www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czym mam się dostać do sanatorium i czy jest zwrot kosztów.. (5098 - wyświetleń)
- Autor krynia-kwie Dodany 2009-04-15 16:36
dodam,że nie komunikacją publiczną typu autobus,bo to niewykonalne.
Chodzę słabo o 2 kulach,bagażu nie ma kto nieść.
Tylko dojazd taksówką wchodzi w grę.A może jeszcze czymś o czym nie wiem.?
Nadrzędny - Autor krynia-kwie Dodany 2009-04-17 15:44
Proszę Odpowiedzcie! Od 3 lat siedzę w domu,ze wzgłedu że nie mam możliwości zorganizować sobie taniego środka transportu??? :-(
Nadrzędny - Autor zocha Dodany 2009-04-17 18:42
witam ja jechałam do sanatorium do ciechocinka teteż nie bardzo się mogłam poruszać zawoził mnie brat oddali kase trzeba było podać kilometry w obie strony policzyli kilometrówkie i wypłacili na koniec turnusu życzę zdrowia bo wiem co to oznacza jak nie można się poruszać
Nadrzędny - Autor krynia-kwie Dodany 2009-04-19 22:37
Witam.Chcę zapytać kiedy jechałaś i kto zwrócił kasę?
Ja jestem sama i nie za bardzo mam kogo poprosić o zawiezienie i przywiezienie mnie.
Już 3 lata rozmyślam...
Nadrzędny - Autor zocha Dodany 2009-04-20 09:18
ja jechałam do sanatorium w listopadzie ubiegłego roku koszty przejazdu zwróciło mi sanatorium na koniec turnusu podałam kilometrówke i na tej podstawie mi wypłacili ani nie straciłam ani nie zarobiłam a co do twojego wyjazdu czy naprawde niema kogoś kto by cię zawiózł napewno masz kogoś życzliwego choćby sąsiada poprosisz i napewno nie odmówi pozdrawiam
Nadrzędny Autor krynia-kwie Dodany 2009-04-20 19:54
No wyobraż sobie,że odmówił.
I sąsiad,i koleżanki z samochodami-- każdy ma swoje zajęcia,swoich pod opieką i nikt nie ma czasu.
Przecież jeżeli raz i drugi mówię do kogoś,a on udaje że nie wie o co chodzi,to ja już wiem,że więcej mówić nie można.
Bo nie można kogoś osaczać lub narzucać się nachalnie.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-04-17 22:40
A może po prostu nie wiemy...?

Zapytaj w sanatorium, do którego się wybierasz - po pierwsze.
A po drugie - zapytaj znajomych, rodzinę... Na pewno możesz spróbować kogoś poprosić o pomoc za zwrot kosztów. Moim zdaniem, jest tu duża uznaniowość i nie ma obowiązku zwrotu tego kosztu.

Zapytaj także w swoim OPS-ie albo podobnej instytucji - może mogą Tobie jednorazowo pomóc w tym temacie?
Nadrzędny Autor krynia-kwie Dodany 2009-04-19 22:38
Dzięki,już pytałam ,zwracają za autobus.:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czym mam się dostać do sanatorium i czy jest zwrot kosztów.. (5098 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill