www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Mam pytanie w odnośnie programu PEGAZ 2003 ! Pilne! (3859 - wyświetleń)
- Autor michus Dodany 2009-01-13 10:37
Witam!
Mam pytanie dotyczy programu z PFRON-u program PEGAZ 2003 i obszar "B" dotyczy pomoc w zakupie sprzętu komputerowego.
Otóż jestem osobą niesłyszącą i chciałem złożyć wniosek na zakup sprzętu komputera ale byłem dziś w PCPR i powiedzieli że ten program PEGAZ 2003 jest zakończony.
Mnie to zamurowało z tą informacją i chciałem zapytać do Państwa czy to prawda ten Program PEGAZ 2003 w tym roku już nie będzie kontynuowany?
Ale ja w ubiegłym roku i zadawałem pytanie na forum do Państwa czy ja w 2009 roku mogę złożyć wniosek na zakup komputera i otrzymałem odpowiedź że mogę składać a teraz nic nie wiem czy wogóle ten program jest aktualny...?
Proszę o odpowiedź i będę wdzięczny :-)
Pozdrawiam Michał
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-01-13 11:10
Polecam lekturę wątków na ten sam temat na forum...
A dlaczego opierałeś swoje decyzje na informacjach otrzymanych na tym forum...? Ono nie jest prowadzone przez pracowników PFRON...
Nadrzędny Autor michus Dodany 2009-01-13 11:46
myślałem że odpowie jakaś osoba która zna się na programach z PFRON-u ale ja już to wcześniej przeczytałem tą poprzednią lekturkę :-)
ale musiałem przeczekać ponieważ w ubiegłym roku nie załapałem się w terminie na złożenie wniosku wg programu PEGAZ 2003.
Dziś dowiedziałem się że ono jest nieaktualne ale ja myślałem że ten program co roku jest wznowiony i nie brałem pod uwagę okres terminu wg programu Pegaz 2003.
A teraz nie wiem czy w tym roku będzie wznowiony ten program?Dowiem się na czasie :-)
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2009-01-13 14:37
Państwowy Fundusz Rehabiliatcji Osób Niepełnosprawnych/PFRON/ nie ogłosił jeszcze informacji dotyczacych terminów czy zasad działania poszczególnych programów, w tym takze programu PEGAZ.
Informacje będą zamieszczone na stronie PFRON:
http://www.pfron.org.pl/portal/pl/62/Programy_i_zadania_PFRON.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Mam pytanie w odnośnie programu PEGAZ 2003 ! Pilne! (3859 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill