www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / WIARA ,KOSIOL I ZYCIE (Strona 3) (48592 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-11 17:16
Wtrącę się jeszcze raz... 
Ella napisała:

>Życz sobie tego ale nie nam. Basia masz wykształcenie ale taktu i kultury za grosz. Chyba zrobię tak jak radzi Boginka. czy Ty naprawdę na codzień jesteś taka chmurna? To po co jesteś tu jak nie lubisz nas i naszych zabaw? Jak masz obazić mnie to lepiej nie odpisuj......>


Widzisz, Ella, w tym masz dużo racji co widzi misi Basiu ale rozmowa na temat wiary nie traktuj jako zabawę bo to za poważny temat na zabawę i nie każdemu się to podoba...

Ella napisała:

>W/g mnie to nie w tym wątku i nie na temat Basiu. Ja lubię wszystkich bez wzgledu na dyskusje burzliwe czy łagodne ale wolę w wielu sprawach odpowiadać bez obelg. Tu kończę bo w tym wątku nie pasuje nasza rozmowa...


Dziwię się że to pisanie nie na temat Basi zauważyłaś dopiero w tym wątku... To tylko takie małe moje spostrzeżenie....
Więcej na temat religii, wiary nie będę się tu wypowiadał bo nie jesteście kompetentni w tym temacie....
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-11 22:03
napisałam tak a nie inaczej bo szczerbaty mnie do tego zmusił swą durnowatą gadką dobrze wiem że zeszłam z tematu po za tym nie tylko ja tu  i jeszcze w innych wątkach  schodze z tematu
a co do wiary jest to temat który właśnie powinniśmy poruszyć bo JEZUS POWIEDZIAŁ KTO WYZNA MNIE PRZED LUDŹMI JA WYZNAM GO PRZED OJCEM WIĘCEJ TU PÓKI CO NIE MAM DO POWIEDZENIA
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-11 23:26
Tu, Basiu pierwszy raz prawdę napisałaś

Barbara Mycko napisała:

>ja tu  i jeszcze w innych wątkach  schodze z tematu>



Jesteś (DUŻĄ) niegrzeczną, rozbrykaną, nieznośną, z brakiem kultury, leniwą dziewczynką... Bo jakbyś była małą dziewczynką to wystarczyłby jeden klaps w pośladek i pogrożenie paluszkiem i byłaby grzeczna "Basiunia"....  Ale cóż, teraz to już za późno, starych złych nawyków się nie da wykorzenić...
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-12 10:37
to nie nawyk sytuacje w życiu a szczególnie na tym forum  do tego mnie zmusiły prykre ale prawdziwe nie moge tolerować hamstwa które  jest wokół mnie buźki norbi a to co zacytowałeś napisałam bo fakt mieszam ale  to co niektórzy  do tego mnie zmuszają swoim zachowaniem
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-12 11:19
To ty wszystkich atakujesz, wg. Ciebie tylko Ty masz rację, tylko Ty jesteś tą naj, naj, naj a  to wcale nie jest prawdą... Zmień zdanie o samej sobie i podejście do innej osoby a sama zrozumiesz swoją gafę...
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-12 12:01
ktoś musiał zacząć nie należe do osób które atakują bez powodu skoro np szczerbaty obraża mnie i moją wiare nie będe siedziała jak pokone ciele bo każdy ma prawo do szacunku i swojego zdania a nie powinien być za to obrzucany że myśli inaczej
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-12 12:29
Taak, taaak,

Barbara Mycko napisała:

>ktoś musiał zacząć nie należe do osób które atakują bez powodu skoro np szczerbaty obraża mnie i moją wiare nie będe siedziała jak pokone ciele bo każdy ma prawo do szacunku i swojego zdania a nie powinien być za to obrzucany że myśli inaczej>


Ty, Basiu zawsze myślisz INACZEJ tzn. nie na temat w każdym WĄTKU i robisz nie potrzebne zamieszanie... Jak się nie jesteś mocna w danym temacie to dla przyzwoitości nie zabiera się głosu...
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-12 12:48
czyli  wnioskujesz że nie mam prawa  wypowiedzi ale twoje wnioski mnie nie  interesują po za tym pisałam na temat szczerbaty mi  zaczął ubliżać i tak cały czas jest trudno nie zmieni się ludzi
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-01-12 13:23 Zmieniony 2009-01-12 13:29
Nie wnioskuję że nie masz prawa do wypowiedzi, a stwierdzam że nie masz prawa zmieniać teamatu jaki zapoczątkował autor..... Lepiej wrócić do tematu, a jak nikt nie znajdzie siebie w danym temacie to nie poruszać go dalej... Wtedy unikniemy samoośmieszenia się a będzie to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich...
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-12 13:57
mądrze piszesz tylko jak w trakcke rozmowy okazuje się że autorm ma inne zdanie od mojego i obrzuca mnie obelgami i wyzwiskami to mam milczeć i udawać że to jest ok tak ?
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-01-12 17:58
A jak AUTOR ma inne zdanie od pozostałych a trzyma się tematu to jego sprawa a nam pozostaje nie zbaczać z niego, ponieważ to co ty robisz to jest usilne wytrącenie z kierunku dyskusji i tu Ci się to z powodzeniem udało, brawo... Tylko zemną i z innymi na barierach masz przegrane...  
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-12 18:11
Basia co Ci przyjdzie jak wszyscy włączą opcję blokuj....Nikt twoich postów nie zobaczy na swoim ekranie nikt Ci nie odpisze zostaniesz sama. Przemyśl sprawę czy warto zbaczać z tematów wątków i psuć sens. :-(
Nadrzędny Autor belmondo Dodany 2009-01-12 18:27
"Ku Tobie oczy zalane łzami
Z wielką ufnością zwrócone są
Ty się zlitujesz pewnie nad nami
Bo Ty nie gardzisz pokuty łzą /.../
to prawda Panie, żeśmy zgrzeszyli
Żeśmy Ci wiele zadali ran
Żeśmy na litość nie zasłużyli
Aleś Ty dobry Ojciec i Pan"
/z pieśni: "Z tej biednej ziemi"
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-12 19:32
pisałam czemu zbaczam bo  tak się układa
nie musicie mnie blokować sama odejde
belmondo piękny tekst
Nadrzędny Autor mariette Dodany 2009-01-14 16:56
Witam w ten pochmurny i deszczowy,wieczor jak samopoczucie u Was?
dzis mialam troche bieganiny po urzedach, ale czasami trzeba pozalatwiac sprawy urzedowe.
Nadrzędny - Autor marianna Dodany 2009-01-10 22:20
Właściwie to odbiegliśmy od tematu, a wątek był: Wiara, Kościół i życie
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 22:22
szczerbaty miesza więc mu sypie by miaał co mieszać
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-10 22:27
IDE SPAC .
KTO SIE PIERWSZY JUTRO ZALOGUJE W KAWIARENCE TO DOSTANIE PLUSA OD PREZESA...HEJ
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-10 22:28
bajecznych snów
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-10 22:29
DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM A PREZESOWI ODDZIELNIE. NIESTETY MNIE DO POPOŁUDNIA PAN PREZEZ DAŁ WOLNE WIĘC NIE BEDĘ PIERWSZA
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-15 09:21
OD RANA MAM DOBRY HUMOR !!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-15 09:25
To bardzo dobrze,trzymaj tak cały dzień i dłużej
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-15 09:29
HUMOR MI SIE POPRAWIL PO TYM JAK PRZECZYTALEM CO NAPISAL NIEJAKI NORBI.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-01-15 09:47
przykre ,ale tym razem nic mądrego nie napisał
Nadrzędny - Autor mariette Dodany 2009-01-15 15:47
" Przebudz sie"

Kazdego ranka zaczyna sie nowy dzien; badz za to wdzieczny. A moze boisz sie zycia,moze wydaje ci sie ono za trudne?
Moze kladziesz sie co wieczor do lozka z westchnieniem ulgi; Bogu dzieki,znow minal dzien? A moze nudzisz sie smiertelnie?
Moze wszystko wydaje ci sie bez sensu?
Byc moze za dobrze ci sie powodzi i twoj duch umarl od tego. Byc moze cztery kolka samochodu,staly sie twoimi konczynami.
Moze okienko telewizora pozbawilo cie calkowicie potrzeby przyjazni,goscinnosci.
Moze ciagle sukasz przyjemnosci? To wszystko nigdy cie nie zadowoli.
Nie jestes juz czlowiekiem,jezeli pod naciskiem opini zamieniles sie w robota,ktory tylko produkuje, zarabia i konsumuje.
Juz nie dla ciebie kwitna kwiaty,nie dla ciebie bawia sie dzieci, nie dla ciebie usmiechaja sie ludzie.
Jestes martwy,bo pozwoliles umrzec milosci w swoim sercu.
Szukasz szczescia tam,gdzie go nie mozna znalesc; w sprawach bez sensu, w przedmiotach,ktore cie balamuca,a nie umacniaja.

PRZEBUDZ SIE !! POWSTAN!! BADZ CZLOWIEKIEM!!   RANO WSCHODZI SLONCE;A TY GO NIE WIDZISZ.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-15 16:51
:-))
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-15 17:05
Piękny apel Mariette!
Szkoda,że nie usłyszą go, i nie zrozumieja, ci do których trafić powinien.
Tak juz jest,że obudzą się wtedy, gdy choroba złamie,samotność zapuka do drzwi,
wtedy zrozumieją jak można było pięknie żyć, co było naprawdę warte.
Chociaż.....czy zrozumieją ? Wielu doświadczyło tego i dalej kąsa na prawo i lewo,
zamiast się wspierać.
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2009-01-15 17:13
Brawo Piękne Dziewczęta za jasność Waszych umysłów !!! :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-15 18:08
PISZE DO WOS JO WASZ PREZES..
UWAZOJCIE Z KIM KLIKOCIE BO W OSTATNIM CZASIE NA FORUM POKAZUJA SIE ROZNE MUTANTY KTORE PODSZYWAJA SIE POD INNE KSYWY A PIEPRZA TAK JAK NAM ZNANI Z POPRZEDNICH POSTOW OSZOLOMY. NIE DENERWUJTA SIE I NIE DAJTA SPROWOKOWAC BO SZKODA NERWOW I OPUSZEK WASZYCH PALUSZKOW.
OSZOLOMY NA ORBITE NIECH SIE WYSTUDZO.
TO PISOLEM JO WASZ PREZES.
PRZYJMOWANIE SKARG BEZ ZMIAN O TYCH SAMYCH GODZINACH (lapowek tyż hejjjjjj)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-15 18:21
MARIETTE DASZ 2 EURO POLAKOWI ???
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-01-15 19:43
Norbi przykro patrzeć jak się staczasz do poziomu podłogi(to ,że ty grasz ,niw świadczy w żadnym wypadku o twojej wyższości nad innymi(piszesz jak nie ty ,szkoda
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-15 19:47 Zmieniony 2009-01-15 20:10
WITAJ PREZESIE..... MELDUJĘ POSŁUSZNIE ŻE ZNÓW JESTEM I ZNÓW KLIKAM ZA POZWOLENIEM PANA PREZESA.....
MARIETTE ERO PREZESOWI NIE DAWAJ
TERAZ JEST HASŁO :-))))))))) NIE BIORĘ NIE DAJĘ :-)))))))))
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-01-15 20:32
Prezesie:)
temat jest dobry , jak trafnie go sformułowałeś : 
"....    I ŻYCIE "
sam teraz widzisz , jak tu niektórzy piszą ,

pytanie , kto to ? według Norbiego i Willi jest nieuk , jak określi ten stan u danego człowieka , jeśli co więcej nie przebywa z nim blisko i codziennie
a drugie pytanie , czy nosiliście szczerbatemu teczkę ,bo wiecie że niedouczony
a dalej , szkoła to rzecz ważna , ale niektórzy mają tytuły wielkie naukowe a są głupi jak dziurawy but
więc jedno z drugim nie zawsze idzie w parze w życiu
ważniejsze jak sobie radzi na co dzień .

Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-01-15 20:38
Dobrze to podsumowałaś, Werbi
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-15 20:39
RACJA W TELETURNIEJACH W TV DAWNIEJ CZESTO WYGRYWAL TRAMWAJARZ KTORY JAK TWIERDZIL NIE MIAL ZADNEGO WYKSZTALCENI. W WIELKIEJ GRZE WYGRYWAL W CUGLACH. TERAZ JAKOS GO NIE WIDZE ALE JEZELI DOBRZE PAMIETAM GRAL ZEBY ZEBRAC KASE NA INNY CEL
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-01-16 09:21
Masz rację,czasem te wykształcone "elity"to większe matoły od tych,którzy mają niższe wykształcenie.popieram Twoje zdanie Werbena.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-15 20:35
I JA DOŁĄCZAM SIE DO WYPOWIEDZI WERBENY...
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-01-15 20:41
OCZYWISCIE JA SIE Z NIM NIE POROWNUJE BO GLOWA NIE TA HEJJJJJJ
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-15 21:09
A JA MYŚLĘ ŻE GLOWA TA.......TYLKO CZASEM BRAKUJE CIUT SZCZĘŚCIA
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-01-15 21:15
Te ciut szczęścia czasem by sie przydało
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-15 21:23
O tak malta tu masz rację.....
Nadrzędny - Autor mariette Dodany 2009-01-15 22:15
  
Chcesz szczerbaty dwa euro? prosze bardzo,mam ci czekiem wyslac czy odbierzesz osobiscie?
    
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-15 22:18
OSOBISCIE TO BYM PEWNIE WYDAL KROCIE ZEBY JE ODEBRAC
WYSYLAJAC CZEK ZNOWU TY BYS NA TYM STRACILA
Nadrzędny Autor mariette Dodany 2009-01-15 22:23
Sam widzisz i tak zle,i tak niedobrze. Ide pomalu do lozka,jest pozno, Zycze wszystkim dobrej spokojnej nocy. Dobranic
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-15 22:39
MIŁEJ NOCKI MARIETTE......

RESZCIE KTÓRA LUBI NOCNE CZUWANIE PROPONUJĘ PRZECZYTANIE :

     
KRÓTKA ROZPRAWA
między trzema osobami, Panem, Wójtem a Plebanem.
Którzy i swe, i innych ludzi przygody wyczytają,
a takież i zbytki, i pożytki dzisiejszego świata
(fragmenty)  - AUTOR  MIKOŁAJ REJ Z NAGŁOWIC        CO DO STRONKI - WRZUĆCIE W GOOGLE JAK WYŻEJ I JUŻ JEST JAK ZNALAZŁ :-))))))))))

A NASTĘPNIE PRZEANALIZOWANIE.....ILEŻ W TYM PRAWDY W OBECNYCH CZASACH RÓWNIEŻ.

TEŻ ZNIKAM JUŻ .......ŻYCZĘ MIŁEJ NOCKI WSIEM
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-16 10:26
Oto na co zupełnie przypadkiem natkknełam sie w necie.
"Panie,zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania,że musze cos powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek..."
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-16 10:30
NO WIEC NIE PROSTUJ ...
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-01-16 10:36
W BIBLI TAKICH TEKSTOW NAPEWNO SIE NIE ZNAJDZIE.
WIEM BO ZNAM JA NA PAMIEC.
TAKIE TEKSTY PISZA CI CO BY JA CHCIELI NAPISAC OD NOWA.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-16 10:42
to nie koniecznie jest do Ciebie.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-17 02:10
Panie, przebacz nam! Ojcze, zapomnij nam!
Zapomnij nam nasze winy,
Przywołaj, kiedy zbłądzimy!
Ojcze, zapomnij nam!

Panie, przyjmij nas! Ojcze, przygarnij nas!
I w swej ojcowskiej miłości,
Ku naszej schyl się słabości!
Ojcze, przygarnij nas!

PANIE PRZEBACZ IM BO NIE WIEDZĄ CO CZYNiĄ.
UKAMIENUJĄ KAŻDEGO,KTO W CIEBIE WIERZY.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / WIARA ,KOSIOL I ZYCIE (Strona 3) (48592 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill