www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / pomoc (2277 - wyświetleń)
- Autor embary Dodany 2009-06-15 11:38
Jestem chory na udar mozgu 5 rok i szukam pomocy w rehabilitacj piszalem do roznych szpitali i mi odmawjaom bo jestem osobam lezeczom ktora sam nic moze przy sobie zrobic.Zona sie mnom opirkuje 24godz.na dobe i takich jak ja nie przyjmujom a na prywatnom rehabilitacje nas nie stac bo zyjem tylko mojom rente 1200zl.I do tego mieszkam na pietrz nie kto mie znicz na dal sam zona nieda rady.Moge jechac wozkim do przychodni na rehabilitacje ale musze ta dojechac sam ale jak,od 5 lat nie bylem na dworzu tak sie czuje jak bym mieszkal wiezenie mieszkanie obiecyjom juz 3 lata i nic.Takim ludzmi chorym sie nie przejmujom tylko duzo muwiom ze pomagajom
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-06-15 12:04
Ja korzystam z rehabilitacji domowej . Pewnie nie wszędzie jest taka możliwość , korzystania z takiej formy rehabilitacji ,ale warto zorientować się w okolicy . Z własnego doświadczenia wiem ,że warto nie zrażać się przy pierwszej niekorzystnej odpowiedzi i drążyć temat . Pozdrawiam :-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / pomoc (2277 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill