www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / nowy serwis informacyjny - ankieta (6600 - wyświetleń)
- Autor joannak Dodany 2007-10-14 18:42
Witam,
w ramach projektu inzynierskiego pracuje nad serwisem informacyjnym gromadzacym dane o wszelkich instytucjach i uslugach przyjaznych/ nieprzyjaznych dla osob niepelnosprawnych.

W zwiazku z tym bardzo bym prosila o poswiecenie 5 minut na wypelnienie ankiety. Z gory dziekuje :-)

http://webankieta.pl/ankiety/w1hpo79c6toc
Nadrzędny - Autor miet147 Dodany 2007-10-20 08:50
Witam-poczatkowo chciałem wziąźć udział w ankiecie ale komunikat na stronie ukrytej pod linkiem o tresci:"Ankieta jest zamknięta. Proszę się skontaktować z jej autorką lub autorem aby uzyskać więcej informacji"-skutecznie mnie zniechęcił.W następnej ankiecie proponuję sposób na SMS-a typu: chcesz wziąźć udział w ankiecie wyślij SMS-a o treści ANKIETA na numer.......blabla-tylko 4,99zł z VAT mimo to życzę powodzenia i pozdrawiam.
Mietek
Nadrzędny - Autor joannak Dodany 2007-10-23 11:56
Przepraszam,
korzystam z darmowego konta na webankiecie i w zwiazku z tym moge publikowac ankiety tylko przez tydzien.
Twoja uwage uwazam za sluszna, dlatego nastepnym razem w celu unikniecia frustracji ;-) dam znac o terminie koncowym.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor miet147 Dodany 2007-10-23 21:40
Witam -ja też przepraszam,że oceniłem zbyt surowo mie znając okoliczności-teraz jednak jest już wszystko jasne
jeszcze raz sorki,serdecznie życzę powodzenia na studiach a w życiu prywatnym wszelkiej pomyślności.
Mietek
Nadrzędny - Autor joannak Dodany 2007-11-14 11:54
Opublikowałam drugą ankietę dot. sprawniej.pl.
Tym razem w Waszych rękach zostawiam decyzję dotyczącą wyboru logo:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hpoc53mlk4

Tak jak obiecałam wcześniej :-) , podaję termin zamknięcia ankiety: północ 16 listopada.
Nadrzędny - Autor joannak Dodany 2007-12-13 10:18
To już ostatnia ankieta dot. sprawniej.pl
Tym razem proszę Was o wybór layoutu:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hpoffd223i

Ankieta będzie opublikowana do sobotniego poranka - 15.12.07.
Nadrzędny - Autor kamil lublin Dodany 2007-12-13 10:26
Witam.
Chciałem wziąść udział w tej ankiecie jednak nie mogę gdyż tam wchodzi w gre obejrzenie i wybranie odpowiedniego wzoru a mój program gadający z tym sobie do końca nie radzi.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor joannak Dodany 2007-12-13 11:43
Niestety, ta konkretna ankieta koncentruje sie na layoucie - czyli projekcie graficznym strony.
Dodam, ze oba warianty projektow nie prezentuja jeszcze wersji dla niedowidzacych - ta zostanie opracowana dopiero po wybraniu konkretnego projektu.
Nadrzędny - Autor kamil lublin Dodany 2007-12-13 11:54
Witam.
Rozumiem.
Jeśli będziecie opracowywać wersję dla słabowidzących i niewidomych to możecie liczyć na moją pomoc.
Chętnie pomogę.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor joannak Dodany 2007-12-13 12:12 Zmieniony 2007-12-13 12:28
Dziękuję bardzo.
W tym samym czasie napisałam prywatną wiadomość z propozycją testowania wersji dla słabowidzących i niewidomych, więc praktycznie wyminęliśmy się :-)
Nadrzędny Autor kamil lublin Dodany 2007-12-13 13:06
Witam.
Wysłałem odpowieć na wiadomość.
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / nowy serwis informacyjny - ankieta (6600 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill