www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Co z tym wsparcie? (2212 - wyświetleń)
- Autor Rabbeat Dodany 2009-04-01 10:05
Podobno PFRON ograniczył środki na niektóre programy, aby móc przeznaczyć więcej pieniędzy na wsparcie zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Tymczasem dziś zadzwoniłem do Powiatowego Urzędu Pracy, by dowiedzieć się coś więcej o możliwości uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, które to już nie jest realizowane przez PCPR lecz przez UP, o czym też dopiero się dowiedziałem. Jednak co mnie zaskoczyło to, to że Pani powiedziała mi, iż tegoroczne środki z PFRON są znacznie nizsze i nie mam już po co składać wniosku bo i tak zostanie odrzucony z braku pieniędzy. Zastanawia mnie wobec tego gdzie są te większe środki na wsparcie zatrudnienia ON czyżby znowu zostały „zainwestowane” w nowe samochody dla pracowników PFRON bądź na szkoleniowe wyjazdy w tropiki?

Mam również pytanie do wszystkich czy ktos coś słyszał i wie co się stało ze stroną kampani „Niepełnosprawni – pełnosprawni w pracy”? Pod adresem WWW.pelnosprawniwpracy.pl znajduje się jakaś strona ale nie jest to strona prowadzona przez PFRON jaka pamiętam. Nie wiem czy po prostu zakończyła się kampania , wiec zamknięto stronę wraz ze wszystkimi ofertami czy może ja coś pomyliłem i ta strona gdzieś jest?
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2009-04-01 13:17
Faktycznie, strona zamknięta - są tam tylko linki sponsorowane.
Nadrzędny Autor Rabbeat Dodany 2009-04-03 14:37
No właśnie, a ciekawe jakim to sposobem nagle na stronie szeroko reklamowanej i finansowanej ze środków PFRON pojawia sie wygląda na to, że komercyjna strona z reklamami. Wydaje mi się, że była to już dosć znana inicjatywa i powinna być kontynuowana zwłaszcza, że był tam generowany jakis ruch bo często widziałem nowe ogłoszenia, a teraz sobie ktoś robi na tym interes.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Co z tym wsparcie? (2212 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill