www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam przyjaciół i życzliwych ludzi którzy pomogą w hobby (8296 - wyświetleń)
- Autor adek1003 Dodany 2006-05-17 12:30
Witam.Jestem Adrian mam 24 lata mieszkam w Kielcach.Jestem niepelnosprawny w stopniu umiarkowanym.Kolekcjonuję zużyte
bilety komunikacji miejskiej z różnych miast,znaczki pocztowe,
widokówki i zużyte karty telefoniczne i szukam życzliwych ludzi którzy od czasu do czasu byliby w stanie przysyłać mi te rzeczy na mój adres domowy wnosząc w ten sposób radość w moje życie.
Lubię też czytać i pisać tradycyjne listy jeśli ktoś ma ochotę ze mną
korespondować w ten sposób będzie mi miło.
Mój adres:Adrian Moczulski
Kielce ul.Puscha 3/15
25-635 Kielce

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
Adrian
Nadrzędny - Autor patrona Dodany 2006-07-05 13:22
Witaj Adrianie!
Masz takie fajne hobby geograficzne. Trochę podróżuję i postaram się coś dla Ciebie zebrać. Powinienem mieć w tym roku coś ze Lwowa, Przemyśla i z Maroka. Na pewno bilety ale spróbuję też karty tel. Mam tez przyjaciółkę podróżniczkę i pisarkę. Myślę, że się z tobą skontaktuje.
Podaj swojego maila. Mój: patrona@neostrada.pl
pozdrówko
Greg
Nadrzędny - Autor Joaśka Dodany 2011-01-10 08:14
Cześć wszystkim zainteresowanym tym działem, widzę tu samych młodych ludzi, ja przy was to seniorka. 
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-01-10 23:03
Nie jesteś sama. Ja też seniorka - dosłownie. Być może wspomogę autora wątku znaczkami - ale muszę mieć trochę czasu.
Nadrzędny - Autor Joaśka Dodany 2011-01-11 05:46
Moje hobby to droga rzecz mogę tylko sobie popatrzeć nowości komórkowe.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-01-11 10:52
jak weźmiesz odpowiedni abonament to i telefon możesz mieć dobry ja tak zrobiłam i jest ok
Nadrzędny - Autor Joaśka Dodany 2011-01-12 17:03
A tak, to prawda może coś wymyślę. 
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-01-13 16:57
:-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-02-16 14:17 Zmieniony 2011-02-16 14:23
cześć jeździłem trochę po świecie lecz nigdy by mi do głowy nie przyszło iż ktoś z on coś takiego zbiera na razie w tym roku i przyszłym nie jadę nigdzie podeśle ci parę kartek z Grecji gdyż takie mi tylko pozostały zapomniałem o moich zainteresowaniach jako ze nie należy stać w miejscu tylko się rozwijać nalezę od niedawna do klubu astronomicznego bardzo ciekawy temat trzeba mieć trochę sprzętu i wolnego czasu szczególnie w nocy i najlepiej nie przez okno tylko normalnie na powietrzu czy dworze czy jak tam u was mówią są też programy na kompie ze w razie nie pogody masz wszystko jak na dłoni na monitorze
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-02-16 16:09
123456 A nie fantazjujesz troszkę?
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-02-17 15:51
wiesz nie zwróciłem uwagi na datę po za tym wszystko ok napisz czy doszedł list
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-02-17 16:00
123456 jaki list i do kogo oraz gdzie? Do mnie nic nie doszło poza tym postem tu :-))))
Nadrzędny Autor marcinn18 Dodany 2012-01-21 18:08
Mam na imię Marcin też jestem niepełnosprawny mam stopień  umiarkowany ma rentę na stałe znaczki polskie czyste i kasowane kasownikiem okolicznościowym zbieram jak i sprzedaje jeśli masz pytanie na temat znaczków polskich to zadaj to pytanie na gg 2292982 wtedy podam maile i tam proszę dobrze pisać co pan namyśli jeśli chodzi o znaczki jeśli ktoś chce sprzedać mogę kupić ale to będzie zależało jakie to będą znaczki i w jakim stanie  bo niektóre ciężko dostać nawet na allegro jeśli dostanę zdjęcie wtedy odpowiem czy kupie czy nie i za ile oczywiście mogę to kupić ale na allegro dlaczego nie chcę mieć kłopotów żadnych ze sprzedającym dlatego po za allegro nie kupuje żadnych rzeczy czekam na jakąś osobę a do tej pory żeby nie mieć kłopotów z sprzedający wszytko co kupuje płacę przez allegro dlatego że nieraz sprzedający nie zwracają pieniędzy a towar jest w złym stanie ostatni mi się taki trafił co nic nie zabezpieczył znaczków i całe były pogięte  ale że płaciłam przez allegro to mi zwrócił pieniądze czekam na pytanie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam przyjaciół i życzliwych ludzi którzy pomogą w hobby (8296 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill