www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Osoba niepełnosprytna musi byc smutną osobą ?uwazam ze nie:) (3689 - wyświetleń)
- Autor Oskar15 Dodany 2008-01-27 22:28
Witam wszystkich:).Sam nie wiem w jakim celu  utworzyłem taki watek moze po to zeby się z kims lapiej poznac a moze dlatego zeby podzielic się swoim zdaniem na  temat "Osoba niepełnosprytna musi byc smutną osobą ?".Zarejestrowałem sie na tym forum kilka dni temu przez ktore wiele się nauczyłem :-) .Zobaczylem ze wszyscy walczą ze swoimi problemami .Przez te kilka dni moje podejscie do zycia się zmieniło .Teraz wiem ze wazne jest to jak postrzegam samego siebie:).Jestem wdzięczny Bogu za to kim jestem .Potrafję docenic to co mam .Nie mam zamiaru sie nad sobą więcej uzalac i myslec o swoich problemach bo tak naprawde sam je sobie stwarzam .Pewna osoba na tym forum wiele mi uswiadomiła dzięki niej jestem pewniejszy siebie :-).Bardzo Ci za to dziękuję Zygmunt i tak jak powiedziales Bedę wojownikiem wlasnej przyszłosci:).Kazdego dnia będę starał się jak najwięcej zrobic dla siebie i innych ,pokaże ze nie wstydze się tego jaki jestem:).Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2008-02-02 05:40
witam

       Normalnie niema co pisać , wszystko co najważniejsze
       już wiesz .

      Więc tylko powodzenia życzę ,i odrobiny luzu ,
 
      pozdrowionka

      
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2008-02-02 08:50
Witam
Szanowny Oskarze15. Z Twych słów wynika, że jesteś młodym człowiekiem, który zdaje sobie sprawę z tego, kim jesteś i w jakim położeniu się znajdujesz. Dziękuje Tobie za miłe słowa pod moim adresem, ale ja nic takiego nowego nie stwierdziłem. Sam Jestem osoba niepełnosprawną i wiem jak trudno jest zachować optymizm i uśmiech na twarzy, gdy zdajemy sobie sprawę z dysfunkcji i ograniczeń. Ale wiem również, że optymizm i pogoda ducha sprawia, że samo sobie rozświetlamy własne życie, psychicznie wpływamy na własny stan zdrowia, jak i przyciągamy innych do siebie.
Oskarze15 jedna z podstawowych zasad, które polecam do zastosowania to nie zamykać się w sobie z własnymi problemami, tylko z bliskimi osobami w rodzinie, bądź przyjaciółmi staraj się rozmawiać odważnie na tematy, które Ciebie samego frapują i te, które dotyczą się Twoich odczuć, uczuć, wątpliwości, przemyśleń. To stwarza więź, która pozwoli Tobie bardziej efektywniej pokonywać własne słabości i pokonywać trudności. Każda troska, zmartwienie, wątpliwość, negatywne odczucia, łatwiej znieść w grupie niż samemu.
Szczerze trzymam kciuki i pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2008-02-19 12:29
no i dobrze że się czegoś nauczyłeś wszyscy przez to przechodzimy ja też jestem ON
Nadrzędny - Autor Milutka Dodany 2008-02-19 12:46
Witaj
A ja nie bardzo rozumiem Twego pytania??? Jestem On uwielbiam śmiech i żarty ale wszystko wgranicach normy! Dlaczego ON ma być smutny(a) nie rozumiem :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2008-02-19 19:38
  Milutka ,

    A ja uwielbiam Ciebie , ha , niby posty zwykłe

        ale jaki z nich bije optymizm i humor

          oby tak dalej.

                         pozdrowionka
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Osoba niepełnosprytna musi byc smutną osobą ?uwazam ze nie:) (3689 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill