www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie do sądu od decyzji ZUS w spr. przyznania renty zaw (3982 - wyświetleń)
- Autor tomson Dodany 2009-02-07 18:51
witam.

22 lata przepracowałem na składnicy lasów państwowych jako drwal motorniczy (w szkodliwych warunkach pracy).
Od dziewięciu lat byłem na ręcie zawodowej (czasowej) z powodu wykrycia u mnie choroby wibracyjnej (zespól wibracyjny postać naczyniowo-nerwowa i kostno-stawowa) co powodowało częściową niezdolność do pracy.
W styczniu tego roku miałem komisję lekarską w ZUS która wydała decyzję cyt."iż nie stwierdziła niezdolności do pracy w związku z chorobą zawodową".
Badania lekarskie wykazały że mój stan zdrowia nie poprawił się w czasie przebywania na ręcie zawodowej.
Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu odwołania od deczyzji orzecznika ZUS do do sądu pracy.

Prosił bym o wzór takiego odwołania, oraz podpowiedzenie jakie kroki powinienem podjąć i jakie dokumenty przygotować w celu złożenia takiego odwołania.
Jeżeli to możliwe proszę pokrótce opisać jak przebiega cały proces (kolejne etapy) od złożenia odwołania do orzeczenia wyroku sądu.

Pozdrawiam serdeczie i z góry dziękuję.

mój adres tomson.x@wp.pl
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2009-02-08 21:21
Kliknij tutaj   Tam jest wszytko co potrzebujesz..
Masz dwa tygodnie od  doręczenia  decyzji lekarza ZUS na sprzeciw.. w podanym linku wszystko jest opisane..
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie do sądu od decyzji ZUS w spr. przyznania renty zaw (3982 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill