www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dowód wdzięczności (4058 - wyświetleń)
- Autor L. B. Dodany 2008-12-30 15:47
Ja, osoba niepełnosprawna wraz z kilkoma przyjaciółmi, również ON wykonaliśmy tablicę mosiężną w dowód wdzięczności dla rządu Donalda Tuska za zniesienie limitów zarobków dla ON. Po zawetowaniu ustawy przez Prezydenta RP tablica zamiast wisieć na budynku zajmowanym między innymi przez okręgowy związek emerytów i rencistów, leży u mnie w domu. Koszty poniesione i co mamy z tym fantem zrobić?
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-12-30 16:02
IDJOTYCZNYNPOMYSL DLA PARU OSOB KTORE ZARABIAJA PONAD 18OO ZL
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-30 16:31 Zmieniony 2008-12-30 16:45
TEŻ TAK MYŚLĘ JAK SZCZERBATY
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-12-30 16:32
Pomysł nietrafiony. Tablica do skupu złomu.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-12-30 22:44
Sprzedać jako kuriozum/zachować na pamiątkę/oddać do skupu złomu/wykazać inwencję twórczą i zrobić coś innego. Kosztów niesprawdzonych pomysłów nikt inny nie poniesie. W tej kwestii bycie osobą niepełnosprawną fizycznie niczego nie zmienia.
Nadrzędny - Autor kerim___ Dodany 2008-12-31 14:45
Zgadzam się z Boginką i gdyby dodać jeszcze do bycia osobą niepełnosprawną fizycznie bycie osobą niepełnosprawną umysłowo.Oczywiście poparte odpowiednim dokumentem wystawionym przez lekarza specjalistę,
można by było dokonać odpisu poniesionych kosztów od podatku.

Szczęśliwego nowego roku.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2009-01-03 07:00
Jak nigdy ale tym razem w 100 procentach zgadzam sie ze Szczerbatym..!!!
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-01-03 12:27
Ciekawy ten wasz pomysł był , ale jak sam widzisz do nieczgo nikomu nie potrzebny , a kasę własną byście mogli wydać na pożytek inny i lepszy dla was .
było tego wcale nie robić
medale za ......... ????
to żadna łaska ani dobrodziejstwo ze strony rządu , aby ich za to uhonorować AŻ !
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-01-03 12:59
TABLICA MOSIEZNA W DOWOD WDZIECZNOSCI DLA TUSKA?DLA MNIE TO DOWOD NAIWNOSCI I GLUPOTY POMYSLODAWCOW OWEJ TABLICY.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dowód wdzięczności (4058 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill