www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / potrzebuje informacji. (4442 - wyświetleń)
- Autor katerina104 Dodany 2006-10-25 11:18
jestem kasia mam 26 lat.jestem samotną matką wychowującą 6 letnią córkę.Moja córka ma orzeczenie o niepełnosprawnośći O-4.ma zeza skośno-zbierzny,nadzwroczność,astygmatyzm.ma orzeczenie jeszcze 4 lata.teraz doszły nowe problemy .Była w poradni psychologicznej, stwierdzili że ma problemy z wymową musi chodzić do logopedy,ma problemy z nauką w przedszkolu bo nie chcę chodzić.jest płaczliwa .nie mogę z nikim ją zostawić wszedzie muszę ją brać.Nie pracuje bo muszę być z dzieckiem.ja mam 547zł tylko dochodu jako samotna matka.Na orzeczeniu brakuje mi jednego punktu że na codzień muszę uczestniczyć.Nie wiem gdzie mam szukać pomocy.A nie chcę ponownie stawać na komisji bo mogą mi zabrać to co mam.
Nadrzędny - Autor KAKA Dodany 2006-10-28 17:13
cześć Kasiu z tej strony też Kasia i maam lat 29 z takim samym problemem ,tz nie jestem samotna mam mąża który mi pomaga wiem jak ci jest ciężko mój syn  Kubula ma 6.5 rok jest słabowidzący ale dziękować bigu  miała terazx komisję i ma stopień znaczny a miał zawsze lekki.Możę miałaś słabe papiery od psychologa bo to jest bardzo ważne a zkąd jesteś ja z okolic Krynicy Zdró j .A DOSAłASć DOTACJę DO KOMPUTRAR DLA MAłAE PROGRAM komputer dla homera ?Nauczyciele wszyscy mówili że syn ma ADCHD le dzięki super fachowcą z Krakowa z TYNIECKIEJ jest kinestetykiem człowiek uczący się przez dotyk wiem dziwne ale dzieciaki z taką nadzwzrocznością czesto to mają .MJoja droga nie jestem ci wstanie nic poradzić ale w PFRON można wiele załatwiać pozdrawiam mama buziak dla córusi
Nadrzędny - Autor KAKA Dodany 2006-10-30 07:17
jeżeli pogarsza się stan zdrowia małej złóż papiery na komisję pomimo tego że masz orzezcenie ważne 4 lata  zrób dobre badania od PSYCHOLOGóW DLA DZIęECI SłABOWIDZąCYCH SłYSZAłAś O CZYMś TAKIM JAK WCZESNA INTERWENCJA ? JESZCZE JEDNO NALEżYCI DO POLSKIEGO ZWIąZKU NIEWIDOMYCH NAPISZ Z KąD JESTEś  TO WAżNE!! POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor katerina104 Dodany 2006-10-31 09:34
mogłabyś mi napisać co to jest ta wczesna interwencja.a do żadnego związku nie należe.
Nadrzędny - Autor katerina104 Dodany 2006-11-06 12:49
mogłabyś się odezwać proszę.
Nadrzędny - Autor KAKA Dodany 2006-11-07 15:24
cześć przepraszam ale nas nie było w domu ,nie miałam dostępu do neta.Więc tak wczesna interwencja zajduje się w OśRODKACH SZKOLNOWYCHOWAWCZYCH DLA DZIECI NIEWIDOMYCH I SłABOWIDZąCY  nie wie gdzie ty masz najbliżej ale powinien ci pomódz psycholog .Mam nadzieje że mała miała opinie od psychologa dla dzieci niewidomych i słabowidzących na komisji?Napisz mi czy mała już chodzi do zerówki ,i dostaliście z PFRON na komuter .W wczesnej jest sztab ludzi który wiedzą jak ci pomódz a co z ZWIąZKIEM NIEWIDOMYCH NALEżYSZ CZY NIE? POZDRAWIAM KAśKA
Nadrzędny Autor katerina104 Dodany 2006-11-14 10:39
czesc na komisji psycholog nic nie powiedział a na komputer jeszcze nie składałam bo musze jechac do zielonej góry bo gdzie ja mieszkam nie ma.dzieki za informacje.pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / potrzebuje informacji. (4442 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill