www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 71) (2284101 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-05-27 13:46 Zmieniony 2009-05-27 14:26
To on niech się "odczepi" od mojej osoby... Ponieważ, ja na jego temat się nie wyrażałem jako pierwszy w nowym w cieleniu... A "Szczerbaty - Zembaty - Wilkolak:

>TRZEBA SIE BYLO NAZWAC BERET ALBO CZAPKA W KRATEGRAJKI NA WESELACH NOSZA TAKIE CZAPKI AHA  I CI CO RZEPOLA NA ROGU ULICY A CO ZROBISZ ZEBY CIE NIE WYCISLI>
>BEDZIESZ WYCISKAL KON BY SIE USMIAL >


I od razu dam mu odpowiedź... Niech patrzy, aby nie on znowu nie został "WYCIŚNIĘTY"...
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-05-27 12:59

> Ja po prostu nie znosze tchórzy,jestem na nich uczulona


Na czym polega tchórzostwo w stworzeniu sobie drugiego pseudonimu.. do którego się człowiek w całości przyznaje?
Nie zamierzam Norberta bronić, ale mam wrażenie, że my tutaj popadamy w jakąś spiralę agresji.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-05-27 13:52
No i po co znowu ten jazgot????Znowu kogoś wykluczą i znowu będzie a po co a dlaczego?Troche elementarnej kultury nikomu nie kręgosłupa nie złamie,każdy może tu zajrzeć,KAZDY,dzieci również,więc trzebaby troche nad sobą panować,nie uważacie?
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-05-27 14:27
Racja, Bogusia853...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-27 21:50
MA FACET JAKIES TAM SWOJE FORA I LUDZI KTORYMI W NICH ZADZI TO PO CO TUPISZE
TO ZWYKLY WICHRZYCIEL KTORY ZNOWU CHE ZEBY SIE WSZYSCY PRZEGADYWALI
ZNAM TAKICH KTORZY SIEJA ZAMENT A POTEM SIE WYCOFUJA
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-27 21:51
BOGUSIA TO PANUJ NAD SOBA JAK MUSISZ
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-28 05:13
HISTORIA ZNAPRZYPADKIPROWOKACJI,WIĘCLEPIEJMIEĆĆSIĘ NA BACZNOŚCI
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-28 13:51
Stać na baczność bez spocznij tak długo jak się da. I nie zapominajcie o Zagadkach Templariuszy by chociaż raz na jakiś czas tam zaglądać. Bo mnie się czasem zapomina.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-05-28 13:57
No fakt zapomina się
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-05-28 21:19
Ludzie wiecie co?nasz administrator traktuje nas jak dzieci w przedszkolu usuwając coraz więcej naszych postów.Za chwilę nie będzie można nic napisać bo wszystko będzie wymazane jak za najgłębszej komunistycznej cenzury.Normalne jaja.........
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-05-28 21:53

> Za chwilę nie będzie można nic napisać bo wszystko będzie wymazane jak za najgłębszej komunistycznej cenzury.


Odnoszę wrażenie, że popadasz w przesadę. Nie wiem, o które konkretnie posty Ci chodzi, ale podejrzewam, że kasuje się więcej, bo atmosfera robi się "gorętsza".
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-28 22:28
BOGINKO PISZESZ ZE KTOS POPADA W PRZESADE A NASTEPNIE PRZYZNAJESZ RACJE ZE KASUJE SIE WIECEJ POSTOW
ZAJMUJ JEDNOZNACZNE STANOWISKO BO STOISZ W ROZKROKU A TO NIE ZDROWO JAK SA PRZECIAGI
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-05-29 00:14
Popadanie w przesadę widzę we fragmencie "nie będzie można nic napisać". Być może kasuje się więcej postów (nie liczyłam) ale nie jest tak, że kasuje się np. dla zabawy wszystkie posty z nieparzystej godziny albo z konkretnego wątku Kawiarenki. Lecą (prawdopodobnie) posty nie na jakiś dowolny temat, tylko takie, które wynikają z podnoszącej się temperatury na forum. Do zamordyzmu "jak za najgłębszej komunistycznej cenzury" to temu forum bardzo daleko.

Przesada to nie to samo, co kompletnie inna ocena sytuacji. To ocena, wyjechana poza granice normy (Jaś zbił szybę sąsiadowi --> Jaś jest niegrzeczny --> Jaś jest kryminalistą).
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-05-29 08:58
Boginka,mój post który został usunięty nie podnosił akurat temperatury,nie był chamski jak wiele które nigdy nie zostały usuniete.Wydaje mi się,że raczej jesteśmy dorosłymi ludzmi i większość z nas potrafi powstrzymać swoje emocje na wodzy i wyrażamy się w granicach normy. Nie rozumiem dlaczego "ktoś"usuwa nasze wypowiedzi.To było dobre kiedyś jak "ktoś"trzymał mazak w ręku i zakreślał na czarno większość napisanego tekstu bo to było nie wygodnie.
Nie podniosło mi adrenaliny usunięcie akurat mojego postu ale wielu innych,które wcale nie były obrażliwe ani wulgarne.Może do"zamordyzmu"jest jeszcze bardzo daleko ale zbliżamy się........
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-05-29 10:51
zawsze jeszcze można przypuścić ,że to przez ' zwarcie ' na łączach coś się sfiksowało i nie pozwoliło się ukazać wiadomości . Moich kilka postów również się nie ukazało i tłumaczę to w podobny sposób . Uważacie ,że cenzorzy wrócili do łask ? Było by to smutne :-( . Pozdrawiam . I już naprawdę lecę :-((
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-29 11:38
TU NIE IDZIE O POSTY KTORE SIE NIE UKAZALY TYLKO O TE KTORE ZOSTALY USUNIETE W NASTEPNYM DNIU
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-05-29 11:40
JA NAPISZE ZEBY USUWANO NIEKTORE POSTY BOGINKI BO ONE DENERWUJA NIE TYLKO MNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BOGINKA PISZESZ JAKBYS W TYM CZASIE JADLA KOGIELMOGIEL ALBO KLUSKI (nijak)
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-05-29 13:20
Wilkołaku,

> JA NAPISZE ZEBY USUWANO NIEKTORE POSTY BOGINKI BO ONE DENERWUJA NIE TYLKO MNIE


Ależ proszę uprzejmie. Nie zamierzam się martwić o swoje posty na forum internetowym. :-) Póki co, mogę tylko poradzić, że jest opcja "Ignoruj," więc nie musisz się denerwować.

eliska

Nie widziałam postu, więc nie mogę ocenić.

amalian

Zdaje się, że nie ma już moderacji przed publikacją (w zamierzchłych czasach owszem, była). Każdy post powinien się ukazać i jeżeli się nie ukazuje to zakładałabym, że to błąd.

Co do "autocenzury": Chcecie żeby było inaczej niż jest, to pogadajcie z administracją. A jeżeli administracji się taka koncepcja nie spodoba, to zawsze droga wolna do założenia własnego zakątka w sieci gdzie będą panowały takie zasady, jakie Wam odpowiadają (nie - nikogo nie "wyganiam", po prostu o kształcie decyduje ostatecznie właściciel). Szczerze mówiąc jednak wątpię we wprowadzenie zasady, że to forum nie ma w ogóle moderatorów. Bo to jednak miejsce należące do konkretnej organizacji, a sama wiem, że z autocenzurą na dłuższą metę jest bardzo różnie. Świetnie się to deklaruje, ale gorzej wprowadza w praktyce, kiedy próbuje ze sobą rozmawiać kilkanaście/kilkadziesiąt osób o zupełnie innych poglądach na temat tego CO i JAK się mówi, kiedy jest się dorosłym.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-05-29 12:29
TU NIE IDZIE O POSTY KTORE SIE NIE UKAZALY TYLKO O TE KTORE ZOSTALY USUNIETE W NASTEPNYM DNIU <

Elisksa już napisała - to co również myślę ,że ' jesteśmy ludźmi dorosłymi ' . Autocenzura -  to tylko jedyna cenzura jaka powinna obowiązywać na tym forum !
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-05-29 12:35
też się z tym zgadzam
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-05-29 13:33
Dokładnie o to mi chodzi Amalian.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-05-29 13:54
Myślę,żeautocenzura i przestrzeganie regulaminu wystarcząa cenzura zewnętrzna jest niepotrzebna
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-05-29 14:03
Czasem sam autor usuwa swoje posty-ja tak robię ,jeżeli napiszę coś nie tak-oczywiście,jeżeli zdążę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-05-31 13:14
Większość z nas sama potrafi być dla siebe cenzorem. Oczwiście jak to w życiu bywa i najlepszemu zdarza się wpadka.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-05-31 17:44
Jeśli o mnie chodzi to jak już napisze nie kasuję w 100% ALE WPROWADZAM POPRAWKĘ I POST ZOSTAWIAM. Owszem wiem o co chodzi ale sama nie usunę ich na drugi czy trzeci dzień bo to jest niemożliwe.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-06-04 17:15
Twoich postów nie ma powodu usuwać.  Przynajmniej ja takich powodów nie zauważyłam. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-05 19:00
Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają.
Phil Bosmans
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-05 22:32
PROSZE NIE CYTUJ
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-05 22:51
A dlaczego by nie miała cytować??? Przecież to od Lidian wątek. A do tego bardzo ładny i mądry cytat....
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-06 09:30
LIDIAN SIE DOGADALA Z CZAPECZKA I MA ADWOKATA BEEEEEEE
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-07 11:04
Ty też możesz mieć , dogadaj się z nim. :-))))))))))))
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-07 11:30
DOBRY ZART
BRR
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-07 11:40
Lidian napisał/a

>Ty też możesz mieć , dogadaj się z nim. :-))))))))))))>


Właśnie, Lidian....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-07 12:22
czapka5 jesteś niegrzeczny wobec wilkołaka. On tylko Lid grzecznie poprosił a ty od razu masz wątpliwości.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-07 12:31 Zmieniony 2009-06-07 12:56
Ella....
Taak??? Wow... Wow... Ja nie grzeczny do Wilkolaka?? A Wilkołak jest "Grzeczny" dla mnie??? Według Ciebie, Ela, On może mnie opluwać a ja nie mogę się bronić??? Tak...??? Nie chcę się z wam poróżniać ale niektórzy, po prostu uwzięli się na mojej osobie... Tak naprawdę, to proszę, napisz o co Wilkolak poprosił Lidian a sama przekonasz się że nie racji w pisaniu o mojej niegrzeczności do Wilkolaka... Napisz o jakie wątpliwości chodzi...

>czapka5 jesteś niegrzeczny wobec wilkołaka. On tylko Lid grzecznie poprosił a ty od razu masz wątpliwości. >

Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-07 13:21
Do czapka5 A oto prośba wilkołaka do Lid

>PROSZE NIE CYTUJ >


Tak naprawdę nie powinniście się oboje kłócić i to o co? O politykę o dawne i dzisiejsze czasy. O dzisiejszych wolę nie pisać bo to już tragedia a nie życie. O dawnych też nie ponieważ wypaczona historia miesza fakty z "legendą". Czy warto szarpać sobie nerwy tym czego się nie osiągnie?
Wiem co napiszesz. Walczyć o swoje musimy. Ok ale beze mnie. I to moje zdanie bez obrażania się na cokolwiek.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-07 15:12 Zmieniony 2009-06-07 15:21
Ja tylko zapytałem:

>A dlaczego by nie miała cytować??? >


Jednocześnie dałem do zrozumienia, że:

>Przecież to od Lidian wątek.>


Za razem chwaląc:

>A do tego bardzo ładny i mądry cytat....>


Nie widzę tu niczego, co miałoby poróżniać kogokolwiek....
Za to Wilkolak, tu już zajeżdża z nie przychylnym stwierdzeniem:

>LIDIAN SIE DOGADALA Z CZAPECZKA I MA ADWOKATA BEEEEEEE >

Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-07 15:13
A PAMIETACIE JAK FAJNIE BYLO JAK CZAPKI NIE BYLO
CZY JA COS DO KOGOS MIALEM
KLIKALEM SOBIE I SWIAT MNIE CIESZYL
NAGLE POJAWIL SIE ON PROWOKATOR
CHCE NAS SKLOCIC BO JAK TRZYMAMY SIE RAZEM TO MU SIE TO NIE UDAJE
PRZEZ TEGO CZLOWIEKA MAM DZIWNE MYSLI
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-07 15:33
Wilkolak....
Jak długo tu na tym forum jestem jako czapla5 to ty na mnie ciągle nachodzisz... Więc uprzejmie Cię proszę o zawieszenie broni między nami, to nam pozwoli na zajęcie się z swoimi sprawami... Po co nasz mają znowu banować, skoro nie jest to po naszej myśli??? Więc proszę o rozejm... I wszystko będzie "OK"....
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-07 15:19
Wilkołak nie martw się. Nikt nie skłoci nikogo dopuki sami się nie pokłócicie. Czasem warto sobie odpuścić zaczepki. Wiadomo że każdy z nas ma swoje zdanie i to jest ważne. Gdybyśmy sobie przytakiwali to forum byłoby strasznie nudne.

Czapka5 Co do cytatów: hmmm ale już kiedyś była propozycja by stworzyć jeden wątek gdzie będą tylko cytaty. Tu nie chcę stać po niczyjej stronie.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-07 15:24
ELLA...
Co do cytatów, to uważam, że należy ich używać w dobrej wierze...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-07 15:24
PRZEZ TEGO CZLOWIEKA ZACZYNAM NIELUBIC SLAZAKOW A NAWET SLASKIE DZIOLCHY :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-07 15:31
Ludzie jeżeli cytaty mają Was skłócić, to nie będę cytować. Uważam że osobny wątek na cytaty to niewypał, bo cytatów używa się po coś , a nie tylko , by pochwalić się , że się je zna. Koniec , nie będę cytować. Nie chcecie też , aby na tym forum mówić o polityce, umieraniu, religii, seksie,  i jeszcze kilku innych tematach. To o czym chcecie rozmawiać? Tylko się kłócić i docinać jeden drugiemu? To nie dla mnie. Ja w to nie wchodzę.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-07 15:39
Tu nie chodzi o cytaty, tylko o kłótnię... Komuś zależy na udowodnieniu, kto może a kto nie może pisać na tym forum... Widocznie moja osoba komuś nie odpowiada....
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-06-07 15:45 Zmieniony 2009-06-07 16:39
Wilkolak
U mnie liczy się człowiek a nie jego pochodzenie lub wiara... Więc bądź człowiekiem a będziesz spostrzegany i traktowany jak człowiek...
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-06-11 13:56
wilkolak, Ty masz do każdego coś do zarzucania a samego siebie nie widzisz.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-11 18:17
OOOO WILLI ZMARTWYCHSTAL BO NA JEDNYM CZAPKA GORE I SZUKA POMOCY HA HA HA
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-11 18:43
O rany Lid znowu wojna zbieramy skórki od chleba ze strachu przed głodem :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-06-11 18:47
Tacy wojownicy mi nie straszni. Gorsza jest świńska grypa. Dziś WHO ogłosiła pandemię.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-11 18:52
O ja się zabiję.....była ptasia grypa teraz jest świńska poczekam na wołową. Nadal ogaszam zbiórke skórek bo w szpitalach marnie karmią to zawsze będzie co pożuć
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 71) (2284101 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill