dobitnie nie sugerują. Mogą oczywiście mieć jakiś zysk (czy to z reklam, promocji organizacji czy jakichś innych źródeł) ale nie to miałam na myśli mówiąc w tym wypadku "niekomerycyjny". Dla jasności podam przykład: jeżeli ja, jako tłumacz prowadziłabym gdzieś stronę dotyczącą np. ciekawostek językowych i ogólnych porad z zakresu przekładu bez szczególnego akcentowania swoich prywatnych usług, to byłaby to strona niekomerycyjna w takim konkretnie sensie, że jej czytelnicy nie byliby domyślnie moimi klientami (a właśnie gośćmi), choć oczywiście któryś z nich mógłby się przy tej okazji zainteresować zawodową stroną sprawy izostać moim klientem. Jednak nie to byłoby podstawowym celem jej istnienia. Mogłyby też na stronie istnieć jakieś pojedyncze banery reklamowe, ale nie byłoby sensem zasadniczym istnienia strony to, żeby na reklamach zarabiać. Tu podobnie, użytkownicy (zarejestrowani czy nie) mogą związać się jakoś z Integracją ale nie muszą - będąc czytelniczką portalu nie jesteś zobowiązana być jego klientem ani nawet nikt Cię zdaje się zbyt usilnie w tym kierunku nie zachęca. Użyłam słowa "niekomerycyjny" wyłącznie w odniesieniu do relacji twórcy-czytelnicy, a nie tego czy organizacja na tym poza tym zarabia, bo to jest inna sprawa, w której szczerze mówiąc kompletnie nie mam kompetencji ani chęci roztrząsania.

Krótkie pytanie i bardzo długa odpowiedź, więc prosiłabym, żebyś mnie już więcej o słowa nie wypytywała. Bo i w tej długiej odpowiedzi znajdzie się pewnie dość rzeczy, za które można by mnie chwycić i pociągnąć do tablicy - tak to już jest, że wyrażam się może z Twojego punktu widzenia nieprecyzyjnie. Dlatego uprzejmie Cię proszę, żebyś w razie jakichś kolejnych wątpliwości co do sensu mojej wypowiedzi, wykorzystała zasadę zakładania dobrej woli. Co oszczędzi Tobie czytania nudnych "wykładów", mnie ich pisania i praktykowania grafomanii a całej reszcie - irytacji moim gadaniem trzy po trzy, bez ścisłego związku z tematem.

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-02 18:05

>zasadę zakładania dobrej woli<


oki :-)

>moim gadaniem trzy po trzy<


ja uważam to za "gadanie" z sensem
zapytałam-wyjaśniłaś
dzięki!
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2008-09-03 13:56
Witam,
sprawdziliśmy co nie działało i mam nadzieję, że teraz już nie będzie problemów. Artykuły zamieszczane na portalu od dnia 1 sierpnia 2008 mają linki "Nowy komentarz" i teraz powinno to już działać. Gdyby coś jeszcze było nie tak - proszę o post na PW. Szkoda zajmować miejsce na Forum snując teorie spiskowe w sytuacji gdy wystarczy napisać do nas bezpośrednio.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-03 15:12

>Gdyby coś jeszcze było nie tak - proszę o post na PW. Szkoda zajmować miejsce na Forum snując teorie spiskowe w sytuacji gdy wystarczy napisać do nas bezpośrednio.<


ten sposób można określić "teorią spiskową"
pod artykułem jest tekst:

>Komentarze są publikowane w godzinach pracy redakcji.<


tzn.?
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-09-03 16:33
Gratuluję naprawienia problemu. :-) Szkoda tylko, że stanowią system oddzielny od forum, bo w ten sposób mogą się np. dublować dyskusje. Gdyby istniała kiedyś możliwość wkomponowania systemu komentarzy w forum jako takie, byłoby miło.

Maclisc:

>tzn.?


Tzn prawdopodobnie, że komentarze są moderowane przez członków redakcji nie tak jak aktualnie forum (po publikacji, w razie kłopotów) ale przed nią. Zresztą spójrz na tekst poniżej formularza wpisu. Cytuję: "Uwaga! Wiadomość zostanie opublikowana dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora".

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-03 16:41
pytam o godziny Ich pracy
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-09-03 18:15
Proszę bardzo - informacja http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=5193&p=daneOgolne

Redakcja magazynu "Integracja": pon.- pt. w godz. 9.00 - 17.00

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-03 18:18
dzięki!
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-03 09:35

>Jak dotąd nie pojawił się ani jeden komentarz<


to powinno dawno dać Wam (Administracji) do myślenia:
-dlaczego?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-01 17:52
Widiałaś mój wpis tam.? Działa i nie wiem o co Ci chodzi
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-01 18:14 Zmieniony 2008-09-01 18:16

>Widiałaś mój wpis tam.? Działa i nie wiem o co Ci chodzi<


tam
to znaczy gdzie?
dodaj komentarz np. tu:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/26376?ci=main_mid&resid=26376&state=am
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-01 18:16
wypełnij pola i wyślij czy to takie trudne - nie sądze
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-01 18:20
jesteś taka sprytna to zrób to, nie udzielaj mi niemożliwych do wykonania czynności
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-01 20:27
ZROBIŁABYM TO GDYBY ARTYKUŁ BYŁ KRÓTSZY NIE CZYTAM TASIEMCÓW
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-09-01 20:36
Nie czytasz "Tasiemców", hmmmm, wiesz, coś mi się skojarzyło  ze Szczerbatym....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-01 18:17
Szukasz i klikasz nie tu gdzie potrzeba...... Chcesz na forum a wchodzisz na pocztę....przeczytaj wszystko dokładnie i wypełnij wszystko dokładnie a potem szukaj problemów
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-09-01 18:21
Ella u mnie jest napisane: odmowa dostępu. Może coś nie tak robię. Nie wiem.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-01 18:25
a weźcie mnie ne pouczajcie, jeżeli to w/g taki banał to skomentujcie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-01 18:42 Zmieniony 2008-09-01 18:44
A drugi raz jak proszą logowałyście się??????? Poza e mail i resztą włącznie z wysłaniem otwiera się nowe okienko odmowa dostępu a poniżej zaloguj się czyż nie tak......dalej nie sprawdzałam ale jak się uprzecie to dopiero później to zrobię bo jestem zajęta
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-01 18:52
to się upieram
poczekam
będziesz miała czas, to sprawdź
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-01 18:53 Zmieniony 2008-09-01 18:56
A dlaczego sama nie chcesz sprawdzić swoich umiejętności? Zrobie to jak złapię czas
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-01 19:04

>A dlaczego sama nie chcesz sprawdzić swoich umiejętności?<


Ella, błagam, nie jestem idiotką!
Gdybym nie sprawdzała i nie byłabym pewna, nie pisałabym o sprawie.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-01 20:39
maclsc masz racje nie można dodać nowego wątku w temacie Komentarze..... po sprawdzeniu i wczytaniu się doszłam do wniosku ze tam piszą tylko admini. Mnie zaś na tym nie zależy o wykłócać się nie mam zamiaru o jeszcze jeden temat. Dziwie się tylko Tobie ze masz swoja stronkę mogłabyś tam komentowć dokładnie wszystko a nie chcesz. No cóż. Obiecałam. Sprawdziłam. jesteśmy kwita i nie wstyd mi przyznać się do porażki.

Ella - blondynka z natury
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-01 20:52
Ella
nie wykłucam się
mam forum-fakt,ale chcę żeby WSZYSCY mogli komentować artykuły na tym bardzo popularnym portalu
też mam bląd na głowie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-01 21:00
mac... nie nazwałabym akurat tego tematu popularnym. Ale rób jak chcesz. Dziś życzę miłej nocki. pa
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-09-01 21:15

>nie nazwałabym akurat tego tematu popularnym<


też go tak nie nazywam
robię to dla bardzo dużej społczności
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-09-01 21:14
Ella, nie masz racji że tam adminy piszą, bo admin 01 napisał sam że:

Cytat:

>Artykuły możecie już Państwo komentować na bieżąco. Bezpośrednio pod tekstem artykułu jest link "Nowy komentarz". Niedługo też wątek "Komentarze do artykułów" na Forum zostanie zamknięty, choć oczywiście dyskusje na wybrane tematy będzie można nadal tutaj prowadzić, w zakładanych przez Państwa wątkach. Zapraszamy>


I co, i nie działa........
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-09-01 19:51
Ella. A niby po co mamy się upierać, żebyś sprawdziła ? Przecież wyraźnie napisałaś, że

>U mnie działa bez problemu. Proszę sprawdzić>


To - bez obrazy  - jesteś blądynką i nie wiesz o co chodzi, ale zabierasz głos.
Podobnie Barbara Mycko. Najpierw zrozum o jakim problemie mowa, a dopiero jak zrozumiesz, udziel nam mądrych rad.
Dokładnie jest tak, jak to opisał Norbi. NIE DZIAŁA.

> Użytkownik:  Gość  (zaloguj się)  


>Odmowa dostępu.


>Proszę się zalogować.


>Choć próbuję się zalogować moim nickiem i moim w hasłem to nie działa i wyskakuje:
>Strona, którą próbujesz obejrzeć, nie istnieje.
> Przejdź na stronę główną portalu www.niepelnosprawni.pl>
>      Login: >
>      Hasło:>


I NIE DZIAŁA. 
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-01 20:18
Ok jestem blondynką i co z tego..... Nachbar czy ty tak każdemu przypinasz łatkę.....zauważyłeś że was unikam jeśli nie to przykro mi. Tobie już nie odpowiem. Nie cierpię ubliżania

Ella - blondynka z natury
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-09-01 21:19
Napisałem wyraźnie bez obrazy, więc nie chciałem Cię urazić. Porównanie to użyłem, bo problem nadal istnieje, a Ty twierdzisz, że nie ma sprawy.  Skoro jesteś taka obrażalska, to trudno.
Ciekawe, że dostrzegło to już kilka osób. Nawet Lidian.
Ponadto sprawdził to Norbi i opisał dokładnie. Ja też sprawdzałem. Zatem wątpliwe, aby Tobie działało.
Jest druga możliwość.
Pisząc zaczepną odpowiedź dla Maclisc,  sprawdzałaś coś innego.
Wychodzi na to, że nie zrozumiałaś o co chodzi.
A tak przy okazji, to nie musisz nas unikać. Nie gryziemy. Nie przypinamy też łatek, jak tą poniżej, nie mając pewności, czy masz rację.

>Nudna jesteś z tymi ciągłymi żalami>


Pozdrawiam i życzę więcej luzu.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-09-01 21:20
Nachbar... Ja też doszedłem do tego samego wniosku i też zauważyłem że nie działa, związku z powyższym masz 100% racji...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-09-01 21:28
Norbi, ale Ty podałeś dokładnie to, co widać na ekranie. Rację mają wszyscy, co stwierdzili ten problem.
Paniezabrały głos chyba tylko po to, aby pokazać, że nie mamy racji.
Nie wiem, czy chociaż poczują się głupio po tym, jak okazało się, że racja po naszej stronie.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-09-02 11:25
No, Nachbar, takie są niestety niektóre kobiety, że zabierają głos a tak konkretnie to nie wiedzą o co tak naprawdę chodzi, wmawiając nam że w ogóle nie mamy racji.....
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-09-02 11:42

>wmawiając nam że w ogóle nie mamy racji.....<


nie "nam" lecz "mi"
ewidentnie to widać
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-09-02 14:05
Maclisc, sukces ma wielu ojców. Norbi miał na myśli tych wszystkich, którzy "widzieli problem". W przeciwieństwie do tych, którzy zabierali głos, ale nie wiedzieli o co chodzi.
W tym przypadku szczęśliwie się skałada, że jest tylko jedna matka sukcesu.
Moje gratulacje.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-09-02 16:41
No, i o to właśnie chodzi......:-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-09-03 12:54
Norbi nie chwaliles sie ze jestes takim znawca kobiet w tym matek
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-09-03 18:56
Bo się z takimi sprawami się nie chwali... Malti, tu nie ten temat, przypominam Ci.... Tu chodzi o Komentarze do artykułów....  A to że wyraziłem się tak czy owak o "niektórych kobietach" nie muszę się znać na wszystkich.....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-09-03 19:09
Koń by sie uśmiał :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-09-04 09:52
No, Ella,co,  nie wiesz co już napisać na swoją obronę... Przyznaj się z ręką na sercu... To nie boli....  Bo my jednak mamy rację a za nami są też inni co też zauważyli to uchybienie
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-04 13:00
Norbi nie dokuczaj Eli
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-09-04 17:45
Norbi jak pragnę zdrowia właśnie to chciałam od ciebie usłyszeć. Pod gruboskórnością chyba tylko się chowasz a w zasadzie jesteś całkiem niezły przyznaj się. No przyznaj się że lubisz z kobietkami pogawędzić temu je zaczepiasz.....

Basiu dziękuję Ci...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-09-01 19:10
Poczekaj cirerpliwie......sprawdzę jak bedę mogła jestem zajęta
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / komentarze do artykułów? (Strona 2) (48440 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill