www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / orzeczenie o niepełnosprawności (1863 - wyświetleń)
- Autor Matgabis Dodany 2007-12-28 23:02
Otrzymałem orzeczenie o niepełnosprawności mojego niespełna 2-letniego syna. Wystapiłem o przyznanie zasiłku stałego do GOPS. W odpowiedzi otrzymałem, że w orzeczeniu w pkt. 7 zaznaczone jest nie wymaga[konieczności stałej lub długotrwałej opieki  lub pomocy innej osoby] a niezbedne jest wymaga w pkt. 7 i 8. Rok temu nie miałem żadnych z tym problemów. Odwołałem się od decyzji Powiatowego Zespołu. Jakie mam szansę i co powinienem zrobic, aby Wojewódzki Zespół zamienił orzeczenie. .Czy jakies dodatkowe zaświadczenia od specjalistów. Dziękuję
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2007-12-29 00:02
Zaświadczenia powinienes przedstawic juz na komisji. radziłabym skserowac historie choroby z kazdej poradni gdzie leczy się twoje dziecko, dobrze byoby gdyby każdy ze specjalistów napisał coś o leczeniu rokowaniach itp. Jakie jest właściwie rozpoznanie choroby twojego dziecka? Bo tak naprawdę to musisz udowodnić że dziecko wymaga pełnej opieki i pielęgnacji z powodu niepełnosprawności. Jak sam wiesz, każde 2 letnie dzkiecko wymaga tego, nawet i pełnosprawne.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / orzeczenie o niepełnosprawności (1863 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill