www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 62) (2292361 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-25 06:12
ALE 1 % TO BY CHCIELI
WOLE SOBIE PITEM WYTRZEC D.....
NORBUS MIAL RACJE ZE TAM SIEDZI NIE WIADOMO KTO
NORBUS NA DYREKTORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-25 06:20
NO Z TYM OSTATNIM POSSTULATEM TO PRZEGIĄŁEŚ JAK CHCESZ,ŻEBY BYŁ DYREKTOREM,TO PROSTA SPRAWA ZAREJESTRUJ SIĘ  NA KTÓRYMŚ Z JEGO LICZNYCH FOR
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-25 06:52
DYREKTOREM CENTRUM INTEGRACJI !!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-25 07:07
Nie daj Boże,z tą jego manią wielkości?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-25 09:12
Pamiętam jeszcze czasy , kiedy działał ktoś kto się nazywal cenzor. W tych czasach wielu ludziom zamknięto buzię na siłę. Na dodatek zamykano buzię tylko tym , którzy się władzy nie podobali. Nikogo nie obchodziło to czy "szarakom" mogą się bardziej nie podobać inni piszący, często tnący słowem jak nożem.
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-04-25 09:28
Ciekawe przecież nie tylko Szczerbaty używa tu tzw.niecenzuralnych słów i jakoś nikt im nie grozi usunieciem z forum.Chyba,że inni to zatrzymują dla siebie i boją się narazić.
Kino oko,jak bym wróciła do czasów głębokiej komuny kiedy strach było pierdnąć podczas przemówienia jakiegoś ważnego towarzysza.
Albo jak ich usuwają to logują się na nowo ?????/
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-25 09:39
JAKIE NIECENZURALNE SLOWA JA UZYWALEM ??
DUPA TO CHYBA NIE JEST SLOWO NIECENZURALNE
JAK WIDZE DUPE TO PISZE DUPA ITD
JAK WIDZE ZYDA TO PISZE ZYD ITD
DLA MNIE TO JEST PROSTE
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-04-25 09:41
CENZORZY SA DO DZISIAJ
KAZDY NACZELNY GAZETY JEST CENZOREM ITD
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-25 09:49 Zmieniony 2009-04-25 09:59
Eliska właśnie o tym mówię. Nie znoszę cenzury.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-25 10:18
Nikkt ,kto dorastał w czasach głębokiego PRL-U NIE ZNOSI CENZURY ale czy to oznacza ,że moze bezkarnie obrazać innych,i nie chodzi o takie tam słowa typu dupa tylko o poniżanie innych sugerujące ich niski stan umysłowy tylko dlatego,że nie zgadzają się ze zdaniem poniżającego a gdzie trochę kindersztuby i kultury?-to autocenzura ,przez nikogo nie narzucana
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-25 10:31
Oczywiście, że nikt nie ma prawa obrażać innych, a jeżeli to robi, to świadczy tylko o nim.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-04-25 11:51
MACIE NA MYSLI NORBUSIA I WILLEGO MAM NADZIEJE
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-25 11:55
MAL I LIDIAN MAM CZAS ALE MI SIE NIE CHCE WRACAC DO WASZYCH POPRZEDNICH POSTOW
PAMIETAM ZE WY TEZ OBRAZALYSCIE INNYCH
NO ALE OCZYWISCIE POWIECIE ZE TO BYLY ZARTY LUB ZNAJDZIECIE INNE GLUPIE WYTLUMACZENIE
ALBO POWIECIE ZE NIE MUSICIE SIE TLUMACZYC BAJ BAJ
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-25 11:59
MOIM ZDANIEM JEZELI KTOS POTRAFI PROWADZIC SAMOCHOD I ROBIC INNE SKOMPLIKOWANE CZYNNOSCI NIE ZASLUGUJE NA I GRUPE INWALIDZKA I POWINIEN MU ZUS TAKA GRUPE ODEBRAC
ZNAM LUDZI BEZ NOG I Z WIELOMA INNYMI SCHORZENIAMI KTORYM ZUS ODBIERA RENTY I KAZE SIE PRZEKWALIFIKOWAC A SIEROTKI NA TYM FORUM KRZYCZA ZE MUSZA MIEC SAMOCHOD ZEBY JECHAC DO KINA ITP
BETON + STAL = ZELBETON
TO DLA TYCH CO NIE KUMAJA O CZYM PISZE
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-25 12:19
Szczerbaty choć Ty też przeginasz, to sama jestem ciekawa czy Ci których najbardziej mam namyśli domyślili się tego. To po pierwsze. Po drugie, powiedziałam, że staram się nie obrażać innych,  w każdym razie nie użuwam "brzydkich " słów. A po trzecie nie oceniaj sprawności ludzi tu piszących, bo zaczniesz niedługo mówić tak jak już ktoś  tu zasugerował, że jesteśmy podstawieni.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-25 19:12
Lidian... Tu masz dowód na to, jakie to Szczerbaty daje porady  w Poradach Centrum (kliknij tu)  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 08:10
Jeżeli chodzi o mnie Norbi, to nie musisz cytować tego co na forum napisano. Zapewniam Cię, że czytam dokładnie i ze zrozumieniem wszystkie posty, również Twoje.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-26 12:13
Gdybym cytował to co zostało napisane na forum, to wkleiłbym ten tekst a ja tu w tym wypadku go za linkowałem i to wątek w którym ten tekst został napisany...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 12:25 Zmieniony 2009-04-26 12:36
Dobrze pomyłka. Źle się wyraziłam, miałam coś innego na myśli. Norbi może wstawisz też linki w których  to Ty jesteś niegrzeczny i nieuprzejmy. Bądz sprawiedliwy. A jeszcze zalinkuj inne fora , w których wypowiadasz się wrednie o wszystkich ludzich z tego forum. Wklej również link o mnie. Wszystko pamiętam i nie staraj się więcej o odpowiedź na moje posty. Mam dosyć rozmów z Tobą.  
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-26 13:08
co raz więcej osób ,ma cię dość ,ja też Norbi
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-26 16:06
Bo ja mówię prawdę, Malti, a prawda boli i lepiej prawdy nie mówić, sądzisz??? Będzie mniej bolało???
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-26 16:03
Tak, Lidian, byłem nie grzeczny, nie zaprzeczam, potrafię się do tego przyznać, a co do tego forum, to mam swoje zdanie, że jest marionetkowe, tak jak bywają marionetkowi królowie, prezydenci, premierzy i prezesi... A wchodzę tu nie dlatego że poczynania tego forum mi się podobają , tylko dlatego że, to forum jest nie wasze, czyli stałych zagorzałych bywalców. Tylko dla wszystkich, że jest ogólnokrajowe.... Jedyną zaletą tego forum jest to że spośród was byli ludzie którzy coś próbowali zrobić dla "ON" to jest: Zygmunt, Owsian, Tomek, Werbena, Elka, Maclisc, Nachbar, Konkretna... wiele innych w tym i ja... A reszta to tylko myślą o sielance, i klakierskich wygłupach i wybijaniu z tematów na barierach... Zamiast się starać udowadniać że mało się dla "ON" robi, zbyt mało, to swoim bez myślnym klakierstwem, zbijaniem z tematów ważnych do tego stopnia aby zniechęcić autorów tych wątków do dalszej rzeczowej dyskusji... To tak jakby próbowaliście wmówić znających życie "ON" że wszystko jest w najlepszym porządku, ooo jacy zadbani, ooo jak zaopatrzeni... Ooo jak można wszędzie dostać się, ooo jaka dobra opieka... itd. itd... A tak naprawdę jest GORZEJ NIŻ ŹLE, mamy coraz mniej uprawnień, nie ma pracy dla "ON", źle funkcjonuje edukacja "ON", coraz mniej refundowanych leków bez których "ON" nie może żyć a NIE STAĆ GO NA KUPNO, tu lista jest bardzo, bardzo długa... A wy trwacie dalej w marionetkowo sielankowej atmosferce, a rząd nam robi kolejne cięcia, a to zwalnia nas z obowiązku udziału w Eurowyborach, tłumacząc się oszczędnościami w dobie kryzysu... Jutro postawi Getta dla "ON" a pojutrze zmusi nas do poproszenia o EUTANAZJĘ ... Tak będzie jak nie weżniemy spraw we własne ręce...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-26 16:19
nie mnie prawda nie boli ,ale to jest nie tyle prawda co twój sposób na lansowanie się,kim chcesz zostać burmistrzem, czy masz większe ambicje ,całaszczęście ,ze nie mieszkamy w tym samym mieście,zrób mi tę uprzejmość i nie odpowiadaj ,bo na prawdę nudzisz mnie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 16:29
Norbi nic z tego nie wynika że potrafisz się przyznać. Dalej robisz to samo.  Prosiłam, abyś już do mnie nie pisał więc nie pisz. 
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-26 16:58
To że piszę przez twojego posta używając twojego imienia nie świadczy że piszę tylko do ciebie, ten powyższy post jest skierowany do wszystkich czytających...
Nadrzędny - Autor Błażej Dodany 2009-04-26 16:27
Mają racje Ci,którzy twierdzą,że tylko lamentujesz i stękasz.Tak czytam i się zastanawiam,czy jest coś z czego jesteś zadowolony.Skoro tak Ci źle w Polsce,to kto Cię tu trzyma?Granic nie ma.Nie żebym Cię wyganiał,po prostu daje tylko wskazówkę co zrobić.Może wtedy Będziesz żył bez problemów?Ale śmiem w to wątpić.Nie którzy zawsze znajdą powód do narzekania.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-04-26 16:48
masz rację Błazej
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-26 16:53
Błażejku... Jak chcesz to możesz tak twierdzić że stękam i lamentuję, ale przyjdzie czas kiedy ci to wypomnę, jak ty będziesz stękał i lamentował a każdy coś tam ma.... i kiedyś to wypali...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 17:07
Norbi

> To że piszę przez twojego posta używając twojego imienia nie świadczy że piszę tylko do ciebie, ten powyższy post jest skierowany do wszystkich czytających...


<

To pisz do wszystkich a nie do mnie. Koniec.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-26 17:12
I nie do mnie ,ja już mam dosyć TWOICH JĘKÓW I PROPAGANDY
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-26 17:14
i JESZCZE JEDNO ,NIE STRASZ NAS ,ŻE BĘDZIEMY STĘKAĆ JAK NAM SIĘ POGORSZY ,LEPIEJ MYŚL O SWOIM ZDROWIU A NIE NASZYM
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2009-04-26 18:15
Malti... Ja tym nie straszę, nie rozumiesz mnie albo po prostu udajesz że mnie nie rozumiesz, ale to już twoja sprawa... Życzę wam zdrowia i szczęścia...
Nadrzędny Autor Błażej Dodany 2009-04-27 09:41
Pewnie,że będę tak twierdził,że stękasz i lamentujesz.Zasługujesz na takie zdanie o sobie.A co do mnie,to ja nie twierdzę,że nie mam problemów.Chyba tak jak każdy?Jednemu to a drugiemu tamto sprawia trudności.Tak to już jest.Ale się nie skarżą.I wątpię żeby lamenty pomogły.A już na pewno obrażanie innych nie pomoże.Norbi i inni krzykacze tego typu,jest takie powiedzenie,które chyba do Was pasuje:Krowa,która dużo ryczy,mało mleka daje.  
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-04-26 18:06
Nie masz racji strofując Norbiego. To właśnie przez takie podejście do problemów zwykłych ludzi, z Polski wyjeżdżają co bardziej obrotni i pełni energii młodzi (i nie tylko młodzi) ludzie. Kto więc pozostanie w tym kraju? Miernoty, starcy, ON i ...  sama władza. Nie pamiętam kto jest autorem powiedzenia "Po wojnie władza była na emigracji a naród w kraju, obecnie naród na emigracji a władza w kraju", ale to bardzo trafnie określa, w jakim kierunku poszyły przemiany po 1989 roku. A miało być tak pięknie. Pytanie - dla kogo?
Norbi nie lamentuje, nie stęka i nie narzeka, ale poważnie podchodzi do problemów osób niepełnosprawnych. I nie robi tego dla siebie, ale w imieniu pozostałych ON.
Oczywiście masz prawo być zadowolony z tego co masz, bo straciłeś wszelką nadzieję i wiarę w to, że kiedykolwiek będzie lepiej w tym kraju. Po prostu skapitulowałeś.
Norbi tej wiary nie stracił i dlatego przy każdej okazji domaga się WYRÓWNANIA SZANS. To winne jest Mu i pozostałym ON zdrowa część społeczeństwa. Zresztą wynika to również z innego powodu. Przeważnie osoby niepełnosprawne nie odzyskają nigdy sprawności, ale osoby zdrowe w każdej  chwili mogą stać się ON. W dodatku każdy się kiedyś zestarzeje i stanie przed podobnymi problemami, na jakie napotykają dziś ON. A tylko człowiek rozsądny i zapobiegliwy myśli o swojej przyszłości więc...wyjazd z kraju Norbiego nic nie da, bo problemy pozostaną w kraju.

A na koniec chciałbym zwrócić Ci uwagę, że wszelki postęp w dziedzinie nauki i techniki zawdzięczamy właśnie ludziom niezadowolonym. To oni zmieniali świat na przestrzeni wieków i gdyby nie oni, dzisiaj mielibyśmy nadal epokę kamienia łupanego.

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 18:11

>Miernoty, starcy, ON i ...  < 


Dziękuję za włożenie mnie do tego worka. Bardzo miło mi się zrobiło. Myślę , że innym ON również.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 18:18 Zmieniony 2009-04-26 18:28
ON jestem, stara się zaczynam robić, ale miernotą nie jestem i inni na forum, którzy się z Wami nie zgadzają też miernotami nie są. Dosyć tego obrażania nas. Umiecie tylko dużo klepać. Nic więcej.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-04-26 18:23
Niestety ,taka jest prawda klepanie dla samego klepania, niektórzy tak mają i jeszcze obrażają ludzi o któryvh nie mają pojęcia
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 18:27
Jeszcze jedno. Maltbar ma rację. Wy tylko jęczycie. Ci co naprawdę coś robią nie chwalą się tym. Robią swoje w cichości. Nie muszą rozgłaszać swoich osiągnięć. Mają honor. Mówię tu o różnych osiągnięciach, nie tylko takich nadających się do gazet, ale też o takich , jak zrobienie kilku kroków po wielu latach ciężkiej rehabilitacji. Ci ludzie ciężko pracują i wchodzą na forum by się odprężyć , a nie wysłuchiwać tego jak im ubliżacie.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-26 18:38
Lid a ja cię zapraszam do kawiarenki na herbatę i ciacho
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-26 18:40
:-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-04-26 21:05
Czytaj ze zrozumieniem. Nie wyrywaj pojedyńczych wyrazów lub zdań z tekstu. Nie zmieniaj  sensu mojej wypowiedzi.
Jeżeli czujesz się obrażona, to zapytam wprost:  Czy jesteś gotowa wyjechać z tego kraju?
Jeżeli nie, to oznacza, że jak wyjadą prężni o obrotni ludzie, to właśnie będziesz jedną z tych, co tu zostaną. Czy nie napisałem coś nieprawdziwego ?
Zresztą ten scenariusz już się potwierdza. Młodzi, jeżeli mają okazje, wyjeżdżają z kraju, a są i tacy, co pracują za granicą, a do domu i rodziny przyjeżdżają tylko w odwiedziny raz na miesiąc. Chyba nie jest to normalne, aby przez większość życia mieszkać w hotelach, a dom mieć tylko od święta.  Rozumie zawody, które tego wymagają, ale nie pracowników najemnych. Państwo jest po to, aby zapewnić swoim obywatelom godziwe życie na własnym terenie.

A co do chwalenia się swoimi osiągnięciami, to znam takiego jednego, co wypina piersi po medale (jest to przenośnia, nie dosłownie), a nie potrafi zrobić jednego - doprowadzić to forum do standardów ogólnie przyjętych, aby nowi uczestnicy nie czuli się zagubieni lub uczyli się od nowa obsługi forum.
Jak pamiętam, minęło już kilka miesięcy, gdy na ten temat toczyła się dyskusja. Oczywiście okazało się  to zbyt trudne lub poszło w zapomnienie, bo w tym kraju, jak coś nie pasuje, to najlepiej o tym zapomnieć i udawać, że problem nie istnieje.
Podobnie jest z problemami osób niepełnosprawnych.

Jeżeli Cię nie stać na jakiekolwiek działanie dla poprawy własnego bytu, to przynajmniej nie przeszkadzaj, aby robili to inni. Ale bądź w tym konsekwentna i w przyszłości nie sięgaj po efekty cudzych starań.  Właśnie na tym polega honor, aby nie korzystać z cudzych osiągnięć, lecz samemu dążyć do poprawy swojego bytu.
Nie mieszaj do tego rehabilitacji, gdyż nie o tym tutaj mówimy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 21:27 Zmieniony 2009-04-26 21:38
Popieprzyło Ci się już wszystko. Wymieszałeś różne wątki jak coś w betoniarce. Nic nie zawdzięczam ani Tobie ani gadaniu tego, którego popierasz. Całe życie pracowałam na to co mam. Nigdy nie biadoliłam, tylko robiłam co do mnie należy. Wymagało to ode mnie więcej czasu i trudu niż od osoby zdrowej, ale nigdy się nie poddawałam tak jak wy daremni krzykacze. Jak tak nawołujesz do działania, to dlaczego oczerniasz człowieka , który więcej zdziałał dla ON niż Ty i Tobie podobni krzykliwi koledzy. Po prostu nic nie potrafisz zdziałać tylko gadać. I zazdrość was zjada, że istnieje ktoś kto potrafi działać. I na dodatek są efekty tego działania.

>Jeżeli Cię nie stać na jakiekolwiek działanie dla poprawy własnego bytu, to przynajmniej nie przeszkadzaj, aby robili to inni.<


Co Ty pieprzysz? Jak Ty poprawiasz mój byt? Skąd możesz wiedzieć jak ja żyję? Jasnowidzem próbujesz być czy co? Myślisz, że jestem biedną skamlącą ofiarą losu? Twoja wizja nie wypaliła.
Nie przeszkadzam Ci , poprawiaj byt innych. Tylko dlaczego go nie poprawiasz skoro twierdzisz, że potrafisz to zrobić , a siedzisz bezczynnie na forum i ględzisz sam nie wiesz o czym.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-04-30 20:48
Lidian, po pierwsze nie pieprzę a mówię.
Po drugie, gdy o sprawach ON będą decydować sami ON, to wówczas nie będzie kolesiów do kasy.
Po trzecie, wszelka pomoc Państwa powinna odbywać się tylko i wyłącznie poprzez instytucje, które są pod nadzorem państwowym. Co mam na myśli nie napiszę, aby nie obrazić Twoich uczuć religijnych.
Po czwarte, media powinny częściej poruszać tematykę związaną z problemami ON, a nie od święta lub w przypadku wypadku z udziałem ON.

I właśnie w ten sposób poprawię Twój byt, gdy z moich podatków pieniądze dotrą do Ciebie bez zbędnych pośredników. Oczywiście słowo "pieniądze" należy rozumieć jako przenośnię, gdyż kryje się za tym finansowanie wszelkich działań pomocnych ON (lekarstwa, rehabilitacja, pomoc medyczna, sprzęt itp).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-30 20:58
Nachbar proszę nie zwracaj się więcej do mnie.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-04-30 22:24

>Po drugie, gdy o sprawach ON będą decydować sami ON, to wówczas nie będzie kolesiów do kasy.<


Proste - jak metr sznurka w kieszeni . Wystarczy tylko uciąć każdemu z posłów nogę i kolesie znikną .

>Po trzecie, wszelka pomoc Państwa powinna odbywać się tylko i wyłącznie poprzez instytucje, które są pod nadzorem państwowym. Co mam na myśli nie napiszę, aby nie obrazić Twoich uczuć religijnych.<


Masło maślane .

>Po czwarte, media powinny częściej poruszać tematykę związaną z problemami ON, a nie od święta lub w przypadku wypadku z udziałem ON.<


Telewizja już teraz nie ma funduszy ,to pewnie zaraz ' stanęła ' by w kolejce do PFRON po dotacje do abonamentu .
Radosna twórczość nie zna granic i pewnie można będzie głębiej sięgnąć do kieszeni nie tylko kościoła ale  i podatników . Już to przerabialiśmy .
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2009-05-01 15:58
Najlepiej nic nie robić, być klakierem i cieszyć się z każdego "ochłapu" , jaki rzucą z "pańskiego stołu".
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-26 21:38 Zmieniony 2009-04-26 21:44
Niestety, ale znowu jestem zmuszony potwierdzić Ci, Nachbar rację.... Nie na tym polega honor, udawanie że wszystko jest w należytym porządku, jak w rzeczywistości jest inaczej... Pamiętam także tą batalię o szatę graficzną, która skończyła się zamknięciem tamtego wątku i zapewnieniem że naprawią... Napraw było już kilka, awarii także a do tej pory nie można wklejać zdjęć... O tym, jak wiem wolą zapomnieć bo, jak Nachbar napisał:

> bo w tym kraju, jak coś nie pasuje, to najlepiej o tym zapomnieć i udawać, że problem nie istnieje.>


I tak jest ze wszystkim co nie wygodne dla rządzących... 
Tak samo też uważam jak Nachbar że:

> Jeżeli czujesz się obrażona, to zapytam wprost:  Czy jesteś gotowa wyjechać z tego kraju? Jeżeli nie, to oznacza, że jak wyjadą prężni o obrotni ludzie, to właśnie będziesz jedną z tych, co tu zostaną.>


Jak najbardziej to jest prawdopodobne....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 21:43
Tobie to jak już mówiłam nie odpowiadam , bo zupełnie nic nie rozumiesz, nawet swojego kolegi.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2009-04-26 22:06
Znam Nachbara i wiem co robił i robi dla "ON", to człowiek o wielkim sercu dla ludzi niepełnosprawnych... Radzę go nie obrażać, twierdząc że tylko gada i nic więcej... Wcale nie jest prawdą że zazdrościmy Ci tego co dla "ON" zrobiłaś a jeszcze pogratulujemy... Tylko musimy wiedzieć co takiego zrobiłaś, jak już piszesz że my Ci zazdrościmy...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-26 22:11
Dalej nic nie zrozumiałeś.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 62) (2292361 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill