www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam (4971 - wyświetleń)
- Autor Angelus Dodany 2006-08-07 07:47
Witam wszystkich jestem tu pierwszy raz mam nadzieje ze porozmawiam z wami i miło spędze tu czas Pozdrawiam was
Nadrzędny - Autor Olka Dodany 2006-08-31 14:33
Cześć!
Ja też tu jestem pierwszy raz i jest fajnie :-) tylko nie wiem jak napisać własny post... :-/
Nadrzędny - Autor Olka Dodany 2006-08-31 14:36
Wiecie,że dzięki tej stronie www.niepelnosprawni.info zgłosiłam się na Konkurs na,który się zakwalifikowałam! Bardzo dziękuję temu Serwisowi za to,że publikują informacje o Konkursach dla niepełnosprawnych!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-08-04 13:06
gratuluje
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-08-04 16:35
basia ale ty masz refleks. Po 6 latach składasz gratulacje
Nadrzędny - Autor Fledermaus Dodany 2012-08-04 18:52
Witajcie.
Jestem Kaśka mam 27 lat i jestem niewidoma. Moje dwie główne pasje to języki obce, zwłaszcza niemiecki, który znam i uwielbiam, i języki skandynawskie. Tych jednak nie zdołałam nauczyć się samodzielnie, gdyż zabrakło cierpliwości Drugą z moich głównych pasji jest muzyka. W szczegulności skandynawska, ale nietylko. Przeważnie słucham hartrocka, metalu synfonicznego, tzw roka gotyckiego, progresywnego, oraz oczywiście klasyki roka lat 70 i 80. Nie stronię jednak od poezji śpiewanej. Lubię Marka Grechutę i Grzesia Turnała, czy Stare Dobre Małżeństwo. Lubię też czytać. Najczęściej literaturę kryminalną, sęsacyjną, od czasu do czasu trochę fantazy. Interesują mnie zjawiska paranormalne, mistycyzm, oraz psychologia, a ściślej mówiąc drógi człowiek i to co nim kieruje, definiuje jego działania. Szukam tutaj nowych znajomości najchętniej z okolic Krakowa, lub tarnowa. Kogoś kto by Np. miał ochotę wybrać się ze mną na jakiś fajny koncert, lób poprostu miło spędzić czas. Nie będę tutaj częstym gościem, dlatego najlepiej piszcie na maila: katarzynaszyp@gmail.com Pozdrawiam Kaśka.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-08-04 19:17
przeglądałam tytuły i tak postanowiłam je powyciągać a mówią lepiej późno niż wcale
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-08-04 20:27
Masz Basiu rację czasem warto stare wątki odkurzyć. Jednak Walpos mnie rozśmieszył, bo fakt po 6 latach - ciekawe czy ta osoba jeszcze czyta forum i w ogóle żyje (bywa różnie)? :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-08-04 21:58
niestety bywa  różnie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam (4971 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill