www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Prośba do osób niepełnosprawnych ruchowo. (5306 - wyświetleń)
- Autor cornflover Dodany 2009-08-02 19:59
Witam!

Nazywam się Joanna Pierszała i jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Piszę pracę magisterską, w której grupą badawczą są osoby niepełnosprawne ruchowo (pełnosprawne umysłowo). Im większą grupę badawczą uda mi się pozyskać tym wyniki będą bardziej rzetelne, a wnioski pozwolą na znaczące prognozy naukowe.
Na stronach:

http://www.ankietka.pl/ankieta/27745/praca-magistarska.html

http://www.ankietka.pl/ankieta/27747/funkcjonowanie-osob-niepelnosprawnych-w-spoleczenstwie.html

umieszczone są dwie moje ankiety.
Będę wdzięczna za uzupełnienie obu ankiet i przekazanie ich innym osobom, które mogłyby pomóc w moich badaniach.

Dziękuję,

J.Pierszała
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2009-08-19 21:29
wypełniłam.
Nadrzędny Autor cornflover Dodany 2009-08-22 10:43
Dziękuję bardzo:)
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-22 11:46
KOLEJNY MAGISTER KTORY MYSLI ZE COS ZMIENI W ZYCIU OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2009-08-22 13:39
Dzien dobry !Zapoznalam sie z trescia ankiet i mam zasadnicze pytanie:Czy ma Pani kontakty z grupa niepelnosprawnych tz.dzieci,mlodzieza i osobami doroslymi?Wiele pytan w akiecie jest troche zaskakujacych  a nawet ni dosc dobrze rozbudowanych co do nabytych uposledzen po przebytych chorobach.W Lodzi i okolicach jest wiele osrodkow z dziecmi,mlodzieza i doroslymi,gdzie swobodnie mozna miec super material do tej pracy a co do kolejnych nowosci naukowych mialam i mam zawsze obiekcje.Jestesmy krajem bardzo opuznionymw zmianach a umilajacych zycie ludziom niepelnosprawnym.Wystarczy przekroczyc granice i jak tam jest wszystko dobrze zorganizowane dla niepelnosprawnych.Wystarczy tylko chciec a srodki na ten cel sa!!!Wystarczy aby architekt zacza myslec normalnie tz.powinien odwiedzac i to czesto osrodki dla ludzi i dzieci szczegolnie niepelnosprawnych.Co z tego,ze w ankiecie sa pytania o porzystosowaniu obiektow -roznych dla niepelnosprawnych -na te pytania powinny odpowiedziec inne osoby poczawszy od gory do dolu.Bo NIEDOCIAGNIECIA SA WIDOCZNE DLA PELNO i NIEPELNOSPRAWNYCH.Ba ale ci drudzy musza je pokonywac.Szkoda,ze z tego typu i tym tematem ankiet nie zwracaja sie ludzie z Wydzialu Architektury i Budownictwa.A maja tak duzo pomyslow niejednokrotnie nierealnych a tak malo potrzeba dla dobra innej osoby.pozdrawiam i zycze powodzenia m.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Prośba do osób niepełnosprawnych ruchowo. (5306 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill