www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / nowe programy-poprosił pracodawca (21580 - wyświetleń)
- Autor robert matycz Dodany 2007-09-14 10:39
Chodzi nam konkretnie o zebranie i przysłanie do nas informacji o sposobach zdobycia funduszy na rehabilitację i na leczenie. Proszę osobno opisać rehabilitację, a osobno leczenie. Jako osoby niepełnosprawne, macie zapewne rozległą wiedzę na ten temat i chcemy to wykorzystać. Informacje te będą wykorzystane w tworzeniu nowego wortalu internetowego poświęconego zdrowiu. Skorzystacie na tym nie tylko Państwo, ale wszystkie osoby niepełnosprawne w całej Polsce.
Prosimy opisać wszelkie znane Wam sposoby pozyskiwania ww.funduszy. Oczywiście możecie również wyszukiwać informacje w internecie i w innych dostępnych źródłach.
Wszelkie informacje prosimy przysyłać w czytelnej formie np. w punktach z krótkim opisem.
Informacja powinna zawierać nazwę instytucji (firmy, fundacji itp.) z dokładnym adresem i nazwą programu z którego można otrzymać fundusze.
Na początek proponuję zająć się stronami rządowymi.
Chodzi nam np. o programy z których można uzyskać pomoc w związku z konkretnymi schorzeniami.
Oczywiście jest to polecenie służbowe, w związku z czym, jesteście na czas wykonania zadania zwolnieni z innych obowiązków.
WITAM-CZY 'INTEGRACJA'może mi pomóc??dzięki,pozdrawiam DZIELNĄ 1.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-14 13:00
ODPISAŁ MI PAN PIĘTKA WOJCIECH-na mojego maila,zaczoł mi wmawiać,że jestem bezczelny,że to chcę na swój portal i takie tam bzdury,dyrdymały i głupoty,BEZCZELNY TYP.KTO TAM PRACUJE W TEJ INTEGRACJI???PAN PAWŁOWSKI powinien zrobić z takowymi osobnikami porządek,posłać'na zieloną trawkę'.
Nadrzędny - Autor Wielki przedwieczny Dodany 2007-09-14 13:25 Zmieniony 2007-09-14 13:46
czyli generalnie nei chcieli odwalić pracy za ciebie - rzeczywiscie potwór nie człowiek;d

i bardzo podoba mi sie kawałek: "Oczywiście jest to polecenie służbowe, w związku z czym, jesteście na czas wykonania zadania zwolnieni z innych obowiązków." bede go odtad zawsze stosowal wobec wszystkich;)))
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-14 16:17
witaj wielki przedwieczny-odczep się pan ode mnie,bez czepiania się.ja tylko poprosiłem,nie chciałem odwalania roboty.żegnam ozięble.pa,pa.
Nadrzędny - Autor Wielki przedwieczny Dodany 2007-09-14 18:13 Zmieniony 2007-09-14 18:16
panie Robercie cytuje z Pana postu:
"czywiście jest to polecenie służbowe, w związku z czym, jesteście na czas wykonania zadania zwolnieni z innych obowiązków." to najiekniejszy przyklad prosby jaka widzialem od lat. czy pan czytal swoj wlasny post? czy analizowal jego tresc? proponuje to zrobic na such i bez emocji

a odnosnie prywatnej wiadomosci od ciebie to sloneczko, ty mnie stad raczej nie wywalisz;)
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-09-14 19:30
JUŻ NAPISAŁEM I POWTORZĘ-'ODCZEP SIĘ',i może wywalę cię stąd?nie znasz dnia ani godziny.i nie jestem twoim słoneczkiem-pisz sobie tak do swojej lubej,jeśli takową masz-'zboczeńcu',za kogo ty mnie masz.ja jestem normalny facet i zboczeńców nie lubię.idz na paradę równości,spotkaj się ze zboczeńcami.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2007-09-14 14:18
Szanowny Panie. Na tym forum mieliśmy już osoby i mamy które w dziwny sposób ciagna informacje od ludzie nie dając nic w zamian. Ton Pana postu jak i klimat mówi sam za siebie i proszę się nie dziwić szanowny Panie, że ktoś bez pośrednio wyraził swoje zdanie. To forum jest po to aby rozmawiać i dowiadywać się tego co każdemu jest potrzebne a nie czynić podchodów typu, cytuję:"wszyscy na tym skorzystają". Tak nie można.
nNstępnie chcę Szanownemu Panu przypomnieć, że jeśli ten Pan napisał do pana na meila to mniemam że była to wiadomość prywatna, więc nie wiem czy zdaje sobie Pan sprawę z tego że złamał Pan prawo chroniące dane osobowe. Teraz zalezy od Pana rozmówcy co z tym zrobi.
Prosze to przemyśleć.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-14 16:21
witaj panie ZYGMUNCIE-nie czepiaj się pan jak rzep psiego ogona,ja od nikogo nic nie 'ciągnę',ja lubię pomagać,i pomagam,jestem poza tym,ze pracuję,wolontariuszem.i jakie podchody?bzdury pan piszesz.i nie mam nic do przemyślenia a bynajmniej nie o tej sprawie.żegnam ozięble.pa,pa.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2007-09-14 18:54 Zmieniony 2007-09-14 19:03
Szanowny Panie. Myślę że własną odpowiedzią na forum i na priv sam Pan przyznał mi rację.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-14 19:20
WCALE NIE PRZYZNAJĘ NIKOMU RACJI,napewno nie panu.
Nadrzędny - Autor x04 Dodany 2007-09-16 12:07
Robert Matycz napisał cytuję:

> WCALE NIE PRZYZNAJĘ NIKOMU RACJI


I właśnie o to chodzi. Więc co tu robisz? Trzeba samemu szukać informacji.

hejka
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-16 12:19
witaj;x04'-a co ty tu robisz?jesteś nieudacznikiem,piszesz żebym sam szukał,szukam,znalazłem,jedna PANI zw str.www.ngo.pl-pomogła,a poza tym nikt,nienawidzę nieudaczników,ty też byś mógł pomóc-nieudaczniku,wstydz się,że nim jesteś.żegnam ozięble.
Nadrzędny - Autor x04 Dodany 2007-09-16 16:48
Przedewszystkim nie ma Pan informacji kim jestem a po fture bzdury waść wypisujesz. To co mam do załatwienia sam sobie załatwiam i nie korzystam z bzdurnych podpowiedzi. Co do nieudaczników jak raczyłeś człowieku napisać, myślę że oceniasz ludzi po sobie. Chciał byś człowieku być tak zaradny jak ja.
Poza tym zmień ton postów. Nie jest Pan wśród własnych kolegów. Tu nie dżungla.
hejka
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-16 17:36
nie wiem który z nas jest większym nieudacznikiem,ja napewno nie,bo jestem poza pracą również i WOLONTARIUSZEM.I nie wiem czy jest ktoś zaradniejszy niż ja.i zmykaj facet do dzungli.
Nadrzędny - Autor zento Dodany 2007-09-16 20:36
1) weźcie sie panowie umowcie na Skypie i tam wywalcie sobie wzajemnie swoje pretensje.
2) oczywiscie pod warunkiem ze kolega robert bedzie chcial z x04 gadac bo ja osobiscie z kims kto sie nie umie przedstawic w profilu tylko sie ukrywa ,wcale bym nie rozmawial.
Masz odwage na kogos naskakiwać to miej odwage sie przedstawic

Pozdrawiam obu panow
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-17 04:50
WITAJ SZANOWNY'ZENTO'-dzięki,mądrze napisałeś,pozdrawiam,nie ma zkim rozmawiać-mam na myśli tego chama 'X'.i dzięki za pozdrowienia,jeśli masz życzenie napisaasz do mnie na skype-robert100461.będę wdzięczny.
Nadrzędny - Autor niebieski Dodany 2007-09-25 14:23
Witam.
Dziw bierze, że jeszcze nikt nie zorientował się z jakim człowiekiem macie do czynienia. Po co wogóle wdajecie się z Nim w dyskusję. Przecież, na każde słuszne zwrócenie uwagi reaguje agresją.To po prostu biedny, chory człowiek. Proponuję ignorować szanownego Roberta i po sprawie.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2007-09-25 14:53
Witam
"Niebieski", słuszna racja. ja juz tak czynię.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-09-26 12:04
witaj nudziarzu ZYGMUNCIE-a pamiętasz jak pisałeś do mnie na skype i zanudzałeś mnie o skuterze?PATRZCIE LUDZIE-TO JEST NUDZIARZ ZYGMUNT.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-26 12:02
NIEBIESKI-JESTEŚ DEBIL,CHORY TO TY JESTEŚ.I MAM CIĘ W NOSIE TAK JAK ZYGMUNTA,który odzywał się do mnie na skype i przynudzał,męczył mnie i stękał o skuterze,i przepraszał,że stęka.
Nadrzędny - Autor niebieski Dodany 2007-09-26 12:22
Uważaj na kichawe, żeby Ci się nie rozdarła, bo ja dość duży jestem.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-26 12:27
ja się nie boję duzych i małych-jesteś agresywny.
Nadrzędny - Autor niebieski Dodany 2007-09-26 12:31
Ja agresywny? A kto ludzi od debili wyzywa...
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-09-26 15:32
ja nikogo od debili nie wyzywam.
Nadrzędny - Autor Ivet Dodany 2007-09-26 14:00
Człowieku, opamiętaj się!!! Trochę nie przystoi obrażać w ten sposób ludzi chorych! I to podobno jesteś wolontariuszem???? Współczuję twoim podopiecznym.Uwłaczasz sam sobie i naruszasz prywatność osób niepełnosprawnych.
Nadrzędny Autor Ivet Dodany 2007-09-26 14:01
To oczywiście do pana Roberta!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-26 15:33
ja nikogo nie obrażam,to WY mnie obrażacie,a moja podopieczna mnie chwali.
Nadrzędny - Autor niebieski Dodany 2007-09-26 17:48
NIEBIESKI-JESTEŚ DEBIL - ależ oczywiście, nikogo od debili nie wyzywasz.
Żal mi Ciebie człowieku. Nawet nie potrafisz przyznać sie do tego co wypisujesz.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-26 17:55
A KTO MNIE STRASZY,ŻE JEST WIELKI?TO ZAKRAWA O POBICIE.jesteś łobuz,może nie debil a łobuz,po prostu,żegnam ozięble.pa,pa.ty jesteś załosny.
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-09-26 17:56
DO ADMINA FORUM-PROSZĘ TĄ JAŁOWĄ DYSKUSJĘ ZAMKNĄĆ.
Nadrzędny - Autor Ivet Dodany 2007-09-26 20:02
Nie ma wyjścia... bo się boi odezwać żeby nie zebrać za swoje............
Nadrzędny - Autor Ivet Dodany 2007-09-26 20:15
Do administratora : Proszę ograniczyć dostęp do wypisywania dziecinnych tekstów osobie , która nas niepełnosprawnych tak obrzuca zamiast wzbogacać treść tego forum. Może dać panu Robertowi czas na dorośnięcie do roli mężczyzny. Po wyrażeniach wnioskuje że jest to młoda osoba która musi się jeszcze wyszumieć.Panie Robercie to nie piaskownica dla przedszkolaków, gdzie można rozwalać innym babki, zamki i rzucać grabkami. Zapraszam do pisania postów gdy pan dorośnie do życia między ludźmi. Może lepiej oderwać się od komputera i szukać zaczepek nie tutaj.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-27 05:11
nie boję się nikogo i niczego oraz nie jestem dziecinny 'ty chamski c....'sam dorosnij chamie do roli nie chama.
Nadrzędny - Autor niebieski Dodany 2007-09-27 09:56
46 lat, a umysł co najwyżej 5-cio latka....
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-27 10:32
odwal się,ty masz rozum chama rocznego.
Nadrzędny - Autor niebieski Dodany 2007-09-27 10:47
Człowieku, opamiętaj się. Nie zauważyłeś jeszcze, ze nikt Cię tu nie chce?
Wszystko jest ładnie, dopóki, ktoś nie śmie mieć innego zdania od Ciebie. Wtedy wychodzi z Ciebie "drugie ja" i zapominasz o swojej dobroci i życzliwości, o której sie tak rozpisujesz. Rozumiem, że jesteś osoba niepełnosprawną, ale wszyscy na tym forum (przynajmniej z założenia) są osobami niepełnosprawnymi i nikt nie zachowuje sie jak jakiś bezmózgowiec. Co można zwalić na karb choroby to można, ale Ty przekraczasz już wszelkie granice.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-27 11:27
NIE JESTEM BEZMÓWGOWCEM,I ODCZEP SIĘ WRESZCZCIE ODE MNIE,ZEJDZ ZE MNIE,BO MI DUSZNO.
Nadrzędny - Autor Ivet Dodany 2007-09-27 13:50
"nie jestem dziecinny,zato ty jesteś cham i spieprzaj z tego forum." To treść wiadomości od pana Roberta ,podejrzewam że nie tylko ja ją otrzymałam. Gratuluję życiowej mądrości Panie Robercie, a może tak wizyta u psychiatry byłaby wskazana??? Dodam jeszcze ,że jestem kobietą i to bardzo "miłe" co pan pisze.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-27 14:17
SAMA idz 'głupi babsztylu' do psychiatry.ja jestem zdrowy na umyśle,za to ty nie.
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2007-09-27 15:25
Panie Robercie, Pana wypowiedzi w tym wątku naruszają punkt 4 d) regulaminu naszego forum, w brzmieniu: "Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego". W przypadku dalszego łamania przez Pana regulaminu, będziemy zmuszeniu usunąć Pana z grona użytkowników forum.
Nadrzędny - Autor robert matycz Dodany 2007-09-27 15:46
MNIE TEŻ INNI OBRAŻAJĄ,PAN SOBIE POCZYTA,WYSYŁAJĄ MNIE DO PSYCHIATRY,PISZĄ,ŻE JESTEM DZIECINNY,itp.ich należy usunąć.ja nie jestem wulgarny,tylko się bronię.najlepszą obroną jest atak.i nikt nie będzie mnie wysyłał do psychiatry i nazywał psycholem,może sam nim jest,bo ja nie jestem nim.ja sam się usuwam stąd.
Nadrzędny - Autor Ivet Dodany 2007-09-27 16:22
Bardzo nas cieszy reakcja administratora.Jeszcze dodam dla reszty użytkowników że psychiatra też jest lekarzem i wcale nie trzeba być jak to pan Robert ujął "psycholem" by się leczyć. Niemądrze postępuje ten kto jest świadom że coś z nim nie tak a nie poddaje się terapii. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-09-30 05:11
TO Z PANIĄ COŚ JEST NIE TAK-LECZ SIĘ CHORA BOBO.żegnam was psychole.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2007-09-28 09:14
Witam
Mnie również bardzo cieszy konkretne stanowisko administratora w tej kwestii. Szanowna Pani Ivet. Oj nie tylko Pani takie "dzieła umysłu Pana Roberta", otrzymała na priv. Ja również. A co do psychiatry. Ma szanowna Pani rację w stu procentach. ja równiez korzystam z usłóg tych specjalistów i czy jestem z tego powodu zażenowany? W najmniejszym stopniu.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i admina01 przedewszystkim.
Zygmunt
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-09-30 05:13
TO KORZYSTAJ DALEJ Z TYCH SPECJALISTÓW-JESTEŚ ZWYKŁY NUDZIARZ.ŻEGNAJCIE.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / nowe programy-poprosił pracodawca (21580 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill