www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Szykaną do kobiet (31823 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor pannaktoś Dodany 2009-08-22 17:21
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/339621,pracodawcy_a_nie_nfz_musza_zaplacic_za_cytologie.html

Drogie panie! Czy zgadzacie się na takie traktowanie? Żeby robiąc badania przed pracą w ośrodku medycyny pracy jakiś przypadkowy lekarz badał wam macicę pod względem przydatności do pracy? To jest sprzeczne z prawami człowieka i konstytucją. Każdy człowiek musi wyrazić zgodę na jakiekolwiek badanie. A już zwłaszcza tak intymne i krępujące. Nie można siłą zmuszać do tego kobiet.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-22 17:24
też myślę ,ze nie mozna na siłę
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-22 17:35
Jeśli ktoś się na to nie zgadza, niech napisze protest do rzecznika praw obywatelskich. Ludzie tak już robią. Im więcej protestów tym lepiej. Zachęcam też panów do poparcia. Wystarczy wpisać w Google rzecznik praw obywatelskich a wyświetli się stronka.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-22 18:15
doskonaly pomysł,inaczej pracodawcy będa przekonani ,że im wszystko wplno
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-22 18:33
Tu jest dwojaki problem. Pierwszy to taki że co mają badania kwalifikujące do pracy ze stanem szyjki macicy? Pracodawcy będą z kolei woleli zatrudniać mężczyzn, żeby nie musieć fundować drogich badań. Kobieta i tak ma już gorzej na rynku pracy. Zarabia mniej od mężczyzn, a teraz dojdzie jeszcze i to.
Drugi problem to sam fakt zmuszenia kobiet do tych badań. Jak tak można? Można, a nawet trzeba zachęcać do tych badań, motywować w różny sposób, ale nie kazać. Co będzie następne? Przymusowa inseminacja? Kopacz traktuje kobiety jak bydło które trzeba szykaną zapędzić do kolczykowania. A swoją drogą skoro tak się w Polsce traktuje kobiety to może by tak jeszcze kolczykowali te przebadane?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-22 18:37
a może chcą sprawdzic czy kobiety nie są w ciazy a to juz skandal na miaręsadu w strasburgu
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-22 19:02
Znaczne lepsze efekty dałoby przymusowe badanie mężczyzn którzy łażą po agencjach towarzyskich, "zaliczają" partnerki. Oni są chodzącą bombą biologiczną. Zakażeni, zawirusowani, tacy właśnie zarażają potem żony, narzeczone. Ponadto zachorowalność na raka prostaty czy jąder jest wyższa niż liczba raków macicy. No to z tego by wynikało, że państwo "ukochało" sobie kobiety? Nie, z tego wynika że mężczyźni by od razu zareagowali stanowczo i agresywnie na takie badanie. A panie, te łagodne, bezwolne,,, mniejszy opór materii. A rząd kosztem poniżania pań będzie się szczycił jakie to ma dokonania na niwie dbania o obywateli.
https://www.rpo.gov.pl/wniosek/  - tu można napisać protest. To tylko parę minut. Chyba warto?
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-22 19:32
HA HA HA A OD KOGO SIE ZARAZAJA
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2009-08-22 19:35
Działa zapewne w obydwie strony ;-)
No ale tylko kobiety będą zmuszane do badań - nie zmienia to tego niesprawiedliwego faktu.
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-08-22 19:04
Co to to nie, bo pracodawca ma nawet nie znać wyniku cytologii, tylko sam fakt, że została wykonana.
A ja się zgadzam z panną ktoś.
I tak kobiety mają trudniej, ja ciągle słyszę, że nie chcą zatrudnić, bo młoda kobieta może zajść w ciążę (choć ze względu na chorobę ja nie mogę, no ale tego wypisanego na twarzy nie mam), a  tu kolejny próg - mają płacić za badania tylko kobiet. A dlaczego mężczyzn nie wysyłają zbadać prostatę? To też częsty i groźny problem, często wykrywany za późno.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-22 19:13
Prawda
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-08-23 14:13
Ale z takim oburzeniem i prośbą o wsparcie protestu to raczej chyba do feministek lepiej się zwrócić...? One lubią się buntować zawsze i na wszelki wypadek, dopatrując się wszędzie ataku na ich hm... kobiecą godność...

Tak, zgadzam się na każde traktowanie, które może chociażby pośrednio doprowadzić do polepszenia stopnia wykrywalności takich podłych choróbsk. Przecież i na to badanie możesz NIE WYRAZIĆ zgody - najwyżej nie dostaniesz pracy, ale to już kompletnie inna sprawa. Nie ma obowiązku zarabiania na życie.

Aha, i rozumiem, że bez takich przymusów to już w ogóle nie chadzasz do ginekologa ani nie robisz cytologii, bo bo intymne i krępujące...? Bardzo przyszłościowe, nie powiem.

Aczkolwiek zgadzam się, że panowie powinni także być badanie - na okoliczność prostaty a jeszcze lepiej raka jelita grubego, bo to zaczyna być plaga.
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-23 14:24
[usunięte]
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2009-08-23 14:55
Za to ty jesteś przykładem (jak i pozostała znakomita większość podobnych feministek-niewolnic czasów) kultury, dobrego stylu i oświecenia.
Mnie się nie kojarzy słowo, lecz wyciągam własne (!!! - o ile rozumiesz, co to znaczy własne) wnioski z obserwacji, doświadczeń, rozmów, faktów. Nie wystarczą mi, w przeciwieństwie do ciebie, puste slogany i cudze odczucia. Kocham chadzać własnymi drogami - na szczęście, nie grozi mi na nich spotykanie osóbek na podobnym poziomie... Lubię otaczać się śwadomymi i wolnymi ludźmi. Stąd między nami taka przepaść:)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-23 15:39 Zmieniony 2009-08-23 15:41
Tak masz rację bluengel nie chodzę (chadzam) wogóle bo już mnie nikt  do niczego nie zmusi. Potrzebny mi dobry ortopeda a nie ginekolog. Prawda jest taka, że ginekologia ma za dużo kasy dlatego na siłę "werbuje" kobiety. Jak tam nikt nie pójdzie albo parę osób to będą musieli zmniejszyć ilość gabinetów i tu jest problem. Wszystko na siłę byle się utrzymać więc pracujmy z zakładami pracy.
A PANNAKTOŚ MA STUPROCENTOWĄ RACJĘ CO DO WZIERNIKÓW WIELOKROTNEGO UŻYWANIA ZARAŻAJĄC WIELE KOBIET WIRUSEM HIV
Nadrzędny Autor pannaktoś Dodany 2009-08-23 15:57
Ella, żeby tylko to. Wiesz kogo zatrudnią ośrodki medycyny pracy na tych ginekologicznych oprawców? Zatrudnią tych brutalnych, niemiłych konowałów, do których kobiety nie chcą chodzić. Żaden kulturalny i  dobry lekarz się tam nie znajdzie. Te wszystkie patałachy już zacierają swoje obrzydliwe łapska, wreszcie znajdą posadki i nie będą musieli się martwić że do nich nie będą przychodzić kobiety - będą MUSIAŁY.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-08-23 16:00
Ella, każdy może sobie chodzić (chadzać:)), gdzie i kiedy chce.
Ale czy uważasz, że ortopeda zastąpi ginekologa...? Ciekawa teza.
A niepełnosprawne kobiety na tyle różnią się od sprawnych, że tylko chirurg albo rehabilitant im potrzebny? Można i tak. Ja czuję się kobietą i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej. Zawsze też zachęcam koleżanki "po fachu" do dbania o siebie na każdej płaszczyźnie, szczególnie, kiedy ortopeda w pewnym wieku już niewiele może zdziałać... Upowszechnianie zapobiegania zamiast ładowania później kasy w "leczenie" też nie jest głupim pomysłem, uwierzcie mi:) I o wiele bardziej ekonomiczne.

I po co siać defetyzm o zarażaniu wziernikami...? Metoda na forsowanie własnych idei iście lepperowsko-zabobonna, ale... jeśli ktoś lubi.
A idąc do sklepu nie boicie się zarażenia czymkolwiek...? Ratunku:)
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-23 16:05
Bluengal, czyżbyś pracowała w zawodzie szczególnie narażonym na raka szyjki macicy? Tak gorąco bronisz badań, zachęcasz koleżanki "po fachu". Okey, nie wnikam. No ale pomyśl że są kobiety które może nigdy nie współżyły, albo mają usuniętą macicę lub cokolwiek innego. Trzeba ci wbijać łopatą do mózgu takie oczywistości?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-08-23 16:33
Dziewczynko... (pannocoś),

czyli że na choroby narządów rodnych tudzież nowotwór piersi (bo projekt zakłada także mammografię) mogą zapaść jedynie nie-dziewice...? A, to nowość...:-) Qrczę, sądziłam, że mam bujniejszą wyobraźnię, ale tego nawet ja bym nie wymyśliła...:-)
Masz internet, poczytaj sobie co nieco o anatomii itd. - może umrzesz zdrowsza.
Ale nie siej takich niemądrych pseudoinformacji, bo jeszcze jakieś dziewczę uwierzy i usunie sobie coś, aby nie poddawać się temu tak "strasznemu" twoim zdaniem badaniu...

Lubię podyskutować, ale nie na tym poziomie. Uważaj, co mówisz, bo takie rzeczy lubią się zemścić... Daję spokój. Nie te progi.

A dobry psycholog mógły sporo dla ciebie zrobić, zastanów się (w wolnej chwili, oczywiście...)...
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-23 17:00
[usunięte]
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-23 18:55
pannaktoś daj sobie spokój z tymi typkami oni węszą po całym internecie i wszędzie wpisują podobne teksty mnie juz tak zmieszali z błotem ze miarka się przebrała .To trzeba załatwić inaczej to szkoda pisania i nerw to prawdo podobnie ludzie na dopingu tylko widza swoje dobre strony my prawdziwi inwalidzi i osoby z problemami musimy znosić ich wyczyny .Ale do czasu w najbliższym czasie sprawa się wyjaśni .Ja tych typków mam dość i ich wyzwisk i ich mądrość .Najlepiej to ich wywodów nie czytać to jedyny sposób.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-23 16:59 Zmieniony 2009-08-23 17:02
Bluengel nie mam ochoty z wami sie kłócić ale jak można tak na siłę wpychać się z ginekologią i psychologią. Chcesz to chodź tam nie chcesz to nie ale nie wciskaj kitu. Panna ktoś ma rację co do ich pracowników i aparatury. pewnie i rękawic nie zmieniają. A na co ja mogę jeszcze zachorować to już nie problem ginekologa a mój własny wybór.
Zacytuję hasło z krzyżówki i to fakt autentyczny odnośnie hasła; "Kogo choroba nie zabije zrobi to lekarz" - uśmieliśmy się po pachy.

>Uważaj, co mówisz, bo takie rzeczy lubią się zemścić... >  


znowu jakieś czary?
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2009-08-23 17:34
Ella - a skąd to wiecie, skoro nie chodzicie (bo to ciemnogród:))...?

Dziewczynko pannocoś - to ja pierwsza skończyłam:)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-23 18:25
bluengel na takie posty na ogół nie odpowiadam. To piszę na przyszłość. Twoje 4 litery i ty rządzisz sobą.
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2009-08-23 17:08
Ja się zgadzam, co już napisałam.
Ale widzę, że co niektórzy błyskotliwi nie widzą głównego problemu, że kobiety będą jeszcze mniej chętne zatrudniane, o czym przecież już było.
Więc nawet pomińmy kwestię, że to kobiety są zmuszane, a facetom nie każą badać np. prostaty, ale SAM FAKT, że pracodawcy będą ponosili większe koszty za zatrudnianie kobiet, czyli wniosek prosty.
Ale nie do każdego dociera, jaka to "sprawiedliwość" i jakie kolejne utrudnienie.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-23 17:33
Pola dokładnie Cię zrozumiałam. Ale faktu się nie zmieni. :-(
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-24 10:02
Zaznaczam z góry,że to co napiszę jest tylko i wyłącznie moim własnym zdaniem i jeżeli ktoś się z nim nie zgadza to jego sprawa.Uważam,że badanie cytologiczne i mammografia POWINNY być badaniami obowiązkowymi do karty zdrowia.Gdyby tak było to z pewnością wiele kobiet uniknęło by śmierci na skutek chorób nowotworowych.A może i moje życie potoczyło by się zupełnie inaczej.
A jeżeli chodzi o sprzęt to chodzę tylko do państwowej por K i jakoś do tej pory nikt mnie niczym nie zaraził.
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-25 18:47 Zmieniony 2009-08-25 19:18
http://w45.wrzuta.pl/plik/6uma8tdJJYm/skarga_1_.popr-1

Jeśli to jeszcze nie przekonuje niektórych to marzy mi się odrębne państwo dla takich ludzi, bo tacy szkodzą reszcie która zachowała zdrowy rozsądek
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-26 05:07
pannaktoś mnie w państwowej poradni "K" tak leczyli że wylądowałam w szpitalu pani doktór się pomyliła ,a ja ledwo przeżyłam także co do naszej służby zdrowia wiele jest do życzenia .Niestety inwalidów nawet w takich gabinetach traktują inaczej niz zdrowych .Bardziej ich interesuje na co chorujemy niż co nam naprawdę dolega .Czasami oglądają nas a nie leczą.
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-26 10:48
Koko! Bardzo smutne.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-26 11:52
Tak, to żenująco smutne....
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-26 14:31
pannaktoś a jak byś się czuła jak by Cię taka pani doktór oglądała jak eksponat i pytała się nie na temat .Ty idziesz z chorobą typowa do lekarza a ona się pyta zupełnie nie na temat który powinien ja interesować .Nawet była zdziwiona że mąż pomaga mnie w wejściu na to ich urządzenie była z deka nie zadowolona ze mąż jest cały czas podczas badania ale nie wyprosiła chyba zabrakło jej odwagi ale wyczuwałam że była zła że nie jestem sama .
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-26 16:31
JAK MOZNA PISAC O TAK INTYMNYCH SPRAWACH NA PUBLICZNYM FORUM
POTEM JEST WIELKI LAMENT JAK KTOS O TYM WSPOMNI
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-26 20:53
CZAPKAA5....
Pokaż mi co takiego intymnego w postach Koko - zieloneoko i Pannaktos??? 
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-26 20:55
WSZYSTKO CO SIE DZIEJE ZA DRZWIAMI GABINETU LEKARSKIEGO A TYM BARDZIEJ GINEKOLOGICZNEGO
TY PANIAŁ ?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-08-26 21:44 Zmieniony 2009-08-26 21:53
A ja się zgodzę z Czapką, o dziwo. Naprawdę jesteście intrygujące...
Zapobieganie najcięższym choróbskom narusza godność kobiety i prawo do intymności, ale już rozpowiadanie o przebiegu wizyty u lekarza NIE NARUSZA...

No właśnie dlatego, Koko, zawsze, razem z Pannąktosiem wszędzie, gdzie się nie ruszycie, macie problemy z ludźmi - ciągle coś wam się wydaje, dopisujecie niewypowiedziane odczucia, osądy, poglądy... A wy nigdy nie oglądacie się za osobami innymi niz wy same...? Nie uwierzę. Bo i w tym nic dziwnego ani zdrożnego nie ma, o ile się to robi taktownie.
A lekarce nie zabrakło odwagi lecz zachowała się właściwie - ale i z tego robisz raban. Wyprosiłaby - też niedobrze. To w końcu jak ma się zachować???
Pozwólmy także czasami lekarzom być ludźmi, podejdźmy do samych siebie i do nich ze zrozumieniem i pogodą a wszystkim będzie prościej...
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-27 02:35
bluengel - jeżeli uważasz ze jakikolwiek lekarz jakiejkolwiek specjalizacji interesuje sie tym co nie należy do jego kompetencji uważasz za normalne to moje gratulacje .Dla przykładu idę do okulisty a ten cymbał pyta się minie kochaniutka kuśtykasz a dlaczego nóżkę złamałaś.kózka skakała i nozke złamała .I co to normalne .I takich przykładów mozna mnożyć .Ty chyba nie wiesz ile upokorzeń i poniżeń musi znosić osoba chodząca inaczej .A ja się nigdy nie oglądam .Jak idzie naprzeciwko mnie osoba chora nigdy się nie oglądam .A za mną się oglądają .Jak chodziłam z 2 dzieckiem w ciąży to babsztyl tak się na mnie zagapił że wpadła na słup i rozbiła Głowę .Tak gapiła się na mnie ze ja w ciąży i koło mnie idzie małe dziecko .Taka to sensacji prawda. Więc zanim cos takiego napiszesz pierw się zastanów.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-08-27 09:25
Kuśtykam od 2-go roku życia czyli zawsze i jakoś nie robię z tego (już) problemu. Bo trudno na dwóch protezach nóg chodzić, jak każdy inny człowiek z dwoma kończynami - ty, naturalnie, tego nie zrozumiesz, bo tylko swoją niesprawność uważasz za wyjątkową, ale cóż.
Często też używam wózka na dłuższe wyprawy albo korzystam z kul, kiedy jest gorzej - a kiedy mnie ktoś uprzejmie zapyta, zdawkowo acz z uśmiechem odpowiadam, co mi ślina na język przyniesie (że mnie np. rowerzysta rozjechał albo zupa była za słona albo że byłam na misji w Afganistanie:)).
Niepotrzebnie tak strasznie się na sobie skupiasz; naprawdę - są gorsze problemy. A o nieistotnych - im mniej je roztrząsamy i sami zajmujemy mądrzejszą postawę wobec nich, tym mądrzej też inni będą się odnosili wobec nas.

By the way: jeśłi pamiętasz jakąś babę z głupią miną sprzed kilkudziesięciu lat, to jednak masz kłopot... Ja nieistotne głupoty wypieram, bo co sobie nimi głowę zaprzątać...?

A upokorzenia też są w nas samych i od nas głównie zależy, czy coś nas dotknie mocniej czy w ogóle. Bóg dał takie ciało, dał i sposoby, aby sobie z tym radzić:)
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-27 13:54 Zmieniony 2009-08-27 14:01
blueangel - nie gniewaj sie albo jesteś nawiedzona albo nie wiesz co piszesz poczytaj sama siebie dokładnie zaprzeczasz sama sobie .Piszesz że kuśtykasz od 2 roku życia bo masz 2 protezy .Wiesz nie wiem dlaczego ale Ci nie wierze .Wymyśliłeś to na poczekaniu czy gdzieś to wyczytałaś mnie piszesz ze ja mam problem z sobą .Mam bo nigdy sie z tym nie pogodziłam ze jak miałam 1rok i 7 miesięcy ze pielęgniarka tak sie śpieszyła na randkę ze mnie zastrzyk zamiast domięśniowo wstrzyknęła do żyły .I wstrzyknęła mnie szczepionkę przeciw Heine -Medyna do żyły a nie do mięśnia .I mam problem wcale się tego nie wypieram .Bo mogłam być zdrowa i nie cierpieć całe życie .A ty piszesz ze sie pogodziłaś tak tylko piszesz okłamujesz sama siebie i po co ,to nic nie da .Jak cie ktoś pyta to odpowiadasz jakąś bzdurę i co myślisz że ci wieżą wiesz co robią kręcą ci kółko na czole za twoimi plecami .Taka jest prawda i od niej nie uciekniesz.A wiesz jest takie jest takie przysłowie .Kocił garnkowi przyganiał a sam nie lepiej smolił .I skończmy tą dyskusje bo to do niczego dobrego nie prowadzi .Ty zawsze będziesz madrzejsza a ja będę ta głupsza i według ciebie nierozgarnieta .Tylko ja przeciwieństwie do was OTYM MÓWIE I TEGO SIĘ NIE WSTYDZE .
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-08-27 14:44
A nie znudziło ci się jeszcze być pępkiem własnego świata...?
Mówiłam, że tylko twoja niesprawność (o ile także jest prawdziwa:)) jest najważniejsza... Szkoda, bo mam dwoje bardzo dobrych przyjaciół, którzy też są po Heine i prowadzą piękne życie, nie roztkliwiając się nad sobą... Można i tak, jeśli się chce. A szkoda, że tak szkodzisz sama sobie właściwie najbardziej...
No i właśnie w tym problem, że się wstydzisz a przyznać się nie chcesz...
A w czym niby sobie zaprzeczam? Fakty ciężko zmienić, wiesz:)
Nadrzędny - Autor pannaktoś Dodany 2009-08-27 19:04
Koko, pójdź moim śladem i nie dyskutuj z tą panią. Naprawdę nie warto.
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-27 22:06
pannaktoś - Ja już na niektóre zaczepki wogóle nie reaguje cały czas usiłują mnie udowodnic ze ja jestem taka a nie inna nie bardzo wiem do czego mam się przyznać to że mam żal do ludzi którzy mnie tak urządzili to  ze nie mogę się pogodzić z tym że zrobiono zemnie kalekę nie nigdy się z tym nie pogodziłam i się nie pogodzę .Wiesz po latach wpadł mnie dokument w ręce jak likwidowałam mieszkanie po Ojcu to co przeczytałam to wież mi wolałaby do dziś życ w nie świadomości a nie widzieć tego czego się dowiedziałam dlatego mam żal do ludzi którzy mnie tak urządzili nie rozumiem tylko do czego mam sie przyznać to dla mnie nie zrozumiałe .Ja zawsze byłam szczera nigdy nie udawałam innej iż byłam .I zawsze walczyłam o lepsze jutro dla siebie i dla moich najbliższych .No cóż juz taka jestem i inna nie będę .
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-28 13:25
To bardzo dobry pomysł... Nie reagujcie na tych, co piszą że jesteśmy "pępkami własnych światów"...
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-08-28 19:42
Dobra myśl. Od dawna sobie to obiecuję, ale co niektórzy (wiemy kto) piszą takie głupoty, że i tak zawsze prostuję po niej kłamstwa i dopowiedzenia, które nie wiem, skąd bierze.
Chyba czas to skończyć.
Kto tu bywa, to wie, jaka jest dziewczynka blue coś tam i nie reagować. A niech se wymyśla i obraża, jak jej to sprawia przyjemność.
Trzeba być mądrzejszym i ustąpić, nie poddając się jadowi, którym zaraża i zaraz wszyscy obrażają wszystkich...
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-28 21:38
100 % racji... Pola1 :-)
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-08-28 21:46
Nie mogę pojąć jednego:jakiego grzyba szukają w temacie czysto babskim faceci?
Nadrzędny - Autor Witt Dodany 2009-11-28 11:16
Polska to chory i popiep..ony kraj który od wielu lat rządzony przez podludzi...ponieważ do ludzi to jest im bardzo daleko... to dotyczy polskiego rządu, jak i polskich instytucji takich jak ZUS, US, PFRON, NFZ, Służby zdrowia itp. itd.
Osoby niepełnosprawne i starsze  w Polsce są traktowane dosłownie jak niepotrzebne bydło! żaden normalny kraj nie pozwoli sobie na coś takiego!
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-11-28 13:03
Masz rację,komu potrzebni są ludzie,którzy tylko coś chcą,a nic nie dają.Do piachu z nimi.Już kiedyś Rakowski powiedział-''Rząd się wyżywi,a jak nie będziecie na nas pracować,to do roboty sprowadzimy Chińczyków,a Wy zdechniecie z głodu''.Polska,to piękny kraj,ale politycy,prokuratura,policja,biznesmeni i mafiozi,to jedna BANDA.Każde grabie grabią pod siebie.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-28 19:27
Eliska że tu zaglądają faceci to mnie nie rusza ale że do nas zajechał WÓZ z momografią i schodami jak do samolotu to już naprawdę nie pojmę. Ciekawe jak mają tam wjechać czy wejść osoby ON a i takie dostały zaproszenia. Ciekawe co? Co do dojścia do niego przez zatłoczony parking to już nie piszę bo wózkowicz miałby wogóle twardy orzech do zgryzienia.
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-11-29 07:01
Ella podejrzewam,że te zaproszenia wysyłają firmy promujące czytaj zarabiające na tym"wozie" i wysyłają zaproszenia nie sprawdzając nawet do kogo jest wystosowane."Kupują"poprostu adresy a czy ktoś się dostanie na badanie czy nie to ich nie obchodzi.Zaproszenie poszło i propaganda poszła w świat ile to się robi dla kobiet w tym kraju.Nawet mammograf przyjeżdża pod dom.A dlaczego nie przyszły?tego już nikt nie dochodzi. :-( :-( :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Szykaną do kobiet (31823 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill