www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Hańba dla Prezydenta RP oraz SLD i PiS (2724 - wyświetleń)
- Autor L. B. Dodany 2008-12-19 15:07 Zmieniony 2008-12-19 15:35
Dzisiejszy dzień to dzień hańby dla SLD i PiS oraz Prezydenta RP za utrzymanie ustawy FUS na starych zasadach. Proponuje podjąć następujące działania: a) Podać nam do publicznej wiadomości posłów z imienia i nazwiska, którzy przyczynili się do utrzymania veta Prezydenta. b) Pokazać ich buźki na naszym forum. c) Ogłosić dzień bojkotu ich (posłów i prezydenta) biur poselskich. d) na każdym spotkaniu z wyborcami protestować przeciwko takiemu zachowaniu się posła z koniecznym obrzuceniem go jajami. e) Wspólnymi siłami wystosować pozew przeciwko Prezydentowi i Państwu do sądu w Strasbourgu. f) Rozważyć wystąpienie do sądów polskich o odebranie partii politycznej SLD słowa Lewica gdyż to towarzystwo, po takim głosowaniu nie jest godne używać w swoim szyldzie słowa Lewica. To na razie tyle co co mi przychodzi na świeżo po głosowaniu sejmowym. Zorganizujmy się, działanie w rozproszeniu nie jest skuteczną metodą w walce o nasze prawa. Proponuję przyjąć (o odpowiednim kształcie, wielkości, logo) medalu - wersja robocza: Wróg publiczny osób niepełnosprawnych i wręczać taki medal: złoty, srebrny i brązowy osobom publicznym czy partiom politycznym. Proponuję: złoty medal Wroga publicznego osób niepełnosprawnych wręczyć Panu Prezydentowi - Lechowi Kaczyńskiemu, srebrny medal partii politycznej SLD na czele z panem Napieralskim i brązowy medal partii politycznej PiS na czele z Panem J. Kaczyńskim. Proszę o wypowiedzi co o tym sądzicie!!!
Nadrzędny Autor manio Dodany 2008-12-21 22:08
ja proponuje impeachment, a za "wybitne zaslugi "dla RP zrobic p. Lecha ambasadorem w Mongolii ;-)
Nadrzędny Autor stan2300 Dodany 2009-01-09 12:11
witam bardzo serdecznie i zapraszam wszystkich niepelnosprawnych i ich opiekunow na st.www.forum.razem-mozemy -wiecej.com.pl jest to strona rodzicow  dzieci o znacznym stopniu niepelnosprawnosci sa to czesto osoby pomimo swej juz doroslosci potrzebuja wiekszej opieki jak niemowle.  matki takich podopiecznych rezygnuja z pracy na rzecz opieki nad taka osoba gdyz osoby te sa zdrowe pediatrycznie wiec nie przyjmie ich zaden osrodek a sa tak chore neurologicznie czy psych.ze potrzebuja opieki 24godz na dobe.wzamian za to matka dostaje z opieki420zl zasilku tytulem rezygnacji z pracy i 153zl zasilku pielegnacyjnego jesli ma jeszcze inne dzieci to jesli maz jeszcze nie popadl w skrajnosc bo mu sie swiat przewrocil to jeszcze jakos biede klepia natomiast z mojego doswiadczenia 80% kobiet pozostaje sama i w tych rodzinach to juz jest tragedia paranoja jest wymaganie przez  pfron 20% wkladu wlasnego przy zakupie sprzetu umozliwiajacego lepsza obsluge czy egzystecje takiej osobya czesto nie przyznaja nawet 50%potrzebnej kwoty.doznalem tego na wlasnej skorze ,mam corke z zanikiem miesni intelektualnie jest rozwinieta ponad poziom ale zmuszona jest do poruszania sie na wozku elektrycznym potrzebna byla winda ,ktora kosztowala 36tys zl dofinansowania dostalem 13000  ,ktos kogo cos takiego nie dotknelo lepiej zeby sie nie wypowiadal bo nikt nie zna ani dnia ani godziny zdrowych astarszych moze to dotknac z racji wieku natomiast co przezywa matka ktora dotyka cos takiego kiedy jest w wieku 23-25 lati spotyka ja cos takiego to jest gorsze jak wiezienie bo musi byc przez 24godz na dobe pielegniarka opiekunka rechabilitantka i silaczem przezucajacym czesto setki kilogramow dziennie.natomiast wg, wczorajszego dziennika baltyckiego w pruszczu gdanskim poszukiwana jest rodzina zastepcza do niemowlecia ktoremu rodzice mimo checi nie moga zapewnic warunkow do egzystecji gdyz dziecko wymaga karmienia pozaustrojowego ,mops chce dac miesecznie 2100zl takiej rodzinie-chetnych brak a roczne trzymanie w szpitalu wg nfz to 210000tys zl. poprosze o komentaz i wsparciekobiet z naszej strony w walce o zmiane tej dyskryminujacej rzeczywistosci  ......       stanislaw
Nadrzędny Autor marci24 Dodany 2009-01-09 13:18
L. B. co do działań "a" i "b" wejdź na stronę www.sejm.gov.pl i tam znajdziesz kto jak głosował, chyba że ci się nie chcesz szukać to czekaj aż Ci ktoś poda do stołu. Co do punktu "c" to ja codziennie ich bojkotuję nie oglądając polityki a w dzień wyborów nie zagłosuję na nich. "D" nie wierzę nawet w to że i ty jesteś zdolny do tego, gdy dojdzie do spotkania będziesz siedział cichutko jak trusia. Ostatnio w moim mieście gość zapowiadał to samo co ty i nie przyszedł więc na forum możesz cwaniakować. "e" i "f" jeśli masz tyle kasy i stać cię na sondowanie się z kimkolwiek to powodzenia. Ja ze swojej renty nie mam zamaru utrzymywać sądów. Widzę że lewica której jesteś zwolennikiem nie wykazała się i pewnie teraz dlatego tak się znęcasz nad polskimi politykami.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Hańba dla Prezydenta RP oraz SLD i PiS (2724 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill