www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego ludzie sami się ośmieszają ? (Strona 2) (123893 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-25 20:06
O ja cię a przynajmniej to ładna laska i młoda? Jak tak zarobi na wczasy w motelu hi hi
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:07
BYLE BYLA CIEPLA
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-25 20:08
Ella, siwek - gdybyście mówili o swoich dzieciach lub osobach bliskich, które szanujecie, to też by to takie śmieszne było?
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:09
BOGINKA ZADNA PRACA NIE CHANBI BEEE
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-25 20:09
Na pewno.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-25 20:10
Siwku - odpowiadasz mnie, czy wilkołakowi?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:11
FAJNIE WYGLADA BIALA DUPA ZZA KRZAKOW HA HA HA
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-25 20:12
Tobie Boginka.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-25 20:14
Znaczy dowcip na temat Twojej własnej córki (matki, siostry, innych LUBIANYCH osób), że "chce się załapać i dorobić" uważasz za całkiem w porządku?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:16
BOGINKA NIE LAP ZA SLOWA I NIE BADZ TAKA POWAZNA JAK NAGROBEK LENINA BEEEEEEEE
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:21
BOGINKA CHODZI O TO ZE TAKIE PLYTKIE OSOBOWOSCI ZROBIA WSZYSTKO ZEBY WYPLYNAC BEEEEEE
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:22
JA JESTEM GLEBOKI BEEEEEE
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-25 20:18
Dlatego napisałem NA PEWNO,bo inaczej się patrzy na wszystko-jeżeli nas to dotyczy.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:19
A CZY WY WIECIE ZE PAPIEZEM BYLA KOBIETA
CO WY NA TO JAKBY DZISIAJ TAK SIE STALO
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-25 20:26 Zmieniony 2009-06-25 20:28
Boginko - nie wiem dokładnie jak odpowiedzieć Ci. Gdyby była posłanką ?- Nie daj Boże by nią była. Polityka, medycyna i wiara to już wychodzi poza mój zakres. Nie chciałabym mieć takiej w rodzinie. Ale gdyby była hmmm pytanie zbyt trudne.Nie wiem co odpowiedzieć.Ok żart był ciut nie na miejscu.
Jeśli zaś chodzi o panienki- drogówki stłukłabym jej pupę jak należy no chyba że bym nie wiedziała. Walka z nimi to jak z wiatrakami. Prawdę mówiąc nigdy ich przy drodze nie widziałam.

WILKOŁAK GDYBY BYŁA NIM DZIŚ TO TEŻ CHYBA BY BYŁO NORMALNE.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:28
A JA WIDZIALEM ALE NIE MIALEM KASY MEEEEEE
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:28
TAKIE PANIE SA POTRZEBNE W KAZDYM SRODOWISKU
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:29
PO TAKIM SEANSIE FACET BARDZIEJ SZANUJE SWOJA ZONE
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-25 20:34
O ile coś nie przywiezie do domu.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-25 20:37
SYF-KILA-MOGILA
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2009-06-26 21:00
do Williego

>Ja jetem Żydem z wiary i nie przyjechałem z Izraela, mam narodowość Polską i tak samo obywatelstwo Polskie


     Czy ja napisałam w swoim poście, że nie masz polskiego obywatelstwa i przyjechałeś z Izraela? Dlaczego przypisujesz mi słowa, których nie wypowiedziałam? Zadałam jedynie pytanie: 

>Czy można być żydem i nie mieć żydowskich korzeni?


     I oczekiwałam od ciebie merytorycznej odpowiedzi, co potwierdzają moje własne słowa

>Z pewnością Willi, wyjaśni mi to dokładnie. Oczekuję rzeczowej odpowiedzi, gdyż osoba ta podaje się za rabina...


     Zadałam jeszcze jedno pytanie

>Jaka gmina żydowska ma rabina, który jest >z wyznania stu procentowym żydem , a jednocześnie wypiera się narodowości swojej i swoich przodków.


     przy czym określenie z wyznania stu procentowym żydem jest twojego autorstwa, bo to twoje własne słowa.

     A oto twoja odpowiedż, wyjaśniająca moje wątpliwości

>Rabinem jestem dla mojej rodziny, bo żyję w miejscowości gdzie nie ma Żydów prócz mojej rodziny ani też nie ma Synagogi. Synagogą jest mój własny dom, w którym mieszkam.


    
     Napisałeś w swoim poście

>tak jak ty jesteś Polką i Chrześcijanką


     Pytam się więc, w którym miejscu podałam o sobie takie informacje?

     A to z drugiego postu

>Jolik.


Ja nigdzie nie napisałem że przeszedłem na Judaizm.

     A gdzie ja napisałam, że ty Willi przeszedłeś na judaizm? Dlaczego ponownie przypisujesz mi słowa, których nie wypowiedziałam.
    
     Willi, dlaczego nie trzymasz się faktów. Ja osobę, która nie mówi prawdy nazywam kłamcą.
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2009-06-26 21:01
     Proszę spojrzeć na avatary i nicki tutu
   
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-27 06:56
I sprawa jasna,nie warto wchodzicc w dyskusje z tymi ludźmi
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-27 09:26
PRZESTANCIE PISAC O ZYDACH BO JUZ MAM DOSC OBRACANIA KOTA DO GORY NOGAMI
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-27 10:36
Może to Arsen Luppen-czy,jak to się pisze.
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-27 21:25
Jolik. Ja buziaczka nie znam, nie jestem na forach u Norbiego, a zaś jeśli chodzi o awatary to co z tego że na jakimś tam forum buziaczek ma podobny awatar, teraz mam twój awatar. No i co mi za to zrobisz? Powiem Ci teraz wprost, odczep się od mojej osoby...
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2009-06-27 15:03
     Następna rewelacja

>wiem że ktoś z przodków z mojej rodziny był z Judei, Samarii lub Cisjordania


a dalej  zżyna z Wikipedii fragment tekstu o historii Żydów na ziemiach polskich. Pozostałych rewelacji nie będę komentować, bo to tylko go napędza. Człowieku przestań się już ośmieszać i pogrążać w swojej głupocie.Twoja bezmyślność i naiwność jest porażająca. Dodrze byłoby pamiętać, że anonimowość w sieci jest pozorna..
     Zaczęłam ten wątek, bo nie rozumiem dlaczego ludzie sami się ośmieszają, po co to robią. No, niestety nie wiadomo.  Potwierdzona została jedynie znana "prawda", że głupota ludzka nie zna granic.
     Uważam, że należy zakończyć ten wątek.

     jolik_

Dodam tylko, że Cisjordania to dawna nazwa Zachodniego Brzegu  Jordanu, a Zachodni Brzeg Jordanu, to część Palestyny obejmująca obszar historycznych krain Judei i Samarii.
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-27 15:38
witam ,powiem tylko tyle że czytałem wiele na temat religii świata i to nie ma większego znaczenia czy ktoś jest :żydem,chrześcijaninem ,wyznawcą islamu ,buddystą czy hindusem itp.,każda religia bowiem uczy tolerancji dla innej wiary i żeby człowiek był dobry dla innych ,za wyjątkiem fanatyków religijnych ,oni zawsze uważali swoją religię za najważniejszą.sam byłem wychowany jako chrześcijanin ,a potem zapragnąłem odmiany i zaczołem jako samouk studiować jogę hinduską w tym praktykować medytację zen przez 15 lat ,wiele czytałem na ten temat .,i powiem że najważniejsze to mieć spokojne sumienie czyli czysty umysł a co za tym idzie zdrową psychikę.
DZIĘKUJĘ
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-06-27 19:52
Tez sie wiele razy zastanawialam,skad tyle fantazji w niektorych postach,chyba sa one wynikiem niskiej samooceny-tak mysle.
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2009-06-30 15:48
Dobrosiu, czy to jest odpowiedż na moje pytanie?
Nadrzędny Autor Willi Dodany 2009-06-27 21:33
kserkses.
Bardzo dobrze że napisałeś:

>każda religia bowiem uczy tolerancji dla innej wiary i żeby człowiek był dobry dla innych>


Brawo, ja też tak uważam.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-28 00:59
DO KSERKSES. DODAM TYLKO ZE, W TWOIM POSCIE, MOZNA DOMYSLAC SIE ZE: BADZ CZLOWIEKIEM DO CZLOWIEKA A BEDZIESZ TRAKTOWANY JAK CZLOWIEK. PRZYNAJMNIEJ JA TAK MYSLE.
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-28 09:06
do Buziaczek08 ,tak bądż człowiekiem dla człowieka a będziesz traktowany jak człowiek ,właśnie to miałem na myśli,dokładnie.
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-28 09:12
i jeszcze dodam  sa one wynikiem niskiej samooceny-tak mysle. ,
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-28 16:19
DO KSERKSES. CO MASZ NA MYSLI PISAC O NISKIEJ SAMOOCENY?
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-28 16:23
do buziaczek08 ,nic zacytowałem tylko ,ale chodziło mi żeby ktoś odpisał chętnie odpowiem na każde ptanie,
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-28 16:30
to był cytat dobrosi ,ale uważam że jak ty dla kogoś tak inni dla ciebie.pozdrawiam i proszę o pomysły.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-06-28 17:17
Dawno tu nie zaglądałem. Sądząc po dyskusji widzę, że atmosfera na forum pozostała niezmienna, więc dużo nie straciłem.
A muszę przyznać, że temat ciekawy. Szkoda tylko, że został rozmieniony na drobne, czyli wzajemne słowne potyczki, co jest normą na tym forum.
Zatem nadal sprawą otwartą jest znalezienie odpowiedzi na pytanie:
Dlaczego ludzie się ośmieszają?
Będzie trudno, bo sam autor tego pytania wdał się w jałową dyskusję.
Tak na marginesie. Istnieją dokumenty potwierdzające narodowość.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-28 20:43
DOKUMENT MOZNA KUPIC
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2009-06-29 21:10
do Nachbar

     Założyłam ten wątek w celu poznania opinii innych użytkowników  i wywołania dyskusji. Często jest tak, że uczestnicy dyskusji  nie trzymają się głównego tematu, a poruszają tematy "poboczne".  Uważam, że nie zawsze jest to naganne. Dygresje ożywiają dyskusję, a niejednokrotnie "pełnią" rolę edukacyjną, można poszerzyć swoją wiedzę na jakiś temat.
     Napisałeś, że wdałam się w jałową dyskusję. A ja wyznaję zasadę, że człowiek kulturalny uczestniczy w dyskusji , którą sam zaproponował. Poza tym, jeśli ktoś kieruje do mnie post, to staram się na niego odpowiedzieć. Proponuję, abyś uważnie prześledził tok wątku. Zauważysz wtedy, że nawet jeden raz odpowiedziałam Buziaczkowi08 i jeden raz Willemu. Tak więc twój zarzut, uważam za bezpodstawny.
     Nachbar , napisałeś, że temat wątku jest ciekawy, ale dyskusja jałowa. Nie chce wyjść na czepialską, ale  ty  też nic nie napisałeś na zaproponowany temat i nic konkretnego nie wniosłeś do dyskusji.  ...
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-28 17:52
O łaaaaa mamy gościaaaaaaa :-))))))))
Nadrzędny - Autor kserkses Dodany 2009-06-28 18:24
wiesz Nachbar tacy ludzie się ośmieszają ,ale tylko kiedy nie trafią w gust rozmówcy i nie każdy tak uważa ,ale jak mówi przysłowie :łatwiej kopać leżącego.znaczy łatwo dodać oszczerstwo do czyich słów niż od siebie coś napisać.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-06-28 20:00
DO KSERKSES. TU MASZ RACJE, TYLKO, KTO WEDLUG CIEBIE JEST TYM LEZACYM I KOPANYM A KTO TYM KOPIACYM, TEGO LEZACEGO?
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-28 20:44
BUZIACZEK PRZESTAN CMOKAC :-(
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-06-28 20:50
Jolik...
Przestań chrzanić głupstwa a weź się za coś pożytecznego, a będzie wszystko dobrze...
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2009-06-29 21:12
Robię wiele pożytecznych rzeczy i wszystko u mnie w porządku   :-)
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-08 00:17
DO JOLIK.

>Robię wiele pożytecznych rzeczy i wszystko u mnie w porządku>


TAAK, NP. SIEJESZ ZAMĘT NA FORUM, JESZCZE WIEKSZY NIZ BYL. MAM DO CIEBIE TAKIE SAME PYTANIE: DLACZEGO TY SIE SAMA OSMIESZASZ?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 13:15
Buziaczek i czapka chyba wstydzą sie tego co piszą bo jaki inny powód ,przecież szczycą się swoimi umiejętnościami
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-08 15:22
Maltabar...
Maltabar napisał/a

>Buziaczek i czapka chyba wstydzą sie tego co piszą bo jaki inny powód ,przecież szczycą się swoimi umiejętnościami


Jak to mam rozumieć??? Albo wg. Ciebie się wstydzimy, albo też nie wstydzimy się tego co piszemy, jedno albo drugie, nie można się jednocześnie wstydzić i szczycić... Chyba że, Ty to potrafisz... To oznaczałoby że coś nie tak z Tobą...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-08 15:23
PISZ TAM GDZIE TRZEBA!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego ludzie sami się ośmieszają ? (Strona 2) (123893 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill