www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pawłowski pracuje dla IMPEL za 70 tys zł - też tak chce (21336 - wyświetleń)
- Autor barnaba24 Dodany 2009-04-18 19:18
Już do reszty zgłupiałem. Podobno Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji pracuje w IMPEL jako jakiś członek rady.
Podobno zarabia 70 tyysiecy złotych rocznie.

Czy jest to prawda. Ta firma ma opinię - no wiadomo jako, ale za takie pieniądze to ja też tam mogę pracować, nawet za połowę tego.

Co trzeba zrobić albo do kogo się zgłosić. Może to jest jakiś sposób na poprawę swoich warunków.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-19 15:38
Trzeba mieć "szerokie plecy" i być "równiejszy z równych..." A wtedy pójdzie jak po maśle...
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-04-19 15:56

> Podobno zarabia 70 tyysiecy złotych rocznie.


Plotka to wspaniała rzecz, co? Zanim coś puścisz w eter, mógłbyś to może sprawdzić, a nie lecieć na tym, że "podobno"?

> Co trzeba zrobić albo do kogo się zgłosić.


Podejrzewam, że przynajmniej mieć takie kompetencje, doświadczenie i wykształcenie (jednocześnie), żeby móc skutecznie konkurować z innymi członkami Rady Nadzorczej (skład Rady Nadzorczej Impel - kliknij).
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-19 17:38
Z takim prestiżowym wykształceniem jak prezes Pawłowski jest więcej "ON", ba mają nawet lepsze predyspozycje zawodowe a nie mają nawet pracy za np. sprzątaczka...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-04-19 18:03
Jakie to wykształcenie posiada pan Pawłowski ??
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-04-19 18:17

> Z takim prestiżowym wykształceniem jak prezes Pawłowski jest więcej "ON"


Dlatego napisałam: kompetencje, doświadczenie i wykształcenie (jednocześnie). Ostatecznie większość niepełnosprawnych nie jest jednak tak "głośna" jak p. Pawłowski. I akurat dyplom (filozof/pedagog) jest tu chyba najmniej istotny.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-19 22:31
Pewnie zawsze tak będzie ,że ci którym się powidło w życiu będą cierniem w ręku tych drugich  . W piekle (daj Boże bym tam nigdy nie był ) jest jeden kocioł przy którym nie stoi straż bacząca na to by nikt się nie wychylał  . Czy wiesz jaki to kocioł ? Tak , polski kocioł - w którym jeden drugiego pilnuje obrzucając pomówieniami ,paszkwilami , niedomówieniami    :-(  . Uważając ,że nawet jak się oczyści z zarzutów ,to zawsze coś do niego przylgnie .  I ten przypadek p. Pawłowskiego jest również tego przykładem .
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-04-19 23:24
Amalian - to do mnie? Bo ja tam do p. Pawłowskiego nic nie mam. Wręcz przeciwnie o tyle, że drażnią mnie teksty (niezależnie od tego kogo dotyczą) o tym, że ktoś gdzieś "jakieś", "coś" i "podobno" czego przykładem jest ten wątek. Jak zwykle kładę wtedy twardą informację. A informacja (publicznie dostępna przecież) jest taka konkretnie, że p. Pawłowski jest w Radzie Nadzorczej bardzo dużej spółki i jest przedstawiany w określony sposób przez tą spółkę, w zakresie swoich kompetencji i doświadczeń. Ile zarabia nie wiem (i w sumie mi to obojętne, bo nic mi do tego), ale jak już ktoś ma ochotę mu się na portfelu wieszać, to niech się wylegitymuje przynajmniej taką rozpoznawalnością jaką ma p. Pawłowski. A nie pyta "do kogo ma się zgłosić". :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-20 06:46 Zmieniony 2009-04-20 06:58
Dodam jeszcze , że było też dużo krzyku na forum skierowanego do ON w stylu "siedzicie na tyłku i nic nie robicie", a kiedy jest  przedstawiciel ON ,  mądry i rozpoznawalny , to zazdrość i zawiść w krzykaczach zwycięża.
A co do pytania do kogo ma się zgłosić ktoś kto w pierwszym zdaniu swojego postu mówi: "Już do reszty zgłupiałem" , odpowiedź sama się narzuca.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-04-20 10:05
Boginko nie ,nie do Ciebie było to adresowane . Przepraszam :-) - bo powinienem ' wkleić ' tekst do którego odnosi się ten e'meil . Również nie jestem zainteresowany zasobnością kieszeni różnych publicznych osób . Lub co piją  , z jednym ale ... nie w pracy  ;-) . Są pewne stanowiska,zawody ,które mają nie normowany czas pracy ,więc na czas kadencji ,urzędowania powinni sobie to wziąć do serca :-) . Ale tym jak pracują  . Sorry za dygresję ,ale ...Wczoraj z małżonką byliśmy na niedzielnym spacerze . Było fajnie nie tłoczno i kolorowo . Zaraz wkleję kilka fotek z naszego miasta :-) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2009-04-20 10:45
dokładnie. Filozof to akurat najmniej przydatne wykształcenie. Dlatego chciałbym wiedzieć gdzie się zgłosić aby pracować w takich firmach. też bym chciał tyle zarabiać, wydaje mi się że mam większe predyspozycje niż filozofowie. Nie jestem ekonomistą, ale skoro filozof może, to chyba każdy da radę.

Na mnie te zarobki zrobiły duże wrażenie i nikt mi nie powie, że nie chciałby zarabiać choć połowy tego.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-20 10:57
jestem pewna,ze nie każdy da radę
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-04-20 10:59
PIEKLA NIE MA
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-20 10:59
Jeżeli to jest takie proste "dla każdego", to nie ma co zazdrościć , tylko brać się do pracy i też tyle zarabiać.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-20 11:06
Święta racja, Lid
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-04-20 11:12
NORBUS SIE PRZYMIERZA :-)
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2009-04-20 11:48
a dlaczego piszesz o zadrości. kto komu zazdrości? jak chcę tylko wiedzieć co zrobić aby pracować na takich stanowiskach. Czy to złe?
ja rozumiem że ty pewnie więcej zarabiasz, ale ja nie. i takie rzeczy mnie interesują.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-20 11:51
Zamiast pisać dyrdymały i powtarzać plotki, poszukać pracy. Sądzisz, że tu na forum ktoś Ci będzie szukał pracy? Jeżeli ją znajdzie to dla siebie.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-20 11:55
LIDIAN NIE LADNIE ODPOWIEDZIALAS
CZY CI JUZ ROSNA WASY I JESTES WSCIEKLA :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-20 11:58
Tak wąsy, broda i krzaczaste brwi, ale wściekła nie jestem. Odpowiedziałam bez złości. Taka jest prawda. :-))))))) Jak znajdziesz pracę, to sam będziesz pracował.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-20 11:54
ZEBY ZALATWIC DOBRA PRACE TRZEBA MIEC :
KASE ALBO ZNAJOMOSCI
SWOJEGO CZASU NASI CELNICY PLACILI KILKASET TYSIECY ZA DOBRA PLACOWKE
PROSTE
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-20 13:18
Szczerbaty : Przede wszystkim wykształcenie i chęć pracy ,a i troszkę szczęścia nie zaszkodzi :-) . W końcu nie tylko można  być celnikiem . teraz to i nauczyciele ,lekarze zarabiają duużo ponad średnią ;-) .
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-20 14:04 Zmieniony 2009-04-20 14:07
Amalian, co do wykształcenia i chęci pracy masz rację ... Ale czy ktoś taki co ma kasę będzie pracował?... Chyba że na pokaz...
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2009-04-20 14:01
no ale przygadałeś. jak ktoś ma kase to nie szuka pracy (bo ją ma)
Nadrzędny - Autor rafallbn1981 Dodany 2009-04-20 19:34
tak to prawda, chyba ze dane osobwe sa przypadkowe:

Władze

Zestawienie zawiera skład osobowy Zarządów, Rad Nadzorczych i listę Prokurentów spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Impel.  

IMPEL S.A.
Zarząd
Prezes Zarządu - Grzegorz Dzik
Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych - Józef Biegaj
Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych - Wojciech Rembikowski
Rada Nadzorcza
Krzysztof Obłój - Przewodniczący
Andrzej Malinowski - Z-ca Przewodniczącego
Piotr Pawłowski - Członek RN
Piotr Urbańczyk - Członek RN
Mariusz Matlakiewicz - Sekretarz RN

Prokurenci
Bogusław Szyszka - Prokurent



źródło. www.impel.pl
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-12 12:25
Co robi CZŁONEK w radzie?  :-)))

muszę wygoglować co robi
prokurent
ilu ich może być w r.n.?
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2009-04-21 12:49
Normalne w naszym kraju, jak komuś się lepiej powodzi to trzeba go napiętnować.
Widocznie Piotr Pawłowski - jest dobry w tym co robi i dostaje za to wynagrodzenie, widać nie siedzi na d... i nie płacze jak większość z Was.
Ale cóż taka polska mentalność, płakać, że się jest ON, ale jeden z drugim nie ruszy się by coś w swoim życiu zmienić.

Panie Piotrze wielki ukłon dla Pana.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-04-21 14:36
Magdan,świetne zakończenie tematu!
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-21 15:13
JAK NIE MASZ ZNAJOMOSCI TO MOZESZ SOBIE DYPOLOMEM WYTRZEC D...
A TAK WOGOLE TO TY JESTES JAKIS DZIWNY ALBO MASZ ZLE DOBRANE LEKI
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-12 15:29

>Co robi CZŁONEK w radzie?  :-)))<


Nie chce mi się pisać i wyjaśniać zadania członka RN, więc wklejam link i cytat:
http://biznes.onet.pl/czy-warto-zostac-czlonkiem-rady-nadzorczej,40481,3575432,1,prasa-detal

>Głównym zadaniem rady nadzorczej jest prowadzenie stałego nadzoru nad działalnością spółki we wszystkich dziedzinach jej działalności. Stanowi tak art. 219 § 1 Kodeksu spółek handlowych. Nadzór obejmuje całą działalność spółki, czyli nie tylko tę, która realizowana jest przez zarząd. Z kolei stałość nadzoru wyraża się w tym, że jest on wykonywany przez cały rok obrotowy spółki.<
>Szczególne obowiązki rady nadzorczej określa art. 219 § 3 K.s.h. Są nimi:<


>ocena sprawozdania finansowego i sprawozdania zarządu z działalności spółki w zakresie ich zgodności z księgami i dokumentami, jak i ze stanem faktycznym,<
>ocena wniosków zarządu dotyczących podziału zysku albo pokrycia straty,<
>składanie zgromadzeniu wspólników corocznego pisemnego sprawozdania z wyników dokonanej oceny.<


Zatem taki członek dba głównie o interesy spółki, a więc również o swój, a nie warunki pracy pracowników najemnych.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-12 18:47
A kto pracuje dla firmy Impel  . W 80 % O.N. a może mniej a może więcej?
No proszę jakie to łatwe. Zabrać siedemdziesięciu tyś. pracowników po złotówce i Pawłowski ma wypłatę, dla innych kolejne złotówki i też mają wypłatę :-) I wszyscy są heppppppppppii.
To co on tam właściwie robi? Gra w ch.... znaczy leci w kulki , i figuruje :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pawłowski pracuje dla IMPEL za 70 tys zł - też tak chce (21336 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill