www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Integracja (3911 - wyświetleń)
- Autor dorciaG Dodany 2007-08-30 09:00
jakie jest wasze poczucie integracji w społeczności, w której żyjecie?
Nadrzędny - Autor zento Dodany 2007-08-30 11:08
Mysle z Ty to jestes nabardziej zintegrowana ,widzac Twoj profil..:-(((

Moze bys sie najpierw przedstawila i napisala po cholere stawiasz takie pytania?..z nudow?
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2007-08-30 12:57
Zento -- znalezienie prawdopodobnej odpowiedzi na twoje pytanie wymaga dosłownie minimum dobrej woli. Post Dorci z 2007-05-07 21:26 cytuję fragment:
"Jestem studentką III roku rewalidacji i mam napisać pracę na temat "Integracja osób niepełnosprawnych w społeczeństwie". Do oprawcowania tego tematu mam przygotowaną ankiete, ale niestety nie mam jej gdzie przeprowadzić ponieważ pochodzę z małej wioski."
Wspomnę jeszcze, że nie wszyscy forumowicze się przedstawiają, większość nie ma żadnych danych w profilu bo napisała raptem jednego, dwa posty oraz, że wątek ten nie jest MZ szczególnie bardziej godny nagany niż choćby "ratujmy lasy amazońskie" albo wszystkie kolejne w rodzaju "poznam" czy "pogadam". Może podszedłbyś do sprawy mniej, hmm... agresywnie?
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Czeslaw Dodany 2007-09-18 10:50
Super. Najwieksze problemy mam z zona, a potem sam z soba.
Nadrzędny - Autor yoa80 Dodany 2007-10-05 18:15
Integracja w społeczeństwie..bynajmniej u O.N. gołym okiem widać jak jest nie trzeba pytać ale za to pasowało by zastąpić pytania pomocą w jakiś konkretny sposób..a nie ciągle zadawać pytanie które w ząb nic nie niosą za sobą...dla innych tylko dla osoby pytającej..
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2007-10-05 20:16
No, no. Z tą integracją to jest tak, że zależnie od tego gdzie się patrzy, to się różne rzeczy widzi. A na pytania, jak kogoś irytują, nie ma obowiązku odpowiadać. Jednak z czegoś ci wszyscy studenci prace magisterskie pisać muszą...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Integracja (3911 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill