www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam respondentów do badań pracy doktorskiej (5458 - wyświetleń)
- Autor doktorantka Dodany 2008-10-21 20:19
Witam serdecznie!!!
Mam na imię Gosia, jestem fizjoterapeutka, piszaca prace doktorska o znaczeniu tworczosci artystycznej w zyciu i rehabilitacji osob niepelnosprawnych ruchowo, na wydziale rehabilitacji AWF. Poszukuje osob, ktore zajmuja sie tworczoscia artystyczna i ktore zchcialyby uczestniczyc w moich badaniach, a tym samym przyczynic sie do przedstawienia tworczosci w srodowisku roznych specjalistow i pokazania efektow tej dzialalnosci. Przeprowadziłam juz (w wiekszosci osobiscie) badania z 75 osobami niepelnosprawnymi, ktore zajmuja sie sztuka profesjonalnie, amatorsko oraz z takimi, ktore w ogole nie zajmuja sie tym zajeciem. Bardzo zalezy mi na kontakcie z nowymi dla mnie osobami, ktore zajmuja sie jakakolwiek forma tworczosci artystycznej jak i osob, ktore nie zajmuja sie tworczoscia (jako grupe kontrolna). Moje badania sa anonimowe, udzial w nich jest dobrowolny. Osoby zainteresowane checia uczestnictwa w badaniach bardzo prosze o kontakt za posrednictwem forum lub zglaszanie sie bezposrednio mailowo. Prosze o krotka informacje, czy Pan/i ma stycznosc z tworczoscia artystyczna, czy tez nie, gdyz od tego zalezy jaki kwestionariusz przesylam do wypelnienia. Osoby chetne, ktore zglosza sie do mnie dostana szczegolowy opis badan (jest na nie zgoda komisji etycznej), zgode na ich przeprowadzenie oraz komplet narzedzi badawcztch. Moje narzedzia badawcze to kwestionariusz (opracowany przeze mnie) oraz wystandaryzowane testy z zakresu psychologii zdrowia. Czas jaki potrzebny jest do wypelnienia tych formularzy to okolo 40 minut do 1 godziny.
Kazda nowa osoba, ktora uczestniczy w moich badaniach dostarcza mi cenne informacje. Prosze o kontakt. Czekam na jakiekolwiek wiadomosci...
Pozdrawiam wszystkich czytajacych. Teraz bede cierpliwie czekac na respondentow ;-) doktorantka Gosia
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-10-21 21:35
Gosiu nie podalas maila albo ja goo nie widze
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-22 08:03
KOLEJNA NAWIEDZONA KTORA CHCE ZEBYM DLA NIEJ DARMO POSWIECL SWOJ CZAS ALE ONA PEWNIE CENI SIE PONAD MIARE I NIC NIE ROBI DARMO. PISZE COS O ETYCE  ,TAJEMNICY ITD W KRAJU W KTORYM BARDZIEJ STRZEZONE TAJEMNICE WYPLYWAJA JAK WODA Z ZATKANEGO KIBLA. SLOWA ,SLOWA ,SLOWA
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2008-10-22 08:15
Hej kolego nie przeginaj. Skąd w Tobie tyle złości.
Jeśli możesz to pomóż dziewczynie, a jeśli temat Cię nie dotyczy to nie komentuj.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-22 08:25
A SKAD WIESZ ZE TO DZIEWCZYNA .BO TAK NAPISALA. MOGE KOMETOWAC BO PO TO JEST TO FORUM. JAK CHCESZ ZAKAZYWAC TO MUSISZ LOZYC NA MOJE UTRZYMANIE A JEZELI TEGO NIE ROBISZ TO SPADAJ SKAMLEC GDZIE INDZIEJ. JAK SIE ZEZLOSZCZE TO CI DAM ZNAC I WTEDY NAPISZE CO O TYM MYSLE.....MILEGO DNIA
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-10-22 11:12
Szczerbaty...
Jak nie chcesz pomóc to OK ale nie pisz oszczerstw bez pokrycia bo są osoby co tą  panią znają.... Oczywiście znowu przeginasz ......
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-22 15:56
A ja rozumiem szczerbatego.... Coś o fizykoterapi też swoje wiem i powiem szczerze ze wolę nie chodzić na te zabiegi nie mieć z tym nic do czynienia a dlaczego? :-( To proste spażyłam sie dość boleśnie nawet na najbliższych osobach.... Nie spotkałam osób z powołania a spotkałam ludzi pracujących na akord i byle jak....taka jest prawda.....

Gosiu jak co to podaj maila albo napisz tu oco Ci chodzi w tej Twórczośći
Nadrzędny Autor doktorantka Dodany 2008-10-22 16:38
Chcialabym swoimi badaniami dowiezc, ze zajmowanie sie tworczoscia artystyczna, w szerokim tego slowa znaczeniu jest wazna, potrzebna, wplywa np. na chec do zycia, motywacje, podejmowanie roznych decyzji, postrzeganie swojej niesprawnosci, itd. Nie chce tu wypisywac za wiele, bo widze, ze nie jestem przez niektorych mile widziana. Zainteresowanym wysle maila z kompletem informacji. Nie chce sie narzucac, o kontakt prosze tylko osoby, ktore zechca poswiecic mi maksymalnie godzinke. Niestety nie mam juz czasu osobiscie jezdzic i przeprowadzac wywiady, dlatego wybralam taka forme poszukiwan respondentow.
Przepraszam osoby, ktorym zepsul sie humor z mojego powodu, wszystkich, ktorym zle sie kojarzy rehabilitacja (nie tylko sama fizykoterapia). Ja chce wlasnie otworzyc m. in. fizjoterapeutom oczy na potrzeby ON, na indywidualne traktowanie kazdej jednej osoby, dopasowanie dla niej terapii, moze nawet pomocy w znalezieniu sposobu nazycie?!
Przypomne, ze respondentami moga byc osoby nie majace nic wspolnego z tworczoscia artystyczna. Zdanie tych osob pokaze jak moje zalozenia maja sie do rzeczywistosci, oczekiwan, spojrzenia na swiat przez pryzmat sztuki, a takze z tej drugiej strony - wiec kazde zdanie wazne. Dziekuje juz teraz paru osobom, ktore do mnie napisaly.
Sciskam cieplutko w ta fatalna pogode ;-) Gosia
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-10-22 17:08
Nie przepraszaj to normalka u nas :-))) a jednocześnie dobra zabawa...weź czasem też pożartuj bo ON lubią żarty nawet z samych siebie....
Nadrzędny - Autor doktorantka Dodany 2008-10-22 16:24
Juz dolozylam - jest podpisie, ale powtórzę: malgorzatajanowska@yahoo.com
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-10-22 16:30
A TEN FACIO ZNOWU MNIE POUCZA .DOBRZE TRAFILES Z TOM GRAFIKA W PIRZAMIE TY PEWNIE TYLKO LAZISZ W PIRZAMIE I NAPENO ZNASZ WSZYSTKIE DOKTORANTKI.PISZE I BIORE ZA TO ODPOWIEDZIALNOSC. NIKOMUNNIE UBLIZAM. JAK SIE NIEPODOBA TO MOGE CI ZABRAC SKRZYPCE I DAC PRZEDSZKOLAKOM
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-10-22 22:44 Zmieniony 2008-10-22 22:53
Szczerbaty, a ty jak chcesz pisać do mnie o przedszkolu i skrzypcach to musisz najpierw chodzić do przedszkola, szkoły podstawowej aby się nauczyć poprawnej polskiej pisowni a później chodzić do szkoły muzycznej aby mnie pouczać gdzie ja komu mam grać......
Muzyka jest moją pasją i moim zawodem...
Pozdrawiam.....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-22 17:06
:-))))
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-10-23 09:23
NIE WIEM ILE MASZ LAT ALE GADASZ JAK STARY PIERDOLA ZE SLASKA . DLACZEGO SIE TLUMACZTSZ .COS Z TYM TWOIM GRANIEM JEST NIE TAK BO CIAGLE O TYM MOWISZ.DOBRY TOWAR NIE WYMAGA REKLAMY.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam respondentów do badań pracy doktorskiej (5458 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill