www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznajmy sie (5136 - wyświetleń)
- Autor mariette Dodany 2008-12-20 16:49
Witam! Jestem na tym forum poraz pierwszy, mysle,ze przyjmiecie mnie do swojego grona osob niepelnosprawnych.
Mam uszkodzony kregoslup,szczegolnie kregi szyjne, ale swietnie daje sobie rade w problemach dnia codziennego. Mam nadzieje, ze
przyjmiecie mnie do grona swojego. Przesylam gorace pozdrowienia i milego sobotniego wieczoru.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-12-20 17:12
Mariette. Już jesteś z nami. :-)))))))))))) Miło mi Cię poznać. O mnie i innych dowiesz się więcej czytając dawne posty. Myślę, że będzie Ci się z nami dobrze rozmawialo. Pozdrawiam Cię i życzę pogodnych, szczęśliwych Świąt i wymarzonych prezentów. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-12-20 18:24
Witaj Mariette,wszystkiego najlepszego, z okazji Świąt napij się z nami kawy albo herbatki i zapraszamy na ciastko
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-12-20 20:11
Witaj Mariette,milo,że wpadłaś:)
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-12-20 20:36
Droga Mariette na powitanie życzę Ci .
Śniegu po nerki,
udanej pasterki,
prezentów moc,
seksu co noc,
pysznego bigosu,
i gwiazdki z kosmosu,
Nadrzędny - Autor mariette Dodany 2008-12-20 22:19
Ponownie was witam i dziekuje za mile przyjecie,
Swieta tuz,tuz,jeszcze 4 dni
Pogoda u nas niespecjalna, dzis caly dzien pada deszcz.
Ja Wam kochani zycze Zdrowych wesolych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia.
Pogody ducha i wiele pokoju w rodzinach.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-12-21 10:11
Witam cię i ja Mariette,rzadko piszę ale krąże nad forum i podczytuje gdy mi ciężko.
Witam wszystkich, świeta tuż,tuż, a robota ani rusz :-)
Belmondo,nic sie nie zmieniłeś ,ciagle figle ci w głowie,
ale tak trzymaj,trzeba żyć,wbrew wszystkiemu.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2008-12-21 17:40
Witaj Mariette !!! :-). Ja tu też rzadko bywam, a jeśli jestem to na zapleczu myśli odmiennych.
Witaj w DOMU i Radosnych Świąt !!!
Nadrzędny - Autor mariette Dodany 2008-12-21 21:47
Milo ,mi ze was moge wszystkich pomalu poznac? Jak tam ida przygotowania do siat? napewno spedzacie z rodzina w domu?
Pawel 65, to postaraj sie, abys czesciej przebywal wsrod nas. Pozdrawiam serdecznie!
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-12-21 22:20
Odpowiedź dla Malwy, ja nie chcę się zmieniać bo tylko te głupie żarty trzymają mnie jeszcze na duchu, a życie mnie nie rozpieszczało  było i jest nadal bardzo trudne pomimo że jestem już od niedawna dziadkiem to chciałbym nieraz zapłakać jak dziecko, aby się ulżyło tylko należę raczej do tej grupy mężczyzn którzy nie potrafią płakać. Ale jest już późno czas na spanie, więc Ci wierszyk ślę Kochanie,
Śpij spokojnie i słodziutko Twój Aniołek jest bliziutko .  Dobranoc.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-12-22 12:18
Witam Cię, na tym forum, Mariette. Myślę że od razu się zaprzyjaźnimy... :-);-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-12-23 18:38
Wtaj Marietta.Dopiero dziś się z toba witam ale lepiej późno niż wcale. Doba ma za mało godzin ostatnio. Miło Cię tu widzieć.

WESOŁYCH ŚWIĄT
Nadrzędny Autor magdan10 Dodany 2008-12-24 20:01
Również przyłączam się do powitań.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poznajmy sie (5136 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill