www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Parking dla niepełnosprawnych-koperta (8568 - wyświetleń)
- Autor eligiusz Dodany 2009-06-23 14:27
Jak doprowadzić do tego aby spółdzielnia mieszkaniowa dokończyła miejsce parkingowe i wymalowała koperty.W rozmowie oświadczono że szkoda malować bo śnieg zasypie.Jak do tego problemu podejść aby dokończyć miejsce parkingowe.Tablice stoją.Kto jest władny aby przekonać Spółdzielnię Mieszkaniową.?
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-24 23:07
ZROB ZDJECIE TEGO PARKINGU CYFROWE, NASTEPNIE OPIS JE CO TO ZA SPOLDZIELNIA, PODAJ ADRES I WYSLIJ POD antybudynek@gmail.com   A PRZY OKAZJI ODWIEDZ STRONE www.antybudynek.pl
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-06-25 19:19
Dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy.Po mojej interwencji S-nia zobowiązała się wymalować kopertę jak miną opady.Tak że może problem będzie rozwiązany.Buziaczku o8 jeszcze raz dzięki.
Nadrzędny - Autor marczyk Dodany 2009-07-03 11:18
Witam was
Mam taki sam problem, otóż od roku czasu spółdzielnia mnie zwodziła z informacjami że to pogoda nieodpowiednia itp, aż po roku telefonicznie kierownik oświadczył mi że koperty nie wymalują bo nie muszą.  Czy ktoś z was zna jakieś "kruczki" prawne by zmusuć ich do wymalowania koperty.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-07-03 12:15
Ja poszedłem na komendę policji i porozmawiałem z kierownikiem drogówki.Zobowiązał się że będzie interweniował.I to uczynił.Bo jak póżniej zadzwoniłem do spółdzielni to deklarowali że wymalują kopertę.Proponuję jeszcze interweniować w Straży Miejskiej.Zyczę powodzenia,czekamy na pogodę i na wymalowanie kopert........
Nadrzędny - Autor marczyk Dodany 2009-07-03 12:21
Witam już rozmawiałem ze SM i nie wiele pomogło, dla zainteresowanych podaję link gdzie opisałem całą sytuację
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=201032&t=201032
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-07-13 12:34
W nawiązaniu do tematu koperty dla osób niepełnosprawnych,uprzejmie informuję ,że SM dokończyła miejsce parkingowe dla ON. tzn.ustawiła znak i dzisiaj wymalowała kopertę.Cieszę się.Ale już mam pytanie.Kto jest kompetentny,do wyciągnięcia konsekwencji jeżeli samochód osoby sprawnej zajmie kopertę dla ON.Sytuacja ma miejsce na wewnętrznym parkingu Spółdz.Mieszk..Czy weszły już przepisy które upoważniają Policje lub Straż Miejską do egzekwowania w/w wykroczenia.Wiem że były takie propozycje,ale czy są przepisy wykonawcze.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-07-13 13:03
W takich sytuacjach zawsze dzwonię do Straży Miejskiej i zawsze interweniuje . Nie wiem , czy to nieznajomość przepisów ( jeżeli tak, to chwała, że nie znali  ), ale pewnie rozchodzi się o parkingi przy hipermarketach, centrach handlowych .Gdzie służby porządkowe nie mogły interweniować w przypadku zajęcia koperty dla ON, przez osoby do tego nieupoważnione . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2009-07-13 15:08
Właśnie mam problem.Czy weszły już przepisy,które upoważniają policję i straż miejską do interwencji przy supermarketach.To jest związane z ewentualną ingerencją na parkingach Spółódz.Mieszkaniowych.Mielibyśmy rozwiązany problem.Pozdrawiam.Dziękuję za zainteresowanie
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-13 21:40
ZACZYNASZ SIE CZEPIAC :-(
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-07-14 13:58
Nie rozumiem do kogo i po co to stwierdzenie?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-14 20:34
DO CIEBIE
MASZ JUZ TO CO CHCIALES I TERAZ MYSLISZ ZE JESTES PANEM ULICY
BYC CZLOWIEKIEM DLA INNYCH UZYTKOWNIKOW
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-07-14 21:31
Od paru dni obserwuję to forum i już wiem ,że największym mącicielem jest wilkołak.Szanowny osobniku ,to forum nie jest tylko dla Ciebie,ale na nim też mogą wypowiadać się inni.Przypisywanie sobie nieomylności i stałej racji ,prowadzi do absurdu.To jest śmieszne.W każdym wypadku ,jeżeli zajmie głos osoba "nie z paczki" to zaraz są przytyki i ubliżenia.Czy wilkołak wykupił to forum?Czy tylko rości sobie prawo do nieomylności.NIEŁADNIE. Należy się zastanowić ,bo inni ludzie też czytają to forum i wyrabiają sobie opinię o tych "nieomylnych" którym się zdaje że zawsze mają rację.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-15 20:51
DAJ PRZYKLAD ZE CI UBLIZYLEM
NIE MYSL ZE CHOROBA WSZYSTKO ZALATWISZ
JEST WIELU CHORYCH KTORZY SIE DO TEGO NIE PRZYZNAJA
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-16 12:02
Eligiusz...

>Od paru dni obserwuję to forum i już wiem ,że największym mącicielem jest wilkołak.Szanowny osobniku ,to forum nie jest tylko dla Ciebie,ale na nim też mogą wypowiadać się inni.Przypisywanie sobie nieomylności i stałej racji ,prowadzi do absurdu.To jest śmieszne.W każdym wypadku ,jeżeli zajmie głos osoba "nie z paczki" to zaraz są przytyki i ubliżenia.Czy wilkołak wykupił to forum?Czy tylko rości sobie prawo do nieomylności.NIEŁADNIE. Należy się zastanowić ,bo inni ludzie też czytają to forum i wyrabiają sobie opinię o tych "nieomylnych" którym się zdaje że zawsze mają rację. >


Rację masz Ty, w tym że, wyszczególniona osoba przez Ciebie uważa że, zawsze ma rację... Nie należę do paczki i dlatego, uważają nie którzy, że "STĘKAM"... Zwłaszcza, gdy poruszam sprawy tak istotne jak bariery budowlane, a także do tych barier zaliczają się parkingi (koperty) dla "ON"... Masz rację że, w dużej części parkingów nie posiadają kopert dla niepełnosprawnych, a jak są to zajmowane są najczęściej przez auta osób nieupoważnionych do tego, lub tzw. "lewych niepełnosprawnych" z bardzo drogimi "brykami"... Piszę tu o "lewych niepełnosprawnych" ponieważ przeciętnego "ON" nie stać na luksus posiadania jakiegokolwiek auta, a ci co mają to należą do rzadkości. Ten stan, jest spowodowany z bardzo niskimi dochodami i bardzo wysokim bezrobociem większości z nas...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-07-15 15:20
eligiusz dlaczego tak sądzisz?Ja o wilkołaku mam pozytywną opinię. Czytam Twoje posty i wydaje mi się, że wszystkie pytania do Centrum Intergracji mógłbyś podać w punktach a nie wracać w kółko do tego samego co będzie jak będzie...... Wiadomo jest że zawsze są jakieś kłopoty a Centrum ...nie zawsze na czas odpowie i co wtedy będzie? Spróbuj czasem sam pomyśleć.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Parking dla niepełnosprawnych-koperta (8568 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill