www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / praca (1606 - wyświetleń)
- Autor kuc1960 Dodany 2009-01-29 19:34
Mój pracodawca oszukuje PEFRON wypłacając pieniądze dla pracowników z puli pefron jako zapomogi niepłacąc podatku .Oczywiscie normalnie wypłaca najmniejszą pensje ale ponadto co się należy płaci z konta pefron.Ludzie pracują ciężej niż w normalnej pracy,bez przerw,bo w sklepie niema przerw.Pracowałem jako kierownik z 10 letnim stażem zarabiałem 1160 zl brutto/800zl netto+400 zl na ręke ,to cała historja.
Ale podatku to już nie odpiszesz .No i oczewiscie sprubój się niezgodzić.Ja zrobiłem wykroczenie przeciwko pracodawcy i zostałem zwolniony .Ale pracodawca jest zawsze na swoim to jest szara rzeczywistość .Pracodawca może wszystko a TY możesz się oczywiście zwolnić.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2009-01-30 07:57
Piszesz bardzo ogólnie.. to by trzeba było widzieć umowę o pracę  i skierować  konkretne zarzuty  Czyli z a mało danych.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / praca (1606 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill