www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Może mi pomożecie? / Oddam (2631 - wyświetleń)
- Autor Edelweiss Dodany 2007-10-22 12:26
Mam problem. Moja niepełnosprawność polega np. na tym, że mam sporą różnicę między lewą a prawą stopą, więc kupuję zazwyczaj obuwie o dwóch rozmiarach. Ostatnio robiłam porządki i okazało się, że mam z 10 par różnego typu obuwia. Trochę szkoda wyrzucać mi rozparowane buty, szczególnie, że są nowe :-( Może znacie jakieś fundacje, organizacje ludzi albo kogoś komu by się przydały? Posiadam rozmiary butów prawych 35/36 (około 22,5-23,5 cm wkładka) oraz rozmiary butów lewych 39/40 (około 24,5-25,5 cm wkładka). Naprawdę są to różne buty: sandałki, sportowe obuwie itd.
Nadrzędny Autor Nadia Dodany 2007-10-25 20:24
Witam:) Zapraszam na strone i forum www.konskoszpotawe.prv.pl Twój problem dotyczy równiez ludzi z jednostronną stopą końsko-szpotawą, więc jesli umiescisz na forum w dziale obuwie swój post to moze ktomus pomożesz :-) Albo znajdziesz osobę która ma odwrotny problem z rozmiarem i będziecie się wymieniac butami :-) Zapraszam.
Nadia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Może mi pomożecie? / Oddam (2631 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill